>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Runda eliminacji Ligi Europejskiej 02.08.2012

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Hajduk - Inter
Chyba do dziś kibice Interu Mediolan nie wierzą że ich drużyna mogła w zeszłym sezonie zająć szóste miejsce i bić się teraz o europejska ligę w kwalifikacjach :!:. Niestety kryzys przychodzi na każdą drużynę Inter jest w trakcie ciekawej przebudowy z klubem pożegnali się już Muntari, Pandev,Lucio,Forlan,Castaingos w poczekalnie do transferów czekają Maicon i Julio Cesar. Do drużyny dołączył Palacio który w trakcie gier towarzyskich pokazał swój instynkt snajperski i ciekawą grę. Handanovic,Mudingayi, Silvestre i Guarin. Inter co prawda jeszcze chce dokonać trzech transferów brakuje im skrzydłowych,bliski odejścia z klubu jest Giampaolo Pazzini. Włoch chce jak najszybciej opuścić Mediolan. Sam zawodnik najchętniej przeniósłby się do Juventusu. Wśród następców wymienia się nazwiska: Bergossio, Osvaldo, Pinilla. Stramaccioni ma ciekawą wizję tej drużyny jestem ciekaw jak to wszystko &#39;&#39;odpali&#39;&#39; w tym sezonie. W poczekalni do gry w zespole jest Coutinho Brazylijczyk z nie tuzinkowymi zwodami. W spotkaniu z Hajdukiem nie zagrająRicky Alvarez oraz Obi są kontuzjowani.Za drużyną Interu przemawia spore doświadczenie na arenie międzynarodowej jeśli zespół stworzy kolektyw możemy ich zobaczyć w lidze europy pierwsze mecz pokaże nam jak bardzo drużyna chce....
wynik: 0:3 ✅
WIN @@ INTER @@ 1,40
Handicap 1:0 @@ 2,15
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
Anzhi-Vitesse 1 @1,40
Anzhi zdecydowanym faworytem, kupują piłkarzy za miliony i ich celem jest zapewne wygranie Ligi Europy, więc takich rywali muszą gładko pokonywać. W pierwszej rundzie rosjanie gładko bez straty gola pokonali Honved, teraz rywal mocniejszy ale nie na tyle żeby na ciężkim terenie w Rosji gdzie wszystkim gra się ciężko móc odebrać zwycięstwo gospodarzom. Kurs 1,4 też zachęcający. Eto&#39;o i spółka powinni gładko wygrać.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
FK Sarajevo-FK Zeta Golubovci
1 @1.50
Tydzień temu jak włączyłem w 60 min spotkanie rewanżowe pomiędzy drużyną FKS i Levski dotarło do mnie kto w jakich gra strojach jak zawodnicy podnieśli ręce w geście triumfu.Sarajevo przystępowało do meczu u siebie porażką 0-1 z Bułgarii a dość że do ostatniej minuty trzymali zdecydowaną inicjatywę to Bułgarzy wiedząc że są za burtą nawet nie byli w stanie położyć wszystkiego na jedną szalę.Patrząc na nich przez te minuty było widać że jest coś w tej drużynie jak w tych naszych grających z pasją i polotem będących w stanie ogrywać piłkarsko lepszych od siebie i wróże im w tym sezonie ciekawą przygodę po europie.
Zety przyznam się nie widziałem, jednak jest to 3 drużyna ligi Czarnogóry która na koniec sezonu odstała od mistrza aż o 20 punktów (ostatniego rywala Śląska) grając kolejno od pierwszej rundy poradzili sobie z Armencami oraz Finami pieczętując u siebie awans zwyciężając lepszym bilansem.
Krótki epizod z meczyku:http://www.youtube.com/watch?v=Zyz_e384D0k
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Eskisehir- OM 1X 2,05( bwin)
wynik: 1:1 ✅

Myślę, że można spróbować zagrać 1X na gospodarzy, na ich gorącym terenie. Eskisehir w porównaniu do gości z Marsylii ma już pierwsze mecze o stawkę za sobą. W poprzedniej rundzie LE Turcy wyeliminowali szkockie St Johnstone( 2-0 dom, 1-1 wyjazd).
W zeszłym sezonie Eskisehir był trudny do pokonania na własnym obiekcie w meczach z mocnymi tej ligi: 2-0 z Bursą, 2-1 z Fenerbahce, 0-0 z Galatasaray.
Marsylia natomiast jeszcze przed sezonem. W sparingach raczej słabo, m.in.: 1-1 z Sion, 0-2 z Benfiką, 2-2 z Nimes.
Dodatkowo nowy trener OM ma kilka ważnych braków na spotkanie w Turcji:
Diawara( 23/1), Azpilicueta( 30/1), Alou Diarra( 34/2) oraz Remy( 29/12) nie zagrają z Eskisehir w pierwszym meczu.
Ponadto dzisiejsze dzienniki donoszą o bardzo napiętej atmosferze w obozie OM. Na jednym z treningów doszło do ostrej kłótni pomiędzy Valbueną a braćmi Ayew. Jak twierdzi serwis sport.fr napięcie to dowodzi, że piłkarze OM dalecy są od stanowienia jednej rodziny.
Heerenveen- Rapid Bukareszt X2 2,2( bwin)
wynik: 4:0 ⛔

Holendrzy w przerwie letniej stracili wielu swoich kluczowych zawodników: Breuer( 31/0), Janmaat( 22/2), Elm( 33/3), Narsingh( 34/8) oraz przede wszystkim Bas Dost( 34/32).
W sparingach spisywali się słabo: 1-1 z Eindhoven, 0-0 z Beveren, 0-1 z Germinal Beershot czy ostatnio 0-2 z FC Koln.
Rapid natomiast rozpoczął już ligę. Zremisował 2-2 z wicemistrzem, Vaslui oraz 1-1 z Otelulem Galati.
W poprzedniej rundzie LE Rapid pokonał dwukrotnie fińską Mypę( 3-1 dom, 2-0 wyjazd).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Gomel-Liverpool
Stadion Centralny w Gomelu rozpoczyna się III runda ligi europejskiej do Białorusi zawita Liverpool spotkanie przyniesie wiele emocji drużyna z Anglii będzie chciała już w pierwszym meczu wszystko &#39;&#39;załatwić&#39;&#39;. Wiele spekulacji mówiło że Andy Caroll wsiadł do samolotu nic bardziej mylnego został w Anglii więc jest wielkie prawdopodobieństwo że plotki o jego wypożyczeniu do Newcastle to prawda za to Borini wsiadł do samolotu i poleciał z resztą drużyny Rodgers podobno da mu szanse debiutu przy małej ilości treningów jakie zaliczył z drużyną. Wiele pisało się że Pacheco poleci z zespołem i to Hiszpan zajmie miejsce właśnie Carolla niestety ten gracz również nie poleciał. W dodatku na igrzyskach przebywają Luis Suarez, Craig Bellamy i Sebastian Coates. Pozwolenie na prowadzenie rozmów z innym klubem otrzymał Alberto Aquilani za to z drużyną udali się Steven Gerrard, Jose Enrique, Charlie Adam, Jamie Carragher, Brad Jones czy Lucas Leiva który ostatnio w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się o tym że Liverpool nie postanowił go sprzedać. Ciekawostką jest również że nastoletni napastnik Adam Morgan udał się z drużyną do Białorusi. Zespół nie zagra w lidze mistrzów zapewne będzie chciał kontynuować swoją przygodę w europejskiej lidze na arenie międzynarodowej. Przypuszczam że Liverpool czeka łatwa przeprawa.

wynik: 0:1
Win Liverpool @@ 1,38
Pierwsza Połowa Liverpool @@ 1,78
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Athletic Bilbao - Slaven Belupo Athletic Bilbao over 2.5 @ 1.75 Tobet ✅

Może na początek chwilkę o gościach bo pewnie mało kto słyszał. Slaven Belupo w ubiegłych rozgrywkach zajeło 3 miejsce w, notowanej przez UEFA niżej od polskiej, lidze chorwackiej. Ich ogranie na arenie międzynarodowej jest praktycznie żadne. Zaliczyli kilka epizodów w nieistniejącym już Pucharze Intertoto. Ostatni z nich miał miejsce w 2005 roku kiedy za burtę wyrzuciło ich Deportivo La Coruna. Mają za sobą udany start bieżących rozgrywek krajowych. Pokonali na wyjeździe Cibalie i u siebie Istre. Przebrneli też przez jedną rundę eliminacji Ligi Europejskiej w której bez problemu ograli całkowicie anonimowe Portadown z Irlandii Północnej. Slaven przed sezonem mocno się osłabiło. Z zespołem pożegnali się Goran Mujanovic(26 meczów ligowych w ubiegłym sezonie, 4 gole, 6 asyst), Marin Jaksinic(14 meczów ligowych w ubiegłym sezonie, 1 gol), Stjepan Poljak(26 meczów ligowych w ubiegłym sezonie, 2 gole) i Josip Brezovec(26 meczów ligowych w ubiegłym sezonie, 5 goli). W ich miejsce sprowadzeni zostali Mateas Delic który w sezonie 2011/2012... nie grał nigdzie, Ante Batarelo z Istry i Nikola Rak który świetnie się sprawdza i jest obecnie najlepszym strzelcem zespołu. Nikt nie ma wątpliwości, że na San Mames powinni zostać stłamszeni. Athletic Bilbao mimo poważnych ubytków kadrowych nadal jest drużyną połykającą potencjałem Chorwatów. Marcelo Bielsa na mecz zabiera wszystko co ma na chwilę obecną najlepsze czyli: Iraizoz, Isma López, Raúl, Ekiza, Ibai, Igor Martínez, Iturraspe, San José, Iraola, Llorente, Toquero, Susaeta, Gurpegi, Markel Etxeberria, De Marcos, Iñigo Pérez, Ramalho, Arrizabalaga, Castillo y Ruiz de Galarreta. Brakuje oczywiście olimpijczyków Martineza, Herrery i Muniaina oraz kontuzjowanych Amorebiety i Aduritza. Mimo to da się skleić bardzo dobrze wyglądającą ofensywę. To właśnie jest największa broń Athleticu. Baskowie uwielbiają wymiany ciosów, otwarte i ofensywne mecze. Tutaj rywal powinien być skupiony na rozpaczliwej defensywie. Do tego jeszcze jeden element tej układanki - Marcelo Bielsa. To nie jest trener który ma w zwyczaju odpuszczać. Jeśli da się strzelić 10, to jego podopieczni mają strzelić 10. Jestem pewien, że nie wypuści gości bez bagażu kilku bramek. Myślę, że Athletic już w pierwszym spotkaniu zapewni sobie grę dalej. Na koniec jeszcze mała statystyka z ubiegłego sezonu ligowego. Slaven spisywało się gorzej w meczach wyjazdowych. Zanotowali 4 zwycięstwa, 7 remisów i 4 porażki przy bilansie bramkowym 18:17. Athletic u siebie 8 razy wygrał, 7 zremisował i 4 przegrał. Strzelił rywalom 29 bramek, tracąc 21. Poprzednie rozgrywki Ligi Europejskiej były dla nich fantastyczne. Potencjał na powtórkę mają z całą pewnością.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Chyba do dziś kibice Interu Mediolan nie wierzą że ich drużyna mogła w zeszłym sezonie zająć szóste miejsce i bić się teraz o europejska ligę w kwalifikacjach:!: .
Wierzą, nie wierzą, można to różnie rozpatrywać ale nie ma wyjścia i trzeba się z tym pogodzić. Inter w poprzednim sezonie był słaby i nie ma co się oszukiwać - piszę to jako kibic tego klubu od lat.
Oglądaliśmy &#39;popisy&#39; przede wszystkim obrony, która straciła całą masę bramek, często w beznadziejnych okolicznościach.
Przypomnijmy, że na początku Inter był niesamowicie nisko, nie wystarczył chwilowy zryw. Skończyło się szóstym miejscem, które w obliczu wszystkiego nie jest tragicznie. Chciałoby się być mistrzem, jednak kadrowo i organizacyjnie zespół Interu był daleko.
Za drużyną Interu przemawia spore doświadczenie na arenie międzynarodowej jeśli zespół stworzy kolektyw możemy ich zobaczyć w lidze europy pierwsze mecz pokaże nam jak bardzo drużyna chce....
Doświadczenie w pucharach oczywiście jest ogromne - w porównaniu z Hajdukiem znacznie większe, jednak dziś ten pierwszy mecz to dla mnie wielka niewiadoma patrząc na skład mediolańczyków. Sam zaznaczyłeś, że pierwszym mecz nam pokaże jak bardzo chcą - no właśnie ;)
Dlatego granie na Inter w meczu z Hajdukiem po tak mizernym kursie jak 1,40 na wyjeździe mija się z celem.
Bilety na mecz wyprzedane, z pewnością kibice poniosą dopingiem Hajduk do dobrej gry, choć w kadrze Hajduka nie ma wirtuozów i z tego co czytam są to gracze przeciętni.
Powtórzę, nie ma sensu wg mnie grać tak niskiego kursu na Inter, tym bardziej, że nie wiemy czego można się spodziewać w obecnym okresie po włoskiej drużynie.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Arsenał Kijów - Mura 05 (handicap azjatycki)
Typ: Mura +1, +1.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna faza eliminacji w Lidze Europy przed nami. W Kijowie na stadionie W.Łobanowskiego zmierzą się ekipy Arsenału i słoweńskiej Mury. Faworytem są tutaj gospodarze o czym świadczą kursy nie mniej jednak sądzę, że będą mieć znacznie trudniejsze zadanie niż im się wydaje.
Ekipę Mury 05 swego czasu typowałem podczas potyczki z FK Baku, gdzie byli od razu skazywani na porażkę a tymczasem odprawili rywala w dwumeczu 0:0 i 2:0 u siebie a w kolejnej fazie wyeliminowali bułgarskie CSKA Sofia - 0:0 i 1:1. Dzisiaj gra podopiecznych Franca Cifera będzie podobna. Pierwszy mecz raczej będzie zagrany na 0:0 i wielką pracę muszą tutaj wykonać obrońcy wraz z linią pomocy.
Mura 05 to zespół bez gwiazd, ja jednak wyróżniłem już wcześniej napastników:
* Nusmir Fajić (3/2)
* Dragan Jelić (3/0)
* Mate Eterović (2/1)
Są to zawodnicy, którzy dzisiaj powinni stanowić zagrożenie przy kontrach, dobre warunki fizyczne na pewno pomogą w walce z obrońcami Arsenału. Forma Mury jednak nie zachwyca w ostatnich tygodniach, euforia po wyeliminowaniu FK Baku i CSKA Sofii spowodowała, że w lidze ekipa ta plasuje się na miejscu 9 z bilansem 0-1-2. Pamiętajmy jednak, że kadrowo ten zespół prezentuje się bardzo młodo, obrona i pomoc to zawodnicy do 22 roku życia.
I dlatego właśnie Liga Europejska to dla nich szansa na zysk finansowy i ewentualne wypromowanie paru zdolnych zawodników. Co za tym idzie podopieczni Cifera zdecydowanie bardziej motywują się na te rozgrywki i dzisiaj powinni utrudnić zadanie ekipie z Kijowa.
O gospodarzach napiszę krótko...
Zaczynają dopiero rozgrywki w LE, w lidze ukraińskiej bilans 1-0-2. Dzisiaj niby szansa na przełamanie i pokazanie się z dobrej strony przed kibicami ale czy to wystarczy na waleczną młodzież ze Słowenii ?
Przed sezonem Arsenał wzmocnili:
* Dominic Adiyiah (napastnik rodem z Ghany, przybył z AC Milan, wcześniej między innymi Fredrikstad, Reggina, Partizan, Karsiyaka. Póki co jest to zawodnik grający maksymalnie 10 meczy w sezonie, raczej uzupełnienie składu)
* Janko Simonić (obrońca z Czarnogóry, świetne warunki fizyczne, wypożyczony z Dynama Kijów, poprzednio 73 mecze i 3 gole w barwach Mogren, gdzie zdobył mistrzostwo i puchar)
Gwiazdą ekipy z Kijowa jest Maksim Shatskikh, kiedyś napastnik stołecznego Dynama a dzisiaj zdobywa bramki dla Arsenału i na niego trzeba zwrócić uwagę.
Doświadczenie i kadrowy potencjał jest na pewno po stronie Arsenału jednak ja wierzę w młodych Słoweńców, którzy zawalczą o tą fazę grupową bo jest to dla nich szansa. Arsenał jest faworytem ale w takich meczach decyduje jednak ambicja i wola walki.
Handicap powinien potwierdzić moje przemyślenia, liczę na któregoś z trójki wymienionych napastników Mury, że pokona bramkarza Arsenału.
Edit//
3:0
no niestety Mura już tego poziomu nie pokona...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic Bilbao-Slaven Belupo
Slaven over 0,5 @ 2,30 Tobet✅3:1


W mojej ocenie value na gola ze strony gości. Wolę takie coś grać, niż ten over na Athletic, który dla mnie jakoś super pewny nie jest, a kurs przy tym mizerny. Slaven jak widziałem po ostatnich wynikach strzela sporo goli. Fakt, że ich dzisiejszy rywal nijak nie będzie się miał do Portadown czy rywali ligowych ale wielu pamięta jak Athletic cienko wygląda w defensywie. A jeśli chodzi o tą defensywę, to ona będzie miała mało wspólnego, z tym co widzieliśmy w sezonie 2011/2012. W obronie względem ubiegłego sezonu zabraknie Martineza, Amorebiety i Aurtenetxe. Ten pierwszy wczoraj dopiero zakończył zmagania na IO, a dwaj pozostali mają kontuzje, z tym że reprezentant Wenezueli dużo dłuższą. W pomocy brakować będzie Muniaina, czy Andera Herrery, którzy podobnie jak Martinez grali na IO. Co raz lepiej zaczyna sobie radzić młodziutki Inigo Ruiz de Galarreta, czego dowodem jest dla niego powołanie do reprezentacji U20. W ataku za dużego urodzaju nie ma, bo Llorente dopiero w tym tygodniu zaczął treningi z resztą zespołu, a więc jego szansę na dłuższy występ są praktycznie zerowe, a zatem należy się go spodziewać po przerwie. Do tego trener Bielsa nie może skorzystać z innego napastnika Aritza Aduriza, który jest kontuzjowany, a zatem w ataku pewnie zagra Gaizka Toquero, a ten zawodnik do bramkostrzelnych nie należy... Pewnie inni zawodnicy typu Marek Susaeta, Oscar de Marcos, Ibai Gomez czy Isma Lopez zaopiekują się dorobkiem bramkowym Los Leones ale czy warto się pchać w taki over? Jak kto lubi ale ja tam wolę zaryzykować po znacznie wyższym kursie na stratę ich gola. W obronie zagrają: Iraola, Ramalho, Gurpegi i Inigo Perez. Ten pierwszy do podstawowy zawodnik i kapitan zespołu, Ramalho to młodzian, który nie dawno temu wygrał Euro U19, Gurpegi wrócił na boisko po całym straconym sezonie, a Inigo Perez to nominalny pomocnik, a na Polish Masters hasał sobie po lewej stronie, zatem dzisiaj pewnie też do przodu pójdzie. Znane są problemy w obronie Athletic, a dzisiaj jako że mamy zupełnie inną linię obroną jak zazwyczaj to też jej nic dobrego nie wróżę. Athletic słabo się spisywał w sparingach z Lille, Raja Casablanca, a poza tym poza meczem ze Śląskiem to chyba w każdym tracił gole.

W mojej ocenie warto skorzystać z takiego value, bo Slaven jakieś kontry wyprowadzi, a może zaskoczy ze stałego fragmentu gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ruszamy z meczami 3 rundy Ligi Europejskiej. Wielka szkoda, że spóźniłem się z typem na Twente Enschede. Ekipa z Holandii ma teoretycznie najłatwiejsze zadanie w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej spośród drużyn z Eredivisie. Zdecydowanie gorzej trafiła drużyna SC Heerenveen, która musi walczyć z Rapid Bucarest. Piłkarze Twente zagrają z czeskim Mlada Boleslav i nie powinni mieć problemów z awansem. Kurs na początku był zdecydowanie wyższy na Twente (około 1.40) kto złapał, niech się cieszy.. obecnie po 1.25 nie ma najmniejszego sensu na nich grać. Dmitri Bulykin + Luc Castaignos będą szarpać z przodu i powinni kilka bramek zaliczki zainkasować.
Z kolei niemiecki Hannover 96 jedzie po pewne zwycięstwo do Irlandii. 7 Drużyna Bundesligi wydaje się że powinna mieć spacerek z drużyną St.Patricks Athletic. W tym sezonie Hannover wzmocnili: Felipe (Standard Liege, 2,5 mln euro), Hiroki Sakai (Kashiwa Reysol, 1 mln euro). Jedyne osłabienie to utrata Emanuel Pogatetz (VfL Wolfsburg, 2,3 mln euro). W ataku mają ciągle perełkę - Mohammeda Abdellaoue czy Mame Biram Diouf. Ostatnio Wisła Kraków grała z towarzysko i zremisowała z niemieckim zespołem 1:1. Natomiast gospodarze nie wygrali od 6 kolejnych meczy. Grają od 1 rundy - IBV Vestmannaeyjar oraz Siroki Brijeg to jednak nie zespoły pokroju Hannover. Przygoda z LE dziś się kończy dla St.Patricks.
⚽ St.Patricks Athletic - Hannover 96 0:3

Typ: 2
Kurs: 1.35



Ciekawy jestem występu drużyny tureckiego Bursaspor. Mają słabego rywala Kuopion Palloseura. Myślę, że już w pierwszym spotkaniu zawodnicy Bursasporu będą chcieli przypieczętować awans do kolejnej rundy. 3 ostatnie mecze nie wyglądały za ciekawie, porażki z CSKA Moscow oraz Lokomotiv Moscow w ramach przygotowań do nowego sezonu nie napawają optymizmem. Lecz zdecydowanie wyżej cenię turecki zespół od Finów. W tamtym roku pokonali w dwumeczu FC Gomel 1:3 na wyjeździe a później u siebie 2:1. Dało im to awans do kolejnej rundy gdzie niestety przegrali z Anderlechtem, choć byli o mały włos gorsi. A KuPS Kuopio zajmuje ostatnie 12 miejsce obecnie w lidze Finlandii. Do 3 rundy prześliznęli się pokonując Maccabi Netanya. Wygrali na wyjeździe 1:2, natomiast u siebie ulegli 0:1. Wcześniej dostali lanie na własnym stadionie 0:6 z Inter Turku. Jak widać u siebie nie są żadną twierdzą! Doświadczony i ograny na międzynarodowej arenie Bursaspor dzisiaj wygrywa różnicą co najmniej dwóch bramek w moim odczuciu..
⚽ Kuopion Palloseura - Bursaspor 1:0

Typ: handicap: 1.5-0 (2)
Kurs: 2,79


 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kilka słów na temat holenderskich drużyn występujących w Lidze Europejskiej.
Anzhi Mahachkala - Vitesse Arnheim
Vitesse zachowało skład z poprzedniego sezonu, który zakończyło na siódmym miejscu i w barażach wywalczyło awans do LE. Żaden z kluczowych piłkarzy nie odszedł - do Arnhem trafił Niemiec Simon Cziommer (ostatnie trzy lata w Red Bull Salzburg). Nadreńczycy wygrali wszystkie mecze kontrolne (z amatorskimi klubami). Do tego należy dodać wyeliminowanie bułgarskiego Lokomotivu Płowdiw (4-4, 3-1) w II rundzie. Mimo inwestowania pieniędzy przez Gruzina Meraba Jordanię i zatrudnienia trenera Freda Ruttena, Vitesse do czołówki Eredivisie zaliczyć ne można. Jak na razie powoli do tego dąży, ale na to potrzeba czasu. Co by nie mówić, to młody, głodny sukcesów zespół, na którego na pewno trzeba uważać - zwłaszcza atak jest mocną stroną Nadreńczyków (Reis, Bony, Barra). Poza tym dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Ramienskoje (nie w Machaczkale), a w szeregach gości nie wystąpi zawieszony czeski obrońca Tomas Kalas. Anzhi ma duże aspiracje, celem minimum jest awans do fazy grupowej. Biorąc pod uwagę występy Vitesse w II rundzie LE, a co za tym idzie spore problemy w defensywie (plus brak Kalasa) i rewanżowe spotkanie ekipy Guusa Hiddinka (triumf nad Bp. Honvéd FC 4-0), uważam, że gole w bezpośrednim starciu tych drużyn padną - co najmniej trzy.
Typ: over 2,5 @ 1.65 (bet365) (2-0)
SC Heerenveen - Rapid Bucuresti

Jak już zostało wspomniane, Heerenveen, to ekipa, która w Holandii w letnim oknie transferowym doznała największych strat. Dwóch podstawowych obrońców, defensywny pomocnik i napastnicy - Bas Dost (39 goli/9 asyst - król strzelców) i Luciano Narsingh (12 goli/28 asyst). Ich miejsce zajęli Jukka Raitala (Osasuna) i Gianni Zuiverloon (Majorka), Christan Kum (Den Haag) i Matthew Amoah (Mersin IY - ostatni mecz 27 października 2011 roku). Nie są to poważne wzmocnienia, dlatego też trudno oczekiwać, aby Fryzowie mieliby odegrać znaczącą rolę w LE i nowym sezonie holenderskiej ekstraklasy. Sparingi to potwierdziły - brak wygranej i porażki z Beerschot (0-1), czy kilka dni temu ze spadkowiczem z 1. Bundesligi FC Köln (0-2). Szczerze mówiąc, nie wygląda to najlepiej. Dodam również, że klub opuścił trener Ron Jans, a zastąpił go Marco van Basten, który z Holandią na MŚ i ME nie osiągnął sukcesów, podobnie jak z Ajaksem Amsterdam. Tym samym jestem tego zdania, że SCH na arenie europejskiej nie zaskoczy in plus. Jedyny problem polega na tym, że nie wiem na co stać Rapid. Zwłaszcza, że z klubem tym pożegnało się czterech podstawowych zawodników (w tym Ciprian Deac z 11 golami), a nowi gracze (nie licząc Baze Ilijoskiego) mnie osobiście nie przekonują. Ponadto w zespole gospodarzy nie zagra Amoah, a więc ten, na którego liczono w Heerenveen.
FC Twente Enschede - FK Mlada Boleslav
Zawodników Tukkers czeka najłatwiejsza przeprawa z holenderskich ekip, o ile tylko nie zlekceważą swoich rywali. Tak było w II rundzie, kiedy nieoczekiwanie zremisowali z Interem Turku, by tydzień później wygrać zdecydowanie (5-0). Twente od kilku lat słynie z dokonywania świetnych transferów. Tak było trzy lata temu z De Jongiem (sprowadzony za 900 tys. euro), który latem tego roku trafił do 1. Bundesligi (za 12 mln euro). Luuk, to najlepszy napastnik Tukkers - autor 32 goli (+18 asyst). Do Benfiki natomiast został sprzedany młody John (9 goli/22 asysty). Ponadto odszedł również Tiendalli (na ogół grający na lewej stronie defensywy) i z obsadą tej pozycji Steve McClaren ma problem. W czterech dotychczas rozegranych meczach próbowano trzech piłkarzy (Kuipera, Bengtssona, a także Schildera - sprowadzonego z Bredy). Z ciekawszych wzmocnień, to należy wspomnieć o pozyskaniu Tadica (Groningen) oraz Castaignosa (Inter), którzy mają stanowić o sile ofensywnej drużyny. Poza tym szeregi Twente zasilili obrońcy Bjelland (Nordsjaelland) i Breukers (Heracles), a także pomocnik Gutiérrez (CDUC) i znany z boisk Eredivisie Bulykin (Ajax). W kadrze gospodarzy na to spotkanie nie ma Boschkera (2/0), Bengtssona (1/0) i Kuipera (2/0), a więc piłkarzy, którzy w eliminacjach do LE występowali (Castaignosa, czy Cornelisse&#39;a nie uwzględniam). Jednak według mnie nie będzie miało to żadnego wpływu na końcowy rezultat, bo Twente ma naprawdę szeroką i wyrównaną drużynę - Mlada, czwarty zespół poprzedniego sezonu czeskiej ekstraklasy nie powinien stanowić zagrożenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Spotkanie: FC Dila Gori - Anorthosis Famagusta 0:1 ✅
Typ:
2 DNB
Kurs:
1,60
Buk:
Tobet
ANALIZA:
Wczoraj idealnie trafiłem typ na Dinamo, które wygrało na wyjeździe 0:1 z Shriffem. Teraz ryzykuję i stawiam na Cypryjczyków, którzy powinni bez problemów poradzić sobie z Gruzinami i odesłać ich do domu po pierwszym spotkaniu. Co prawda goście sporo pozmieniali w swoich składach, ale liderem ofensywy będzie na pewno znany nam z EURO 2012 - Jan Reżek, a do tego &quot;dorzucam&quot;: Toni&#39;ego Calvo, który miał gdzieś trafić do Polski. Innym &quot;polskim&quot; akcentem będzie Mosha Ohayon, który nie sprawdził się w Legii.
Gospodarze. Szczerze nie wiem czym mogą zaskoczyć. Zaskoczyli juz raz w dwumeczu z Arhaus. W ofensywie zagra na pewno Mate Vatsadze, który debiutował niedawno w kadrze swojego kraju z ... Polską! Podobno dobrym bramkarzem jest Chorwat - Marin Skender, który w swoim kraju grał dla Osijeku i NK Zagreb.
Kilka słów podsumowania. Pomimo dobrego dwumeczu z Dunczykami nie daję dzisiejszym gospodarzom szans w starciu z Cypryjczykami. Drużyny z tamtego kraju graja zawsze do konca, nigdy nie murują bramki w znaczeniu dosłownym.
POLECAM! ????
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
APOEL - Aalesund | 2:0 lub 3:0 | 4,13 (4j) [ 2:0 | 6,8 (2,43j) + 3:0 | 10,5 (1,57) - zakład rozbity]
Kiedyś wstydem byłoby dla gości odpaść z ekipą reprezentującą Cypr, jednak jak widać doświadczenie jest w cenie i zawodnicy u schyłku kariery też mogą być groźni. Zaczynając od wartości obu ekip, jest to 18 mln dla Cypryjczyków, i 10 dla norwegów. Jednakże wycena gospodarzy jest mało obiektywna, bowiem uwzględniany jest w niej potencjał na przyszłość, na który wpływa wiek. W poprzedniej rundzie el. LE Cypryjczycy pokonali u siebie słowacką Senicę 2:0, na wyjeździe z kolei wygrali 0:1. Wtedy bardzo chciałem na nich stawiać gdy grali u siebie, ale nie odważyłem się ostatecznie pograć na wielokrotny dokładny wynik. Obejrzałem jednak całe spotkanie, i jestem pod wrażeniem. Może nie było to spotkanie jednostronne tak jak z Wisłą, ale dominacja była od samego początku dla gospodarzy. Można by mówić, że nie rozpoczęli jeszcze sezonu, że nie są w optymalnej formie. Jasne, gdyby zagrali trochę skuteczniej to mogłoby być bramek jeszcze więcej. Ważne jest dla mnie, że drużyna przypomina kolektyw, środek pola jest solidnie poukładany. Ciężko będzie tutaj norwegom, również ze względu na warunki atmosferyczne o utrzymanie wysokiego tempa. Z wypowiedzi wynika jasno, że znają swoje miejsce w szeregu i przyjechali tutaj, by stracić jak najmniej bramek, by wynik dwumeczu nie był przesądzony już przed rewanżem. Tak się składa, że miałem okazję śledzić ubiegłoroczny mecz AZ Alkmaaru z Norwegami, gdzie była kompletna deklasacja o czym mówi chociażby wynik 6-0! Z albańską Tiraną udało im się w poprzedniej rundzie zremisować na wyjeździe 1-1, jak będzie teraz ? W lidze norwegowie radzą sobie bardzo słabo, po 17 spotkaniach mają 23 punkty, a ich bilans na wyjazdach to 0-4-4, 6:12. Reasumując to pomiędzy drużynami jest może nie przepaść, ale bardzo solidna różnica. Lokalna prasa ciężko widzi szanse Aalesundu w tym spotkaniu, ja podobnie liczę na wygraną APOELU bez straty gola. Zagrałem znów kombinacyjnie, bo rynek na DW był wczoraj zdecydowanie bardziej obrotowy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W III rundzie eliminacyjnej do akcji wkroczyło kilku potentatów. Oni nie zawiedli. Czego nie można niestety powiedzieć o polskich zespołach. 3 runda to zderzenie solidnych ligowych średniaków z najlepszych lig europejskich z drużynami, dużo niżej notowanymi którym udało się przejść 2 proste rundy wstępne. Liverpool FC skromnie pokonał FK Homel, Inter Mediolan nie dał szans Hajdukowi Split tak jak przewidywał Doberman, Athletic Bilbao zwyciężył Slaven Belupo Koprivnica, zaś Olympique Marsylia zremisował na wyjeździe z Eskisehirsporem Kulubu, co można uznać za sukces tureckiego zespołu. Tutaj brawo za typ dla witek k, który stawiał na mocne 1X na Turków. Niektóre zespoły już po pierwszym spotkaniu mogą być niemal pewni awansu. Są to ekipy Arsenał Kijów, SC Heerenveen, Athletic Bilbao i Viktoria Pilzno. Oni wygrali różnicą co najmniej 2 bramek. Na tym szczeblu rozgrywek oznacza to w 90% awans dalej. Mecze były toczone w bardzo przyjacielskiej atmosferze tylko 1 czerwona kartka w tylu spotkaniach to rewelacyjny wynik. Fajny mecz i cenną wygraną odnotowała ekipa Anorthosis Famagusta która wygrała z na wyjeździe z FC Dila Gori. User Kwiti kierowany przeczuciem trafnie ocenił szanse obydwu ekip. Liczyłem na łatwą przeprawę w Szkocji drużyny Dynamo Moskwa. Okazało się jednak inaczej. Miejscowe Dundee Utd. postawiło wysoko poprzeczkę i niemal do końca meczu wydawało się że wygrają. Remis na 2:2 w końcówce uratowali Rosjanie.
Mecze rewanżowe zaplanowano na przyszły czwartek. Triumfatorzy awansują do IV rundy eliminacyjnej - ostatniego etapu przed fazą grupową.
Oto wyniki wszystkich spotkań 3 rundy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom