>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [8.08.2023 - 16.08.2023]

Status
Zamknięty.
Pablito91 542,2K

Pablito91

Użytkownik
Molde więcej żółtych @2.50 fuksiarz

Już za chwilę mecz pomiędzy Klaksvik, a więc drużyna z Wysp Owczych oraz Molde reprezentujące Norwegię. Klaksvik niespodziewanie wyeliminowało Szwedzki Hacken. Molde męczyło się z Finskim Hjk. Idę w tym meczu w żółte kartki. Chciałem pograć na faule, ale nigdzie nie znalazłem. Pogram więc kartki. Typuję, że Klaksvik otrzyma ich mniej od Molde. Drużyna z wysp owczych bardzo mało fauluje. Gra bardzo czysto. W dwóch meczach z Hacken popełni łącznie tylko 15 fauli! Jeżeli dzisiaj również będą mało faulowac to istnieje duże prawdopodobieństwo że Molde otrzyma więcej kartek gdyż więcej faulują.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sporting Braga - TSC Backa Topola
TSC powyżej 2,5 kartek @ 2,0
Betfan

Typ bardziej na czują. Braga jest zdecydowanym faworytem w tej parze do awansu zwłaszcza dzisiaj w tym pierwszym meczu gdy gra u siebie. Już w tym spotkaniu powinni zapewnić sobie wystarczającą zaliczkę aby na rewanż jechać że spokojna głową.
Cóż mogą gracze gości zdziałać w takim meczu? Zapewne postawią zasieki obronne na swojej połowie gdzie będą próbowali rozbijać ataki gospodarzy. Stąd liczę na sporo fauli z ich strony co powinno co jakiś skutkować kartonikiem.
Dla gospodarzy to będzie pierwszy mecz o coś w tym sezonie, do tej pory same mecze towarzyskie. Dla gości jeżeli chodzi o rozgrywki pucharowe to również pierwsze starcie ale mają już za sobą 2 mecze ligowe. W tych obu starciach (remis i zwycięstwo) zobaczyli po 4 żółte kartki. Także liczę na twardą i ostrą grę ze strony drużyny serbskiej, 3 kartki w ich wykonaniu wydają się formalnością jeżeli chcą przywieźć korzystny wynik do domu.
 
maarcin14 693,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Slovan Bratislava - Macabi Hajfa
Typ: 1X
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, w środę 9 sierpnia czekają nas kolejne 3 spotkania w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, jest to 3 runda, a w niej między innymi zmierzą się Slovan Bratyslava oraz Maccabi Haifa. Ten mecz rozpocznie się o 20.30 na Tehelne Pole Stadion, moim typem jest remis lub wygrana gospodarzy. Slovan Bratyslava jest w dobrej formie. Aktualnie ma serię 10 spotkań bez porażki. W meczach przygotowujących do nowego sezonu Slovan zagrał 4 mecze sparingowe, wszystkie wygrał : 3:0 z U. Cluj, 2:1 z Olimpiją Ljublana, 2:0 z Wisłą Płock i 4:1 z Rapidem Bukareszt. Slovan rozpoczął eliminacje od 1 rundy , mierzył się w niej z Hesperange, u siebie zremisował 1:1, ale na wyjeździe wygrał pewnie 2:0. W kolejne fazie kwalifikacji mierzył się ze Zrinskim, na wyjeździe wygrał 1:0, u siebie padł wynik 2:2. Slovan rozpoczął też rozgrywki ligowe, pierwsze dwa mecze zremisował 0:0 z Kosice i 2:2 z Banską Bystricą. Maccabi Haifa jest teoretycznie faworytem tego dwumeczu, ale nie do końca się z tym zgadzam. Maccabi od początku lipca rozegrało 7 spotkań licząc wszystkie rozgrywki i mecze towarzyskie, i tylko raz udało im się zachować czyste konto. Jeśli chodzi o wyjazdy, to Maccabi również często ma tam kłopoty. Typuję remis lub wygraną Slovana.
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Gl.Rangers - Servette
Typ: BTS
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś w meczu półfinału kwalifikacji Ligi Mistrzów dojdzie do pojedynku pomiędzy Gl.Rangers i Servette. Gospodarze dopiero zaczęli sezon i niezbyt dobrze, ponieważ w 1 kolejce przegrali z Kilmarnock 0-1, a wcześniej w 4 meczach towarzyskich doznali 2 porażek, 1 remis i 1 zwycięstwo. Dziś według bukmacherów są faworytem tej konfrontacji, ale ja osobiście proponowałbym zagrać, że obie strzelą, ponieważ Rangers na swoim boisku strzelali gola w 9 na 10 ostatnich. Servette w nowym sezonie rozegrało już 3 kolejki w których to zanotował 1 zwycięstwo i 2 remisy. Przyjezdni mają serię 16 kolejnych meczy bez porażki, w których strzelali przynajmniej 1 bramkę. Patrząc na dyspozycję obu ekip to BTS jest jak najbardziej prawdopodobny po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1119
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie : Panathinaikos : Marsylia
Typ : suma kartek ( czerwona=2) - powyżej 5.5
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO

Do tego typu skłoniło mnie to że sędzią tego pojedynku jest Rumun Istvan Kovacs , w lidze Rumuńskiej sędziował 2 mecze i pokazał 14 żółtek , dla mnie sporo . teraz jak to u tego pana wygląda na arenie międzynarodowej , w samej Lidze Mistrzów nie wygląda to nie żle bo 16 meczy i 75 żółtek 2 czerwone i aż 9 karnych natomiast same kwalifikacje to zaledwie 3 mecze i 19 żółek 2 czerwone i 2 karne , w lidze Greckiej sędziowie również pokazują sporo karteczek no i w Francji tak samo , Panathinaikos w ćwierćfinale u siebie z Dnipro faulował 17 razy za co piłkarze zobaczyli 2 żółka , może i kartek nie zbyt dużo ale sugeruję się tutaj samymi faulami a tych sporo , o Marsylii nie ma co pisać bo ci dopiero od tej fazy zaczynają swoją przygodę ale myślę że fauli po ich stronie też może być sporo , sama stawka dosyć wileka bo półfinał kwalifikacji i krok od finału stąd liczę że może być ostro ale jak pisałem wcześniej do typu w 99% skłonił mnie pana Istvan Kovacs .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1205
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Molde - Klaksvik BTS 1,92
Molde na swoim terenie będzie groźniejsze. Muszą też gonić wynik, bo na Wyspach Owczych przegrali 1-2. Klaksvik znowu w roli underdoga. A więc oni nic nie muszą, tylko mogą. Z luźniejszą głową sądzę, że też zmieszczą bramkę swym przeciwnikom. A wtedy dopiero będzie im lekko grało z przewagą gola z meczu u siebie. Przewiduję wynik odwrotny, czyli 2-1 dla norweskiego Molde. Poza tym to trochę bratobójcza walka, także oba zespoły nie będą odpuszczać. Spodziewam się zatem minimum rezultatu 1-1.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Aris - Raków Częstochowa
Raków Częstochowa + over 1.5 bramek
Fortuna @4.30

Nadszedł czas na rewanżowe spotkanie Rakowa Częstochowy przed decydującą rundą o LM. Uważam, że wynik 2:1 to był najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać wówczas przyjezdnych, ba, nie grali oni nic w tym meczu ale udalo im się strzelić w zasadzie z jedynej szansy bramkowej w tym spotkaniu co daje im cały czas realne nadzieję na dalszą grę, lecz w moim przekonaniu złudne nadzieje, uważam, że Raków zagra równie skuteczna lub nawet bardziej piłkę w trudniejszych warunkach na Cyprze i nie dość, że wygra ten dwumecz, to poprawi bilans bramkowy dwumeczu wygrywając hmm... Chodzi mi po głowie wynik 2:0, ale jednak ostatecznie powiedziałbym, że wynik zakończy się 2:1 dla drużyny z Częstochowy. Raków tego nie wypuści mając z tyłu głowy, że już jest tak blisko celu i świadomość, że pokonywał nie takich przeciwników wcześniej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aris - Raków
Typ: Aris wygra mecz
Kurs: 2.30
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:

Gram na Aris. Po pierwsze na Cyprze się nam zawsze ciężko grało i niewiele udawalo. Drużyny z Cypru na wyjeździe grają padakę - dokładnie taką jak Aris zagrał w Polsce, natomiast w rewanżu będzie to już inna drużyna. Przy dowiezieniu 2:0 miałbym wątpliwości co do awansu, natomiast w myśl zasady głupich nie żal, po tym niepotrzebnym wybiciu przez obrońcę Rakowa piłki głową, która zmierzała na aut bramkowy ich nie mam. Dla mnie to Aris awansuje w tym meczu, chociaż chciałbym się mylić - więc zawsze zostawiam margines dogrywki i typuję czystą jedynkę. Raków nie przekonuje. Wynik już w Aze był szczęśliwy, brakuje napastnika, do tego stabilizacji już na początku sezonu. Raz taki Kittel wali piękną bramkę, a potem w lidze jest cieniem samego siebie. Do tego dużo rotacji, mam wrażenie że zawodnicy zaczynają się w tym gubić. Może jest jakiś większy pomysł w tym Szwagry i chciałbym się mylić, ale wg mnie Aris to wygra.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sturm Graz - PSV
Typ: PSV powyżej 1.5 gola
@1.83 Fuksiarz

Nie przekonuje mnie gra piłkarzy z austriackiego Grazu i spodziewam się, że raczej nie podejmą heroicznej walki o odzyskanie bramek jakie stracili w pierwszym meczu. Przypomnijmy - przed tygodniem Holendrzy wygrali u siebie 4-1 i są niemal murowanym faworytem do awansu. Teoretycznie wystarczy zagrać bezpiecznie defensywnie i ze spokojem oczekiwać końcowego gwizdka. Ja myślę jednak, że PSV nie ucieknie się do samej obrony i sami również stworzą kilka fajnych akcji, które przekonają kibiców do tego, że awans jest zasłużony. Wspomniałem na początku, że gra Sturm Graz mnie nie przekonuje. Śledziłem po części ich weekendowe spotkanie przeciwko Austrii Klagenfurt. Przeciwnik wydawać by się mogło niewymagający. To, co na pewno udało się Sturmowi, to brak utraty bramki. Szykowało się overowe spotkanie a zakończyło bezbramkowym remisem. Sami również nie zdołali zdobyć bramki i tu możemy mówić o pewnej nieskuteczności zespołu, który był faworyzowany w starciu z Klagenfurt. Dziś nie są faworytem przeciwko PSV ale myślę też, że goście - których pełna bramek gra w ostatnim czasie naprawdę może się podobać - dorzucą minimum dwa celne trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1072
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wpis do dzisiejszego meczu Rakowa.
Moim zdaniem Raków dość spokojnie powinien awansować. W Częstochowie był wyraźnie lepszy i wynik 2-1 tego nie oddaje bo przy stanie 2-0 raczej bliżej było 3-0 niż 2-1. Niestety strzał życia piłkarza Arisu i będzie nerwowo. Wiadomo trudny teren. Ale Karabach też miał być trudny i moim zdaniem przeciwnik jeszcze lepszy, a Raków lepiej rozegrał ten mecz niż w Częstochowie. Liczę na powtórkę i może nawet spróbuje czystej dwójki. Dodatkowym potwierdzeniem jest porażka Bate 1-5 z Tiraspolem, gdyż wysoko pokonane BATE przez Aris stawiało Aris w roli potentata ofensywnego. A to wygląda jednak na słabość BATE niż jakiś wielki potencjał ofensywny Arisu. Sądzę, że przy taktyce Rakowa Aris może mieć problem ze zdobyciem bramki i coraz bardziej będzie się otwierał na kontry.
Mój typ jest nieco sensacyjny 0-2 dla Rakowa. No ale wiadomo najpewniejszy typ to awans Rakowa. Na to jednak niski kurs, ale grając w dublu z awansem Molde ma to już jakiś sens.

Co do meczu Molde uważam, że jest to drużyna groźna i poukładana. U siebie powinni roznieść odnoszącą sensacyjne wyniki drużynę z Wysp Owczych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +329
G 16,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Według mnie Raków NIESTETY odpadnie. Kondycyjnie tam nie wytrzymają. W Baku obrona Częstochowy przez ponad pół godziny drugiej połowy, gdyby to był ten Karabach z ubiegłych lat to by się skończyło 4-1. Aris w mojej opinii jest zespołem lepszym w ofensywie od Karabachu, a gra Rakowa będzie wyglądać podobnie jak w Azerbejdzanie. Mogli u siebie wyciągnąć o wiele lepszy rezultat, no ale niestety brak koncentracji w obronie to zmora polskich zespołów. Pomijając tragiczną grę Pogoni w Belgii, to źle w obronie zagrała Legia a i Lech stracił głupią bramkę w końcówce.

Aris awans @ 2.90 F fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Sparta Praga - FC Kopenhaga
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: X2
Kurs: 1.65


Rewanżowe spotkanie, w którym sprawa awansu jest otwarta dla każdej z ekip, gdyż w pierwszej rywalizacji skończyło się bezbramkowym 0 - 0. Faworytem bukmacherow jest Sparta Praga, która tym razem gra przed własną publicznością. W pierwszej rywalizacji to FC Kopenhaga dominowała, ale nie potrafila tego przekuć w bramkę, a przy niektórych sytuacjach zabrakło klasycznie szczęścia. Tym razem można spodziewać się wiecej ze strony Czechów, bo też trudno zagrać drugie tak slabe spotkanie. Mimo wszystko dostrzegam większe szanse po stronie Duńczyków, którzy również dobrze weszli w ten sezon i już pokazali, że potrafią odwracać losy rywalizacji. Naturalnym typem w tej rywalizacji byłoby z mojej strony po prostu 'obie strzelą' , ale aktualny kurs na to zdarzenie jest bardzo zbliżony do X2 (bo ok. 1.70) i moje zapędy ostudził nieco bezbarwny mecz, który zawsze może się powtórzyć i o ile potencjał ekip wskazywałby pewnie na jakiś wynik 2 - 2 i dogrywkę/karne, tak nie można wykluczyć kolejnego meczu z underem czy nawet minimalnej wygranej którejś ze stron - miejmy nadzieję FC Kopenhagi. Alternatywnie można pokusić się w tym meczu o awans Kopenhagi po kursie @2.25, ale racjonalnie patrząc szanse na awans rozkładają się 50 / 50 lub ewentualnie 55 / 45 w stronę Sparty Praga, która jednak gra tym razem u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1072
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Molde - Klaksvik
Typ: Awans - Klaksvik
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna

Jesteśmy o krok od sensacji w ostatniej rundzie może zagrać totalny outsider, który powinien odpaść wg. bukmacherów w 1 rundzie. Niestety nic z tych rzeczy. Amatorzy z Wysp Owczych idą jak burza. Wygrali 1 spotkanie z Molde u siebie. Gospodarze będą pod ogromną presją. Czy sobie poradzą - zobaczymy ale ja wątpię i tak jak pisałem w poprzednich analizach widzę powtórkę z Dundalk, które wylądowało w 4 rundzie gdzie zostało wyeliminowane przez Legię Warszawa. Dalej podrzymuje moje zdanie że widzę ich w 4 ostatniej rundzie.
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
  • Najlepsze analizy sierpnia 2023 (2. miejsce)
  • #34
Molde - Klaksvik,
Molde over 7,5 RR @ 1.90 Forbet
Molde over 8,5 RR @ 2.50 Forbet
Molde I połowa over 2,5 RR @ 1.42 Forbet
Molde I połowa over 3,5 RR @ 1.90 Forbet
Klaksvik I połowa under 1,5 RR @ 1.53 Forbet
Molde handi -5,5 RR @ 2.30 22bet

Analiza:

Garstka typów w kierunku rożnych Molde i Klaksvik. Liczę, że gospodarze od początku mocno ruszą do odrabiania strat. Molde jest doświadczoną ekipą w europejskich pucharach i sądzę, że odrobią stratę z pierwszego spotkania. Ekipa z Wysp Owczych zrobiła sporą sensację awansując już do tego etapu. W dodatku korzystny wynik na własnym boisku robi wrażenie. Nie typuje kto awansuje, a liczę że goście zamurują swoją bramkę. Będę się mocno bronili, a Molde będzie miało problemy żeby strzelić gola. Taki scenariusz daje nam spore szanse na mnóstwo rożnych. Linie wysokie, ale do zrobienia. Molde w poprzedniej rundzie również odrabiało straty... tym razem z HJK. Pierwszy mecz to porażka na boisku HJK, a u siebie musieli odrobić straty. Wynik? 10:1 (6:1) w rzutach rożnych. Na papierze HJK wydaje się ciut lepszą ekipą od Klaksvik. Myślę, że warto tutaj mocno zaatakować rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3057
maarcin14 693,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Aris Limassol - Raków Częstochowa
Typ: X2
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, dziś jest wtorek, 15 sierpnia, tego dnia dojdzie do rewanżowego meczu 3 rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów pomiędzy Arisem Limassol , a Mistrzem Polski Rakowem Częstochowa. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Polsce wygrał Raków 2:1, dziś typuję, że Raków nie przegra tego spotkania. Wynik 2:1 jest dość skromną zaliczką, ale prawda jest taka że Raków był mocniejszym zespołem, i jeśli dziś zagra skoncentrowany od pierwszej do ostatniej minuty nic złego Mistrzowi Polski nie może się stać. To właśnie brak skupienia sprawił, że w Częstochowie Raków stracił bramkę. Aris Limassol jest zespołem, który traci ostatnio sporo bramek. Oprócz wymienionych dwóch z pierwszego meczu z Rakowem, wcześniej stracił ich kolejno 2 i 3 w dwumeczu z BATE Borysów, gdzie wyniki były iście hokejowe. Aris wygrywał wtedy 6:2 i 5:3. Wcześniej Aris wygrał Superpuchar Cypru 2:0, ale w sparingach znów potrafił sporo goli tracić, między innymi 4 z Dynamem Kijów czy 2 ze Sturmem Graz. Raków uważam za lepszy zespół, ostatni mecz ligowy zakończył się porażką Rakowa 1:2 z Piastem Gliwice, ale nie ma co ukrywać że wszystkie siły są skierowane na tak upragnioną Ligę Mistrzów. Liczę, że czeka nas ciekawe spotkanie z happy endem, typuję remis lub wygraną Rakowa, powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1072
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Aris Limassol - Raków Częstochowa
Typ: Aris powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.50✅️
Bukmacher: Fuksiarz
Post:
Analiza:

Trzeba przyznać, że Aris w Częstochowie nie pokazał niczego nadzwyczajnego.
Ekipa z Limassol tak naprawdę nie zagroziła bramce strzeżonej przez Vladana Kovacevica. Niestety pojawiła się chwila rozluźnienia w końcówce u Mistrza Polski i świetnym strzałem popisał się Mihlali Mayambela. Jest to bardzo ważne trafienie, które może zadecydować o ewentualnym awansie Cypryjczyków. Jak dobrze wiemy warunki, które panują w tym kraju, są bardzo trudne i z domowe starcia to spory handicap po stronie gospodarzy. O trenerze Alekseyu Shpilevskim rozpisywałem się tydzień temu i należy spodziewać się bardzo ofensywnego podejścia Arisu. Białoruski szkoleniowiec wywozi się ze szkoły Red Bulla, która stawia na intensywność i wysoki pressing, aby jak najszybciej odebrać piłkę przeciwnikowi. Być może ujrzymy Mariusza Stępińskiego od pierwszych minut w duecie z Shavy Babicką, aby jak najszybciej odrobić straty. Jedno jest pewne, to będzie inny Aris, niż ten w Częstochowie. Czy Mistrz Cypru znajdzie sposób na polski zespół?

Raków priorytetowo traktuje kwalifikacje do Ligi Mistrzów i nie ma co się dziwić. Stwarza się niepowtarzalna okazja, aby zameldować się w fazie grupowej tych elitarnych rozgrywek. Przypomnijmy, że przy ewentualnym wyeliminowaniu Arisu czeka Sparta Praga lub Kopenhaga, a więc ekipy w zasięgu Mistrza Polski. Naturalnie najpierw trzeba poradzić sobie z dzisiejszym rywalem i zadanie nie będzie łatwe. Szkoda tej straconej bramki w końcówce, ponieważ podopieczni Dawida Szwargi rozegrali do tamtej pory bezbłędne spotkanie. Należy wyciągnąć wnioski i skupić się na kolejnych wyzwaniach. Przyjezdni doświadczyli pierwszej przegranej w tym sezonie i w Gliwicach to Piast był zdecydowanie lepszy i konkretniejszy. To jednak trzeba wliczyć w koszty walki o Ligę Mistrzów. Na Cyprze przydałoby się powtórzyć występ z Baku, gdzie cały zespół z Częstochowy pracował na awans. Czy Raków stanie na wysokości zadania?

Jestem zdania, że to Aris będzie dominował na własnym boisku, a Raków ograniczy się do szybkich wypadów w ataku i momentów, w których to uda się na chwilę utrzymać przy futbolówce. Tak jak pisałem wyżej spodziewam się innej drużyny prowadzonej przez Alekseya Shpilevskiego i stawiam na podobny typ, co w piątek w spotkaniu Piast vs Raków. Zaproponuję 6 rzutów rożnych Mistrza Cypru. To Aris musi gonić wynik, stąd też kornery. Dodatkowo warunki atmosferyczne oraz ogólny klimat będą sprzyjać gospodarzom. Kibicuje mocno Mistrzowi Polski, ale jest spora szansa na pokrycie powyższych statystyk przez rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1353
R 606,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde - Klaskvik
Typ: X2
Kurs: 4,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drużyna z Wysp Owczych w pierwszej rundzie kwalifikacji do tegorocznej Ligi Mistrzów wyeliminowała znacznie wyżej notowany węgierski Ferencvaros, przy czym po bezbramkowym remisie u siebie rozgromili Węgrów w Budapeszcie aż 3:0. W kolejnej rundzie znów piłkarzom z Wysp Owczych nie dawano szans w dwumeczu z solidnym szwedzkim Hacken ale po remisie u siebie pokonali Szwedów na ich boisku po karnych i awansowali dalej. W rozegranym przed tygodniem kolejnym meczu w Torshavn pokonali norweskie Molde po dwóch bramkach skutecznego Arniego Frederiksberga. Klaskvik w swojej Premier League po 16 kolejkach miał 16 zwycięstw ale ostatni mecz z Vikingurem przegrał, wyraźnie oszczędzając siły. W dzisiejszym rewanżu to oczywiście Molde jest faworytem a kursy na wygraną gości oscylują wokół 10... ale piłkarze Klaskvik dokonali już rzeczy niemożliwych i remis w tym przypadku jest zupełnie realny
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sparta Praga - FC Kopenhaga
FC Kopenhaga awansuje @2,22 Fuksiarz


Dość zaskakujące dla mnie kursy wystawione na awanse w tym spotkaniu. Odnoszę wrażenie, że zostały one wystawione tylko i wyłącznie na podstawie wyniku z pierwszego meczu. Pytanie tylko, czy 0-0 to taki korzystny wynik dla Sparty? Patrząc na przebieg meczu, na pewno tak, bo duńczycy w pierwszym meczu przeważali w każdym aspekcie i tylko ich nieskuteczność zadecydowała, że nie zdołali prażan pokonać na własnym terenie. Według mnie jednak szanse cały czas są równe, a jak już kogoś miałbym faworyzować to dzisiejszych gości, bo są piłkarsko o klasę lepsi od czeskich rywali. Oba zespoły dobrzę radzą sobie na krajowym podwórku, po czterech meczach mając komplety zwycięstw i bardzo dużo rotując składami względem meczów LM. O dziwo, nie muszą przekładać nawet ligowych meczów, a i tak pewnie w nich wygrywają. Co do składu, lepiej wygląda ekipa duńska. W bramce oczywiście z Kamilem Grabarą, który notuje świetny czas, obroną dowodzi Diks, niegdyś zawodnik Feyenordu. W pomocy świetnie spisują się Goncalves, który z powodzeniem występował w Benfice oraz Lerager mający za sobą kilka sezonów w Serie A. Za ofensywę odpowiedzialni są Elyonousi, którego przedstawiać nie trzeba, Larsson który swoją markę wypromował głównie w Spartaku Moskwa oraz Bardghji, najmniej znany, jednak bardzo przebojowy zawodnik. U prażan polscy kibice na pewno kojarzą Haraslina, który wyróżniał się w Lechii Gdańsk, Kuchtę który miał dwa świetne sezony w Slavii, czy Birmancevicia, który zesżły sezon występował w Toulousie, jednak kompletnie bez liczb. Widzę większą jakość w Kopenhadze, gdzie występują gracze nie odcinający kupony, a chcący jeszcze naprawdę coś ugrać. Do tego większość ma za sobą już występy w Anglii, Portugalii, czy we Włoszech i to nie role drugoplanowe. Do tego dochodzi młody, zdolny trener Jacob Neestrup, który to wszystko mądrze scala i jak dla mnie zespół Kamila Grabary ma duże szanse na zagranie w fazie grupowej LM, a dzisiejszy kurs na awans wydaje mi się być bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1316
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Molde - Klaksvik
Typ: obie strzelą + powyżej 1,5 gola + 1.połowa zmiana NIE
@2.34 FORTUNA

Klaksvik to kopciuszek na europejskiej arenie, który od pierwszej rundy kwalifikacji był skazywany na pożeracie. Już sama obecność klubu z Wysp Owczych w 3 rundzie kwalifikacji jest ogromną niespodzianką. W pierwszej rundzie Klaksvik po bezbramkowym remisie u siebie wygrali na wyjeździe 0:3 z Ferencvaros. W kolejnej rundzie było podobnie, gdyż znów u siebie remisowali 0:0 i wygrali na wyjeździe tylko tym razem po karnych z Hacken. Teraz los skojarzył ich z Molde. Zajmują oni aktualnie dopiero 4. lokatę w ligowej tabeli i do lidera Bodo/Glimt tracą 8 pkt. W pierwszym spotkaniu obydwu drużyn Klaksvik sprawiło kolejną nie małą sensację wygrywając z Molde 2:1. Teraz ich sen może się spełnić. Nie mają oni bowiem nic do stracenia, gdyż dalej są stawiani przez bukmacherów w roli underdoga, co też dziwić nie może. Molde jest znany klub, który nie raz już grał spotkania na arenie europejskiej. Molde musi atakować aby odrobić straty z pierwszego pojedynku i tutaj upatruję szansy dla gości w strzeleniu gola - gra z kontry.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Aris Limassol - Raków Częstochowa
Typ: rzut karny
Kurs: 3.00
Bukmacher:
ETOTO

No i nadszedł czas rewanżów w którym będziemy znać zespoły fanałowe , na tapetę biorę nasz Raków który jak wiemy u siebie wygrał 2:1 a mogło być dużo lepiej ale z ta skromną zaliczką trzeba grać rewanż , w pierwszym meczu w Częstochowie druga bramka dla Rakowa po rzucie karnym dziś liczę , że także piłka będzie ustawiona na tym magicznym punkcie , Aris musi strzelić przynajmniej gola nie tracąc żadnego aby doprowadzić do remisu i też liczę że bramki w tym meczu powinny paść , ja wziąłem dorobk sędziego który będzie rozjemcą tego meczu a jest nim Słowak Matej Jug , do tej pory sędziwał 14 meczy w Lidze Mistrzów jego dorobek 41 żółtek 1 czerwień i 4 karne , natomiast eliminacje do LM to 5 meczy 18 żółek 1 czerwień i karny , no może ten dorobek nie powala na kolana ale liczę że kazda z drużyn będąc w polu karnym rywala będzie szukała okazji aby dać sędziemu okazję do odgwizdania faulu bo w bardzo dużej mierze jest to decyzja arbitra .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom