>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III runda eliminacji Ligi Mistrzów 29-30.07.2014

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Besiktas awans @1.80 (toto-mix)
Zajrzałem sobie do ziemniaka, bo bardzo dawno mnie tam nie było i zobaczyłem tę oto promocję ! 1.80 - 1.80 na awans Feyenoord - Besiktas. Jak można dawać po 50% szans tym dwóm drużynom. Nie dość, że Feyenoord osłabiony w obronie, odeszło 3 podstawowych zawodników a przyszedł jeden i to Boularhouz, kupa śmiechu to w dodatku Pelle jeszcze oczywiście odszedł. Ani ataku, ani obrony, jedynie solidny środek.
Besiktas jakieś tam ambicje ma o czym świadczy samo sprowadzenie Demba Ba. Przyznam, że nie jestem żadnym specem tureckiej ligi i nie mam jakiejś tam wiedzy na temat Besiktasu, ale Feyenoord tego dwumeczu nie przejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Besiktas awans @1.80 (toto-mix)
Zajrzałem sobie do ziemniaka, bo bardzo dawno mnie tam nie było i zobaczyłem tę oto promocję ! 1.80 - 1.80 na awans Feyenoord - Besiktas. Jak można dawać po 50% szans tym dwóm drużynom. Nie dość, że Feyenoord osłabiony w obronie, odeszło 3 podstawowych zawodników a przyszedł jeden i to Boularhouz, kupa śmiechu to w dodatku Pelle jeszcze oczywiście odszedł. Ani ataku, ani obrony, jedynie solidny środek.
Besiktas jakieś tam ambicje ma o czym świadczy samo sprowadzenie Demba Ba. Przyznam, że nie jestem żadnym specem tureckiej ligi i nie mam jakiejś tam wiedzy na temat Besiktasu, ale Feyenoord tego dwumeczu nie przejdzie.
bet365 daję 1.83 a więc bardziej opłaca się to zagrać u nich niż ziemniaków.
Co do typu na awans w pełni się z Tobą zgadzam.
Portowcy rok temu w swoim najlepszym składzie odpadli w kwalifikacjach do le z Kubanem Krasnodar 2-krotnie przegrywając. Przed tym sezonem nastąpił dość mocny rozbiór drużyny, wspominaliście o odejściu kilku kluczowych zawodników, a z drużyny odszedł również trener, który przeniósł się do Southampton.
Besiktas nie jest jakąś europejską potęgą ale do następnej rundy powinien przejść.
Ruchy kadrowe w zespole gospodarzy skłaniają mnie na grę w stronę gości i o to moje typy:
Feyenoord - Besiktas✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.50
Feyenoord czyste konto? Nie✅
Kurs: 1.44​

Drugi typ w sam raz do jakiegoś dubla.
Zapraszam do odwiedzania tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-14.html#post4662348
Każdy miesiąc na✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maliro 633

maliro

Użytkownik
Karabach - Salzburg
Napisze w skrócie:
-Salzburg,nowa siła piłkarska w Europie,która Ajaxowi i Standardowi Liegie strzeliła na wyjezdzie po 3 gole,zabójczy duet w ataku Alan-Soriano,powinni spokojnie kontorolować mecz i strzelic co najmniej 2gole.
-Karabach-piekielnie mocni u siebie,zresztą jak większość drużyn z Kaukazu,strzelili 41goli w 18 meczach u siebie, nie są już &quot;leszczami&quot; jak 10lat wstecz,na pewno broni łatwo nie złożą.
Przewiduje w tym meczu dużo goli bo zmierzą się w nim zespoły z ogromnym potencjałem w ofensywie .Wg.mnie warto postawić BTS , bo nie wyobrażam sobie żeby Salzburg marzący o LM tam coś nie strzelił ,a i Karabach grając u siebie nie powalczył.Polecam
Obie drużyny strzelą gola - 1.91 William Hill✅
oraz ryzykowny typ
Karabach strzeli gola w I połowie -3.50 Bet365✅
edit:lukaszlf=dzięki ,Alan nie zagra w tym meczu co nie zmienia faktu ze Salzburg ma ogromną siłę z przodu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 146,1K

macio106

Znawca - MMA
AEL Limassol (Cyp) - St. Petersburg (Rus)⛔ 1-0 Glikiewicz...
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betclick

Na dzisiejsze mecze eliminacyjne wybrałem dość ciekawe spotkanie pomiędzy drużyną z Cypru a Rosji. Tak naprawdę drużyna z Cypru ma jeden wielki atut jest to własne boisko i temperatury które tam panują piłkarze AEL są do nich przyzwyczajeni, natomiast rosyjscy piłkarze nie bardzo mają tak tropikalne warunki i to ich może zgubić. Jednak ja uważam że ZENIT podejdzie do tego spotkania mądrze i będzie chciał wygrać przewagą jednej max dwie bramki, aby później u siebie rozgromić AEL. Ostatnie wyniki drużyny z Cypru nie zachwycają, przegrana 1-0 z Ludogorets (Bul), remis ze Steaua Bucharest (Rou) 1-1 a Cypryjczycy bramkę strzelili dopiero w 85 minucie w meczu przeważała Steaua. Natomiast Rosjanie radzą sobie bardzo dobrze wygrana 2-0 z Derby, wygrana 1-0 z Lilie, remis 1-1 z Club Burgge, wygrana 1-0 z Karlsruher. André Villas-Boas ma stworzyć drużynę która ma wygrać ligę w Rosji i uważam że tak doświadczony trener to zrobił i bez problemu Zenit ogra Cypryjczyków 1-0 lub 2-0. Z Zenitu nie odszedł żaden podstawowy zawodnik a przyszedł tylko Ezequiel Garay. Kurs na Rosjanów to obecnie 1,50, jest on bardzo zachęcający aby grać właśnie na nich i ja sam stawiam na wygraną Zenitu.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Alan jest zawieszony i nie zagra w tym meczu
Podaj źródło, po za tym w tym sezonie wydaje się, że jest to jeszcze mocniejsza drużyna, przyszli bowiem Massimo Bruno i Marcel Sabitzer z RB Leipzig, Naby Keïta z Istres czy Peter Ankersen z Esbjerg fB, a przypomnę, że w drużynie wciąż są Jonatan Soriano, Kevin Kampl czy Sadio Mané
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ludogorets - Partizan Belgrad
Zapowiada się świetny mecz w Bułgarii i rewanż za poprzednią rundę. Rok temu w kwalifikacjach do LM Ludogorets pokonał Partizan (wynik dwumeczu 3-1).
Ludogorets średnio zaczął sezon. Remis i porażka w lidze, średnia gra - przede wszystkim w defensywie - z Dudelange też miewali chwilowe kłopoty. Z tego co wyczytałem to trener mistrza Bułgarii ma duży problem - wypadło aż 5 obrońców - Barthe, Moti, Minev, Terziev i Angulo. Ponadto Alexandrov (rezerwowy stoper) jest mocno poobijany po ostatnim ligowym meczu.
Ludogorets ma niezłą ofensywę, jednak z Dudelange grali zrywami, nie było jakiejś płynności w tych atakach. W lidze w dwóch meczach tylko jedna bramka. Teraz jednak muszą atakować.
Partizan z Torshawn grał bez fajerwerków. W dobrej formie jest napastnik Lazovic. Ligi jeszcze nie rozpoczęli, mam wrażenie, że dopiero się rozpędzają. Jestem ciekaw jak trener ich nastawi w tym meczu wiedząc o problemach Ludo.
Ponadto mecz powinien być ostry. W tamtym roku w obydwu spotkaniach sędziowie rozdali po jednej czerwonej kartce, a żółtych było aż 17 (w tym 11 w Bułgarii). Niestety nigdzie nie widzę propozycji na żółte kartki. Kursy na overy bramkowe też dość dziwne. Jak Partizan strzeli to Ludo będzie za wszelką cenę goniło wynik i tutaj ~2.3 na over 2.5 to duża przesada.
Moje propozycje:
Partizan +0.5 --- 1.99 @ PinnacleSports ✅
Partizan DNB --- 3.25 @ PinnacleSports ZWROT
Over 2.0 (azjan) --- 1.81 @ PinnacleSports ⛔
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Podaj źródło, po za tym w tym sezonie wydaje się, że jest to jeszcze mocniejsza drużyna, przyszli bowiem Massimo Bruno i Marcel Sabitzer z RB Leipzig, Naby Keïta z Istres czy Peter Ankersen z Esbjerg fB, a przypomnę, że w drużynie wciąż są Jonatan Soriano, Kevin Kampl czy Sadio Mané
ze strony RBS
http://www.redbulls.com/en/fc-red-bull-salzburg/news/saison_2014_15/our-new-signings-are-hungry-for-success.html
co do reszty postu to zgadzam sie, ze ciekawe nabytki. Warto tez nadmienic ze po odejsciu Schmidta do Leverkusen stery objal Adi Hutter. W zeszlym sezonie maly Grodig doprowadzil do europejskich pucharow. W lidze na pewno beda dominowac pod jego wodzą, jednak mysle ze jest duza roznica w prowadzeniu malego klubu w lidze a duzego potentata na wlasnym podworku, gdzie oczekiwania są skupione na Europie , a co za tym idzie presja jest bardzo duza. Licze ze sobie Hutter poradzi, ale stawiam znak zapytania nad tym czy wypali to w pierwszym meczu i sezonie. Biore tu tez przyklad Schmidta, ktory takze prowadzil maly Paderborn i w pierwszym sezonie w RBS odpadl z Dudelange. Na pewno mial tam gorszy sklad niz jest teraz (ale lepszy niz Luksemburczycy), jednak chodzi mi o fakt, ze nie tak latwo sobie poradzic od razu z wymaganiami i oczekiwaniami, gdy sie nie ma doswiadczenia. Nie podoba mi sie ten sparing przegrany z Lautern ( RB nie olewa sparingow) i mysle ze od razu na starcie w Europie na trudnym terenie nie bedzie to prosty mecz. Osobiscie w meczu postawilem szybko po ukazaniu sie kursow na Qarabaq +1 i zaluje ze od razu bo kurs poszedl wysoko w gore. Abstrachuje od potencjalu bo ten jest wiadomo po czyjej stronie. Dla mnie istotne trzy fakty (trener, pogoda, rewanz u siebie) Zmiane trenera w skrocie wyzej wyjasnilem. Hutter ma kontynuowac styl Schmidta czyli wysoki pressing i duza intensywnosc akcji co przy +30 stopni C&#39; moze sprawiac klopoty z kondycja w koncowce. Salzburg dlatego bedzie chcial szybko zdobyc bramke i im dluzej ta bramka nie padnie to mysle ze to +1 ma szanse wejsc albo nie przegrac tego zakladu. Inna sprawa to przy wyjsciu wysoko druzyny Salzburga do pressingu bedzie szansa w dlugich pilkach na szybkich Diasa czy Chumbinho. RBS mial czesto z tym problemy w lidze czyli pilkami za kolnierz. Nie wynikalo to ze slabych obroncow, ale taktyki. Dlatego nie wykluczone ze oni (gospodarze) tu cos trafią na początku i potem postawią autobus. Kampl czy Mane to gracze na kontre. I defensywna taktyka Qarabq bedzie tu przeszkadzac w rozwinieciu skrzydel. Oczywiscie z czasem nekajac nie za szybkich obroncow Azerow non stop akcjami ta obrona padnie. Jednak czy majac w zanadzu rewanz i przy goracej pogodzie RB musi caly mecz nękać ich defensywe? Osobiscie nie widze w tym sensu. Plan to szybko zdobyc gola, a u siebie dopelnią dziela. Licze na RBS ale widze tu value na Azerow, stad typ; sądze, ze jest szansa, ze Qarabaq tu namiesza jakąś bramką i Hutter moze zglupiec. W tej sytuacji bedzie chcial to wygrac chocby minimalnie i pogromy mu nie w glowie. Dlatego typ ze Salzburg nie wygra wiecej niz golem ma tu value. Stawianie na RBS nieoplacalne. Zwlaszcza mając w zanadzu drugi mecz. Najgorsza opcja dla mnie to skutecznosc Salzburga czyli dwie szybkie akcje i dwa gole. Licze jednak ze Azerowie beda pracowac lokciami, kopac po nogach i ogolnie gryzc trawe i bedziemy mieli sporo walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aliant 531

aliant

Użytkownik
Feyenoord - Besiktas
Zapowiada się najciekawsze starcie (przynajmniej na papierze) w tej rundzie. Wicemistrz Holandii podejmować będzie dzisiaj 3 zespół poprzedniego sezonu ligi tureckiej. Porównując oba zespoły można stwierdzić, że spotkanie powinno stać na pograniczu remisu, dlatego nie odważę się tu postawić konkretnego typu na jedną z drużyn. Jednego czego nie powinno zabraknąć w tym meczu to bramek. Gospodarze mieli w zeszłym sezonie najlepszą ofensywę w Eredivisie. Wprawdzie odejście Pellego do Southampton jest na pewno sporym osłabieniem, jednak wyniki osiągane w sparingach, a przede wszystkim 9 strzelonych bramek w 3 meczach pokazują, że ofensywa to nadal mocna strona ekipy z Rotterdamu. Gorzej sytuacja wygląda z tamtejszą defensywą, która straciła aż 40 bramek. Gdy dodamy do tego odejście Martinsa Indiego i Janmaata, zauważyć się da, że przed Turkami wcale nie takie trudne zadanie. Do tego, doliczyć należy presję jaka spoczywa na gospodarzach. Jeżeli dzisiaj nie wygrają, w rewanżu praktycznie nie mają czego szukać, gdyż wiadomo jak ciężko gra się w Turcji. Gracze Besiktasu doskonale o tym wiedzą i myślę, że ich głównym celem na to spotkanie będzie przede wszystkim strzelenie bramki, by nawet przy niekorzystnym wyniku (np. 1:2) to oni w rewanżu byli faworytami do awansu.
Mój typ: BTS 1,85 Betclic ✅
Ludogorets - Partizan Belgrad
Gdyby nie niemrawy początek sezonu piłkarzy z Razgradu, to łatwo byłoby wskazać tu faworyta. Niestety ostatnie wyczyny owego zespołu, (sam ostatnio 2 razy wtopiłem przez nich - remis z Dudelange i Varną) utrudniają sprawę znacznie. Liga dla mistrza Bułgarii zaczęła się bardzo niemrawo. Porażka z beniaminkiem w pierwszej kolejce oraz remis z ligowym średniakiem w ostatni weekend pokazują, że Ludogoretsowi przynajmniej na razie, daleko do formy z zeszłego sezonu, kiedy to okładał rywali z wyższych półek w LE. Co ciekawe gracze z Belgradu, popisują się znacznie lepszą skutecznością niż ich przeciwnicy. W meczu sparingowym z Dravinją wygrali 3:0 a swoich pierwszych rywali w el. do LM - HB Torshavn, odprawili z kwitkiem, wygrywając 3:0 i 3:1. Doświadczenie w tym spotkaniu stoi jednak po stronie graczy Stoeva i na pewno nie dopuszczą do tego by stracić u siebie tyle bramek. Jednak forma rzadko kiedy przychodzi z dnia na dzień, więc nie sądzę żeby mistrz Bułgarii nagle się przebudził i wygrał przekonująco. Dlatego nie nastawiałbym się tu raczej na grad bramek.
Mój typ:

under 2,5 gola w meczu 1,52 betclic ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
legia 122

legia

Użytkownik
Aktobe-Steaua
Dziwię się mocno, że nikt nie inwestuje w Rumunów...
Gospodarze w 2012 r. przegrali m.in z mołdawską drużyną FC MILSAMI ORHEI 4:2
W 2013 męczyli się z mocarzami z Islandii - Breidablik przegrywając 1:0 w rewanżu i awansowali dopiero po karnych, prawdziwa weryfikacja ich potencjału była z Dynamem Kijów-gdzie w dwumeczu przyjęli 8 bramek !
Nie wiem może te mocarne transfery kilku piłkarzy z 2 ligi rosyjskiej powodują takie obawy...
To, że jedna kazachska drużyna napędziła pietra Celticowi nie znaczy, że wszystkie zespoły tej ligi są mocarne. Niespodzianki się zdarzają, nawet Rumuni swego czasu wygrali z Chelsea czy Ajaxem. Nie ma co przez jeden wybryk przeceniać potencjału tej stepowej ligi.
Mega value ! Do pociśnięcia nawet handi
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Aktobe-Steaua

Dziwię się mocno, że nikt nie inwestuje w Rumunów...

Gospodarze w 2012 r. przegrali m.in z mołdawską drużyną FC MILSAMI ORHEI 4:2
W 2013 męczyli się z mocarzami z Islandii - Breidablik przegrywając 1:0 w rewanżu i awansowali dopiero po karnych, prawdziwa weryfikacja ich potencjału była z Dynamem Kijów-gdzie w dwumeczu przyjęli 8 bramek !

Nie wiem może te mocarne transfery kilku piłkarzy z 2 ligi rosyjskiej powodują takie obawy...

To, że jedna kazachska drużyna napędziła pietra Celticowi nie znaczy, że wszystkie zespoły tej ligi są mocarne. Niespodzianki się zdarzają, nawet Rumuni swego czasu wygrali z Chelsea czy Ajaxem. Nie ma co przez jeden wybryk przeceniać potencjału tej stepowej ligi.

Mega value ! Do pociśnięcia nawet handi
Ja tu ide w stronę Aktobe. W Steaua sporo kluczowych zmian. Reghecampf odszedł i zastąpił go niedoświadczony Galca. Odeszli zawodnicy, którzy robili grę czyli Pintilli za byłym trenerem poszli za petro-dolarami, czy Piovaccari, do tego Tatarusanu, czyli zawodnicy bardzo ważni. Galca dopiero zaczyna zgrywać tych zawodników ze sobą. Nie jest to trener wybitny, do tego presja kibiców jest na nim spora. Mając rewanż w zanadżu wydaje mi się, że zagra tu na remis, by u siebie mieć komfortową sytuacje. Teren jest ciężki, Steaua dopiero się zgrywa ze sobą po zmianach kadrowych, zatem remis nie będzie złym wynikiem. Aktobe to także nie są mocarze jednak zespoły z Kazachstanu robią z roku na rok postępy i nie można lekceważyć ich determinacji. Steaua nie ma przywódcy jakim był Reghecampf i Galca myślę, że może na gorącym terenie nie wytrzymać presji. W Norwegii się udało, tutaj już nie musi. Steaua ma lepszy skład na papierze, jednak z nowym trenerem na ławce i po stracie ważnych graczy nie liczę na pogrom. Aktobe po zwycięstwie w poprzedniej rundzie myślę, że postawi ciężki warunki Rumunom. Ciężko mi sobie wyobrazić by gorszym składem niż rok temu, gdzie nie mogli dać rady Legii, która grała w tamtym czasie słabo; teraz spokojnie poradzili sobie ze zdeterminowanymi Kazachami
 
A 93

ateo87

Użytkownik

St.Liege - Panata 1 @1.8


St.Liege w rytmie meczowym solidni mimo kilku osłabień przed sezonem to oni są dla mnie faworytem, liga grecka jeszcze nie rusza Panata to już tylko nazwa pewnie będą chcieli zamurować i liczyć na kontry myślę ze szybkie skrzydła gospodarzy (co jest ich najmocniejsza strona ) szybko ich wypunktują
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Aktobe-Steaua
Dziwię się mocno, że nikt nie inwestuje w Rumunów...
Gospodarze w 2012 r. przegrali m.in z mołdawską drużyną FC MILSAMI ORHEI 4:2
W 2013 męczyli się z mocarzami z Islandii - Breidablik przegrywając 1:0 w rewanżu i awansowali dopiero po karnych, prawdziwa weryfikacja ich potencjału była z Dynamem Kijów-gdzie w dwumeczu przyjęli 8 bramek !
Nie wiem może te mocarne transfery kilku piłkarzy z 2 ligi rosyjskiej powodują takie obawy...
To, że jedna kazachska drużyna napędziła pietra Celticowi nie znaczy, że wszystkie zespoły tej ligi są mocarne. Niespodzianki się zdarzają, nawet Rumuni swego czasu wygrali z Chelsea czy Ajaxem. Nie ma co przez jeden wybryk przeceniać potencjału tej stepowej ligi.
Mega value ! Do pociśnięcia nawet handi
Śmieszny jesteś porównując lata wcześniejsze do 2014 roku. Taki Neco przyszedł z II ligi rosyjskiej za 1,5 miliona to wiesz o czym my mówimy? Więcej mają kasy to i lepsi zawodnicy przychodzą. Nie wiem co ludzie uważają, że od razu sprowadzą Messiego albo Ronaldo? Kiedy ktoś w polskiej lidze dał 1,5 miliona ojro czy dolców za sprowadzanego zawodnika? Działa tu zasada - nie ogląda się nacodzień to się nie wie, ale wypowiedzieć się trzeba, bo grają z przereklamowaną Stjało. Poza tym przywoływanie spotkania z Mislami mija się z celem, ponieważ był to mecz eliminacji ligi europejskiej. Aktobe wtedy inaczej wyglądało. Mniej kasy było, mniejsze cele.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Aalborg - Dynamo Zagrzeb ⛔
BTS
1,89 (fortuna. przepraszam ja obstawiam tylko u takich bukmacherow ale jesli mozna tu dawac tylko bukow z neta to sorki)
Hmm. Moja analiza jest taka. Po ostatnich statystykach tych druzyn u Siebie i na Wyjezdzie widac ze obie druzyny lubia strzelic gola ale i stracic. Wiec dlaczego mieliby nie stracic teraz i tu? Wydaje Mi sie ze najpierw Dynamo prawdopobnie wygra ale i Dunska druzyna cos dorzuci. Ostatni mecz Dynamo w lidze na wyjezdzie 3:4 z Slabym Lokomotiwem. Wiec dlaczego taki Alborg nie mialby zaaplikowac chociaz jednej?
Legia - Celtic ⛔
1 GOL - Celtic 1,82 (Fortuna)
Nie oszukujmy sie. Celtic to bardzo wysoka polka dla naszych zawodnikow. Mam juz dosc tego ich gadania o nadziejach itd. Tu jest brutalna rzeczywistosc. Legia z pewnoscia nie wygra moze udac im sie jak u Siebie z St. Patricks ale jak zauwazyliscie to oni strzelili nam bramke a kurs byl na nich ogromny to dlaczego 1 kroku nie mialby wykonac Celtic ktory jest lepszy od nich o wiele bardziej?
Grashopers - Lille ⛔
BTS 1,97 (Fortuna)
Tak jak z 1 analiza z tym że ten typ bardziej ryzykowny. Lille czesto gra albo ze nie strzela bramki albo ze inni im nie strzela, czesto maja BTS ale nie az tak. Jednak Szwajcarzy lubia overowe mecze wiec dlaczego nie zaryzykowac? W koncu Lille to Lille a nie byle kto a Grashopers gra u Siebie wiec jakas bramke wypadaloby strzelic. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Feyenoord - Besiktas
typ: 1
2.18
Pinnacle
Na De Kuip jeden z ciekawszych pojedynków tej rundy, faworyta nie ma bo szanse na awans bukmacherzy rozłożyli mniej, więcej po połowie. Jednak niższe kursy dzisiaj są na gospodarzy, rozumiem wszystkich którzy stawiają Turków bo gospodarze sprzedali trzon zespołu. Nie zapominajcie jednak o Jordy Clasie I Tonnym Vilhena, są to solidni środkowi pomocnicy i w dodatku ten pierwszy ma 23 lata a drugi 19. Vilhena, 19 lat,65 występów w barwach Portowców i 10 goli, podkreślę jeszcze raz wiek, 19 lat. Skrzydłowy Jean-Paul Boëtius, 20 lat, 49 meczy i 14 goli dla gospodarzy. Ja rozumiem że ktoś kto oglądał mistrzostwa świata i myśli że Feyenoord to tylko trzech czy czterech piłkarzy ale tam jest jeszcze kilku którzy po tym sezonie mogą odejść do dużo lepszego klubu za takie śmieszne pieniądze jak De Vrij czy Indi, Indi odszedł za 5.5 a Clasie jest warty według transfermarkt nieco ponad 6. Obrono faktycznie wygląda gorzej niż w ubiegłym sezonie ale Kongolo czy van Beek to młodzi którzy mają już po kilkanaście występów w pierwszej drużynie i są reprezentantami holenderskiej młodzieżówki. Besiktas ma trenera z uznanym nazwiskiem i Dembe Ba który przyszedł tego lata, niestety nie interesuję się turecką piłką ale śmiem wątpić czy Besiktas sprzedaje co roku oszlifowane diamenty za bezcen, raczej zajmują się kupowaniem takich zawodników jak Ba, kuszą ich wyższą pensją niż większość klubów które chciały by go zatrudnić. Nie skreślałbym Feyenoordu, nie gra podstawowy bramkarz z powodu kontuzji, ale wyżej wymienione nazwiska mogą pociągnąć tą drużynę w tym sezonie, bo po co kupować kogoś jak co roku w takich klubach właśnie jak Feyenoord czy Ajax dochodzi do pierwszej drużyny po kilku dobrze zapowiadających się wychowanków i są ogrywani. Jestem przekonany że na De Kuip to gospodarze okażą się lepszą drużyną i mam nadzieję że wynik to potwierdzi.
Edit. Erwin Mulder jednak jest w bramce Feyenoordu, zaś na ławce, a nie w pierwszym składzie Besiktasu jest Demba Ba.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Cypryjczycy to ciekawa drużyna, a Azerowie będą gryźli ziemię, żeby nie oddać tego meczu i to u siebie... ludzie, za niskie kursy na drużyny przyjezdne! Przecież to nie są żadni potentaci. Austriacy lubią przerżnąć mecze przed pierwszym gwizdkiem wygrane (dużo niespodzianek z liderami w samej lidze), Zenit też mnie nigdy nie przekonywał. Bardziej opłacalne byłoby zagranie na Partizana z podpórką.
Mimo całej nagonki na mnie i negowanie typów, mam nadzieję, że ktoś jednak tego nie zagrał tak jak radziłem...

Zgodnie z oczekiwaniami azerowie gryźli ziemię, co przełożyło się nawet na dwie bramy. Austriacy zwyczajnie obes*ali się...
Dziwi mnie AŻ porażka rosjan, sądziłem, że stać ich chociaż na remis. Bądź co bądź APOEL z podpórką u mnie wszedł ????
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Na dzisiaj zagrałem Spartę i to jeszcze w zeszłym tygodniu, gdy kurs wynosił okrągłe 1,60. Mam tylko nadzieję, że się wszyscy nie przejedziemy :p

Większą zagwozdkę mam z meczami na jutro. Wpadły mi w oczy trzy typy:
Aktobe - Steua 1x 1,85 - pisanie o tym jak wzmocniły się kazachskie kluby to już truizm. U siebie są bardzo groźne, z kolei Steua jakoś bardzo przekonująca w II rundzie nie była. Kurs wydaje się bardzo tłusty.

Karabach - Red Bull 1(H2:0) 1,83 - ten kurs również wydaje mi się bardzo dobry. Azerowie mocni, Karabach systematycznie wspina się na szczyt swojej ligi i coraz ładniej prezentuje się w pucharach. Czy to możliwe, żeby zaczynający grę w pucharach Red Bull przywiózł z gorącego Kaukazu 2-bramkowe zwycięstwo? Nie wydaje mi się.

HJK - APOEL x2, 1,33 - tu już bez żadnej filozofii, przewaga jakości po prostu.
Pomimo, że APOEL szczęśliwie to ponownie potwierdziło się, że lepiej węszyć za takimi typami niż grać &quot;pewniaki&quot; pokroju Red Bulla czy Zenitu. ✅✅✅
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Karabakh - Salzburg
Przyznam szczerze, że kurs na Salzburg jest żałosny, a handicapy w jedną i drugą stronę bardzo dziwnie rozpisane z kursami. W ostatnich 4 latach Azerowie przegrali tylko dwa razy wyraźnie w pierwszym meczu kwalifikacyjnym(więcej niż 1 bramka), bo były na wyjeździe(bvb i Club Brugge). Tu mamy bardzo ofensywny Salzburg i Salzburg, który przejść dalej po prostu musi. Nie chcę tu rozpisywać się konkretnie o drużynach, zawodnikach, formie. Trudny teren, wymagający rywal, który lubi sobie poczekać na swoje sytuacje, ofensywny styl Salzburga, myślę, że gospodarze są w stanie strzelić tą bramkę, a kurs bajeczny jest.
✅ Salzburg czyste konto - NIE | 1.72 Bet365 ✅
Feyenoord - Besiktas
Tu mnie w sumie użytkownik Ajax wyręczył, u Holendrów wyprzedaż, nowy trener, de Vrij o 8 rano przechodzi testy medyczne, nie zdziwi mnie spadek kursów na Turków po podpisaniu przez niego oficjalnego kontraktu.
✅ Besiktas DNB | 2.50 Bet365 ✅
Biorę to w double&#39;a i wychodzi mi ✅ 4.31 2/10. ✅ Spróbuję tego, ale poczekam do oficjalki prosto z Rzymu.
+8.62j
Trochę się zarobiło, ale nie o tym... Po raz kolejny nie zostały docenione kraje byłego Związku Radzieckiego, który to już nie wspomnę. Samej porażki Salzburga nie przewidywałem ba, liczyłem na jakieś 2-3:1 dla Red Bulla,a tu taki suprise, Besiktas zgodnie z planem. W meczach które postawiłem jedyną niespodzianką było dla mnie Dnipro. Zenit natomiast przyzwyczaił już do słabych wyjazdów, ale to tylko nam podnosi kurs na ich awans. :)
Jutro pewnie znowu będą wtopy na faworytach, ale to już w innym dziale. Mam nadzieję, że swoje zarobiliście, a jak straciliście to odkujecie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Mój ostatni kupon sprawia mi dużo nerwów a mianowicie postawiłem na:
1. Sparta P. vs Malmo FF (+2,5; +3,0 gola Malmo) V
Chociaż nie powiem nerwy były do przerwy myślałem że będzie spokojnie bo było 1:2
ale w około 70 minucie było 4:2 i tak się skończyło.
2. Salzburg awans
Tutaj nie ma jeszcze roztrzygnięcia ale myśle ta porażka Salzburga na wyjeździe 1:2 jest chyba lepsza mimo wszystko niż jakby skończyło się 1:1 bo wtedy piłkarze i trener mogli by myśleć, że skoro wygrali (bo o 1:1 na wyjeździe można tak powiedzieć) i mieli przewagę w strzałach (a mieli) to awans nie będzie dużym problemem.
A teraz myśle że przyłożą sie do drugiego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom