>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Ilość Zdarzeń na Waszych kuponach

le89 0

le89

Użytkownik
Ile zdarzeń umieszczacie na swoich kuponach ?? ?? czy preferujecie grę za małą stawkę z dużą ilością zdarzeń czy duza stawka i 1-2 spotkania ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Każdy gra jak mu odpowiada. Jak się przyzwyczaił. No i jeśli mu to przynosi porządany efekt to po co zmieniać.
Osobiście, single, duble, tryple. Czasami coś więcej...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
różnie, najczęściej 1-2 (80 % kuponów), czasem 3-4 (15 %), więcej niż 4 (5 %)
najbardziej lubię duble i takie też przeważają, AKO wtedy w granicach 1,8-2,5...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Single, czasami jak mnie poniesie duble.Tylko single ,według mnie przynoszą stały zysk.
 
C 0

criox

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, czy warto jest wyszukiwac i grac na duzo typow, np. obstawiajac tylko typy 1.01-1.10, tak jak to przedstawił Ester. Czy lepiej &#39;walic&#39; single, double na cos &#39;grubego&#39;?
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, czy warto jest wyszukiwac i grac na duzo typow, np. obstawiajac tylko typy 1.01-1.10, tak jak to przedstawił Ester. Czy lepiej &#39;walic&#39; single, double na cos &#39;grubego&#39;?
takie tasiemce czesto nie wchodza, naprawde zadkosc zeby weszły. raz sie uda nie wiecej chyba ze takie szczescie miałeś. najgorzej wlasnie stawiac takie kursy male jak wtopa to sie wkurzasz ze &quot;pewniak&quot; nie wszedł a tak przynajmniej jak masz w okolicach 2,00 to mniej wkurzony jestes. najlepiej grac te 1-2 spotkania kursy ok.2,00 lub single jak mowil fox
 
C 0

criox

Użytkownik
takie tasiemce czesto nie wchodza, naprawde zadkosc zeby weszły. raz sie uda nie wiecej chyba ze takie szczescie miałeś. najgorzej wlasnie stawiac takie kursy male jak wtopa to sie wkurzasz ze &quot;pewniak&quot; nie wszedł a tak przynajmniej jak masz w okolicach 2,00 to mniej wkurzony jestes. najlepiej grac te 1-2 spotkania kursy ok.2,00 lub single jak mowil fox

no tak, ale...

jezeli sie stawia na 1x; x2; 12, czyli &#39;double chance&#39;, to mozna utworzyc takiego tasiemca z pewniejszych juz zakladow, gdzie szansa na wygranie danego meczu to 2/3?

sorry ze tyle pytam, choc jestem nowy to zawsze szukalem sposobu, no i teraz tez ????
 
Do góry Bottom