>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ile trwa przelew z banku do moneybookers

salva 22

salva

Użytkownik
Jak założe konto to w jakim czasie dojdzie mi kasa z banku na nie???
Czy płace cos kasy za uzytkowanie moneybrookers za miesiac czy jest w pelni darmowe??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jak założe konto to w jakim czasie dojdzie mi kasa z banku na nie???
Czy płace cos kasy za uzytkowanie moneybrookers za miesiac czy jest w pelni darmowe??
używaj opcji szukaj a nie zakładasz nowe tematy :!:
Jak zwykły przelew bankowy to jakieś 2-3 dni.
Nie ma okresowych opłat za korzystanie za MB płacisz tylko za przelewy ( 1% wartości transakcji) i przy wypłatach z MB na konto bankowe.
 
salva 22

salva

Użytkownik
dzieki
a i jeszcze jedno
jesli dzis zaloze konto to jutro juz moge na nie przeslac kase???
czy musze czekac na weryfikacje???
i tak przy okazji ile kosztuje przelanie z konta bankowego na moneybrookers przez przelewy 24??
lepszy moneybrookers czy neteller??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
tak możesz przelać, poczytaj jak to z tą weryfikacją bo to różnie bywa ale na początku możesz przesyłać kilka razy kasę, z konta bankowego nawet przez przelewy24 na Mb jest za darmo.
Ja preferuje MB.
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Nie będe zakładał nowego tematu a może ten ktoś zauwazy.
Czy pomoc elektroniczna działa w Sobote- Niedziele ??
Ostatnio wpłaciłem tam kase w czwartek dokładnie mi mi zablokowali konto;/ odrazu po wpłacie kazali przesłac dokumenty(komunikat na MB) to wysłałem natychmiast i teraz niewiem wysłałem juz z 4 meile i zero odpowiedzi stracili w moich oczach już sporo bo wczesniej wykonywałem transakcje i nie było problemów dokumenty rozniez juz wysyłałem wczesniej to niewiem o co im biega w tym momencie;/
 
ester 87

ester

Użytkownik
Z weryfikacją bywa różnie. Czasem odblokowują po paru godzinach, czasem czeka się nawet kilka dni. Podejrzewam, ze Tobie odblokują dopiero w poniedziałek, a kto wie, może i wtorek.
Druga sprawa to maile. Podobno każdy kolejny mail cofa Cie z automatu na koniec kolejki spraw do rozpatrzenia. Dlatego najgorsze co można zrobić to pisać po kilka razy, wiem z autopsji. Daruj już więc sobie kolejne monity, po prostu uzbroi się w cierpliwość. Mb nie jest firmą idealną, a rozrośli się tak mocno, że trochę sobie nie radzą w pewnych kwestiach.
 
R 0

rimini09

Użytkownik
Nie będe zakładał nowego tematu a może ten ktoś zauwazy.
Czy pomoc elektroniczna działa w Sobote- Niedziele ??
Ostatnio wpłaciłem tam kase w czwartek dokładnie mi mi zablokowali konto;/ odrazu po wpłacie kazali przesłac dokumenty(komunikat na MB) to wysłałem natychmiast i teraz niewiem wysłałem juz z 4 meile i zero odpowiedzi stracili w moich oczach już sporo bo wczesniej wykonywałem transakcje i nie było problemów dokumenty rozniez juz wysyłałem wczesniej to niewiem o co im biega w tym momencie;/

Mam ten sam problem,dopiero co mnie weryfikowali,teraz wpłyneła kasa i zablokowali kase co za pedały wredne no. a okurat chciałem coś zagrać.
 
Do góry Bottom