>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III runda eliminacji do Ligi Mistrzów (04-05.08.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde - Dni. Zagreb
Typ: Kwalifikacja - Molde
Kurs: 1.86
Bukmacher: ComeOn
Analiza
:

Dzisiaj próbuje w tą stronę , o godzinie 19 rozpocznie się rewanżowe spotkanie pomiędzy norweskim Molde , chorwackim Dinamem Zagreb . W pierwszym spotkaniu padł bramkowy remis 1-1 , co wydaję się być lepszym wynikiem dla Norwegów ponieważ w dzisiejszym spotkaniu , aby awansować wystarczy im zagrać na bezbramkowy remis . Jednak to nie takie proste ponieważ drużyna z Zagrebia w swoich ostatnich 5 meczach wyjazdowych zdobyła 8 bramek (3 remisy i dwa zwcięstwa) . Co więc przemawia za graniem w strone awansu zespołu Molde ?
- atut własnego boiska , zawsze lepiej gra się przed własną publicznością oraz na własnym stadionie
- Molde wystarczy bezbramkowy remis , więc przy skutecznej grze defensywy mogą zapewnić sobie awans
- Din.Zagreb musi od początku rzucić się do ataku aby odrobić wynik z pierwszego spotkania przez co będą narażeni na niebezpieczne kontry
- z każdą minutą utrzymując bezbramkowy remis &#39;ciśnienie&#39; wśród piłkarzy z Chorwacji będzie coraz większe co się z tym wiąże gra będzie bardziej ostra co może wiązać się po raz kolejny z obejrzeniem czerwonej kartki u piłkarzy z Zagrebia.
- rok temu podobna sytuacja w tej samej fazie rozgrywek o LM faworyzowani piłkarze z Chorwacji odpadają z duńskim Aalborg mimo ,że mało kto dawał im szansę na awans do dalszej fazy - liczę , że historią się powtórzy .

Kierując się tymi argumentami liczę , że mój typ okaże się trafny , pozdrawiam :wink ????

APOEL - Midtjylland
typ - 1X @ 1,33 / ComeOn
Awans Molde + APOEL z X = AKO 2,47
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Typ : Ajax @ 1,85 betano

Ajax w Wiedniu zaprezentował dwa oblicza. Pierwsze bardzo dobre, to było w 1połowie kiedy to narzucili swój styl gry, stworzyli mnóstwo okazji i dwie z nich wykorzystali prwoadząc do HT 2-0. Prócz goli Klaasena miały miejsce inne dogodne okazje, najlepsze z nich zmarnowali El Ghazi w sytuacji sam na sam z bramkarzem...a mógł podać do Milika który miałby pustą bramkę. Gudelj także miał piłkę na wprost bramki ale minimalnie spudłował po wycofaniu piłki przez El Ghaziego, wreszcie dwójkowa akcja Klaasen - Sinkgraven i pudło tego drugiego z dogodnej sytuacji. Ogólnie Sinkgraven czuję, że w tym sezonie może w Ajaxie błyszczeć. Wiosnę tamtego sezonu miał przeciętną, ale nowy klub, nowe otoczenie i duże wyzwanie, to już nie Heerenween, a potencjał ma niesamowity, pokazał to kilkoma akcjami w Wiedniu właśnie. Więc do przerwy wszystko wyglądało super.
Ledwo wyszli jednak na 2 połowę i stracili gola na 1-2. Tete dał się wyprzedzić i gościu zdobył gola. Poźniej miała miejsce przeraźliwa sytuacja kiedy to Schwaab zaatakował dwoma wyprostowanymi nogami Riedewalda!! Na szczęście nie trafił wprost w jego nogi, ale wyglądało to makabrycznie. Automatycznie czerwo i mam nadzieję, że takiego idioty nie zobaczymy już więcej na boisku!! Uff, Riedewald jest cały i dograł mecz do końca.
No, ale Ajax po przerwie mimo gry ponad pół godziny w przewadze jakoś spuścił z tonu, długo klepał sobie, spokojnie wydawało się kontrolował przebieg meczu aż wreszcie strata Veltmana przy wyprowadzaniu piłki i skończyło się utratą bramki na 2-2 niestety. Ajax miał jeszcze w 92min sytuację na wygranie, ale Victor Fischer niezbyt dobrze opanował piłkę a mógł być w sytuacji sam na sam i był w zasadzie ale bramkarz mu wyjął piłkę jakoś. Tak samo jak chwilę wcześniej wyjął strzał Bazoera z dystansu.
A więc podsumowując, Ajax nieskuteczny przed przerwą, a błędy indywidualne w obronie po przerwie spowodowały utratę goli. Wypada zadać pytanie czy Frank de Boer aby nie przeszarżował z tak młodym składem w defensywie? Tete 20 lat, Veltman 23 lata,Riedewald 19 lat, Dijks 22 lata. Z tym, że wszyscy prócz Veltmana w zasadzie na tym poziomie jeszcze nie grali. Czy nie byłoby lepsze wstawienie doświadczonych van Rhijna na prawą obronę i Heitingi do środka w parze z Veltmanem?
Oczywiście popieram stawianie na młodzież i podoba mi się to co robi Ajax, ale samymi młodymi nie wygra się, potrzeba też doświadczenia, a walce o LM takie doświadczenie Heitingi na środku obrony by się przydało. Mam nadzieję, że w rewanżu Frank de Boer rozważniej to ustawi.
Gram na Ajax bo jest zwyczajniej w świecie lepszy. Pokazał to 1 mecz, który zremisowali przez swoje głupie błędy i przez nieumiejętność dobicia rywala przy 2-0. Na Arena Amsterdam potrafią dominować i mimo dobrego wyniku jakim jest 2:2 powinni skoncentrowani postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Dla mnie bardzo mocny typ. Kurs mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, myślałem, że jakieś 1,4 max będzie. Dlatego pobieram już dzisiaj ;)
To co zarzucił nam Robson jest w pełni przejrzyste i opisuje cały obraz gry z Austrii. Niemniej ja od siebie muszę dodać kilka słów. Ajax jest w pełni sił i ofensywa jest wprost genialna. Jak wszystko złoży się w odpowiedni kolektyw powinniśmy mieć ponownie genialnie grające Joden. I jak to zauważył Robson, w pierwszym meczu ukazali nam dwie różne strony swojej dyspozycji. Patrząc jednak na grę Klaasena, Sinkgravena, Milika czy El Ghaziego, możemy być dzisiaj świadkami naprawdę jednostronnej konfrontacji. Rapid to mieszanina w mojej opinii i jeśli dzisiaj wszystko wypali podopiecznym de Boera, wicemistrzowie Eredivisie bez żadnego ale rozprawią się z Austriakami. Rapid to wciąż tło dla Salzburga - przynajmniej ja tak sądzę. I tutaj moja propozycja:
Ajax wygra i over 1.5 bramki w meczu 2.40 Betsafe 1/10 ⛔ 2:3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ajax jest w pełni sił i ofensywa jest wprost genialna.
Do genialności jej brakuje ;) Bo mieli tyle niemrawych meczów w tamtym sezonie, że masakra... Ale na papierze faktycznie bardzo fajnie to wygląda. Dodam, że czytałem dziś iż De Boer ma w miejsce Gudelja wstawić do składu Victora Fischera co jeszcze wzmocni tylko siłę ofensywną Ajaxu. Do środka przejdzie grać Sinkgraven a Fischer na skrzydle zagra. zmiana by to była in plus jeżeli idzie o atak.

Rapid to wciąż tło dla Salzburga - przynajmniej ja tak sądzę.
To też zależy do jakiego Salzburga się ich przyrównuje chyba. Bo jeżeli do tego z trzech ostatnich sezonów to oczywiście są tłem, ale Salzburg też już bez Allana, bez Mane, Soriano chyba też odszedł. Nie śledzę austriackiej ligi, ale akurat Rapid w ten week wygrał z Salzburgiem 2;1 hehe. No, ale oba zespoły przed i po LM były. Nie widzialem jak mecz przebiegał itp.

Ajax - Rapid dziś będzie LIVE na Polsat Sport ;)


Ciekaw jestem natomiast co sądzicie o meczu Monaco - Young Boys.

Francuskie media przewidują następujące składy:

Monaco : Subasic - Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa - Toulalan, Pasalic - Dirar, Moutinho, Cavaleiro - Martial.
Young Boys : Mvogo - Sutter, Vilotic, Von Bergen, Lecjaks - Bertone, Gajic - Sulejmani, Kubo, Nuzzolo - Tabakovic.

Szwajcarzy bez swojej &quot;9&quot;, Francuza Hoarou, który swego czasu grał w PSG przed erą $zejków. Mecz rozstrzygnięty w zasadzie. Jardim lubi mocny nacisk na difens kłaść więc może opcja z underem?
Ktoś ma opinie to śmiało ;) Byle była merytoryczna i poparta argumentami rzeczowymi.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Do genialności jej brakuje Bo mieli tyle niemrawych meczów w tamtym sezonie, że masakra... Ale na papierze faktycznie bardzo fajnie to wygląda. Dodam, że czytałem dziś iż De Boer ma w miejsce Gudelja wstawić do składu Victora Fischera co jeszcze wzmocni tylko siłę ofensywną Ajaxu. Do środka przejdzie grać Sinkgraven a Fischer na skrzydle zagra. zmiana by to była in plus jeżeli idzie o atak.
No może z tym przymiotnikiem się źle określiłem. Mianowicie wygląda to genialnie na papierze. Ale o tym, że Fischer ma zagrać nie doczytałem. Świetna wiadomość w kwestii mojego typu powyżej.
To też zależy do jakiego Salzburga się ich przyrównuje chyba. Bo jeżeli do tego z trzech ostatnich sezonów to oczywiście są tłem, ale Salzburg też już bez Allana, bez Mane, Soriano chyba też odszedł. Nie śledzę austriackiej ligi, ale akurat Rapid w ten week wygrał z Salzburgiem 2;1 hehe. No, ale oba zespoły przed i po LM były. Nie widzialem jak mecz przebiegał itp.
Jasne, że chodziło mi bardziej o ostatnie trzy sezony. Salzburg nawet bez tych zawodników znajdzie optymalny skład. Patrz ile transferów zrobili w obecnym okienku, ale to w sumie normalne. Poczekamy, zobaczymy co i w tym sezonie pokażą mistrzowie Austrii, aczkolwiek sądzę, że szybko złapią odpowiednią formę i zaczną piąć się w tabeli ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Post edukacyjny mający dać trochę do myślenia nam wszystkim typerom, że nie zawsze to co na papierze wydaje się mega pewne i gra &quot;bydło&quot; tam zazwyczaj jest wynik w drugą stronę na przekór wszystkim (większości) obstawiającym.
Sprawdźcie sobie na Oddsportal % grających na Jacka Socka podczas Wimbledonu z Grothem w ramach ciekawostki.
Matkę oszukasz, dziewczynę oszukasz, kumpla oszukasz, ale buka nie oszukasz.
&quot;Masówka&quot; Ajaxu.

Sock:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
FC Astana - HJK
Według mnie najciekawszy typ środy. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł bezbramkowy remis, który w roli faworyta stawia dziś gospodarzy. Słusznie. Astana na wyjeździe, a Astana na własnym stadionie to dwie różne drużyny. Oglądając skrót z pierwszego meczu zrobiły na mnie wrażenie mądre kontrataki Kazachów, przy których obrona HJK się gubiła. Uważam, że w pierwszym meczu to Kazachowie byli drużyną lepszą, grali bardzo dobrze i szybko, a i niewiele brakło, by strzelili gola, ale obrońcy HJK wybili piłkę tuż sprzed linii bramkowej. Dziś mecz będzie wyglądał trochę inaczej, pragnę jednak zauważyć, że klimat w Finlandii, a klimat w Kazachstanie to dwie różne rzeczy. Wyjazdowe 0:0 było dobrym wynikiem, ale dziś trzeba wygrać i patrząc na to, gdzie rozstrzygały się spotkania Astany w poprzednim roku, ale i w poprzedniej rundzie to nie mam wątpliwości, że Astana dzisiejszy mecz wygra. Wystarczy sobie przypomnieć 3:1 z Mariborem w poprzedniej rundzie, a nie oszukujmy się - Maribor jest drużyną lepszą od HJK. Na koniec dodam, że Astana w lidze u siebie ma bilans 7-4-0, a HJK na wyjazdach potrafiło przegrać ostatnio 1:2 z Rovaniemi i 0:3 z Interem Turku, a na wyjazdach ma bilans 2-4-3. Uważam, że Astana to spotkanie wygra.
Moje typy na to spotkanie:
Astana @1.61 ✅ 4:3
Astana -1 (AH) @2.15 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Co do LM, a właściwie analizy S portingbet.

Molde ma duże szanse na awans, u siebie rzadko kiedy przegrywają,
dostali po LM z Bodo u siebie i Haugesund, z nimi co roku są utopieni.
Dinamo na wyjazdach rzadko kiedy przegrywa, ale ma dużo remisów.
Dla mnie remis bramkowy, bts spokojnie tam widzę i raczej awans Norwegów,
jak pisalem po losowaniu szanse są równe.
Molde odpadło po remisie 3-3, było w tym meczu lepsze, ale czasem tak bywa, że nie zawsze się wygrywa.
Molde w obronie syf jak Ajax wczoraj, stracili 3 gole w krótkim odstępie,
nie wykorzystali wcześniej karnego przy 0-0 potem przy 1-3, trzeciego w końcu strzelili.
Potem w 10 wyrównali, ale brakło życia na 4-3.
Jak ktoś zagrał overy live, to ma dobry plus z tego meczu :cool:
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Praga - CSKA Moskwa // 2:3
Typ: CSKA Moskwa ✅
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet


Mecz rewanżowy 3 rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA. Zdecydowanym faworytem do awansu przed rozpoczęciem te rywalizacji był oczywiście wicemistrz Rosji. Teraz ta sprawa nie wygląda już tak oczywista. W Moskwie CSKA miało za zadanie zapewnić sobie solidną zaliczkę tymczasem Sparta nieoczekiwanie postawiła bardzo trudne warunki i dzięki temu zobaczyliśmy bardzo emocjonujący, wyrównany mecz z mnóstwem okazji z obu stron. Czechom udało się wywieźć świetny remis 2-2 i absolutnie nie są w tej chwili bez szans na awans. Zapowiada się bardzo ciekawy rewanż w Pradze bo to goście muszą tu zaatakować od początku spotkania. Spodziewam się wyrównanego meczu ale to jednak CSKA jest zespołem mocniejszym kadrowo, bardziej doświadczonym w europejskich pucharach. Dodatkowym argumentem za grą w stronę Rosjan jest oczywiście kurs jaki na nich dostajemy. To jednak value wobec różnicy klas jaka dzieli oba zespoły.

Powodzenia! :smile:
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Różnica klas tam jest niemalże niedostrzegalna, nie było jej w pierwszym meczu na trudnym terenie w Moskwie
to czemu ma być widziana w Pradze i to na korzyść ruskich ?

Dla mnie dziś otwarty mecz jak tydzień temu, over i bts
Kto oglądął ostatni pojedynek, wie czego dziś się można spodziewać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Sparta - CSKA
Rosjanie sprowadząją dobrych pilkarzy, znane nazwiska, ale nic z tego nie wychodzi, z Ligi Mistrzów z grupy rzadko wychodzą, a jak wychodzą to przeważnie tylko Zenit, Nie faworyzowałbym tak w tym meczu CSKA, bo Sparta juz pokazala na wyjezdzie że grać, potrafi, a liga Czeska ostatnio poszła w góre dwa zespoly w LM, wiec wedlug mnie jakiejs wielkiej roznicy poziomu nie ma, Sparta gra u siebie ma dobry wynik i nie zdziwie sie jak ogra CSKA, czuję że mecz będzie zacięty więc BTS jak najbardziej do gry
Moje typy:
BTS (Obie strzelą): 1,77 Unibet ✅
lekko: Sparta wygra: 2,80 Unibet⛔
 
necii86 75

necii86

Użytkownik
Sparta - CSKA BTS - tak 1.68
Basel - Lech BTS - tak 1.69
Partizan - Steaua BTS - tak 1.99
Shakhtar - Fenerbahce BTS - tak 1.68

Wszyscy wiemy jak zakończyły się pierwsze spotkania tych 4 par.
Tylko teoretycznie rozstrzygnięty wydaje się pojedynek mistrza Polski z mistrzem Szwajcarii, jednak nie mając nic do stracenia i chcąc pożegnać się z tymi rozgrywkami kolejorz ustrzeli na pewno jakaś bramkę a Basel na luzi e dorzuci jedna swoją i będzie 1:1.
W reszcie pojedynków typowanie drużyny która awansuje jest ciężka sprawa dlatego wszystkie te drużyny będą dążyły do zdobycia min. jednego gola. Łączne AKO - 9.49
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Karabach - Celtic
Jedyny mecz dzisiaj, który ma na tyle szeroką ofertę że znajdują się tam kartki. Sama linia 5,5 na cały mecz też nie jest zła, ale biorąc pod uwagę że mamy tutaj dosyć egzotyczną drużynę i co by nie mówić Szkotów którzy inteligencją też nie grzeszą może pojawić się czerwona a wiadomo jak wtedy jest to liczone. Ciekawszą sprawą wydaje się być czas pierwszej kartki do 26 minuty, która na moje jest dosyć nisko wystawiona. Bardziej widziałbym tutaj jakieś 33-36 minut prędzej. Sędziuje 38-letni Szwed, który ogólnie rzadko kiedy przekracza dzisiejszą linię 5,5 kartki, także oprócz debilnego faulu lub ratowania jakiegoś karygodnego błędu przez któregoś z zawodników nie powinniśmy to zobaczyć szybko kartonika. W zasadzie bardziej można się obawiać, że to Szkoci szybciej go złapią jak gospodarze. Patrząc z perspektywy ostatnich meczów w żadnym ze spotkań tych drużyn nie było tak wcześnie kartki, tydzień temu pierwszy karton ujrzał światło dzienne w 36 minucie a trzeba powiedzieć, że sędziował Austriak który lubi sypać kartkami w Europie. Ogólna liczba fauli do HT to 9-3 dla Szkotów. Na sucho przed meczem na pewno bardziej realny jest brak kartki do tego czasu jak stawiać, że będzie przynajmniej ja to sobie tak kalkuluje. Widzi mi się tutaj spokojny początek z obu stron, gospodarze najpierw muszą przypilnować własnej bramki bo przy straconym golu to już po awansie będzie całkowicie, w 2 połowie zaczną ryzykować najszybciej.

Brak kartki przed 26 minutą @1,83 ✅ Do przerwy bez kartek ????
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
w bet365 jest tak liczone bo są to zakłady na kartki, w betsson masz zakład na żółte na tą linie po 1,74 i czerwone sie nie wliczaja
 
R 47

rosso

Użytkownik
Na dziś moim zdaniem dobrze jest zagrać BTTS w meczu Club Brugge z Panatinaikosem. Już wyjaśniam dlaczego:
w pierwszym meczu na stadionie w Atenach padł wynik 2:1. Gospodarze w miare dobra zaliczka chodź gol stracony powoduję trochę nerwowości bo Bruggi wystarczy zwycięstwo 1:0.
Scenariusze jakie mogą zaistnieć: Brugia strzela pierwsza i Panathinaikos będzie musiał odpowiedzieć aby nie wylecieć za burtę eliminacji.
2 Scenariusz: Trochę gorszy dla tego typu ale wszystko może się zdarzyć: Grecy strzelają pierwszą bramkę i Gospodarze muszą zewrzeć szyki i strzelić przynajmniej dwie nie tracąc już żadnej aby była dogrywka.
Jak będzie nie wiadomo. Jednak moim zdaniem gole tu padną.
Zatem. Club Brugge: Panathinaikos Ateny BTTS 1.71 Bah
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Shakhtar -Fenerbahce
Co do tego meczy wiadomo Fener nawet które się wzmocniło wg mnie na plus nie będzie faworytem w tym meczu, ale kurs przesada. Pierwszy mecz bezbarwny z jednej jak i drugiej strony o ile Ukraincy przyjechali po korzystny wynik na gorący teren to miejscowi zagrali bardzo słabo mieli chyba 2-3 sytuacje 100% w całym meczu.
Mimo wszystko Shakhtar już nie ta sama ekipa co rok temu odeszło kilku ważnych zawodników, choć i są tacy co są w stanie załatać dziury.
Jednakże klub z Doniecka nie przekonuje mnie na tą chwilę i podejrzewam że, wynik będzie cały czas na styku a po kursie 4,33 na gości warte ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom