>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III runda eliminacji Ligi Mistrzów 30-31.07.2013

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Apoel Maribor
Apoel jedzie na famie sprzed dwóch sezonów , a w tym nie byłbym pewien czy będzie równie kolorowo. Jak dla mnie, nie ma tak dużej dysproporcji jak wskazują tu kursy. Maribor dobrze wszedł w sezon i ma szanse wywieźć z Nikozji korzystny wynik. Liga cypryjska jeszcze nie ruszyła, Apoel słabe wyniki w grach kontrolnych, trzy mecze, trzy porażki, w ani jednym spotkaniu nie zdobyli gola !
Maribor x2 2.08 Fortuna
Maribor 5.41 Etoto (
fajne value, w innych naziemnych 4.24 STS, 4.20 Totomix, 4.92 Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 20

nieistotny

Użytkownik
Post przeniesiony z tematu Molde - Legia (pomyłka)

Kalju (Est) - Plzen (Cze)

Typ: handicap -1.5 Plzen
Kurs: @2.08
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10

Starcie półamatorskiego Mistrza Estonii z Vitorią Plzen. Goście w poprzedniej rundzie nieco męczyli się z Żeleznicarem, ale też mieli trochę pod górę (czerwona kartka w rewanżu przy stanie 0:1) Nie ulega jednak wątpliwości, że dysponują większym potencjałem od rywala. Potencjał jednak nie gra, ale umiejętności i forma. Estończycy rozpoczęli sezon, Kalju rozegrała w lipcu już 7 spotkań, więc dawka dość duża. Plzeń także rozpoczął rozgrywki w Gambrinus Lidze. Pierwsze mecze wypadły bardzo obiecująco - wygrana z Pribram 2:4 na wyjeździe i rozjechanie u siebie 5:0 Bohemians. Czesi mają zdecydowanie mocniejszy środek pola, którego mózgiem jest 22-letni Vladimir Darida, warty blisko 8 mln €. Mistrz Czech wydał w letnim okienku na transfery blisko 2 mln €, czyli więcej niż nasze kluby. Nic dziwnego, w poprzednim sezonie występował w Lidze Mistrzów. Klub jest systematycznie wzmacniany, prowadzony twardą ręką przez jednego z najlepiej zapowiadających się czeskich szkoleniowców Pavela Vrbę. Obecnie w Gambrinus Lidze 7 pkt. po 3 kolejkach i pozycja lidera wraz ze Spartą Praga. Goście grają ustawieniem 4-2-3-1 wybitnie dobranym do gry z kontry. Wystarczy zerknąć na ich statystyki z meczów wyjazdowych w poprzednim sezonie. Estończycy u siebie muszą się odkryć, bo na wyjeździe będzie im niezwykle ciężko. Spodziewam, się, że 2-3 kontry Plzenia załatwi sprawę. Goście bez Prochazki, ukaranego czerwoną kartką w meczu z Bośniakami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
PSV - Waregem (Sportingbet)
typy:
Waregem powyżej 1,5 gola w meczu @ 4,50
powyżej 3,5 gola @ 2,40

U buków PSV zdecydowany faworyt. Topowa holenderska firma ostatnio jednak w cieniu Ajaxu w kraju, a także bez Ligi Mistrzów w Europie. Z osłabień PSV na pewno trzeba wymienić Strootmana (AS Roma), Pietersa (Stoke), Lensa (Dynamo) oraz Mertensa (Napoli). Doszli m.in. Park, Arias, Schaars czy Bruma. Gospodarze na pewno grają ofensywną piłkę. Ich sparingi to 3:0 z Eindhoven, 3:3 z Arminią, 3:0 z H96 oraz 2:0 z Fenerbahce. Trzeba jednak pamiętać, że PSV dość sporo goli także traci. Na koniec zeszłego sezonu najwięcej z czołówki. Gości to dość zagadkowa ekipa, która w ubiegłym roku otarła się o mistrzostwo Belgii. Jak dla mnie nie koniecznie Waregem zostanie rozjechane przez Holendrów. Dużo będzie zależeć od gry takich graczy jak Hazard, Leye czy Berrier. Uważam, że możemy dziś zobaczyć kilka goli w Eindhoven, nie koniecznie wyłącznie dla gospodarzy.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Najciekawszy wg mnie jest dzisiaj Zenit. Tutaj analiza tego spotkania.
Nordsjaelland (Dania) – Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Typ: Zenit
Kurs: 1.6, William Hill
Aktualni wicemistrzowie Danii trafili na trudnego rywala. Pomimo całkiem niezłej postawy w rozgrywkach grupowych poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, faworytem tej pary są zdecydowanie Rosjanie. Duńczycy kiepsko spisywali się w spotkaniach towarzyskich, przegrywając między innymi z Lechem Poznań 4:1. Warto także zauważyć, że na inaugurację duńskiej Superligi słabiutko zaprezentowali się w spotkaniu wyjazdowym z Esbjergiem, gładko przegrywając 4:0. Warto przy tym dodać, że ten sam Esbjerg na zakończenie ubiegłego sezonu pokonali u siebie 1:0. Duńczycy ewidentnie nie są już tym samym zespołem co jeszcze kilka miesięcy temu. Ekipę opuścili czołowi zawodnicy defensywni, tacy jak Jores Okore, który wybrał Aston Villa, a także Amerykanin Michael Parkhurst, reprezentujący od nowego sezonu barwy niemieckiego Augsburga. Także linia pomocy poniosła straty, bowiem w belgijskiej Brugii będzie grał Enoch Adu. Jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu ekipę opuścił strzelec gola w zremisowanym spotkaniu z Juventusem Mikkel Beckmann (trafił do APOELu). W tym samym okresie zespół opuścił inny skrzydłowy, mający na koncie występy w reprezentacji Danii Tobias Mikkelsen, który wybrał norweski Rosenborg.
Osłabienia w defensywie Nordsjaelland z pewnością będą wodą na młyn dla nowych nabytków Zenitu. Bramkę przeciwnika będą atakować pozyskany z Arsenalu Andriej Arszawin oraz powracający z wypożyczenia bramkostrzelny Serb Danko Lazovic. Warto dodać, że przednie formacje Zenitu nie doznały rażących osłabień, za to kierownictwo klubu pożegnało się z kilkoma piłkarzami, którzy zarabiali spore pieniądze, chociaż sporadycznie pojawiali się na boisku. Mam tu na myśli przede wszystkim portugalskiego obrońcę Bruno Alvesa oraz pomocnika Igora Denisowa.
Według mnie 1.6 na wicemistrzów Rosji wygląda całkiem obiecująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jedenastka Nordsjaelland nie jest już taka sama jak jeszcze pół roku temu. Osłabienia są widoczne gołym okiem. Warto także wspomnieć o tym, że duńska piła jest w odwrocie. Z gruzińskim Dila Gori odpadł z Ligi Europejskiej Aalborg, a reprezentacja doznała upokarzającej porażki na własnym stadionie z Armenią. Duńczycy polegli aż 4:0!
Po inne typy zapraszam na http://wyautowani.com/522/psv-zenit-i-dinamo-czyli-zlota-trojka-na-dzis (nie chciałem wklejać całego, długiego tekstu, więc dałem link).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
PSV - Waregem
⛔ PSV strzeli w obydwu połowach - TAK | 1.90 Bwin ⛔ Pierwsza połowa - fatalna skuteczność.
⛔ Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola | 2.80 Bwin ⛔
Drużyny PSV myślę, że nikomu nie trzeba przedstawiać. Najbardziej overowa drużyna z Eredivisie ubiegłego sezonu rozpoczyna batalię o LM. Potencjał w ofensywie olbrzymi(103 gole zdobyte w lidze), tak więc moja propozycja to bramki w obu połowach ze strony PSV o które przecież im nietrudno. Dodatkowo win+over goli wydaje się być dobrą inwestycją. Wicemistrz Belgii na pewno dołoży jakąś bramkę, bo drużyna z Eidhoven nie słynie z dobrej defensywy.
PAOK - Metalist Kharkiv
✅ Remis lub Metalist | 1.40 bet365 ✅
✅ Powyżej 9.5 rogów w meczu | 1.85 bet365 ✅
Podobnie uważam, że kursy są nieproporcjonalne. Metalist w Salonikach nie powinien przegrać, puste trybuny, duży potencjał ofensywny, liga ukraińska trwa, więc są i w rytmie meczowym.
Over rogów głównie ze względu na bardzo dobre skrzydła Metalistu, PAOK powinien też coś się dorzucić do overa.
Dinamo Zagrzeb - S. Tiraspol
⛔ Dinamo(AH -2.5) | 4.15 bet365 ⛔
W Zagrzebiu spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy by na spokojnie można było pojechać do Mołdawii dopełnić formalności. W zeszłym roku dali radę wygrać 4 bramkami, dziś może być całkiem podobnie.
Nordsjaelland - Zenit Petersburg
✅ Powyżej 9.5 rogów w meczu | 1.85 bet365 ✅
Zenit strasznie zawodzi, ubiegły sezon był słaby jak na taką drużynę i takich zawodników. Na początku sezonu już widać, że ten może wyglądać podobnie. Na mecz wraca Hulk, więc skrzydła będą wzmocnione, można spróbować over rogów.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Osłabienia w defensywie Nordsjaelland z pewnością będą wodą na młyn dla nowych nabytków Zenitu. Bramkę przeciwnika będą atakować pozyskany z Arsenalu Andriej Arszawin oraz powracający z wypożyczenia bramkostrzelny Serb Danko Lazovic. Warto dodać, że przednie formacje Zenitu nie doznały rażących osłabień, za to kierownictwo klubu pożegnało się z kilkoma piłkarzami, którzy zarabiali spore pieniądze, chociaż sporadycznie pojawiali się na boisku. Mam tu na myśli przede wszystkim portugalskiego obrońcę Bruno Alvesa oraz pomocnika Igora Denisowa.
Nie neguję typu, ale mnie ten kurs nie zachęca, wolę ten mecz odpuścić. Nordsjaelland mało znam, więc wystarczy mi to co napisałeś, ale widziałem wszystkie mecze Zenitu w tym sezonie i po prostu ten zespół zawodzi, tylko jedna wygrana (po dosyć fartownych bramkach i nerwowej końcówce). W ostatnim meczu ligowym nie grał Hulk, nie wiadomo, czy dzisiaj wybiegnie w podstawowej jedenastce. Do tego wciąż kontuzjowany jest podstawowy bramkarz z zeszłego sezonu Malaveef, a Danko Lazovic o którym piszesz już dawno odszedł z klubu ;)
Może Danny i spółka sprężą się na bądź, co bądź jeszcze słabszych Duńczyków, ale moim zdaniem lepiej odpuścić.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dla mnie szukanie underów w meczu Nordsjaelland z Zenitem jest może nie głupotą, bo każdy ma prawo zaproponować typ, jeśli go w miarę rzeczowo uzasadni, lecz jest to po prostu ryzykowne.
Mecz: Nordsjaelland - Zenit St. Petersburg
Typ: over 2.5
Kurs: 1,90
Buk: bet365​

vs.
Przecież obrona Norsjaelland po odejściu jej filaru i najpewniejszego punktu - Okore do Aston Villi przypomina momentami szwajcarski ser. Stracić 4 bramki z byle kim? Żaden problem. Przecież w sparingu zaaplikował im te 4 trafienia nawet nasz poczciwy Lech Poznań. Wiadomo, że sparing a mecze o punkty to co innego, ale Nordsjaelland na inaugurację ligi też poległ tracąc 4 bramki z Esbjergiem. W ostatnim meczu mogło by się wydawać, że zaliczyli progres, tracąc tylko jedną bramkę, ale to że wicemistrz kraju nie może utrzymać prowadzenia 1-0 z beniaminkiem raczej dobrym prognostykiem nie jest. Atak Nordsjaelland został w letnim okienku wzmocniony, o czym pisałem w temacie dotyczącym ligi duńskiej, więc z przodu gospodarze mogą pokusić się spokojnie o jakieś zdobycze. Bolączką, jak pisałem wcześniej wciąż pozostaje obrona. Co do Zenitu? Wszyscy wiemy, że grają tam wielkie nazwiska, piłkarze którzy o wielkiej piłce mają pojęcie. Moim zdaniem dzisiaj kalkulacji z ich strony nie będzie i wiedząc o słabościach rywala rzucą się na drużynę z Farum wściekle, by już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans. Na to mają duże szanse, wygrać dzisiaj też powinni, ale wolę zagrać over po wyższym kursie. W każdym spotkaniu w tym sezonie Zenit bramkę tracił, strzelił mało bo jedynie 4 w 4 spotkaniach. Dzisiaj powinni ten dorobek poprawić i to znacząco.
 
P 72

picenty

Użytkownik
Ludogorets Razgrad - Partizan Belgrad 1 ✅
1,88
Buk: Fortuna

Z dzisiejszych meczów III rundy eliminacji szczególnie wpadł mi w oko ten mecz. Ludogorets to ubiegłoroczny mistrz Bułgarii. W tym sezonie również spisuje się dobrze. W lidze zanotowali oni zwycięstwo oraz porażkę. Bardziej zaciekawiła mnie, jednak poprzednia runda eliminacji z udziałem Bułgarów. Wyeliminowali oni całkiem przyzwoity Slovan Bratysława, wygrywając u siebie aż 3:0. Jak widać u siebie są, więc mocni. Partizan nie rozpoczął jeszcze natomiast rozgrywek ligowych. Słabo zaprezentowali się natomiast w II rundzie eliminacji, gdzie wyeliminowali Armeński Shirak, jedynie różnicą bramek strzelonych na wyjeździe. Bułgarzy zaczęli już ligę, Serbowie nie. Bułgarzy wydają się w dobrej formie, Serbowie natomiast nie są jeszcze w rytmie meczowym. Ponadto Ludogerets gra u siebie. Powinien zwyciężyć nad Partizanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 19

tenis1976

Użytkownik
Podziekowania
III runda i w rywalizacji coraz wiecej sensowniejszych druzyn, ja wybralem takie cos:

Dinamo Tbilisi - Steaua Bukareszt 2 2.41
Pinnacle ✅
Nie potrafie odmowic sobie zagrania takiej opcji po takim kursie. Nawet DNB lub hc +0.25 na rumunow jest po zadziwiajaco dobrych kursach. Steaua ma w mojej opinii bardzo duze szanse na awans do LM i niech lepiej Legia nie trafia na nich, oczywiscie jezeli sama awansuje do IV rundy. Steaua wygrala lige w pieknym stylu, pamietam tez jej wystepy w poprzedniej edycji LE, gdzie po wyjsciu z grupy,w pieknym stylu wyeliminowali w lutym Ajax i potrafili wygrac u siebie 1-0 z koncowym triumfatorem Chelsea Londyn. W obecnym sezonie oprocz dwoch zwyciestw z Vardarem, Steaua wygrala w superpucharze 3-0 z Petrolul i w lidze 2-1 z Ceahlaul. Nalezy wspomniec, ze w kazdym z tych meczy, Steaua miala bardzo duza przewage. Pamietam pierwszy mecz rumunow z Vardarem Skopje, gdzie zrobili na mnie duze wrazenie, a wynik 3-0 byl dla gosci najmniejszym wymiarem kary. W tamtym meczu podobalo mi sie w grze mistrza Rumunii doslownie wszystko i tak grajace druzyny chcialbym widziec codziennie. Co do Dinama to wynik dwumeczu z mistrzem Wysp Owczych nie robi na mnie zadnego wrazenia. Moze i sa hegemonem w Gruzji, ale nie sa tak silni by wyeliminowac rumunow. Amatorzy z Wysp Owczych nie sa moim zdaniem wyznacznikiem prawdziwej mocy Dinama, a ze gruzini tracili z nimi po bramce w meczu domowym i wyjazdowym to i gruzinska formacja obronna wybitna nie jest. Kurs na gosci wysoki, bo jak wspomnialem pare dni temu, ekipy z Kaukazu sa bardzo enigmatyczne, potrafia wygrac z druzyna lepsza, ale i przegrac niespodziewanie i wysoko z slabszym rywalem. Gospodarze wylosowali fatalnie to i niech szykuja sie dobrze na IV runde eliminacji LE ;), bo z taka paka jaka ma Steaua nie zdzialaja zbyt wiele. Dla odwaznych czysta dwojka, dla mniej odwaznych DNB na gosci, a grajacy za bardzo duze pieniadze moga smialo wbijac z hc +0.25 Steaua, bo po kursie 1.5 to prawdziwa perelka.

Szachtior Karagandy
- Skenderbeu Korcze 1 1.45 Pinnacle ✅
Po raz kolejny lamie zasade i gram egzotyke, tym razem o wynik jestem spokojny. Gra o wielka stawke, bo oprocz awansu do ostatniej rundy eliminacji LM, zwyciezca tego dwumeczu awansuje bezposrednio do fazy grupowej LE. Kazachowie po wyeliminowaniu samego Bate Borysow, w nagrode dostaly przeciwnika do przejscia bo i mistrz Albanii rewelacja nie jest. Albanczycy swiezo po wyeliminowaniu Neftczi Baku, takze zle nie wylosowali. Grunt to dobrze zaczac, a gra przeciw Szachtiorowi na jego boisku to bardzo niewdzieczne zadanie. Albanczycy wyjda na mecz z pewnoscia z nastawieniem defensywnym, podobnie jak mialo to miejsce w Azerbejdzanie, gdzie zremisowali 0-0 z Neftczi. Szachtior gra na wlasnym boisku swietnie, przegrywajac od swieta, zreszta nawet po wygranej 1-0 na Bialorusi, wygrali w rewanzu 1-0. Wynik ten swiadczy o jednym - sensacyjna wygrana na Bialorusi nie byla przypadkiem! Po tym co prezentuja w tym sezonie kluby kazachskie (ich postawa w meczach u siebie) o zwyciestwo gospodarzy jestem spokojny tym bardziej. Gospodarze z pewnoscia beda starac sie o jak najwieksza zaliczke przed rewanzem to i smialo zaatakuja, a defensywnie usposobieni goscie straca przynajmniej jedna bramke. Warto zaznaczyc, ze kluby albanskie zawsze radzily sobie slabo w meczach wyjazdowych. Tutaj w zeszlym roku w regulaminowym czasie gry przegral nawet mistrz Czech, ale uratowal sie w ostaniej minucie dogrywki, to i albanczykom remisu czy wygranej nie wroze.

FC Basel (-1) - Maccabi Tel Awiw 1 2.03 Pinnacle
Dziekuje bukowi za taki kurs! Chyba ktos za bardzo uwierzyl w mozliwosci mistrza Izraela, gdy ten pokonal w dwumeczu Gyor z Wegier, ale... Czy mistrz Wegier to jakas esktra ekipa? Nie i dlatego nie widze powodu, dla ktorego tak mocny zespol jak FC Basel mialby nie wygrac i martwic sie w rewanzu na ciezkim terenie w Izraelu. Za graniem na gospodarzy przemawia takze to, ze rozegrali w obecnym sezonie juz 3 kolejki ligowe, wygrali bardzo pewnie dwa domowe mecze, a zydzi sa jedynie po dwumeczu z Gyor. Remis to bedzie sensacja na miare odpadniecia w 2 rundzie Bate z mistrzem Kazachstanu, ale szwajcarzy to nie Bate i pamietam ich z wystepow w LE. Od tego czasu nie zmienilo sie w tym klubie nic na niekorzysc Basel. Azjan to i przy wygranej jedna bramka zwrot, ja to gram bo to kolejny prezencik od buka.

APOEL Nikozja - Maribor 1 1.73 Pinnacle
Kolejny piekny kurs. APOEL pamietamy z swietnej postawy w LM w sezonie 2011/12. Wielu pamieta ich dwumecz z Wisla, swietna postawe cypryjskiego zespolu, ktory na wlasnych smieciach jest bardzo trudnym przeciwnikiem dla kazdego. APOEL w swietnym stylu i z znakomitym bilansem zdobyl mistrzostwo kraju. Co do gosci to wrazenie robia wyniki Maribora w lidze (komplet trzech zwyciestw), a w szczegolnosci ostatnia wygrana 6-1 z Koperem. Wrazenie opada, gdy stwierdzi sie fakt, ze to tylko slabiutka liga slowenska. Kluby te graly ze soba 11 lat temu i po porazce w Slowenii, APOEL rozwalil Maribor 4-2, co zmienilo sie od tego czasu? Kluby cypryjskie czesto zadziwiaja pilkarska Europe, a w Slowenii jak bylo w 2002 roku, tak jest i dzis. Skoro Maribor nie potrafil wygrac pierwszego wyjazdowego meczu z mistrzem Malty, to dlaczego mialbym wierzyc w ich dobra postawe w Nikozji? Uwierzylbym w 1992 roku, ale nie 21 lat pozniej... 99% na wygrana APOEL-u.
Chcialbym serdecznie podziekowac koledze za przemyslana analize Steauy i co wazniejsze-TRAFIONA...otoz ja nigdy bym nie zagral tego na trudnym terenie w Gruzji,przekonala mnie analiza i przylozylem singlem bardzo mocno...Podwoilem potezna kwote jak na polskie warunki...Jeszcze raz dziekuje i czekam na twoje kolejne perly...Czasem lepiej wyrzucic z glow wlasne przeczucia i posluchac innych...)))
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 20

lehane

Użytkownik
Celtic Glasgow (Szkocja) – Elfsborg Boras (Szwecja)
Typ: Celtic
Kurs: 1.57, bet365

Gracze Celticu w drugiej rundzie eliminacji bez problemu uporali się z irlandzkim Cliftonville, stwarzając przede wszystkim ogromną ilość sytuacji bramkowych. W dwóch spotkaniach zawodnicy z Glasgow oddali aż 50 strzałów! Jak będzie w pojedynkach z Elfsborgiem? Z pewnością ciężej, ale uważam, że gracze z Glasgow są w stanie poradzić sobie z rywalem, chociaż ich forma faktycznie nie zachwyca. Sporą stratą jest z pewnością odejście defensywnego pomocnika Victora Wanyamy, a także napastnika Gary’ego Hoopera. Z drugiej strony warto wspomnieć o pozyskanym niedawno Holendrze Dirku Boerrigterze, który miał spory w kład w mistrzostwo Holandii zdobyte przez Ajax, a także o solidnym obrońcy Virgilu Van Dijku.
Pomimo tych przetasowań kadrowych mistrzowie Szkocji wciąż dysponują niezłym składem. W drużynie prowadzonej przez Neila Lennona ciężar gry ofensywnej opiera się na greckim napastniku Georgiosie Samarasie. W środku pola rządzi kapitan drużyny Scott Brown, a solidną robotę na bokach obrony wykonuje Emilio Izaguirre. Czy taka siła rażenia okaże się wystarczająca? Według mnie tak. Warto zauważyć, że Mohamed Bangura, który zupełnie nie radził sobie w Celticu, w związku z tym został wypożyczony do Elfsborga, odgrywa tam czołową rolę. Jeżeli zawodnik, który był za słaby na mistrza Szkocji jest jednym z najlepszych graczy rywala wnioski o stanie kadrowym obu zespołów nasuwają się same.
Szwedzi w drugiej rundzie trafili na słabiutki łotewski zespół Daugava Daugavpils. Awansowali bez problemów, strzelając aż 11 bramek, tracąc przy tym tylko jedną (4:0 na wyjeździe, 7:1 u siebie). Warto jednak zaznaczyć, że taki pogrom wynikał bardziej ze słabej klasy rywala niż szczególnie dobrej gry Elfsborga. Spory wkład w tak wysokie zwycięstwa miał bramkarz łotewskiego zespołu, który z 19 strzałów w światło bramki obronił ledwie 8!
Jak idzie Elfsborgowi w spotkaniach z silniejszymi rywalami? Średnio. Spośród pięciu ostatnich spotkań Szwedzi wygrali tylko dwa, właśnie z ekipą z Daugavpils. Mistrzowie Szwecji plasują się aktualnie na 5. lokacie w lidze.
Najbardziej znanym graczem Elfsborga jest Anders Svenson, jednak nie można zapominać o tym, że ten doświadczony pomocnik ma już 37 lat. Wyróżnia się także wspomniany wcześniej Bangura, strzelec dwóch goli w wygranym 7:1 meczu z Daugavą Marcus Rohden oraz doświadczony napastnik Lasse Nilson.
Warto dodać, że rok temu Celtic także musiał walczyć w eliminacjach LM ze szwedzkim zespołem. Szkoci dwukrotnie ograli 2:0 Helsingborg. W związku z tym uważam, że warto zagrać Celtic, bowiem Szkoci nawet w słabszej formie powinni poradzić sobie ze szwedzkim teamem.
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
podziekowania
Dinamo Tbilisi - Steaua Bucuresti
Typ: Both teams to score @ 1.94 tobet ⛔ 0-2 :;/: Dynamo zmarnowało karnego...

Trudny mecz do typowania wyniku końcowego, choć murowanym faworytem dwumeczu wydają się być Rumuni. Zdecydowanie łatwiej przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądał, bo przynajmniej na własnym boisku Gruzini będą w stanie wydać rywalom ciężki bój. Wystarczy wspomnieć, że na własnym stadionie Dinamo od 12 jest niepokonane (9-3-0), oczywiście większość z nich to starcia ze słabeuszami z wczesnych rund, ale też wygrana z Crveną Zvezdą (2-0), czy remisy z Panathinaikosem, Sturmem czy AEK-iem budzą szacunek. W pierwszej rundzie oba zespoły pokazały dobrą formę pewnie wygrywając oba mecze. Gruzini urządzili sobie ostre strzelanie odprawiając amatorów z Wysp Owczych z bagażem 9 goli (9-2), z kolei Rumuni pewnie wypunktowali M acedończyków z Vardaru (5-1). Obie ekipy lepiej czują się ofensywie niż w destrukcji, czego najlepszym dowodem są BTS-y we wszystkich tych meczach mimo dużo słabszych rywali. Trudno mi sobie wyobrazić, by Steaua była w stanie zdominować Gruzinów na ich terenie, nie udało się to wielu innym w przeszłości i nie uda się też Rumunom, ale odwrotna sytuacja też raczej wykluczona. Można się spodziewać wyrównanego meczu, w którym obie ekipy dołożą się do wyniku, a kwestia awansu rozstrzygnie się dopiero w rewanżu.
PAOK vs Metalist Kharkiv
Metalist Kharkiv To Win At Least One Half
Typ: Yes @ 1.84 Marathon ✅ 0-2
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Metalist Charków @ 1.90 bwin ✅
Na pierwszy rzut oka ten mecz wygląda na wyrównany, ale lepiej nie dać oszukać pozorom. Po pierwsze, przewaga własnego boiska została zredukowana prawie do zera, bo ten mecz rozegrany będzie przy pustych trybunach ze względu na reperkusje PAOK-u z ich ostatniego sezonu europejskiego. Po drugie, potencjały obu zespołów są moim zdaniem niesłusznie uznawane przez buki za porównywalne. PAOK okazał się ty lko najlepszym ze słabych w dołującej z wielu przyczyn lidze greckiej i stąd zgarnął drugie miejsce dające miejsce w kwalifikacjach LM. Z kolei Metalist dokonał małej rewolucji w lidze ukraińskiego dystansując Dynamo Kijów i tym samym rozbijając hegemonię dwóch ukraińskich gigantów. Metalist to mieszanka zaciągu brazylijsko-argentyńskiego z solidnymi Ukraińcami, co jak do tej pory świetnie się sprawdza. Obie ligi wydają się w dokładnie odwrotnych kierunkach, kiedy najlepsze ekipy greckie powoli zwijają się pod naporem kryzysu, to ukraińskie ekipy od kilku lat rozbijają się w Europie. Myślę, że dzisiaj może dojść do bolesnego dla Greków ustalenia ich nowej pozycji w europejskiej hierarchii. Powinno być to o tyle łatwiejsze, że grecka Super League jeszcze nie zadebiutowała, a niezły run Greków w sparingach ze słabeuszami trzeba brać w duży nawias. Z kolei Metalist ma już za sobą 3 wygrane kolejki nowego sezonu ukraińskiej Premier League i drużyna wydaje się być na o wiele bardzie zaawansowanym etapie przygotowań. Osobiście spodziewam się wygran ej Ukraińc ó w w pierwszym meczu, ale wolę wybrać typy dużo bezpieczniejsze, a mimo to po niewiele niższych kursach niż czys ty win .
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Rowniez wielkie dzieki dla Ciebie za typ na Ukraincow n ciezkim greckim terenie ...Raczej nie zagralbym tego gdyby nie rzeczowa twoja analiza.Tak ja wyzej czyli pobralem 2 typy od kolegow STEAUA i METALIST singlami a do tego dwa te mecze ako ..EFEKT?Potezna kwota i slowa uznania dla obu typerow...Dzieki wielkie..!!
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Ludogorets - Partizan over 2 1,8 Sbobet
Ludogorets do tej pory w walce o LM zawsze overowo, zarówno w tym roku jak i rok temu,
gdy po świetnym pojedynku odpadł z Dinamem Zagrzeb.
Partizan ma sporo problemów przed tym meczem, ale obrona gospodarzy nie
jest mocnym punktem. Lepiej wygląda over niż wygraną gospodarzy, ale tą też można zagrać.
Poza tym stawiam na awans gospodarzy w tej konfrontacji, kursy na poziomie 1,9 są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Salzburg Fenerbache
Salzburg w mega gazie. W 5 meczach 25 bramek zdobytych musi robić wrażenie. w tym 3 przeciwko Schalke czy cztery dni temu 5 przeciwko mistrzowi Austrii, Austrii Wiedeń. Fenerbache jeden mecz kontrolny przeciwko PSV i przegrana 0-2. Mimo wszystko Fenerbache dysponuje potencjałem przy którym może być ciężko zachować czyste konto
over 2.5 1.90

co do meczu o którym pisze Szefu też widzę opcję bramkową, nie spodziewam się łatwej przeprawy do zera Ludogoretsu, Partizan powinien ukąsić, a Bułgarzy u siebie nie powinni mieć większych problemów z ustrzeleniem gola
Ludogorets Partizan obie strzelą 1.90 Fortuna
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ludogorets vs Partizan Belgrad 19:30
Ludogorets Razgrad to aktualny mistrz Bułgarii. W tamtym sezonie próbowali swoich sił w Lidze Mistrzów i ich przygoda skończyła się w 97minucie w meczu z Dinamem Zagrzeb. Grając u siebie zremisowali 1-1, w Chorwacji utrzymywał się wynik 2-2 dający awans Bułgarom, jednak w 97minucie Dinamo strzeliło na 3-2 i skończyły się marzenia. W tym roku w LM Bułgarzy odprawili Slovan Bratislava, natomiast Partizan męczył się okrutnie z mistrzem Armenii Shirakiem Gyumri strzelając na wyjeździe bramkę w 93minucie dającą remis 1-1.
Partizan w poprzednim meczu LM prezentował się naprawdę słabo. Oglądając z ciekawości skróty z tego meczu byłem bardziej pod wrażeniem gry Shiraka. Dzisiaj wśród Serbów nie zobaczymy m.in. :Mitrovic&#39;a, Volkov&#39;a, Ostojic&#39;a, Natomiast powinni wystąpić nowopozyskani: Obradovic(obrońca), Djemba Djemba (pomocnik).
Ludogorets w pierwszym meczu z Slovanem dał sobie strzelić 2 bramki w ostatnich 8 minutach,u siebie potrafili wygrać 3-0. Ogólnie zespół posiada bardzo mocne i szybkie skrzydła. Jeśli będą grać tak jak u siebie ze Słowakami są w stanie strzelić 2 bramki Partizanowi, który nic wielkiego nie prezentuje.
Ludogorets vs Partizan Belgrad 1 @ Sportingbet 1,87 ✅ 2-1
Salzburg-Fenerbahce 20:30
Salzburg to wicemistrz Austrii. Tutejsza Bundesliga ma za sobą już 2 kolejki ligowe w których Salzburg wygrał 2 razy po 5:1 (z mistrzem Autrią Wiedeń u siebie oraz na wyjeździe z średniakiem Neustadt) Austriacy jak widać mają spory potencjał w ofensywie w postaci Soriano i Kampl&#39;a.
Co do Fenerbahce. Ersun Yanal został nowym trenerem Turków. Trener ten preferuje bardzo ofensywny styl. Prowadzi to do robienia się sporych dziur w obronie i pomocy. Powinien on zmienić mentalność gwiazd Fener&#39; tak aby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu w meczu z Vaslui. W meczu towarzyskim z PSV przegranym 0-2 nie prezentowali się źle. Problemem tego zespołu jest defensywa. Dobrze radził sobie Bruno Alves,jednak nie ma on godnego konkurenta w obronie. Prawy obrońca Gokhan Gonul jest ciągle kontuzjowany, a na jego pozycji w meczach towarzyskich grali Bekir Irtegun (środkowy obrońca) i Mehmet Topuz (pomocnik) Jednak nie są to gracze, którzy zapewniają spokój w obronie. Szczególnie Bekir Irtegun, który popełnia proste błędy.
Składy: Fenerbahçe: Volkan, Topuz, Yobo, Alves, Kadlec, Topal, Emre, Kuyt, Caner, Meireles, Webo
Salzburg: Gulacsi, Schwegler, Ramalho, Hinteregger, Ulmer, Ilsanker, Meilinger, Kampl, Mane, Alan, Soriano
Moim zdaniem Salzburg ze swoim potencjałem w ofensywie jest w stanie strzelić bramkę słabej obronie Fenerbahce. Turcy mają kilka armat w swoim arsenalu: Kuyt, Meireles, Sow, Topal, Emre i obstawiam, że też spokojnie powinni coś wsadzić.
Salzburg-Fenerbahce BTS @ Bet365 1,62 ✅ 1-1 93&#39; i gol z karnego dla Fenerbahce ????
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Celtic - Elfsborg
✅ Celtic | 1.65 Bet365 ✅
✅ Powyżej 10.5 rogów w meczu | 1.82 Bet365
✅
Właściwie trudno powiedzieć mi dlaczego jest taki wysoki kurs na Celtic. Owszem, paru odeszło, paru doszło zawodników, ale to wciąż jest silna drużyna. W zeszłym rok bez problemów dotarli do fazy grupowej LM i awansowała dalej. Tak jak Lehane już pisał, ostatnim razem w 4 rundzie pokonali szwedzki Helsingborg, który był przecież solidną drużyną. Ciężko mi sobie wyobrazić inny wynik, choć mecz nie będzie raczej należał do porywających. Celtic będzie prowadził cały czas grę, Elfsborg będzie próbował coś zrobić po kontrach i tu upatruję szansę w rogach, linia dość wysoka, ale jak najbardziej możliwa do przekroczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
garet 47

garet

Użytkownik
Red Bull Salzburg - Fenerbahce 1 (2.20) b365. ⛔ no bez jaj. Karny strzelony w 94 minucie....


RB w bardzo dobrej formie, w sezon weszli na pełnej k. i czy w lidze czy w sparingach prezentują się znakomicie. Fener za 5 dwunasta dowiedziało się, że jednak w pucharach wystąpi, zagrali ledwie jeden poważny sparing, który po słabej grze przegrali 2-0 z PSV (4-0 z Lenkoran nic nie znaczy, patrząc np na katastrofalne 0-8 tej drużyny z Izraelczykami). Dla mnie ten kurs jest bardzo kuszący i polecam.
Ostrożniej można wejść w 1DNB za 1.57 bo przyznam, że zdziwię się niesamowicie gdyby oni u siebie przegrali z drużyną, która nie jest w przeciwieństwie do nich w rytmie meczowym.

Salzburg w tamtym roku sensacyjnie odpadł z ogórkami i mają coś chłopcy do udowodnienia nie tylko kibicom, ale przede wszystkim włodarzom klubu. Turcy są jak najbardziej do przejścia i nawet pograłbym na awans Alpejczyków po 2.20 bo liczę, że już po 1 meczu będziemy w tej parze wiedzieć o wiele więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Apoel Maribor
Apoel jedzie na famie sprzed dwóch sezonów , a w tym nie byłbym pewien czy będzie równie kolorowo. Jak dla mnie, nie ma tak dużej dysproporcji jak wskazują tu kursy. Maribor dobrze wszedł w sezon i ma szanse wywieźć z Nikozji korzystny wynik. Liga cypryjska jeszcze nie ruszyła, Apoel słabe wyniki w grach kontrolnych, trzy mecze, trzy porażki, w ani jednym spotkaniu nie zdobyli gola !
Maribor x2 2.08 Fortuna
Maribor 5.41 Etoto (
fajne value, w innych naziemnych 4.24 STS, 4.20 Totomix, 4.92 Fortuna)
Dokładnie, popieram Twój typ. Tak samo można było powiedzieć o BATE, że jadą na opinii z 2-3 lat poprzednich. I co? BATE w końcu poległo. To samo może być z APOEL-em. Pewna karta w ich dziejach może się skończyć. Nie jest to już ta drużyna, która dzielnie walczyła w LM. APOEL ma nowego trenera, odeszło też kilku graczy. Porażki w meczach przedsezonowych - 4 mecze przegrane, a bilans bramkowy po prostu katastrofalny 1-8. W dodatku Maribor ma tą przewagę, że zaczęli już sezon. I to jak. 3 mecze i 3 wygrane. Ostatnia wygrana aż 6:1. Wygrali Superpuchar Słowenii, wynik to 3:0. Myślę, że piłkarze Mariboru jadą na Cypr, żeby nie przegrać, a kto wie może nawet sprawią niespodziankę. Znając nieprzewidywalność meczów eliminacyjnych i biorąc pod uwagę słabości APOEL-a, Maribor ma duże szanse. Wczoraj wszyscy faworyci co do jednego pięknie, ładnie wygrali swoje mecze. Dziś więc spodziewam się jednej bądź dwóch niespodzianek. Mecz zapowiada się underowo, myślę, że zakończy się remisem 0:0 lub 1:1.
APOEL - Maribor X2 @ 2,30 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
To , że Salzburg wygrał 5-1 z Austrią Wiedeń to tylko pokazuje jak ta liga jest słaba i osoba , która chcę wyciągnąc wnioski po meczach ligowych nie uważam za poważną. Fener nie po to zainwestowali troche kasy na transfery , zeby odpaść w dwumeczu z zespołem z Austrii. Turcy są drużyną o klase lepszą i na pewno chcą powrócić do elity piłkarskiej jaką jest Liga Mistrzów
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To , że Salzburg wygrał 5-1 z Austrią Wiedeń to tylko pokazuje jak ta liga jest słaba i osoba , która chcę wyciągnąc wnioski po meczach ligowych nie uważam za poważną. Fener nie po to zainwestowali troche kasy na transfery , zeby odpaść w dwumeczu z zespołem z Austrii. Turcy są drużyną o klase lepszą i na pewno chcą powrócić do elity piłkarskiej jaką jest Liga Mistrzów
A po czym ludzie maja wyciagac wnioski? Moze i Turcy awansuja dalej, ale Salzburg na wlasnym boisku jest w stanie wygrac z Fenerbahce. W zeszlym sezonie na wlasnym terenie mieli bilans 11-5-1. Moze i liga jest slabsza niz Turecka i moze Fenerbahce sa o klase lepsi (choc nie do konca sie z tym zgadzam) to jednak szansa dla gospodarzy jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 358

koeman66

Użytkownik
Chcialbym serdecznie podziekowac koledze za przemyslana analize Steauy i co wazniejsze-TRAFIONA...otoz ja nigdy bym nie zagral tego na trudnym terenie w Gruzji,przekonala mnie analiza i przylozylem singlem bardzo mocno...Podwoilem potezna kwote jak na polskie warunki...Jeszcze raz dziekuje i czekam na twoje kolejne perly...Czasem lepiej wyrzucic z glow wlasne przeczucia i posluchac innych...)))
Ciesza takie slowa - ktos czyta te posty w tak duzym dziale jak pilka nozna. Obiecaj tylko, ze nastepny typ zagrasz nie sugerujac sie nawet w 75% moja czy czyjas analiza i skoro wygrales duzo, nie postaw znowu za wielka stawke, bo stracisz wszystko co zyskales, predzej czy pozniej. Wiem co pisze...:;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom