>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [2.08.2022 - 10.08.2022]

Status
Zamknięty.
K 408

kamcior

Użytkownik
Może ja bym się skłaniał ku awansowi ekipy Dynama Kijów. Niespodzianką nie można nazwać ich przejścia Fenerbahce ale w świetle okoliczności tego co dzieje się na ich terenie chłopy podchodzą do sprawy z należytą sumiennością, oddaniem i zawziętością, chcą wysłać sygnał w świat że walczą nadal na każdym polu a futbol i murawa oraz to co się na niej dzieje niewątpliwie daje wiele informacji o nich.
Sturm Graz jakościowo na pewno nie jest ekipą na tym samym poziomie co Fenerbahce. Rzucając okiem na ich historię w LM: 18/19 odpadka w 2 rundzie z płynem do podłóg Ajax 1:5 w dwumeczu, potem dopiero 11/12 przeszli Videoton i jakieś gruzińskie Zestaponi wypadając w ostatniej rundzie z Bate, wcześniej Q3 z Maccabi Hajfa w 02/03. Liga Mistrzów to nie są ich progi. W LE na przestrzeni ostatnich 10 sezonów 2 zameldowania - w każdej kampanii ostatnie miejsce odpadając w grupach z Lokomotivem, Anderlechtem i AEK w 11/12 oraz Monaco, PSV I Realem Sociedad w 21/22.
Naprzeciwko ekipa Dynama Kijów zaprawiona w bojach w Europie, nie chce mi się już wypisywać konkretów ale na 10 ostatnich kampanii 5 razy w rundzie grupowej. Trochę inna, solidniejsza marka w świecie w zestawieniu z ich środowym rywalem.
Oba mecze muszą zagrać na wyjeździe ale czy to im przeszkadza aż nadto ? No taki czas nastał dla nich. Myślę że w tej rundzie przeprawa na papierze powinna czekać ich łatwiejsza w porównaniu z poprzednią. Kurs na ich awans to 1,87 z Betfanie i jest to kurs moim zdaniem bardzo dobry do zagrania w jakimś dublu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Zastanawia mnie wzrost kursów na Ludogorets w pierwszym meczu u siebie z Dinamo Zagrzeb. Dinamo słabo zaczęło sezon. W poprzedniej rundzie męczyli się z ekipą z Macedoni - Shkupi. U siebie 2:2, na wyjeździe ledwo 1:0. Nie twierdzę, że Ludogorets to jakaś mega mocna ekipa, ale u siebie nie powinni tego przegrać, a nawet mogą pokusić się o zwycięstwo. Celuję tutaj w 1X Ludogorets. Kursy w granicach 1,5-1,6 są już bardzo fajne do jakiegoś dubelka.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Monaco - PSV
Typ: PSV powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, obie drużyny więcej argumentów mają w ofensywie niż w defensywie. Oglądałem mecz PSV z Ajaxem i zagrali tam genialnie jeśli chodzi o grę z przodu. Strzelić pięć bramek Ajaxowi to jest naprawdę coś. Co prawda obrona Ajaxu i bramkarz robili duże błędy, ale mimo wszystko wynik 5:3 robi wrażenie. PSV już w zeszłym sezonie pokazywało jaki mają potencjał w ataku, a w tym może być pod tym względem jeszcze lepiej. Monaco w meczach towarzyskich grało niezbyt dobrze. Defensywa Monaco do najlepszych nigdy nie należała, w tym sezonie pewnie też tak będzie. Według mnie PSV jest w tak dobrej formie, że stać ich na zdobycie dwóch bramek.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Midtjylland
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betfan
Analiza: Benfica sezonu ligowego jeszcze nie zaczęła a bukmacherzy wystawiając kursy na bramki w tym meczy, zasugerowali się bramkostrzelnoscia gospodarzy w meczach towarzyskich. 3 ostanie mecze towarzyskie grali kolejno z Newcastle 3:2, Girona 4:2 oraz Fulham 5:1. Dodatkowo na kursy wpłynęła bardzo wysoka wygrana Midtjylland przeciwko Odense na wyjeździe gdzie wygrali aż 5:1. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Benfica która co roku w Europejskich Pucharach gra ciekawy Futbol, jest bardzo groźna zwłaszcza na swoim terenie. Zwycięstwo gospodarzy jest wielce prawdopodobne ale czy musi to być pogrom? Jestem przekonany że sztab szkoleniowy gości od paru dni szuka rozwiązania na ten mecz by rewanż nie był tylko formalnością. Ciężko się spodziewać innego scenariusza niż mocno defensywna gra Midtjylland i szukanie swoich szans ze stałych fragmentów oraz kontratakow. Może kurs nie powala ale pamiętajmy że dalej może paść 3 bramki więc linia stosunkowo bezpieczna.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Royale Union SG vs Rangers
Typ: Obie drużyny otrzymają powyżej 0.5 kartek + obie drużyny wykonają powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.25⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gospodarze to bardzo utytułowany zespół na krajowym podwórku. W przeszłości Royale Union SG sięgało aż po 11 tytułów Mistrza Belgii i po wielu latach niepowodzeń udało się wrócić do elity. Ich pierwszy sezon jako beniaminek był znakomity i druga pozycja na koniec spowodowała ich udział w tegorocznych kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jest to projekt, który ściśle współpracuje z Brighton, a więc pojawiają się posiłki z tego klubu, tak jak to było w przypadku Kacpra Kozłowskiego. Niestety osiągnięty sukces ma również swoje wady, ponieważ król strzelców Jupiler League Deniz Undav powrócił na Wyspy. Na jego miejsce nie sprowadzono nikogo konkretnego i ciekawy jestem jak Royale Union SG będzie radziło sobie w ofensywie. Na ten moment w lidze notują bilans jednej wygranej oraz jednego remisu. Czy passa bez porażki będzie trwać również w eliminacjach do Ligi Mistrzów?

Rangers to już uznana marka na europejskim podwórku. Pamiętamy przecież ich niedawny kryzys finansowy, ale w krótkim okresie udało się odbudować potęgę z Glasgow. Efektem rozwoju tego projektu był finał Ligi Europy w poprzednim sezonie, gdzie rzuty karne zdecydowały o braku zdobycia trofeum. Szkoda, ale nie ma co się załamywać, ponieważ jeszcze kilka lat temu nikt nie marzył, aby regularnie występować na tym poziomie. Zawodnicy Rangers depczą po piętach Celticowi i kto wie, czy za chwilę Mistrzostwo nie powróci do niebieskiej części Glasgow. W tym celu sprowadzono kilka interesujących nazwisk i mnie najbardziej ciekawi postawa Antonio Colaka, którego znamy z Lechii Gdańsk. Bacznie śledziłem jego karierę w Malmo, gdzie był wiodącą postacią i mam nadzieję, że Chorwat odnajdzie się na Wyspach. Dzisiaj czeka prawdziwy test przyjezdnych. Czy przejdą go pozytywnie?

Jestem zdania, że będzie to bardzo wyrównana rywalizacja. Z jednej strony mamy zespół, który w przeciągu dwóch lat znacznie się rozwinął i będzie zbierał doświadczenie w europejskich pucharach, a z drugiej oglądamy Szkotów, którzy są nieco podrażnieni przegraną w finale Ligi Europy. Spodziewam się interesującego widowiska od bramki do bramki. Należy wspomnieć, że wtorkowa rywalizacja nie odbędzie się na domowym stadionie Royale Union, ale w Heverlee. Niemniej jednak gospodarze zrobią wszystko, aby zbudować sobie przewagę przed rewanżem w Glasgow.

Zaproponuję zakład w SuperBets, który mówi o tym, że każdy z zespołów ujrzy minimum jedną kartkę i wykona przynajmniej cztery kornery. O upomnienia się nie martwię, ponieważ arbiter Irfan Peljto chętnie sięga do kieszonki, co mogliśmy oglądać przy okazji meczu Karabachu z Zurychem, wyciągając sześć kartoników. Oba zespoły grają ostro i linia jest nisko wystawiona. Skupmy się na rzutach rożnych. Gospodarze w tym sezonie wykonywali jak na razie 5 i 8 takich stałych fragmentów gry, a przyjezdni 8. Liczb pod tym kątem mamy mało, ale możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji, gdzie jedni i drudzy będą mieli swoje okresy gry z piłką przy nodze. Nie uważam, że dany zespół zdominuje rywala. Taka kombinacja daje nam spory kurs.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Sherif vs Pilzno
X2
St. Gilloise vs Rangers
Typ 1x
Ako 2.09 fortuna

Sheriff wyglądał bardzo przeciętnie w poprzednich rundach i myślę że zakończy przygodę na mocnym Pilznie. Czesi mają stabilny skład i po mistrzostwie będą chcieli wejść z przytupem do Europy. LM byłaby fantastycznym wsparciem dla rozwoju klubu który dysponuje mniejszym budżetem niż rywale z Pragi.

W drugim meczu zdania podzielone ale widzę że nieznaczna większość idzie w kierunku gości. Zgodzę się że w dwumeczu są faworytami ale zdziwię się jeśli wywioza komplet z Belgii. Po pierwsze to trudny teren i Miejscowi nie dysponują wcale wyraźnie słabszym potencjałem, po drugie wyspiarze z reguły grają słabiej na kontynencie pokazuj maksa na własnym terenie. Dlatego uważam, że wynik będzie korzystny dla Belgów... Może nawet sięgną po zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1986
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik

AS Monaco - PSV Eindhoven
Typ: Over 3.0 goli
Kurs: 2,15 Fortuna


Starcie dwóch drużyn wyznających bardzo podobną filozofię gry. Obaj szkoleniowcy są dopiero w trakcie budowy dłuższego projektu, ale już widać diametralną przebudowę zespołów i wydaje mi się że w obu przypadkach zobaczymy zespoły grające według pewnego schematu. Mianowicie zarówno Paul Clement jak i Ruud Van Nistelrooy, chcą grać bardzo ofensywny futbol. Chcą szybko przechodzić, z fazy defensywnej do ostatniej tercji boiska, zazwyczaj w 3-4 podaniach progresywnych. W ostatniej fazie ataku zespoły oparte na szybkich, mobilnych, potrafiących grać 1 vs 1 zawodnikach oraz silnej, wysokiej "9", która ma otwierać przestrzenie dla reszty zawodników w ofensywie czy utrzymywać się przy piłce. W przypadku Holendrów mamy Gakkpo, Saibariego i sprowadzonego z Feyenoordu, świetnego Guusa Tila i na "9" silnego Luuka de Jonga. Analogicznie w drużynie z Księstwa mamy świetnego napastniaka Wissama Ben Yeddera obudowanego technicznymi, dynamicznymi piłkarzami jak Golovin, Kevin Volland czy Takumi Minamino. W obu zespołach, również można dostrzec pewną zależność w ostatniej fazie ataku. Mianowicie, jeden ze środowych pomocników oraz boczny obrońca wchodzą w ostatniej fazie ataku w pole karne, co sprawia, że zazwyczaj zespoły te mają 5-6 osób w polu karnym przeciwnika. Jest to niewątpliwie duża siła ataku, ale łatwo wtedy można dać się skontrować. PSV w superpucharze Holandii świetnie wyglądało w ofensywie, stwarzali sobie multum sytuacji, oddali aż 16 strzałów, ale dopuścili też do 15 strzałów Ajaxu z czego aż 9 po kontratakach (a Ajax z reguły długo utrzymuje się przy piłce). Oba zespoły też mają sporo problemów w defensywie. Zwłaszcza PSV, które w każdej sytuacji bez względu na pressing próbuje wyjść płynnie spod pressingu i przy tym pojawia się sporo błędów. Starcie dwóch tak grających zespołów musi przynieść przede wszystkim ciekawy mecz dla postronnego kibica, ponieważ będziemy świadkami sporej liczbie sytuacji bramkowych. Jeśli zawodnicy dołożą do tego skuteczność to wydaje mi się, że nie powinno być problemów ze spełnieniem założonej liczby goli.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Quarabag vs Ferencvaros
Goście strzelą gola
Wolfsberger - Gzira
Gospodarze Over 1.5 bramki
Ako 1.98 fortuna

W pierwszym spotkaniu faworytem do awansu są Węgrzy. Według mnie grają piłkę zdecydowanie bardziej poukładana. Bardzo dobrze przechodzą z obrony do ataku i dzisiaj nie będzie to bez znaczenia przy bardzo dziurawej obronie miejscowych. Azerowie jak dla mnie grają nieco chaotycznie bazując mocno na walce i używając kolokwializmu sporo akcji przepychają. W chwili obecnej wydaje mi się że obecną runda to dla nich maks.

W drugim meczu idę w kierunku Austryjakow którzy w lidze na potęgę stwarzają sytuację strzeleckie. Czasem jest problem z wykończeniem ale myślę że przeciwko ekipie z Malty nie będzie ich to bolało. Goście osiągnęli życiowy sukces i na tym koniec. Austriacy to zdecydowanie za wysokie progi.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00, 18:00, 20:45
Spotkania: Bodo/Glimt vs Zalgiris, Karabach vs Ferencvaros, Crvena Zvezda vs Pyunik
Typ: w powyższych trzech meczach gospodarze wykonają przynajmniej 21 rzutów rożnych
Kurs: 3.30 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Ponownie udało się ze specjalem na rzuty rożne, tym razem atakuje trójkę gospodarzy, u których widzę sporo kornerów. Liczę na łączną liczbę minimum 21 takich stałych fragmentów gry.

Wiemy doskonale, kto jest faworytem w rywalizacji w Norwegii. Bodo/Glimt tydzień temu nie zawiodło nas z rzutami rożnymi, dlatego stawiam na ich kornery. Jeżeli prześledzimy sobie mecze domowe Mistrza Norwegii pod tym względem, to zarówno z Klaksvikiem, jak i z Linfieldem padło ich aż 11. Zalgiris wycofa się zapewne do defensywy i będzie szukać swoich szans w kontratakach. Nawet jak gospodarze zdobędą szybko gola, to liczę na ich ataki, bo warto sobie zbudować przewagę przed rewanżem.

Jak to zazwyczaj bywa w spotkaniach z udziałem Karabachu, idę w stronę rzutów rożnych. Tym razem samych gospodarzy, którzy będą niezwykle zdeterminowani, aby przed własnymi kibicami sięgnąć po pewne zwycięstwo. Liczę na dominację tego klubu. Jak wyglądają kornery w domowych rywalizacjach Mistrza Azerbejdżanu? Z Zurychem 10 a z Lechem Poznań 7. To pozwala mieć nadzieję, że Karabach wykona podobną ilość rzutów rożnych.

Specjala kończę rzutami rożnymi Crveny Zvezdy. Jest to zespół, który u siebie postara się o jak największą zaliczkę przed rewanżem. Szczerze mówiąc, Pyunik nie ma większych argumentów, aby przeciwstawić się faworytowi, ale do odważnych świat należy. Jeżeli prześledzimy sobie mecze ligowe gospodarzy pod kątem kornerów, to ich liczby wyglądały tak: 5, 12, 8, 10. Jest to bardzo obiecujące i liczę, że Mistrz Serbii zdominuje klub z Armenii. Oby przełożyło się na stałe fragmenty gry.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dynamo Kijów-Sturm Graz TYP 1 kurs 2,13 5/10 g.20.00 1:0 WIN

PS: Byłem wczoraj na treningu Dynama , może i zdążę dziś na mecz. Dla mnie Sturm to słabsza ekipa od Fenerbahce. Najważniejsze jest to że piłkarze z Kijowa znają już doskonale stadion i murawę ŁKS-u abstrahując że czują się jak u siebie dopingowani przez kilka tysięcy Ukraińców i Polaków. Kurs 2,13 to naprawdę malutkie value i pisząc szczerze nie spodziewałem się takowego.
Składy i absencje każdy może sobie wyczytać gdziekolwiek.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2428
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bodo gra u siebie z Żalgirisem. Dla mnie dobry typem jest under 3 w tym meczu.

Rok temu Norwedzy wygrali u siebie tylko 1-0 z dzisiejszym rywalem.
Bodo nie jest takie mocne jak w zeszłym roku, a Litwini już pokazali, że są w stanie sprawdzić niespodzianki, eliminując niedawno Malmo.
Goście w 1 meczu będą grać z kontry i nawet przegrana 1 golem nie będzie złym wynikiem.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers - Royale Union SG
Typ: over 4.5 żółtych kartek
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betcris

Analiza:
Pierwsze mecze sobie zazwyczaj odpuszczam w kwestii typowania kartek ale rewanzy nie zamierzam. Sporo sie zastanawialem, ktory mecz wybrac do tego typu zakladu ale finalnie zadna proponowana linia przez buka w zadnym meczu mnie nie satysfakcjonowala. Wyjatek to moim zdaniem mecz przed wlasna publicznoscia Rangersow, ktorzy od poczatku musza gonic wynik bo tydzien temu przegrali 2:0. Taki rezultat sprawia, ze gospodarze na wlasnym stadionie od poczatku beda nastawieni na walke i nie bedzie tutaj wyczekiwania i spokojnego rozpoczecia tylko od razu ogien. W pierwszym meczu padlo 5 zoltych kartek i typuje, ze dzisiaj padnie ich minimum tyle samo albo i wiecej. Sedzia bedzie Tasos Sidiropoulos calkiem niezly w kwestii karania zawodnikow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1512
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzinna: 18:00-20:45
Spotkanie: wszystkie mecze eliminacji LM z dnia 09.08.
Typ: łącznie powyżej 2.5 czerwonych kartek w 10 meczach
Kurs: 2.05✅️
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Szukałem interesującego zakładu na dzisiejsze zmagania kwalifikacyjne Ligi Mistrzów i w Superbet znalazłem typ na czerwone kartki. Tak naprawdę w czterech parach mamy już sytuację jasną i tylko jakiś kataklizm mógłby przeszkodzić Bodo/Glimt, Benfice, Macabbi Hajfa czy Crvenie Zvezdzie awansu do kolejnej rundy eliminacji, niemniej jednak w pozostałych rywalizacjach oczekuje pełnego zaangażowania i walki. Czasami zdarzają się też czerwienie w rywalizacjach o nic i być może Zalgiris, Apollon, Pyunik, czy też Midtjylland pod wpływem swoich kibiców u siebie podejdą przemotywowane w rewanżu. Na to też liczę. Arbitrzy na dzisiaj to Scharer, Zwayer, Grinfeld, Collum, Jovanovic, Bastien, Del Cerro, Manzano, Kruzliak, Sidiropoulos i większość z nich chętnie sięga do kieszonki. Jeżeli miałbym typować, gdzie jest największa szansa na czerwień to myślę, że w Graz oraz w Zagrzebiu. Dla porównania w starciach rewanżowych poprzedniej rundy oglądaliśmy 4 czerwienie na 12 meczów. Tym razem mamy 10 rywalizacji i linię o 1 niższą. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to moja najlepsza analiza, ale może ktoś się nad tym zastanowi i spróbuje, bo ja taką linię i kurs z chęcią :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1557
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Dinamo - Łudogorec
powyżej 11.5 rzutów rożnych @ 3.15
powyżej 12.5 rzutów rożnych @ 4.35
Wynik:

Fortuna

W pierwszym spotkaniu Dinamo wygrało na wyjeździe 1:2, a więc do Zagrzebia piłkarze przywieźli zaliczkę, którą goście są w stanie odrobić. W pierwszym meczu obu ekip padło aż 14 rzutów różnych i teraz liczę na podobny wynik. Dinamo w nabijaniu stałych fragmentów gry najlepsze nie jest bowiem w ostatnich 4 spotkaniach udało im się nabić zaledwie 15 rzutów różnych u siebie. Goście wyglądają nieco lepiej bo nabili ich w spotkaniach wyjazdowych 25. I tu właśnie liczę na Ludogorec, który to z każda minutą będzie musiał napierać coraz to bardziej na rywala aby odrobić starty. Sam jestem ciekaw jak na to spotkanie wyjdzie nastawione Dinamo, czy tylko skupi się na obronie i gry z kontry, czy może jednak pójdzie na wymianę ciosów. Linia nie jest tak wysoka, ale kurs za to przyzwoity. Myślę, że warto spróbować.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Midtjylland-Benfica TYP 2 kurs 1,85 4/10 g.19.45 1:3 WIN

PS: W pierwszym spotkaniu gładkie 4:1 dla Benfy. Wyczytuję przed tym spotkaniem że trener gospodarzy mówi że 12 sierpnia w piątek grają na wyjeździe z Horsens i dlatego da odpocząć paru piłkarzom w tym spotkaniu...nie wierzę..to nawet błazny przestały się śmiać..serio? Goście tylko bez napastnika Davida Neresa. Patrząc poważnie na tą niecodzienną sytuację stawiam na Portugalczyków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1946
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kwal.
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sturm Graz - Dynamo Kijów
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.16
Bukmacher: Betclic

Gospodarze mogą mówić o sporym pechu jaki mieli w pierwszym meczu gdzie stworzyli sobie sporo sytuacji bramkowych oraz oddali o wiele więcej strzałów niż ich rywale a mimo to nie zdołali strzelić gola. Sprawa awansu pozostaje otwarta ale trzeba atakowac od piereszych minut. Liga austriacka jest mocno overowa, zawodnicy z Kijowa jada na goracy teren i tak naprawdę przy dobrej skuteczności ofensywy nawet wyższa linia może zostać pokryta. Uważam że kurs jest delikatnie przesadzony dlatego ide w ta strone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom