>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

III Runda eliminacji: Slask Wroclaw - Lokomotiv Sofia / Gaziantepspor-Legia Warszawa

Status
Zamknięty.
M 59

mixon

Użytkownik
Zgadzam się, że kurs na Śląsk w tym momencie jest zupełnie nieopłacalny i nie do grania. Gdy pierwszy raz zobaczyłem wystawione kursy na ten mecz przez Bwin, około tydzień temu, kurs na Śląsk wynosił 1.95, więc od tego czasu spadł dość mocno. Wydaję mi się, że Lokomotiv to drużyna na poziomie Dundee, ale grająca innym stylem. Dziś pewnie postawią na defensywę i kontry, a Wrocławianie z atakiem pozycyjnym mają sporo problemów. Pamiętamy jakie groźne kontry wyprowadzali Szkoci we Wrocławiu, wykorzystując niepewną obronę Śląska, tyle, że popisali się duża nieskutecznością. Myślę, że dziś mecz może wyglądać podobnie. Osobiście uważam, że Śląsk jest faworytem, ale nie takim jak wskazują aktualne kursy. Można więc ostrożnie zagrać x2, ale najpewniejszym typem wg. mnie na ten mecz będzie Under 2,5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 77

noobcior

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lokomotiv Sofia

Tym meczem rozpoczynamy czwartkowe zmagania na europejskich boiskach. Moim skromnym zdaniem faworyt jest tylko jeden - polski zespół. Niektórzy tutaj na forum najwyraźniej z dnia na dzień zdobyli niesamowitą wiedzę na temat potężnej bułgarskiej piłki, nie oglądając chyba nawet jednego meczu. Aby sprostować - też nie miałem okazji tego zobaczyć. Mimo to kilka wniosków po meczu Wisły, czy Lokomotivu z Metalurgiem można wyciągnąć. Śląsk popełnia błędy, zgadzam się z tym. Czy Litex nie popełniał? O wiele słabszy Lokomotiv ma nie popełniać? W dodatku zapewne głównie się broniąc przez cały mecz, bo taką taktykę Bułgarów zakładam, patrząc na statystykę strzałów z ich wyjazdowego meczu z Macedończykami, gdzie nawet niecelnego strzału nie oddali. W dodatku jak goście się cofną, to ma kto strzelać z daleka - np. Mila, Dudek. Ten mecz może być bardzo łatwy. Nie wiem skąd tyle pesymizmu. A kto ma rację to już się dowiemy niedługo.

Śląsk Wrocław @ 1.71 Pinnacle ⛔
Śląsk Wrocław (-2 AH) @ 4.80 bet365 ⛔
Lokomotiv Sofia nie strzeli @ 1.95 bwin ✅
 
B 15

blady+

Użytkownik
Ostatecznie mecz ominąłem, ale oczywiście wszedłem sobie w trakcie przerwy na bet365, z ciekawości zobaczyłem jakie oddsmakerzy wystawiają kursy na live. Osobiście jestem mega zszkokowany! 1x2 = 1.90 - 2.50 - 6.50. Czy ja oglądałem inny mecz ? Owszem, Bułgarzy na początku wyszli ze strachem w oczach, przełożyło się to na błędy w defensywie.. Jak przystało na naszych, pierwszego kwadransu nie wykorzystali.. A dwa kwadransy przed przerwą to Bułgarzy w moim odczuciu byli drużyną lepszą. Ja z bólem serca, ale sądzę że dzisiejszego meczu Śląsk nie wygra.. Możliwe, że coś się poprawi, ale z taką grą jak obecnie to jedynie undery oraz typy premiujące Lokomotiv.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Ciekawe kursy proponują bukmacherzy na mecz Atletico Madryt - Stromsgodset. Różnica między zespołami jest ogromna, jedna z mocniejszych drużyn hiszpańskiej Primiera Divsion kontra 3 drużyna obecnego sezonu norweskiej ekstraklasy (po 15 kolejkach) ze stratą sześciu punktów do lidera Molde FF. Moim zdaniem mimo osłabień zespołu ze stolicy Hiszpanii, zachowa on czyste konto - Stromsgodset nie strzeli bramki po kursie w okolicach 1,85 klikam z 80% przekonaniem że goście z Norwegii nie będą w stanie strzelic bramki.
Typ: Stromsgodset nie strzeli bramki 1.80 Bwin
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Przeglądałem właśnie oferty różnych bukmacherów na mecz Śląska z Lokomotiv Sofia i widzę że kursy potrafiły pospadać nawet do 1,56.Dla mnie to jest totalna kpina ze strony bukmacherów.Po kursie niższym niż 1,80 nawet tego spotkania się nie tykam.Gdzieś tutaj na forum pisałem przed meczem Wisły że jestem optymistą jeśli chodzi o nasze drużyny i Europejskie Puchary ale według mnie zbyt mocno jest pompowany balon o nazwie Śląsk Wrocław.Fakt faktem ogranie Dundee to dobry wynik ale przecież kiedyś musi przyjść ten gorszy moment.1,56 na Śląsk mija się z celem.Dodając fakt że multum osób ładuje pieniądze w win Wrocławian ja postaram się za drobne ukłuć coś w stronę Bułgarów.
Moje typy na ten mecz :
Lokomotiw strzeli--&gt; 1,70 ⛔
x2--&gt; 2,10 ✅
x --&gt; 3,40 ✅
I jednak to co mało kto sobie wyobrażał się stało.Śląsk nie wygrał.Ale też nie przegrał.Napompowany balon jednak pękł.Wszystko rozstrzygnie się za tydzień w Sofii.
Za nieco ponad godzinę swój mecz rozpocznie nasza kolejna drużyna w europejskich pucharach Legia Warszawa.
Nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tego meczu bo i tak połowa użytkowników bazuje tutaj na podstawie ostatniego sezonu a druga połowa jest anty nastawiona do Warszawskiego zespołu.
Moje typy na mecz Legii :
2 do przerwy x na koniec --&gt;13,50
Legia strzeli ---&gt; 1,41
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Totalnie nie zgadzam się z kolegą wyżej. Piłkarze Śląska będą chcieli wypracować sobie solidną zaliczkę przed rewanżem w Sofii, gdzie mogą dziać się różne cyrki (przekupni sędziowie i te pe).
A doświadczenie zdobyte w II rundzie w dwumeczu z Dundee powinno zaowocować właśnie teraz.
Widzieliśmy pierwszy mecz, szkoccy zawodnicy na stadionie we Wrocławiu byli osrani, a wrocławianie nastawili się &#39;&#39;nie stracić bramki&#39;&#39;. Z kolei co innego działo się w meczu wyjazdowym, gdzie już całkiem nieźle sobie pogrywali.

Myślę że Orest, tak ustawi skład i pouczy swoich zawodników, aby nie grali tak zachowawczo jak ostatnio, jeśli chcą awansować - muszą wygrać mecz u siebie, najlepiej przewagą co najmniej dwóch bramek. To możliwe.

Na Pewno warto grać na zwycięstwo Śląska (nie ma tu innej opcji), ale i warto zastanowić się nad typem z handi, który też - według mnie - jest bardzo prawdopodobny.
Jednak inna opcja się znalazła ;). Co prawda Śląsk miał pecha i sam też uważam że powinien wygrać. Cieszy mnie remis bo postawiłem solidne pieniądze, natomiast nie wszedł mi na kuponie, bo niepotrzebnie zasugerowałem się wielkim entuzjazmem na zwycięstwo w tym meczu. Ale i tak na wielki + i według mnie na zwycięstwo Śląska to można postawić teraz w rewanżu, i jestem pewien że Wrocławianie już są w IV rundzie. Lokomotiv Sofia jest drużyną o klasę gorszą.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
I jednak to co mało kto sobie wyobrażał się stało.Śląsk nie wygrał.Ale też nie przegrał.Napompowany balon jednak pękł.Wszystko rozstrzygnie się za tydzień w Sofii.
Za nieco ponad godzinę swój mecz rozpocznie nasza kolejna drużyna w europejskich pucharach Legia Warszawa.
Nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tego meczu bo i tak połowa użytkowników bazuje tutaj na podstawie ostatniego sezonu a druga połowa jest anty nastawiona do Warszawskiego zespołu.

Moje typy na mecz Legii :
2 do przerwy x na koniec --&gt;13,50
Legia strzeli ---&gt; 1,41
balon by pękł, gdyby przegrali i grali kiepsko. Nie grali zajebiście, ale poziom utrzymali. Mogło być 5:0 mamy 0:0 i tyle. Wyjazd to sprawa otwarta
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
balon by pękł, gdyby przegrali i grali kiepsko. Nie grali zajebiście, ale poziom utrzymali. Mogło być 5:0 mamy 0:0 i tyle. Wyjazd to sprawa otwarta
Dla mnie balon pękł.Czytając tutejsze wypowiedzi nie można myśleć inaczej.Sam remis twierdzić można jest tutaj na tym forum sporym zaskoczeniem.Mieli wygrać to raz mieli wygrać dwoma bramkami to dwa.Balon lekko był tutaj pompowany i pękł.Wyjazd to sprawa otwarta jak najbardziej.Śmiem twierdzić że Śląsk strzeli bramkę w Sofii a ta może okazać się kluczową jeśli chodzi o awans
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Co do meczu Śląska czasem tak bywa, taka jest piłka zdarzają się niesamowite historie. Wisła ma lepszy wynik niż grę a Śląsk lepszą grę niż wynik. Kilka naprawdę dobrych okazji niewykorzystanych. Balon faktycznie pękł i niektórzy nie udźwignęli presji (czytaj Ćwieląg) bał się strzelić 2 razy będąc sam na sam z bramkarzem i przekombinował. Oczywiście niesprawiedliwym byłoby tylko jego obarczyć wina bo kilku Ślązaków spudłowało. Ale jego sytuacje utkwiły mi szczególnie. A Legia strzelając bramkę jest już chyba &quot;wygrana&quot; w swoim meczu bez względu czy dowiozą prowadzenie do końca. Trudności jednak mogą scementować zespół. Czyli w obydwu przypadkach się dzisiaj pomyliłem, ale i tak jest nie najgorzej dla naszej piłki ???? żeby wygrać trzeba grać...
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
I jednak to co mało kto sobie wyobrażał się stało.Śląsk nie wygrał.Ale też nie przegrał.Napompowany balon jednak pękł.Wszystko rozstrzygnie się za tydzień w Sofii.
Za nieco ponad godzinę swój mecz rozpocznie nasza kolejna drużyna w europejskich pucharach Legia Warszawa.
Nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tego meczu bo i tak połowa użytkowników bazuje tutaj na podstawie ostatniego sezonu a druga połowa jest anty nastawiona do Warszawskiego zespołu.
Moje typy na mecz Legii :
2 do przerwy x na koniec --&gt;13,50 ⛔
Legia strzeli ---&gt; 1,41 ✅
Optymizm to piękna sprawa ????
Wisła wygrana Śląsk remis Legia wygrana.Jest dobrze.Widać pozytywy i oby w rewanżu nie zaprzepaścić szansy bo możemy mieć dalej 3 kluby w decydujących fazach w Europejskich Pucharach.Dawno tak nie było.
Teraz prosił bym moderatorów o nie kasowanie tego co napiszę poniżej.Otóż mam kilka pytań do kolegi o nicku gwiazda.
Na wstępie chciałem go zapytać jak podobał Ci się mecz Gaziantep - Legia???Jak ocenisz występ Wojtka &quot;ręcznika&quot; Skaby??Jak podobała Ci się gra obronna Legii w tym meczu i co ewentualnie byś poprawił.Czy taktyka Macieja &quot;nieudacznika&quot; Skorży była poprawna???
Pisałem Ci że fajnie jest przecierać oczy takim niedowiarkom jak Ty.Teraz gdybyś miał jaja napisał byś że się po prostu nie znasz....
Nie oceniajmy piłkarzy / zespoły po tym co było kilka miesięcy temu bo to jest śmieszne.
Dajmy im grać a później oceniajmy pozytywnie lub krytycznie.
Aaaa i wiem Legia miała multum szczęścia ale zapytam jeszcze raz Ciebie :
lepiej bronić się i wygrać szczęśliwie jak Wisła i Legia czy lepiej atakować prowadzić grę i zremisować jak choćby Śląsk.To tyle.Dziękuję.

PS : Co do Wojtka Skaby został on okrzyknięty największym wygranym letniego zgrupowania.Brawo Wojtek!!!!
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Też czuję się trochę wywołany do odpowiedzi bo napisałem, że zespoły Skorży zaliczają falstart i że w Legii bałagan, może się nie znam i nie chce bronić wywołanego wyżej kolegi bo jego opinie były skrajne i jednak dość dalekie od moich. Ale nie popadajmy w hura optymizm jeden mecz nie musi być wykładnikiem rzeczywistej formy zespołu ale ogromne brawa za wynik zresztą dla wszystkich polskich zespołów na tym etapie rozgrywek. A co do tego co lepiej to w perspektywie tu i teraz ewentualnie rewanżu za tydzień na pewno szczęśliwie wygrać ale w długiej perspektywie wyznaję zasadę, że suma szczęścia zawsze równa się zero a dobra gra jednak zostaje. A Śląsk również nie stracił szansy i każdy remis bramkowy daje awans. Jedyny minus w rewanżu na wyjedzie trzeba strzelić gola żeby awansować ale w Szkocji przekonali że potrafią.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Nie mogę ci niestety odpowiedziec na nurtujace cie pytania gdyz ... nie oglądałem spotkania . Jedynie mogę dodać że to jest jeden mecz . Pawełek z Cabajem też czasami dobrze bronili a reszta to już każdy wie .
Aha tzn że trafiasz akurat na te mecze która Legia gra źle lub fatalnie ????
Tego się tez spodziewałem.No ale skoro nie oglądałeś tego meczu to mogę się spodziewać że przed meczem z Zagłębiem już w niedzielę nie znajde tutaj żadnej Twojej głupiej analizy do tego meczu??
Tak to jest jeden mecz.
Za tydzień jest rewanż.
Pawełek to jest Pawełek Cabaj jest Cabaj a Skaba jest Skaba ????
Nie jest powiedziane że historia Skaby musi mieć taki sam przebieg.Choćby dla tego że w Legii jest Dowhań a w Wiśle czy Cracovii mieli &quot;ręczniki&quot; za trenerów bramkarzy.
http://legia.com/www/index.php?akt=24080
Edit : Jeszcze takie małe moje własne spostrzeżenie,Skorża ganiany jaki on to nieudacznik itd.Nie dostał bramkarza nie dostał rozgrywającego nie dostał skrzydłowego a wywiózł 3 cenne punkty z gorącego terenu jakim jest Gaziantep.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
czy lepiej atakować prowadzić grę i zremisować jak choćby Śląsk.To tyle.Dziękuję.
Broni się wtedy, gdy zespół jest teoretycznie lepszy, Śląsk grał przeciwko zespołowi teoretycznie i jak się okazało praktycznie słabszemu, więc chyba naturalne jest że atakował i prowadził grę. A że przy tym zespół był nieskuteczny, to już nie ma żadnego związku, bo w taktyce gry z kontry równie dobrze mógł być nieskuteczny. No offence, ale zawsze stawiam na logiczne rozumienie sprawy.

No i do moderatorów - jeśli ktoś kogoś wywołuje do odpowiedzi i ten drugi odpowiada to chyba kultura nakazałaby zostawić jego odpowiedź? Bo widzę, że jest cytowana, a w poście autorskim jej nie ma...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom