>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III runda el. LE: spotkania Polskich drużyn 01.08.2013

Status
Zamknięty.
americandream 4

americandream

Użytkownik
Żagliris Wilno - Lech Poznań
Wszystko w tym meczu będzie zależeć od nastawienia Lecha. We wszystkich dotychczasowych spotkaniach nie widać ani zaangażowania ani wielkiej chęci zwycięstwa. Jeżeli nadal chcą grać przechodzonego to Żagliris umiejętnie to wykorzysta. Możdzeń gra tragicznie na prawej obronie, często mijany, gubi krycie, pokazywał to w poprzednim sezonie i w obecnym, Arboleda od dłuższego czasu popełnia błędy, Kędziora bez lewej nogi i bez większego doświadczenia w Europejskich Pucharach dlatego najlepszy bet na mecz:Czyste konto - Lech Poznań - NIE @1,61 ✅


Śląsk Wrocław - Clube Brugge

Brugge zapewne oglądało ostatnie spotkania Śląska i zapewne wyciągnęło odpowiednie wnioski - jestem przekonany, że usiądą na drużynę z Wrocławia już na ich połowie a wtedy Śląsk nie istnieje, co świetnie pokazały ostatnie mecze ligowe, szczególnie w Kielcach, gdzie Śląsk stworzył sobie jedną sytuacje bramkową. I nic nie dały szybkie skrzydła jak i Mila z Kazem w środku. Clube Brugge 2,0
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Często w przeszłości po meczu reprezentacji PZPN lub polskiego klubu w eliminacjach do eliminacji europejskich pucharów mam takie 2 myśli: gorzej już grać się nie da i więcej tego nie oglądam.

Obejrzałem właśnie mecz Lecha????
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Pozwolę sobie na taką mała refleksję. Przed meczami z tego tygodnia, Lech i Legia stawiane jako faworyci, no nawet jak nie to drużyny, które spokojnie mogą powalczyć ze swoimi rywalami. Śląsk skazany na pożarcie. Tymczasem pierwsi dno, a Śląsk ugrał dobry wynik. Zjadam zęby na naszych przedstawicielach w pucharach i w przyszłym tygodniu omijam szerokim łukiem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 94

bart7890

Użytkownik
brawa dla Śląska Wrocław, oglądałem tylko pierwszą połowę, ale taką walkę na boisku chcielibyśmy widzieć w każdym spotkaniu z udziałem polskiej drużyny. Sobota kręcił obrońcami aż się miło patrzyło, Pawelec wjeżdżał wślizgami i odbierał większość piłek, jak widać wystarczy nie przestraszyć się mocniejszego rywala, a idzie coś ugrać, szkoda, że tylko 1-0, bo w Belgii będzie o wiele trudniej się grało, nie mniej jednak będę kibicował drużynie z Wrocławia. Spotkanie Legii to katastrofa, przynajmniej w pierwszej połowie, a Tomasz Jodłowiec powinien zostać szybko usunięty ze składu, Lech również za bardzo się nie postarał.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Szkoda tylko, ze po takim wystepie prawdopodobnie tylko Slask odpadnie w III rundzie, bo zarowno Legia jak i Lech przejda ???? Wszystkie mecze zapowiadaja sie ciekawie, mam jednak nadzieje, ze jakims cudem wroclawianie awansuja do kolejnej rundy. Ciekawa sprawa z tymi polskimi klubami. W skladach jacys sredniacy z zagranicy, krajowa slabizna, lepsze Legia i Lech graja bardzo slabo, a najgorszy z tej trojki, rozgrywa doskonale jak na polskie warunki spotkanie. Jest jakas nadzieja, ja widze ze Slask po prostu trafil z transferami. Legia z wzmocnieniami slabo (szczegolnie ten nowy obronca), Lech powinien wywalic Pawlowskiego no i Ubiparip wraca do swojego nedznego poziomu.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lech Żaligiris
Tu buki przeszłe same siebie, aż chyba zrobię sobie print screen na pamiątkę. Lech gra masakrycznie słabo, nie da się tego oglądać. Fatalny występ na Litwie nie był przypadkiem. Ligowa potyczka z Zagłębiem potwierdziła indolencję Lecha. Ciężko mi uwierzyć, żeby w ciągu kilku dni miało się coś zmienić. Gram już teraz, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie pogra Poznania po takim kursie, raczej będą spadki na gości.
Żalgiris remis zwrot 7.38 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom