>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 (02-03.08.2016) Rewanże

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Na pewno wiele osob jest dzis wk*** na BATE . Ogladalem caly i wedlug mnie zostal po prostu sprzedany! Tak, to nie jest zadna teoria spiskowa. Przy kazdej z bramek obroncy zrobili wszystko, zeby nie wybic pilki. Przy pierwszej nawet nie probowal wyskoczyc do glowki , po prostu stal jak kołek. Lepsze jaja przy drugiej.. To ze weszli jak w maslo to moze sie zdarzyc. Ale koles z 17 w polu karnym odwrocil glowe, zeby nie wybic pilki. Wolal nie dostac w ryj niz przeciac dosrodkowanie. W trakcie meczu byla powtorka od strony linii , ktora idealnie to pokazala. 3 bramka to nawet nie wymaga komentarza - ewidentne wystawienie na sam na sam. Miliony niecelnych podan, zero zaangazowania, pierwszy strzal na bramke BATE w 70 minucie , Irlandczycy co wazyli po 100 kilo niektorzy i wygladali jak rugbysci jechali z nimi jak z amatorami. Polecam skrot . Kabaret.

https://m.youtube.com/watch?v=lTaWKUWfsQE

Co do dzis.. Odradzam Legie przy tak niskim kursie. Trencin to w tej chwili najbardziej nieobliczalna druzyna w Europie. Potrafi zdemolowac w 30 minut, by potem przegrac mecz finalnie. Pierwsze polowy z Ljubljana wygrali 6-0. A drugie przegrali 0-6. Z Legia moze byc wszystko - pilkarsko w ofensywie sa duzo lepsi w pierwszym meczu wydymal ich sedzia, ale tu musza sie otworzyc i rownie dobrze moga stracic bramki szybko. Jak dla mnie totolotek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Sprzedany, ciężko powiedzieć. Piłkarze Dundalk po prostu mieli więcej szczęścia. Drużyna BATE, tak jakby miała trochę wyjepane na grę, mi to wyglądało jakby poprzedniego dnia trochę za mocno popili i skutki było widać na boisku. Pamiętaj, więcej luzu wobec zakładów. Jak ktoś nie ma szczęścia to i palec w dduie złamie ;)
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Bate odpadło i nie widzę tu żadnego sprzedanego meczu o czym Ty mówisz. Za przejście dalej masz juz LE z automatu czyli jakieś 6 ml Euro za LM każdy wie ok 12 i więcej. Także jak mogli to sprzedać komu i za ile? Takie głupoty czasem piszecie że szok. Sprzedać to można ilośc kartek, rogów nie wiem czy stracisz bramkę jak wygrywasz 4:0 itp rzeczy a nie eliminacje pucharów w fazach już końcowych wynik dwu meczu. Dla nas (mam na myśli kibiców polskiej piłki nie tylko tych z Warszawy) bo został jak odpadnie jeszcze ktoś z trójki Celtic, Salzburg albo Olympiakos będziemy rozstawieni i tam będzie można trafić na taki Dundalk ???? zawsze to lepiej w teorii niż na Olympiakos np.
No ale do rzeczy według mnie jednak tak się nie stanie niestety.
Celtic u siebie mocny (jak na taką drużynę jak Astana), jedynie ten Olympiakos, ale w sumie nie mają złego wyniku strzelą bramkę i do widzenia właściwie bo nie wierzę w to że stracą dwie. No ale zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rzepin 1M

rzepin

Użytkownik
tez nie widze zadnego sprzedanego meczu , po prostu czego oczekujecie ze te BATE to barcelona?? jakis zalosny klub z bialorusi tylko...
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Przestrzegam tylko przed graniem FCK. Mam dziwne przeczucie w tym meczu a na pewno kurs 1,3 to jakiś śmiech. To nie gra Barcelona tylko FCk z Astrą z ligi, która jest wyżej ceniona niż Duńska. Do tego mistrz tej ligi. Ok są trochę osłabieni nie ma Podstawowego obrońcy do tego mózgu drużyny i najlepszego strzelca ale ktoś doszedł i tak czy inaczej nie widzę tu jakiejś strasznej różnicy w poziomie. Także za drobnę spróbuje x2 po 3,65 w unibecie. remis 0:0 daje awans FCK a 1:1 bardzo możliwy jak dla mnie daje nam dogrywkę.
PS. A dla tych co maja teorie spiskowe dodam że to pierwszy mecz wieczoru i buki lubią jak się już na starcie walną kupony ;)
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Tak - wiem moja teoria brzmi absurdalnie, bo to nie LE, tylko duzy hajs do zgarniecia. Tylko że w przeciwienstwie do Was ogladalem caly mecz i widzialem co dzialo sie na boisku. Szkoda, ze nie ma powtorki z 2 bramki gdzie widac jak obronca odwraca glowe, zeby przypadkiem nie wybic pilki. To ze przy pierwszej nawet nie probowal wyskoczyc do wybicia to normalne przy takiej stawce meczu. Asysta na sam na sam też nic dziwnego. Nie wiem czy chodzilo o hajs, czy jakies inne kwestie (typu np. nowe transfery, ktore moglyby przemeblowac druzyne) ale BATE w ogole nie zalezalo na wygranej meczu(wyjatek Rios, jedyny ktory chociaz probowal grac) O ile strzaly w kosmos mozna jakos wytlumaczyc to zero walki , zaangazowania, czy asystowanie przy bramkach znacznie trudniej.
Jako ciekawostke polecam czerwona kartke Kangi z Crvenej Zvezdy (w przerwie meczu) I owszem tak latwiej ustawic mecz, ale jaki jest kurs na czerwona a jaka na wygrana z handi.
Guernica - nie unoś się, lamusie.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Bate...dwa czy trzy sezony temu,nie wierząc w to że jakiś Białoruski zespół ma grać w LM stawiałem że Bate odpadnie,co rundę,i się pomyliłem. W zeszłym sezonie stawiałem że nie będzie jakiś śmieszny Białoruski zespół grał w LM a Lech z Robakiem i Thomlą w składzie nie? ???? i znowu się pomyliłem. W tym sezonie odpuściłem,od razu pomyślałem,no to teraz,gdy nie będę przeciw nim grał na pewno odpadną....
Wprost proporcjonalnie odwrotnie....
No są emocje. Faktycznie to flustrujące,ta bezsilność. Przynajmniej cieszy że kolega arcticmonkey zaczyna zadawać pytania, a nie bezrefleksyjnie powiela błędy. Myślę że to nie był ustawiony mecz. Nawet ta bramka na 3-0 o tym świadczy. Wiesz że mecz jest ustawiony wynik taki jaki miał być,to nie podajesz do rywala żeby wyszedł sam na sam...
Takich meczów są setki,chociażby ten Tremcin, przecież po forum chulało kilka analiz na 1 lub 1x....a ci gdy dochodzili do strzału to walili w Malarza jakby to było umówione. Legiunia dwie akcje w całym meczu i gol...Podobny był bardzo mecz Anglia-Islandia na Euro gdy Anglicy czekali aż Islandia wyjdzie na prowadzenie,po czym stali i czekali na koniec meczu....Sam stawiałeś na Partizan z Lubinem,podobnie jak 90% świata...
Niektórzy piszą że są nawet na tym forum ludzie którzy wygrywają...No to niech dają swoje typy,ale nie jakieś rzuty rożne,albo overy 2,5 gola,na ALIBI,tylko typy:1 X 2,szczególnie ci panowie z rozbuchaną reputacją....nagle się okaże że grają te same mecze co reszta,i kierują się tymi samymi przyziemnymi argumentami... ????
Wróciłem ???? Widzew&amp;Wisła&amp;Ruch
 
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
VS

Steaua - Sparta Praga
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,88 Betsafe
Oglądałem pierwszy mecz, wynik 1:1. Dużo ofensywnej piłki, dużo klarownych okazji na gole. W sumie jakby skończyło się jakimś 3:3 to byłoby okej. Sparta mimo iż grała u siebie to pozostawiła rywalom sporo miejsca momentami do ataków. Były momenty kiedy Sparta przycisnęła i przypominała tę ekipę z poprzedniego sezonu, która wojowała w Lidze Europy kapitalnie, ale były też momenty jak chociażby pierwszy kwadrans meczu czy jego końcówka (jakieś 20-30 min końcowe) kiedy grali słabo i oddali pole rywalowi. Nie wiem czy to brak świeżości jeszcze?
Ogólnie to Lafata, Dockal, Konate mieli świetne momenty, okazji Sparta wypracowała sporo. Ale co poradzić kiedy Lafata z pięciu metrów kopie wprost w bramkarza...
Steaua to przede wszystkim Stanciu, który świetnie grał. Odejście Chipciu do Anderlechtu myślałem, że bardziej odczują, a oni jednak grali poprawnie. Gol Stanciu z wolnego na 1-1 palce liząć, idealnie nad murem zmieścił piłkę. Bicik bez szans, ale ten sam Bicik jeszcze w 1 połowie kilka razy wybronił bardzo groźne sytuacje.
Ogólnie typ opieram na tym co widziałem przed tygodniem w Pradze, dużo ofensywnej piłki, ale tak właśnie gra Sparta. Nawet w lidze im się przytrafił mecz gdzie wygrali 3:2 ze Slovacko.
Przewiduje wiec jutro bramki w tej grze. Do rozważenia też opcja z rzutami rożnymi. Sparta była w poprzednim sezonie kopalnią złota jeżeli chodzi o cornery, nabijali ich mnóstwo. A linia 9,5 jest naprawdę niska jak na mecze Sparty. W Pradze tych rożnych brakowało, ale tak jak mówię tam grali falami, czegoś brakowało.
Over9,5 rożnych @ 1,86 b365
Główny typ to jednak BTS w Bukareszcie.


Celtic - Astana
Celtic u siebie to inny zespół niż na wyjeździe, a już szczególnie w Astanie. Widziałem mecz Celticu z Barceloną towarzysko, coś tam pograli, ale przede wszystkim warto wspomnieć o jednym graczu. Patrick Roberts. Świetny piłkraz, jeżeli ktoś pamięa jeszcze jak Aiden McGeady szalał w barwach Celticu, to ten gracz mi go łudząco przypominał w tamtym meczu. Kawał szybkiego gracza + zaawansowanie techniczne, a ma dopiero 19 lat. Warto śledzić jego grę.
Celtic jutro możliwe, że wystawi Kolo Toure w obronie, wszystko przez słabszą dyspozycję Efe Ambrose, którego spokój i czasami nonszalancja w grze po prostu poraża. Podoba się, że piłkarz ma spokój, ale on już przesadza, kiwa się przed własnym polem karnym, kibice mają go dość. Więc doświadczenie Kolo może być przydatne, a szansa debiutu jak znalazł. możliiwe, że zagra u boku O&#39;Connela.
Celtic mimo iż spuścił mocno z tonu to jednak jakiś tam potencjał ma. Astana to tylko Astana, moze i grali w LM przed rokiem, może i wygrali u siebie, ale jakoś mi się wydaje, że Celtic jednak da radę. Magia Celtic Park podziała, wierzę w to szczerze mówiąc.

Anderlecht - Rostow
Nie widziałem pierwszego meczu, ale widziałem mecz Anderlechtu w lidze z 1 kolejki z Mouscron. Mega męczarnie, skład niby zmieniony, no wlaśnie, moze przez to brakuje zgrania. Kilku zawodników nowych, ale jakoś to nie kleiło się. Może to oznaka nacisku większego na LM, z pewnością, ale kurs na Fiołki mnie nie przekonuje wcale.

Może ktoś się włączy do dyskusji?
Jakieś informacje o meczu Monaco - Fenerbahce? Ktoś oglądał mecz ze Stambułu? Mile widziana opinia i jak to się może przełożyc na rewanż.
Tak samo z meczem Szachtar - YBB oraz PAOK - Ajax.
Śmiały, dyskutować, rzucać pomysły poparte kilkoma zdaniami argumentacji ;)
Włączę się do dyskusji tak jak proponujesz ???? sam gram dziś na Rostów. Anderlecht wiadomo dużo bardziej doświadczony klub w walce o europejskie puchary ale tak jak piszesz, na początku sezonu Anderlecht nie wygląda najlepiej. To co zauwazyłeś kilku nowych zawodników i też mi się wydaje, że brakuje zgrania. Do tego dochodzą kontuzje w Anderlechcie i dziś nie zagrają
Obradović, Najar, Praet i Badji, nie wiadomo czy wystąpi Deschacht, i napewno nie zagra zawieszony przez klub Okaka, który i tak odejdzie z klubu. W Rostowie aż takich problemów personalnych nie ma, nie zagra jedynie napewno Doumbia. Drużyna z Rosji gra praktycznie takim samym składem jak w tamtym sezonie. Zatrzymali tych najlepszych i napewno są dużo bardziej zgrani na ten moment niż drużyna belgijska. Kurs na gości fajny a uważam, że dużo więcej problemów przed tym meczem jest w Anderlechcie niż Rostowie więc żal nie skorzystać. Zobaczymy jak to zweryfikuje boisko ale myślę, że warto spróbować zagrać na zespół z Rosji.
A jeżeli chodzi o mecz Celticu z Astaną no to tutaj też zagrałem niespodziankę na Astanę. Tak jak mówisz Celtic to Celtic ale im wpadki z dużo słabszymi zespołami zdarzają się w miarę dość często. Astana według mnie tez tutaj jest w stanie sprawić niespodziankę. Spokojnie się Astana przygotowywała do tego rewanżu, kiedy Celtic jechał w tygodniu na mecz z Barceloną. Według mnie to może być kluczowa sprawa. Zamiast skupiać się na przygotowaniach do rewanżu grają tę ligę. Po co drużyna, która walczy o LM się na takie coś godzi, no tak wiadomo kasa, kasa, kasa misiu, sponsorzy mają swoje wymagania i trzeba je spełnić. Żeby tylko się na tym nie przejechali i dzisiaj nie odpadli ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Stary - co innego strzelac w bramkarza , raczej trudno tak przymierzyc, zeby trafic prosto w niego.

Ale skumajcie co robi 17 chwile przed dosrodkowaniem 1 bramki. Jest metr od asystujacego i po prostu staje w miejscu. Nawet nie probuje do niego podejsc. Od 55 sekundy to widac. Obronca ktory jest przy strzelajacym nie wyskakuje do glowki chociaz jest blizej pierwszego slupka i bez problemu moglby przeciac pilke.

https://m.youtube.com/watch?v=lTaWKUWfsQE

Jesli tak wyglada zaangazowanie w meczu o wielka stawke to nie mam pytan.. Ten sam koles odwraca glowe przy asyscie sekunde przed 2 bramka (zmienilby tor pilki) czego nie widac na tej powtorce niestety.

3 bramka to kazdy widzi.

Owszem - BATE polozylo mi kupon na 3,5 stowki , ale co innego przegrac po prostu co zdarzylo mi sie setki razy, a co innego w takich okolicznosciach.

Jesli mnie fantazja ponosi - okey. Moze i tak jest. Ale jesli ktos mi wytlumaczy te bramki bede wdzieczny.
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
Moim zdaniem w tym meczu sprawa jest prosta ???? BATE myślało, że nikłym nakładem sił odniesie korzystny rezultat. W pierwszym meczu dominowali zdecydowanie ale wygrali tylko 1:0. Irlandczycy pokazali w drugim meczu 200% zaangażowania strzelili gola, a później BATE nie umiało już nawiązać walki z tak nakręconym rywalem. Prosta sprawa, więc przestań tak przeżywać ten mecz bo jest to żenujące. P.S 17 to Rios, a pisałeś że prezentował się najlepiej, więc sam widzisz (moim zdaniem to po prostu ofensywny gracz, a grali z Dundalk więc liczył,że obrońcy sobie poradzą )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Prosiłbym o skupienie sie na dzisiejszych meczach. Dyskutujmy bardziej o typach na dzis by nadrobić ewentualne straty z wczoraj. Czasu jie cofniemy. Rozumiem rozgoryczenie po meczu BATE ale taki jest sport. Nie zawsze wygrywa faworyt. Ponadto prosze o mniej uszczypliwosci względem siebie bo nie przystoi tak sie obrzucac blotem itp.
Wiec gra dzis ktos Monaco? ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Prosiłbym o skupienie sie na dzisiejszych meczach. Dyskutujmy bardziej o typach na dzis by nadrobić ewentualne straty z wczoraj. Czasu jie cofniemy. Rozumiem rozgoryczenie po meczu BATE ale taki jest sport. Nie zawsze wygrywa faworyt. Ponadto prosze o mniej uszczypliwosci względem siebie bo nie przystoi tak sie obrzucac blotem itp.

Wiec gra dzis ktos Monaco? ????
Dałem ich w dublu z Ajaxem ;)
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jakies argumenty za Ajaxem? Warto zawsze w 2-3.zdaniach dany typ poprzeć argumentami by inny użytkownik wiedzial co za tym przemawia ;)
Spytałeś się tylko, o to czy gra ktoś Monaco to ja Ci napisałem z czym jeszcze te Monaco gram, a rozpisywać się o Ajaxie nie chcę bo nie dość, że nie mam czasu to jeszcze ochoty. Skoro forum jest pełne niedoinformowanych mądral to i ja zachowam się nieprofesjonalnie. Wynik jest ważny, a nie analiza, bo widziałem, jak ludzie pisali beznadziejne analizy do niezłych typów. Okaże się czy dubel mi wejdzie wieczorem. Pograne jest za drobne bo dziś same badziewia w ofertach
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Szczerze mówiąc to granie na Ajax w mojej ocenie jest swoistym, bukmacherskim harakiri. Jest to przecież ten sam Ajax, który zyskał miano frajerów roku po tym, jak stracił mistrzostwo nie potrafiąc wygrać na zakończenie ligi z ogórkami z De Graafschap. Już w pierwszym meczu zagrałem w stronę PAOK-u i się nie zawiodłem. Dzisiaj natomiast polecam:​

PAOK DNB @ 1.94 Oddsring
PAOK Awans @ 1.95 Unibet
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Do robson United -&gt; i twoim zdaniem taka drętwa dyskusja typu,jaki argument za Ajaksem? więcej wnosi ,niż próba szerszego spojrzenia,skąd sie bierze ta złośliwosć tych wyników?? przecież wiadomo że nie ma żadnego argumentu za Ajaksem,a kolega pewnie stawia bo mu wyobraźnia podpowiada żeby szedł za głośniejszą nazwą zespołu!(oczywiście moze i być Ajax dziś).
Ja myślę że Monaco odpadnie,Glik nie zagra w LM,bo by było z fajnie. Z argumentów przyziemnych to jak się wystawia małolatów na tak ważny dwu mecz bo Glik musi mieć urlop to się odpada.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Anderlecht v Rostov
Belgijska drużyna jest zbyt doświadczona i uzyskała zbyt korzystny wynik na wyjeździe, by móc odpaść z rosyjskim zespołem. Belgowie potrafią grać na własnym stadionie. Moim zdaniem wygrają ten mecz właśnie dzięki przewadze własnego boiska. Przede wszystkim mają lepszą kadrę i dziś powinni przełożyć przewagę z papieru na boisko. Nie będzie to łatwe zadanie, ale rosyjski zespół (jeśli chce awansować) musi zaatakować. Myślę, że i tak swoje już osiągnęli, a ich maksymalnym poziomem jest faza grupowa LE, bo nie sądzę, żeby włodarze tego klubu wierzyli w awans do LM. Nie wróżę im niczego więcej. Poza tym, Anderlecht gra takie mecze praktycznie rok w rok, a w jego składzie występują młode gwiazdy, które w przyszłości zapewne wylądują w topowych drużynach Europy. Mam tu na myśli głównie Praeta i Tielemansa. Występ tego pierwszego stoi pod znakiem zapytania, ale są też szanse, że Dennis w tym meczu zagra. Byłoby to sporym wzmocnieniem drugiej linii zespołu z Brukseli. Idę w stronę gospodarzy, którzy strzelając pierwsi bramkę praktycznie &quot;zabiją&quot; ten mecz i ustawią sobie Rostov pod kolejne bramki. Anderlecht @1.95 ⛔
Monaco v Fenerbahce
Bez wątpienia jest to hit III rundy eliminacji. Widziałem tylko skróty pierwszego spotkania. Zajrzałem też do statystyk i dużo myślałem nad tym meczem... Ostatecznie zdecydowałem, że przewaga własnego boiska tutaj również będzie kluczowa. Monaco w porównaniu z Anderlechtem jest w gorszej sytuacji, ponieważ ulegli oni tureckiemu potentatowi w Stambule 1-2. Jednak jestem o ten zespół spokojny. Bardziej niż czysta jedynka w kierunku finalisty LM z sezonu 2003/04, kusi mnie zagranie awansu Monaco i tak też uczynię. Ten zespół potrafi grać widowiskowo, a przy tym skutecznie. Widziałem kilka spotkań Monaco w ubiegłym sezonie Ligue 1 i w tym teamie dalej tkwi wysoki potencjał. Liczę, że dziś tacy piłkarze jak Lemar, Fabinho czy przede wszystkim Falcao (który ma coś do udowodnienia po tej koszmarnej kontuzji sobie i całemu światu) zrobią robotę i awansują do fazy play-off. Wystarczy im skromne 1:0. Zespół z Księstwa jak najbardziej na to stać. Owszem, Fener to silna drużyna, ale moim zdaniem nieco przereklamowana. Często męczą się w rodzimej lidze, która z drużynami pokroju Legii (z całym szacunkiem). Monaco prezentuje lepszy poziom i dziś piłkarze tego klubu to udowodnią. Przegrana na wyjeździe jedną bramką wstydu nie przynosi. Tragedii też nie ma. Wystarczy 1-0, ale myślę, że Monaco będzie chciało wyeliminować Turków z większym hukiem. Awans Monaco @2.10 ✅
AKO -&gt; @4.09 Bet365
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Dziś króciutko...
Ja nie będę się odnosił do wczorajszego meczu Bate z Dundalk. Wyznawców czystego sportu na tym forum jest wielu, więc nie ma powodu po raz kolejny przerabiać tego samego. Podczas mistrzostw świata We Francji rozmowy były podobne...
PAOK - Ajax
Wbrew pozorom ten mecz dla Ajaxu może okazać się łatwiejszy niż pierwsze spotkanie. Grecy raczej u siebie się cały mecz nie bronią Często Holendrzy w lidze u siebie męczą się okrutnie z jakąś ekipą, by później na wyjeździe ograć ich 2 czy 3 do zera. Nie jestem fanem ani jednej ani drugiej ekipy, lecz typerski nos podpowiada mi tu bramkowy remis i awans Ajaxu...
Ajax awans 1,80 STS
wynik 1:2 FT

do tego jeden suchar = awans Fenerbahce kurs 1,65 STS wynik 3:1 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Hapoel Beer Sheva - Celtic Glasgow awans Hapoel @ 4,25 Unibet
Ależ prezent od Unibetu! W mojej prywatnej ocenie to Hapoel jest faworytem w tej rywalizacji, dlatego spodziewałem się, że to Celtic będzie underdogiem w tej parze a tu taki kosmos! Piszę o tym jeszcze w temacie dotyczącym III rundy kwalifikacji, bo być może ktoś na tym jeszcze skorzysta, zanim Unibet zdąży ustawić te kursy na bardziej adekwatnym do rzeczywistości poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom