>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III runda eliminacji do Ligi Mistrzów (04-05.08.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wyniki pierwszych spotkań:
CSKA vs. Sparta 2:2 | Midtjylland vs. APOEL 1:2 | Milsami vs. Skenderbeu 0:2
M. Tel Aviv vs. Pilzno 1:2 | Fenerbahce vs. Shakhtar 0:0 | Panathinaikos vs. Club Brugge 2:1
YB vs. Monako 1:3 | Videoton vs. BATE 1:1 | Dynamo Zagrzeb vs. Molde 1:1
HJK vs. Astana 0:0 | Salzburg vs. Malmo 2:0 | Steaua vs. Partizan 1:1
Celtic vs. Qarabag 1:0 | Rapid vs. Ajax 2:2

Przed nami rewanżowe mecze III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Wiele niewiadomych, a i przy tym ciekawych zdarzeń. Interesująca powinna być konfrontacja Shakhtaru z Fenerbahce, gdzie powinniśmy być świadkami dobrego widowiska. Ponadto Sparta nieoczekiwanie zremisowała w Moskwie z CSKA i w stolicy Czech również może odbyć się dobry mecz. Ciekawe też czy Ajax Milika spokojnie wyeliminuje Rapid Wiedeń.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Typ : Ajax @ 1,85 betano
⛔2:3


Ajax w Wiedniu zaprezentował dwa oblicza. Pierwsze bardzo dobre, to było w 1połowie kiedy to narzucili swój styl gry, stworzyli mnóstwo okazji i dwie z nich wykorzystali prwoadząc do HT 2-0. Prócz goli Klaasena miały miejsce inne dogodne okazje, najlepsze z nich zmarnowali El Ghazi w sytuacji sam na sam z bramkarzem...a mógł podać do Milika który miałby pustą bramkę. Gudelj także miał piłkę na wprost bramki ale minimalnie spudłował po wycofaniu piłki przez El Ghaziego, wreszcie dwójkowa akcja Klaasen - Sinkgraven i pudło tego drugiego z dogodnej sytuacji. Ogólnie Sinkgraven czuję, że w tym sezonie może w Ajaxie błyszczeć. Wiosnę tamtego sezonu miał przeciętną, ale nowy klub, nowe otoczenie i duże wyzwanie, to już nie Heerenween, a potencjał ma niesamowity, pokazał to kilkoma akcjami w Wiedniu właśnie. Więc do przerwy wszystko wyglądało super.

Ledwo wyszli jednak na 2 połowę i stracili gola na 1-2. Tete dał się wyprzedzić i gościu zdobył gola. Poźniej miała miejsce przeraźliwa sytuacja kiedy to Schwaab zaatakował dwoma wyprostowanymi nogami Riedewalda!! Na szczęście nie trafił wprost w jego nogi, ale wyglądało to makabrycznie. Automatycznie czerwo i mam nadzieję, że takiego idioty nie zobaczymy już więcej na boisku!! Uff, Riedewald jest cały i dograł mecz do końca.
No, ale Ajax po przerwie mimo gry ponad pół godziny w przewadze jakoś spuścił z tonu, długo klepał sobie, spokojnie wydawało się kontrolował przebieg meczu aż wreszcie strata Veltmana przy wyprowadzaniu piłki i skończyło się utratą bramki na 2-2 niestety. Ajax miał jeszcze w 92min sytuację na wygranie, ale Victor Fischer niezbyt dobrze opanował piłkę a mógł być w sytuacji sam na sam i był w zasadzie ale bramkarz mu wyjął piłkę jakoś. Tak samo jak chwilę wcześniej wyjął strzał Bazoera z dystansu.

A więc podsumowując, Ajax nieskuteczny przed przerwą, a błędy indywidualne w obronie po przerwie spowodowały utratę goli. Wypada zadać pytanie czy Frank de Boer aby nie przeszarżował z tak młodym składem w defensywie? Tete 20 lat, Veltman 23 lata,Riedewald 19 lat, Dijks 22 lata. Z tym, że wszyscy prócz Veltmana w zasadzie na tym poziomie jeszcze nie grali. Czy nie byłoby lepsze wstawienie doświadczonych van Rhijna na prawą obronę i Heitingi do środka w parze z Veltmanem?
Oczywiście popieram stawianie na młodzież i podoba mi się to co robi Ajax, ale samymi młodymi nie wygra się, potrzeba też doświadczenia, a walce o LM takie doświadczenie Heitingi na środku obrony by się przydało. Mam nadzieję, że w rewanżu Frank de Boer rozważniej to ustawi.

Gram na Ajax bo jest zwyczajniej w świecie lepszy. Pokazał to 1 mecz, który zremisowali przez swoje głupie błędy i przez nieumiejętność dobicia rywala przy 2-0. Na Arena Amsterdam potrafią dominować i mimo dobrego wyniku jakim jest 2:2 powinni skoncentrowani postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Dla mnie bardzo mocny typ. Kurs mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, myślałem, że jakieś 1,4 max będzie. Dlatego pobieram już dzisiaj ;)
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Mecz: Apoel - Midtjylland
Typ: Apoel
Ako: 2.00
Buk: Bet365
Hej nie wiem dlaczego kursy na Apoel rosną w górę, jednak dla mnie to spore Value grając na Apoel a dlaczego? No cóż już wam wyjaśniam pierwszy mecz w Danii zakończył się zwycięstwem Apoelu hehe no i tu jest ten sarkazm zrobiony przez bukmacherów. Jak wiadomo na Cyprze gra się ciężko i ja tutaj nie widzę innego wyniku niż wygrana Apoelu przy 40 stopniach Celsiusza przecież takiej temperatury wytrzymają tylko Cypryjczycy, którzy są bardziej doświadczoną drużyną od Duńczyków dlatego osobiście gram Apoel po dość dobrym kursie.
Mecz: Szachtar - Fenerbache
Typ: Szachtar
Ako: 1.90
Buk: Unibet
To jest drugi mecz, który gram a dlaczego? No cóż już tłumaczę ;) Na terenie Fenerbache gra się bardzo ciężko nie jedna drużyna poległa na stadionie w Stambule a Szachtar ugrał bezbramkowy remis kursy lecą w dół dlatego polecam grać ten mecz jak najszybciej żeby nie zostały tylko ości z grubej ryby.
 
Z 0

zembol

Użytkownik
Czy ktoś wie dlaczego oferta na najbliższe mecze na Bet365 jest taka okrojona? Nie ma meczu Ajaxu i Bate...prosze o info jak ktos sie orientuje ????
 
D 69

dinozaur

Użytkownik
Proponuję dubla
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
- Ajax ma dużą siłę rażenia. El Ghazi, Milik, Schone, Sinkgraven, Sanogo, Klaasen... Każdy potrafi zagrać z duża energią i polotem.
- Rapid zagra bez defensywnego pomocnika Schwab (pauza za czerwoną kartkę). To jedna z kluczowych postaci tego zespołu. Nie ma ludzi nie zastąpionych, ale mimo wszystko to spore osłabienie.
- Rapid oszczędzał graczy ofensywnych przed meczem rewanżowym, a mimo to potrafił wygrać 2:1 z Salzburgiem.
- Z drugiej strony mimo relatywnie młodego składu - ograny w pucharach Ajax powinien ten mecz pewnie wygrać. Holendrzy grając &#39;swoją piłkę&#39; pewnie prowadzili 2:0 z Rapidem w Wiedniu. Determinacja Austriaków doprowadziła do wyniku 2:2 i pozostawia sprawę awansu nadal otwartą.
- Ten dwumecz przypomina mi trochę Ajax-Legia. Ajax moim zdaniem nie będzie bronił korzystnego wyniku, a zaatakuje od początku, tak aby wykorzystać swój potencjał i szybko przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
- Rapid na wyjazdach rzadko utrzymuje czyste konto.
Sparta Praga - CSKA Moskwa
- bardzo dobry mecz w wykonaniu Sparty. Czesi przed szansą na awans, ale wątpię aby to oni mieli dyktować warunki gry w tym meczu.
- Może i CSKA nie jest tak mocną drużyną jak w poprzednich latach, ale mimo wszystko skrzydłowi Tosić-Dżagojew. Napastnik Musa, czy solidni w środkowej strenie Natcho, Wernbloom i Eremenko to solidna ekipa.
- W pierwszym meczu Sparta mocno zaskoczyła rywali. W ligowym pojedynku większośc graczy była oszczędzana na rewanż. CSKA nie oszczędzało piłkarzy i w większości zagrało pierwszym składem z wygranym meczu z Anży 1:0.
- CSKA ma większy potencjał. CSKA powinno dyktować warunki gry. Jestem zdania, że Sparta skupi się na obronie korzystnego wyniku z pierwszego meczu. Ja idę w stronę CSKA, ale podpieram typ remisem, bo jak już wspominałem wydaje się, że Rosjanie nie są tak mocni jak w poprzednich latach.
Fortuna
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń | 1 - 1,85 ⛔ 2:3
Sparta Praga - CSKA Moskwa | 02 - 1,44 ✅ 2:3
AKO: 2,66
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Apoel Nikozja - Midtjylland
Typ: Apoel ⛔⛔⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Kolejny kurs promocja, buki trochę się pomyliły wystawiając takie kursy na APOEL, ale cóż, nie pozostaje nic innego jak grać na czysty win APOELu.
W pierwszym meczu padł wynik 2:1 na korzyść APOELu, obstawiam, że goście rzucą się od razu do ataku, bo nie mają nic do stracenia, ale jestem ciekawy ile tak wytrzymają grając cały czas agresywnie. Sprawdzałem pogodę na jutro i w czasie meczu temperatura ma oscylować w granicach 37-39 stopni, gracze z Danii nie są przyzwyczajeni do takich temperatur, więc wątpię żeby wytrzymali kondycyjnie to spotkanie.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Niby ten Ajax taki pewniaczek a od rana kursy poszły z 1.81 do 1.95 (aktualnie ok 1.9) też mi na pierwszą myśl przyszedł ten mecz, potencjalny spacerek za przyzwoitym kursem, lecz skoki zazwyczaj nie wróżą niczego dobrego ????
Dla mnie ciekawy do pogrania mecz FC Brugge-Panathinaikos na kartki zwłaszcza na czerwoną.Obie drużyny to raczej ekipy własnego boiska, więc mimo wygranej Greków 2-1 wcale nie są faworytem do awansu, myślę że w tym meczu będzie sporo nerwów i ktoś wyleci z boiska.
FC Brugge-Panathinaikos
Typ:????
kursok 3+
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Astan - HJK⛔ przy 0-2 mozna juz było zamykac z ładnym zyskiem, niestety nie miałem wtedy czasu, szkoda. Jeszcze ten gol w 93
Typ: HJK 0.0 AH
Kurs: 4.65
bet365​

Jak dla mnie te kursy są mocno przesadzone. 1.57 na Astanę? No sorry jakoś nie widziałem, żeby byli zdecydowanie lepsi od HJK. Szanse dla Astany stwarzał stoper HJK, który im podawał, a i tak zawodnicy Astany nie potrafili tego wykorzystać. Podejrzewam, że dostał dobra zjebkę od trenera, w rewanżu powinien zagrać lepiej, być może zostanie tez zastąpiony przez kogoś innego, tego nie wiem. Lepsze sytuacje miało HJK, i jakościowo też lepiej wyglądają. HJK w zeszłym sezonie występowało w fazie grupowej LE, jakieś doświadczenie tam zebrali, które może zaprocentować w tym dwumeczu, ale oczywiście nie musi. Murawa w Kazachstanie podobnie jak w Finlandii będzie sztuczna, więc żadna drużyna nie ma handi w postaci nawierzchni. Wiadomo jak wyglądają mecze w tamtych stronach, gospodarze zazwyczaj od samego początku starają się mocno atakować, wcale się nie zdziwię, jak HJK po jakiejś kontrze strzeli gola już na samym początku meczu. Wyeliminowanie Mariboru nie robi na mnie wcale wrażenia. Słoweńcy udział w zeszłorocznej fazie grupowej LM zawdzięczają Legii, która się skompromitowała. Z żenującym Celtikiem ledwo im się udało awansować. W tym meczu rewanżowym gdzie Astana wygrał 3-1 były takie babole w obronie, że szok.

Sparta Praga - CSKA Moskwa✅ to był mega łatwy typ, tak jak pisałem kurs zdecydowanie za wysoki, po tym co się działo w pierwszym meczu
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
bet365​

Pierwszy mecz bardzo otwarty, padły 4 gole, dużo zmarnowanych sytuacji z obu stron. Wynik dla CSKA niekorzystny, więc będą próbowali atakować od samego początku. Według mnie to będzie dobry, ofensywny mecz. Sparta w formacji ataku ma kim straszyć, ciekawe wzmocnienia. Te 3 bramki powinny być. Kurs za duży na over to na 100%, po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu, to więcej jak 1.70 bym na to nie dał. To jest dodatkowo rewanż, a wiadomo jak to w rewanżach bywa, ktoś musi się odsłaniać itp. Obie drużyny sytuacji powinny mieć sporo, oby tylko skuteczność dopisała.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 47

rosso

Użytkownik
Moje dzisiejsze typy. Ako 2.25 Bet at home

Apoel: FC Midtjylland x2 1.64

Widzę że idzie masówka w stronę zespołu z Nikozji. Nie wiem czy zauważyliście jaki był wynik u siebie zespołu Cypryjskiego z przeciętnym Vardarem? Otóż było 0:0 męki faworytów. Midtjylland jest drużyną dużo lepszą od Macedończyków i będą próbowali coś ugrać w Nikozji. Cypryjczykom do Awansu starczy remis.

Molde: Dinamo x2 1.37

Gospodarze co prawda ugrali remis na ciężkim terenie na obiekcie Maksymir w Zagrzebiu, jednak faworytem będą tu goście. Nawet jeśli ekipa Dinama nie uzyska awansu to tego meczu nie powinna przegrać. Jednak jest pewne małe ale w tamtym sezonie eliminacji w tej samej rundzie skompromitowali się z Aalborgiem przegrywając awans do ost rundy eliminacyjnej. Uważam że takie coś już nie będzie miało miejsca w tym roku

✅ ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Typ: Ajax Amsterdam ⛔⛔⛔
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet

Ajax tydzień temu w sposób niewytłumaczalny wypuścił z rąk dwubramkowe prowadzenie, tym bardziej, że od 60min grali z przewagą jednego zawodnika i w tym czasie stracili dwie bramki. Mimo wszystko i tak zawodnicy Ajaxu są murowanym faworytem do awansu.
Ajax jest bardzo groźnym zespołem dla każdej drużyny u siebie, tym bardziej, że piłkarze Rapidu, jeżeli chcą awansować będą musieli zaatakować, a przeważnie drużyny które atakują Ajax na własnym boisku narażone są na kontry. Jedynym argumentem który może przemawiać za Rapidem jest to, że są już w trakcie sezonu ligowego, ale wątpię żeby zdołali wywieźć z Amsterdamu korzystny wynik, Ajax mimo iż jest to młody zespół to już z doświadczeniem w Lidze Mistrzów, i to doświadczenie zaprocentuje w jutrzejszym spotkaniu.
W drużynie Rapidu bardzo dużym osłabieniem jest brak pauzującego za czerwoną kartkę Stefana Schwaba, a jest jednym z najlepszych w Rapidzie, więc jego brak będzie mocno odczuwalny w środku pomocy.
Sądzę, że w tym meczu młodość i doświadczenie wygrają.

Powodzenia! :smile:
 
krisvi 2

krisvi

Użytkownik
Ja osobiście uważałbym na mecz Ajax - Rapid. Austriacy w pierwszym starciu pokazali, że nie można ich lekceważyć. Mimo gry w dziesiątkę od 60 minuty zdołali doprowadzić do remisu. Jak dla mnie będzie to mecz walki i każdy wynik jest możliwy. Wydaje mi się, że Rapid zabarykaduje dojście do własnej bramki i będą liczyć na gola z kontry, otwarta gra z Holendrami może źle się skończyć.
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.00 Bet365
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
to jednak Ajax wywiózł korzystniejszy rezultat, 0-0,1-1 to awans Holendrów więc prędzej czy później Rapid będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce.pytanie prędzej czy później, u siebie wzięli w drugiej połowie grając w osłabieniu stawką wyłącznie jest awans.Ajax u siebie jest wiele mocniejszy, podejrzewam że Rapid też, jakieś murowanie to powielanie błędów z pierwszego meczu.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Molde - Dynamo Zagrzeb
- Pierwszy pojedynek zakończył się dość nieoczekiwanym remisem 1:1. Dynamo tym samym nie będzie miało łatwo w dzisiejszym meczu. Czy dojdzie do niespodzianki :?:
- Molde przed dwumeczem było skazywane na gładką porażkę. Jednak udało się osiągnąć niezły wynik w Zagrzebiu i dzisiaj szanse Norwegów nie są wcale małe. Gospodarze nie mają jednak łatwo w ostatnich tygodniach i dzisiaj będzie im niezwykle trudno awansować.
- Dynamo Zagrzeb wciąż ma potencjał. Świetnie spisuje się kilku zawodników: Henriquez, Hodzić czy Pjaca. I to oni dzisiaj będą główną siłą napędową mistrzów Chorwacji. Zabraknie zawieszonego Machado, ale i bez niego goście mają wystarczająco silną kadrę.
- Pogoda w Norwegii idealna do grania. Zatem goście wcale nie będą mieli złych warunków do pokazania swojego potencjału.
Molde nieco zaskoczyło Dynamo w pierwszym meczu. Dzisiaj jednak spodziewamy się odpowiedniej motywacji ze strony Chorwatów i stąd nasz sugestie:
Goście lub remis, 1.43 Sportingbet ✅ 3:3
Powyżej 0.5 gola w I połowie, 1.43 Sportingbet ✅ 4

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
R 167

realny

Użytkownik
Co do meczu Apoelu poniekąd zgadzam się z Rosso. Wg mnie nie ma się co pchać w Apoel z grubszą stawką a na na 2x specjalnego value nie widzę. Cypryjczycy u siebie kiepsko radzili sobie ze słabiutkim Vardarem. Ciężki klimat nie może być tu jedynym i decydującym czynnikiem ????
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Co do LM, a właściwie analizy S portingbet.
Molde ma duże szanse na awans, u siebie rzadko kiedy przegrywają,
dostali po LM z Bodo u siebie i Haugesund, z nimi co roku są utopieni.
Dinamo na wyjazdach rzadko kiedy przegrywa, ale ma dużo remisów.
Dla mnie remis bramkowy, bts spokojnie tam widzę i raczej awans Norwegów,
jak pisalem po losowaniu szanse są równe.
Nie wiem czemu Basel -0,75 jest taki kurs na poziomie 1,8 wczoraj to samo było z BVB
ostatnio, a nawet -0,5 1,85 w sparingu a wygrali na lajcie.
Basel jest super przygotowane fizycznie, widać różnice między tymi drużynami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 59

mixon

Użytkownik
Monaco (Fra) – Young Boys (Sui): under 3; kurs 1,74 Pinnacle ⛔ 4:0

Zdziwiły mnie kursy na O/U bramek w tym meczu. Bukmacherzy widzą tutaj raczej overowe spotkanie. Ja natomiast sądzę, że nie zobaczymy na Stade Louis II gradu bramek. Pierwszy mecz ułożył się dość nietypowo, do 64 utrzymywało się 0:0, a w ciągu kolejnych ok. 10 minut strzelono aż 4 gole i skończyło się 1:3. W tamtym spotkaniu bukmacherzy przewidywali under. W rewanżu spodziewam się spokojniejszej gry ze strony gospodarzy, którzy awans mają praktycznie zapewniony, także nie muszą forsować tempa. Goście też raczej nie mają złudzeń co do awansu. Monako w poprzedniej edycji LM pokazało, że gra w obronie jest ich mocną stroną i sporo meczy zagrali na zero z tyłu. Dzisiaj spodziewam się pilnowania wyniku z pierwszego spotkania i wyniku 1:0/2:0 dla gospodarzy, ale typuje bezpieczniej, bo na under 3 gole kurs wciąż jest bardzo przyzwoity.


APOEL (Cyp) – Midtjylland (Den):

APOEL +0AH (DNB); kurs 1,50 Bet365 ⛔ 0:1 - brawo sędzia...
Under 2,5; kurs 1,67 Bet365 ✅ 0:1

APOEL wykorzystał pucharowe doświadczenie z ostatnich lat i wypunktował rywala w pierwszej połowie pierwszego meczu. W drugiej Cypryjczycy cofnęli się do obrony, a napór gospodarzy, którzy nie mieli już nic do stracenia skończył się honorowym trafieniem w końcówce. W rewanżu sporo osób typuje zwycięstwo APOELu i taka też była moja pierwsza myśl, ale po przemyśleniu sprawy uznałem, że bezpieczniejszym typem po całkiem niezłym kursie jest DNB w stronę gospodarzy. Mecz jak zwykle w tym okresie na Cyprze będzie rozgrywany w bardzo wysokiej temperaturze, która Duńczykom na pewno nie pomoże. Gospodarze pomimo większego ogrania w takich warunkach także mogą skupić się bardziej na utrzymaniu wyniku z pierwszego meczu i nie będą rzucali się na rywala jak to często mają w zwyczaju w meczach u siebie. Spodziewam się tutaj minimalnej wygranej gospodarzy, ale całkiem możliwy jest także wynik 0:0 czy 1:1.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; mso-bidi-font-size:11.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;,&quot;serif&quot;; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń
Ajax @ 1.96

W pierwszym spotkaniu Ajax wywiózł z Wiednia dobry remis bramkowy 2:2, ale pozostaje wielki niedosyt bo mogli pokusić się w tym spotkaniu o zwycięstwo i być znacznie bliżej awansu, grali 30 minut w przewadze jednego zawodnika, jednak stracili bramkę 14 minut przed ostatnim gwizdkiem.
Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze i właśnie dlatego dziś stawiam właśnie na nich.
Podstawowe argumenty:
Ajax jest drużyną która świetnie radzi sobie przed własną publicznością, w ubiegłym sezonie w Eredivisie &quot;u siebie&quot; rozegrali 17 spotkań - 12 zwycięstw 3 remisy i tylko 2 porażki.
Goście zagrają bez zawieszonego za czerwoną kartkę Stefana Schwaba, zawodnika który jest bardzo ważną postacią w defensywie drużyny z Wiednia.

APOEL Nikozja - FC Midtjylland
APOEL @ 2.10


APOEL wygrał nieoczekiwanie pierwsze spotkanie 1:2, więc są oni zdecydowanie bliżej awansu.
W pierwszym spotkaniu duńska drużyna przed własną publicznością zdołała strzelić zaledwie jedną bramkę i to w samej końcówce spotkania, nie sądzę aby dziś stwarzali zbyt wiele zagrożenia pod bramką gospodarzy.
Główny argument który dziś przemawia za drugim zwycięstwem Cypryjczyków jest pogoda, dziś w Nikozji upał 41 stopni! W mieście Herning, gdzie mieści się siedziba klubu FC Midtjylland jest obecnie zaledwie 21 stopni, więc o połowę mniej, spotkanie odbędzie się o godzinie 19:00 więc upał na pewno będzie jeszcze bardzo duży, zawodnicy z Danii będą oddychać rękawami po 30 minutach gry i za pewne przegrają to spotkanie.
kursy z Pinnacle
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Monaco (Fra) – Young Boys (Sui):Czy drużyna 1 strzeli w obydwu połowach?: TAK; kurs:2.15 Bwin
Pierwszy mecz zakończył się 1:3, Myśle że nie ma złudzeń co do tego meczu Young Boys nie mają zbyt wielkich nadziei na awans, Monaco zagra na luzie i spokojnie wypunktuje rywala.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Champions League
Spotkanie: Apoel Nikozja - FC Midtylland
Typ: Apoel wygra druga połowe
Kurs: 2.54
Bukmacher: Winmaster
0:0 ⛔
Rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji do fazy grupowej ligi mistrzów. Apoel przystępuje w roli faworyta tego spotkania ze względu na fakt że wygrali na wyjezdzie Duńczyków 1:2. Za Midtjylland jedynie w czym mogą szukać pomocy to rytm meczowy bowiem liga Duńska ruszyła i goście mają już rozegrane trzy spotkania oczywiście wszystko wygrane. APOEL natomiast z spotkania na spotkanie powinnień sie rozkręcać i czas wygrać przed własną publicznościa tym bardziej że wszystko będzie sprzyjać właśnie im od temperatury która będzie bardzo wysoka po gorące trybuny. Warto zaznaczyć że zespoły z Skandynawii nie są przyzwyczajeni do takich temperatur. Gospodarze posiadają dużo silniejsza kadre i przede wszystkim są ograni na aranie miedzynarodewej czego nie można powiedzieć o Duńczykach. Mój typ idzie w kierunku APOEL mianowicie że wygra druga połowe kurs zacny, a czym dalej w mecz tym goście będą padać jak muchy co na pewno zaowocuje w okazje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom