>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III runda el. LE: spotkania Polskich drużyn 01.08.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet


18:30 VMFD Žalgiris - Lech Poznań 4.20 3.30 1.85


20:45 Śląsk Wrocław - Club Brugge 3.20 3.30 2.15
Belgijski zespół FC Brugge już po raz czwarty będzie rywalem polskiej drużyny w europejskich pucharach. Tym razem zmierzą się z nim piłkarze Śląska Wrocław. Z kolei Żalgiris Wilno, z którym zagra Lech Poznań, wcześniej rywalizował tylko z Ruchem Chorzów. Szanse na awans naszych zespołów mimo wszystko są. Jednak większe nadzieje kibice mimo wszystko dają Lechowi, który wylosował słabszego rywala. Jak donoszą dzisiaj źródła internetowe - Nie będzie zorganizowanego wyjazdu kibiców Lecha Poznań na czwartkowy mecz z Żalgirisem Wilno. W ramach informacji warto wspomnieć, że Litewski zespół, prowadzony przez polskiego trenera Marka Zuba, w drugiej rundzie okazał się lepszy od armeńskiego Pjunika Erewań. W pierwszym spotkaniu w Wilnie Żalgiris wygrał 2:0, co wydawało się dobrą, ale nie gwarantującą awansu zaliczką przed rewanżem na gorącym terenie w Armenii. W rewanżu gospodarze objęli prowadzenie w 55. minucie za sprawą trafienia Vahagna Ajwazjana. Pjunikowi brakowało w tym momencie tylko jednego gola do doprowadzenia do dogrywki, jednak to Żalgiris zdobył kolejną bramkę. W końcówce meczu rzut karny wykorzystał Mantas Kuklys i przesądził tym samym o awansie ekipy z Wilna. Jeśli chodzi o ekipę Club Brugge to zła informacja dla Śląska..
Kadrę na spotkanie we Wrocławiu ogłoszono we wtorek na stronie internetowej belgijskiego klubu.
Poza 26-letnim hiszpańskim pomocnikiem - Victor Vazquez, który do FC Brugge trafił przed rokiem z Barcelony, znaleźli się w niej wszyscy czołowi piłkarze, m.in.: norweski obrońca Tom Hoegli, 93-krotny reprezentant Belgii Timmy Simons, Izraelczyk Lior Refaelov czy mający za sobą występy w Chelsea Londyn Islandczyk Eidur Gudjohnsen.
Od ponad ośmiu miesięcy szkoleniowcem ekipy z Flandrii jest 44-letni Hiszpan Garrido, który ma za sobą pracę w Villarreal.
Belgijski rywal Śląska zamelduje się we Wrocławiu w środę około południa. Na wieczór ma zaplanowany oficjalny trening.
Mecz rozpocznie się w czwartek o godz. 20:45. Rewanż za tydzień w Brugii.

Zapraszam wszystkich forumowiczów do aktywnego i merytorycznego udziału w temacie.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Club Brugge
typy: (Sportingbet)
2 @ 2,10
Club Brugge powyżej 1,5 bramki @ 2,05
Club Brugge powyżej 1,5 bramki do przerwy @ 6,00
To ja pesymistycznie co do wrocławian. Poprzednia runda łatwa przeprawa z piątym zespołem ligi czarnogórskiej (4:0 i 2:2). W lidze remis w Kielcach 0:0 i porażka u siebie 3:2 z Jagiellonią. Śląsk w tym meczu z Jagą obudził się dopiero w końcówce, co jak dla mnie nie jest dobrym zwiastunem przed meczem z Belgami. W pamięci mam mecze z ubiegłego sezonu, męki z mistrzem Czarnogóry, blamaż ze Szwedami i klęska z H96. Nie uważam, żeby od tego czasu Śląsk zmienił się aż tak na plus (co pokazują obecne wyniki), żeby przejść CB. Kadra CB na mecz ze Śląskiem, na tle polskiej drużyny prezentuje się bardzo dobrze. W tym sezonie CB ma bić się o mistrza kraju. W ubiegłym sezonie w lidze zespół zajął trzecie miejsce. Co warte odnotowania CB to mocno overowy zespół (3,6 na mecz po zasadniczej, 3,8 w mistrzowskiej). Moim zdaniem już we Wrocławiu goście wypracują sobie solidną zaliczkę.
Club Brugge
Vladan Kujovic, Mathew Ryan, Sven Dhoest, Tom Høgli, Oscar Duarte, Laurens De Bock, Björn Engels, Brandon Mechele, Timmy Simons, Enock Adu, Jonathan Blondel, Spyros Fourlanos, Birger Verstraete, Sander Coopman, Lior Refaelov, Shangyuan Wang, Maxime Lestienne, Eidur Gudjohnsen, Tom De Sutter, Tuur Dierckx, Boli Bolingoli
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Club Brugge
Club Brugge @ 2.15 8/10
Club Brugge DNB @ 1.57 10/10
Over 2.5 @ 1.85 9/10
Over 3.0 @ 2.50 7/10
Club Brugge Over 1.5 @ 2.10 8/10
Club Brugge Over 2.5 @ 4.50 5/10
Club Brugge (-1) @ 3.40 4/10​

Zacznę może nie typowo analizę, ale od składów , które wg mnie wyjdą w czwartek.

Śląsk Wrocław skład:
Gikiewicz - Dudu, Kokoszka, Pawelec, Ostrowski - Kazmierczak, Stevanovic - Patejuk, Mila, Sobota - Paixao
Zacznijmy od bramki. Rafał w ostatnim meczu 3 bramki. Z Rudarem 2 gole. Ostatnie 2 mecze 5 bramek straconych, tak wiem nie można mieć do niego pretensji, bo praktycznie nie miał nic do powiedzenia, ale zawsze w głowie to zostaje. Nie ma się czego uczepić na tą chwilę, dobry punkt Śląska.

Obrona:
Dudu - dobra gra do przodu , asysty i tego oczekuje od niego , jeśli chodzi o obronę to już troszkę słabiej, brak koncentracji z Rudarem i strata gola.

Pawelec i Kokoszka - para stoperów. No cóż Kokoszka mało zwrotny , nie co lepszy od Pawelca. Pawelec gra na środku z konieczności, nie ma nikogo innego, jest słaby i pamiętamy co robił z nim i z Sochą Kiełb w meczu z Koroną.

Ostrowski - ostatnio grał mniej, dlatego jego postawa nieco mnie zastanawia, ale na pewno lepszy niż Socha.

Pomoc:

Defensywni
- Kazmierczak i Stevanovic.
Popularny Kaz odzyskał formę, może nie jest ona najwyższa, ale prezentuje się lepiej niż w poprzedniej rundzie wiosennej.
Dalibor i tutaj postawię .... , bo to co prezentuje ten ktoś, to szkoda pisać.
Obok Pawelca najgorszy w ekipie.

Skrzydłowi - Sobota, Patejuk
Jeden i drugi w ostatnim czasie słabo, o ile Patejuk na początku przygotowań grał dobrze, a nwet bardzo, to teraz spuścił z tonu. Waldemar natomiast gra poniżej oczekiwań. Te jego bezsensowne rajdy, nie celne strzały sprawiają, że wypada blado. Brakuje Ćwielonga, który może nie był jakimś wirtuozem, ale potrafił poderwać zespół do grania.

Rozgrywający - S. Mila
Mózg drużyny wystarczyło , żeby nie wyszedł z Jagiellonią i już gra ofensywna nie istniała, potem jak to on człapał po boisku, ale potrafił namieszać w przodzie i dograć kilka piłek.

Atak: M. Paixao
Z Rudarem 2 gole, z Jagą bramka, po zamieszaniu w polu karnym, ale jeszcze nie prezentuje najwyższej formy, albo inaczej , za dużo od niego wymaga się, strzelił owszem 15 bramek w poprzednim sezonie, ale większość w tzw strefie spadkowej, gdzie na pewno jest łatwiej. Ok, na razie mnie nie przekonuje, może odpali i pokaże więcej.


Teraz Brugge:

Victor Vazquez to jedyny podstawowy piłkarz Club Brugge, którego zabraknie w czwartek w meczu ze Śląskiem w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Europy.
Belgowie w najsilniejszym składzie.

Club Brugge skład:
Mathew Ryan – Birger Verstraete, Tom Høgli, Brandon Mechele, Laurens De Bock – Timmy Simons, Jonathan Blondel, Shangyuan Wang – Maxime Lestienne, Eidur Gudjohnsen, Lior Refaelov
Boldem zaznaczeni strzelcy bramek w meczu ligowym.

W zespole Juana Carlosa Garrido obok kilku doświadczonych piłkarzy jest niezwykle uzdolniona młodzież. Jednym z takich zawodników jest Shangyuan Wang, niespełna 20-letni Chińczyk, który dołączył do ekipy niedawno i został od razu dołączony do pierwszej &#39;11&#39;. Był na testach w City, ale tam nie znalazł uznania.

Kolejny młody - boczny obrońca Laurens De Bock, którego do Brugii z Lokeren sprowadzano jako inwestycję w przyszłość, ale on został od razu włączony do składu ekipy i prezentuje się bardzo dobrze.

Największą gwiazdą zespołu jest Maxime&#39;a Lestienne&#39;a. Młody skrzydłowy o którego biły się m.in. United oraz Everton. Wybrał jednak Brugge.

Na oficjalnej stronie belgijskiego klubu widnieje tytuł &quot;Misja: Wrocław&quot; zachęcający kibiców do przyjazdu na czwartkowy mecz.

To oznacza tylko jedno. Brugia chce wygrać i to w dobrym stylu i wywalczyć awans już teraz, żeby mecz u siebie był na spokoju i tylko formalnością.

Wg Mnie, Club Brugge wygra tutaj na spokoju. Strzeli 3-4 bramki i wróci sobie do domu. Pokazali swoją wartość w meczu 1 kolejki. Od około 20 minuty w 10, utrzymali 0:0, potem było 10 na 10, żeby wykorzystać rzut rożny i zdobyć bramkę na 1:0, a potem na 2:0 i wygrać spotkanie.
Śląsk niestety osłabił się zwłaszcza w obronie i pomocy (odejście Ćwielonga).
Przygoda Śląska skończy się tak jak rok temu z H96.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
BTS@1,70
Over 3,[email protected]
Parco Paixao to score a goal
(tutaj nie widzę narazie żadnego buka, który taki typ by wystawił, jak znajdziecie to dajcie znać)

W zasadzie BTS to pewniak na ten mecz, to że CB strzeli jest jasne jak słońce jeśli spojrzymy na obronę Śląska w tym sezonie i katastrofalną dyspozycję Pawelca. Co do Śląska na pewno można spodziewać się jakiegoś gola, może nawet dwóch, w końcu grają u siebie i na ten moment wyglądają trochę jak jeździec bez głowy. Porównania do zeszłorocznego meczu z Hannoverem nasuwają się automatycznie. Uważam że tercet Paixao-Sobota-Mila jest w stanie zapewnić BTS.
Co do overa to też łatwy bet, brak pewnych stoperów, bo tak jak wspomniałem Pawelec to jakieś nieporozumienie, a Kokoszka ma problemy w starciu z drużynami grającymi kombinacyjną piłkę. On pasuje idealnie to naszej rodzimej pseudo ekstraklasy, gdzie większość drużyn gra na poziomie League 2 czyli na tzw. &quot;aferę&quot; w pole karne. On tam się najlepiej czuje i na pewno w kryciu przy stałych fragmentach i walce o górną piłkę jest dobry, ale drużyny grające tak jak CB to inna bajka... Do tego na pewno Levy szybko w trakcie meczu będzie korygował ustawienie bo nie wierzę że Śląsk będzie jechał na 0:0 czy też 1:0 przez większość meczu..
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Zalgiris - Lech under 2.5 1.79 188bet 1/10 ✅
Po lekkim spacerku z Honką (który nie był tak efektowny jak się początkowo spodziewano) kolej na rywala, do którego przeciętny kibic podejdzie z podobnym podejściem. Mimo wszystko do lidera ligi litewskiej wypada podejść z nieco większym respektem. W lidze, jak słaba by nie była, są zdecydowanym liderem, ze świetną passą wygranych oraz zabójczym stosunkiem bramek 52:8.
Pierwszy mecz Litwini grają u siebie i będą chcieli zachować chociaż resztki szans na awans. Mając na uwadze dyspozycję drużyny z Poznania, brak napastnika będącego w formie, a także perspektywy rewanżu na swoim boisku nie będą się przemęczać. Do chodzi rywal, stojący mimo wszystko na wyższym poziomie niż Ruch, Cracovia czy Honka. Nie spodziewam się otwartego meczu, raczej defensywa z obu stron. I mało albo brak bramek.
Śląsk - Club Brugge 1. połowa - over 1 1.92 Sbobet 2/10 ⛔
Na stronie internetowej Belgów dumny napis &quot;Misja: Wrocław&quot;. Widać, że nie zlewają tego meczu. A nawet jeśli to tylko zasłona dymna, przy tak grającej defensywie Śląska chcąc nie chcąc musi coś wpaść. Kokoszka, Pawelec czy Ostrowski to nie te buty co Belgowie. Czuję powtórkę z zeszłorocznego spotkania z Hannoverem. Od pierwszych minut otwarty futbol, kto wie, może Wrocławianie z kontry nawet coś ustrzelą. Śląsk będzie musiał się otworzyć, muszą wywalczyć chociażby namiastkę korzystnego wyniku, bo na wyjeździe może być jeszcze gorzej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Żalgiris Wilno - Lech Poznań typ: 1X kurs: 1,91 BAH✅

Myślę, że swobodnie można grać w stronę Litwinów. Już uzasadniam: jak gra Lech każdy widzi, w lidze dwa spotkania remisowe. W ostatnim spotkaniu, przyznam, że totalny marazm w ofensywie ze strony Lechitów. Vojo szarpnął tym strzałem, choć tak naprawdę piłka była do wyciągnięcia (bramkarz się nie popisał, a i obrońcy bardzo zawiedli w tej sytuacji). Choć bardziej niż mizerną dyspozycją Lecha (pokonanie wątpliwej jakości piłkarzy Honki nie przekonuje mnie również przesadnie), do typu przekonuje mnie postawa Żalgirisu na swoim stadionie. Przez ostatni rok, Żalgiris przegrał u siebie bodajże... 1 mecz. Nawet gdy rok temu z kretesem odpadli z LE, to u siebie ugrali remis 1:1 (w rewanżu away dostali 1:5). W tym roku w LE z St. Patricks 2:2 i w ostatniej rundzie z Pjunikiem 2:0). Ponadto, czy między Lechem a Żalgirisem jest taka różnica klas by Lech na wyjeździe był faworytem 1,75 a na win gospodarzy 4,10?! Szczerze wątpię, od razu zaskoczyły mnie te kursy. Litwini to chyba solidna drużyna, która nie przez przypadek gra już w tej fazie (po przejściu dwóch rund). A gdy spojrzałem w statystyki ich domowych meczów, nie miałem wątpliwości, że warto postawić 1X w tym meczu, gdyż to po prostu uzasadniony i sensowny typ ???? Co się tyczy Lecha jeszcze słowem, Poznaniacy powinni powalczyć o korzystny remis 1:1 bądź 2:2, a sprawę awansu rozstrzygnąć za tydzień na Bułgarskiej. Nie odmawiam szans Lechowi, powiem więcej - sądzę, że ich powinnością jest awans, ale jak pisałem wyżej - o wygraną na wyjeździe z Żalgirisem wcale nie musi być łatwo. Pozdrawiam i powodzenia cokolwiek postawicie ;)


PS. Rok temu pewnie stawiałem na Hannover gdy przyjechał do Wrocławia, jednakże w tym roku jakieś mam głupie przeczycie, że Śląsk tak łatwo się nie podda (choć rok temu walczyli ładnie i tak w tym meczu 3:5). Kurs na Brugge przyzwoity, ale przekonania nie mam co do ich wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 72

picenty

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Club Brugge over 2,5 1,82
Buk: Fortuna
Jak dla mnie najpewniejszy typ na ten mecz. Kurs całkiem przyjemny, a prawdopodobieństwo wygranej spore. Śląsk, zespół mający katastrofalną obronę. Pawelec, czy Kokoszka, jak pokazał mecz z Jagiellonią nie nadają się, nawet na naszą ligę, nie mówiąc już o Brugge. Belgijski zespół pewnie ten over pokryje sam. Jednak, jakby tak nie było, uważam, że Śląsk o bramkę powinien się pokusić. Mila mimo swojego truchtania po boisku, czasami zagra otwierające drogę do bramki podanie. Paixao bądź co bądź Diazem nie jest i takie zagranie powinien wykorzystać.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
@Kabacik
Za to Lech na wyjeździe miał bilans 12-1-2. Nie ma też co patrzeć na ostatni mecz ze względu na duże rotacje w składzie - dla niektórych był to pierwszy mecz po przerwie (nie grali w sparingach ze względu na kontuzje). W wyjściowym składzie zabrakło przede wszystkim Hamalainena, który odkąd przyszedł do Lecha jest jego siłą napędową, a także Mercedesa, który w końcu odpalił. ???? Rumak po prostu chciał dać okazję do gry tym, którzy jej wcześniej nie mieli, żeby mogli wrócić do formy meczowej. Na pewno jednak liczył na lepszą grę, nie ma co ukrywać. Kolejna sprawa to to, że Lech na LE na pewno bardziej się zepnie niż na mecz z Cracovią, którą ewidentnie odpuścili i liczyli, że jakoś to będzie i o mało co im wyszło.
============================
Lech wyjdzie w składzie:
Kotorowski
Możdżeń - Kamiński - Arboleda - Kędziora
Drewniak - Trałka
Pawłowski - Hamalainen - Ubiparip
Teodorczyk
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Kolejna sprawa to to, że Lech na LE na pewno bardziej się zepnie niż na mecz z Cracovią, którą ewidentnie odpuścili i liczyli, że jakoś to będzie i o mało co im wyszło.
Tu zgoda - inna mobilizacja na Cracovię (zlekceważenie, odpuszczenie itp.), inna na LE. Ale moje wątpliwości co do postawy Lecha w formie pytania skieruję: Czy naprawdę postawa Lecha tak Cię przekonuje?
Ja nie kwestionuję tu zupełnie, że Lech jest faworytem tej pary (co zresztą podkreśliłem), chodzi mi o ten mecz wyjazdowy, że niekoniecznie muszą go wygrać.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje LE
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Club Brugge
Typ: Śląsk Wrocław zdobędzie bramki w obydwu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak w zeszłych sezonach można było odnieść wrażenie, że nasze drużyny są mocno przeceniane przez bukmacherów, tak teraz jest odwrotnie, a przynajmniej ja tak uważam. Club Brugge jest mocnym faworytem w tym meczu, ja mam na ten temat inne zdanie. Club Brugge to już nie jest ta sama drużyna co kilka lat temu, teraz są słabsi. Kiedyś w swojej lidze dominowali, a teraz są gorsi od Anderlechtu, a nawet od Waregem i to wyraźnie. Brugge fatalnie zagrali w zeszłej edycji LE, gdzie zajęli ostatnie miejsce w grupie zdobywając zaledwie 4 punkty w 6 meczach. Jeśli chodzi o Śląsk Wrocław, to u siebie oni potrafią grać, a co ważniejsze strzelać gole. Warto sobie przypomnieć jak wyglądał ich mecz z Hannoverem w zeszłej edycji LE. W tamtym meczu choć Śląsk Wrocław przegrał 3:5, to jednak te 3 gole strzelili i zdobyli gole w obydwu połowach. Na równie szalony mecz liczę też tym razem. Śląsk u siebie powalczy, a może nawet sprawi miłą niespodziankę i wygra, bo stać ich na to. Widzę tutaj overowy mecz z golami obu drużyn i liczę na to, że z golami Śląska w obydwu połowach.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Club Brugge
Typ: Club Brugge
Kurs: 2,00
bwin

Po wczorajszym udanym typie dzisiaj także liczę na takowy. Zdecydowałem się przyjrzeć spotkaniu Śląska Wrocław z belgijskim rywalem z Bruggi. Dla mnie nie może być tu innego rezultatu jak porażka gospodarzy i to zapewne sromotna. Wrocławianie mają wręcz katastrofalną obronę co pokazały mecze pucharowe i ligowe. Z piątym zespołem ligi Czarnogórskiej stracili w łatwy sposób dwie bramki. Ostatni pojedynek w Ekstraklasie z Jagiellonią Białystok tylko potwierdził mnie w przekonaniu że z taka linią obrony nie mają raczej czego szukać w Pucharach. Rywal zdobył trzecie miejsce w lidze belgijskiej i potrafi wykorzystać takie dziury w obronie. Mają bardzo dobry bilans bramkowy bo ponad trzy na mecz w ubiegłym sezonie. O Śląsku nie będę się rozpisywał bo dobrze jest nam znany a co do Belgów to mają zdecydowanie silniejszą ekipę. Liderem zespołu jest Maxim Lestienne którym interesowały się kluby z Premiership. W ubiegłym sezonie strzelił siedemnaście bramek. Mają także dobrą defensywę z doświadczonym Norwegiem Tomem Hogli etatowym graczem kadry narodowej czy też Duńczykiem Jimim Larsenem który ma za sobą występy w reprezentacji. Wrocławianie raczej nie maja na co liczyć w tym meczu. Mozna by pokusić sie nawet o handicap w stronę gości czy też over. Ja stawiam ostrożnie na pewną wygraną gości z Belgii.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje LE
spotkanie: Zalgiris - Lech Poznań
Typ: Lech strzeli gola w obydwu połowach - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Lech w III rundzie ma najłatwiejszą przeprawę. Klub z Wilna, to zdecydowanie słabszy piłkarsko zespół niż poprzedni rywal poznaniaków Honka. Lechici nie powinni mieć problemów z wywiezieniem spokojnego zwycięstwa, które sprawi że rewanż będzie zwykłą formalnością. Nie potrafię nic powiedzie o zespole z Litwy. Wiem tylko tyle, że grali oni w sezonie 2000/01 z Ruchem Chorzów. Piłkarze ze Śląska rozgromili Żalgiris w dwumeczu 8-1.
Trener Rumak przed spotkaniem jest spokojny. Uważa, że dzisiejszy rywal nie zaskoczy ich niczym. Oglądali ich kilka spotkań i są przekonani co do swoich umiejętności.

W poprzedniej rundzie Żalgiris męczył się z Pyunik Erewan, zespołem niżej klasyfikowanym. Mimo wygranego meczu na Litwie 2-0, rewanż był pod dyktando piłkarzy z Armenii. Aż do 88 minuty Żalgiris nie był pewny awansu, gdyż przegrywali 1-0 (w 88&#39; rzut karny na 1-1), co również utwierdza mnie w przekonaniu, że Lech dzis szybko strzeli gola, a później coś dołoży i będzie po sprawie.
Lecz tzreba pamiętać, że to piłka nożna i tutaj wszystko się może zdarzyć . pozdrawiam
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Żagliris Wilno - Lech Poznań
Jeśli miałbym cokolwiek typować w tym meczu to tylko gol dla Żaglirisu. Lech we wszystkich spotkaniach nowego sezonu tracił bramkę. Jeszcze nie do końca poukładana kadra zespołu ze rozczarowującą obroną to woda na młyn dla przeciwników. Honka potrafiła użądlić u siebie oraz na wyjeździe. Potyczki ligowe Lecha to dwa remisy po 1 z Ruchem na wyjeździe oraz beniaminkiem - Cracovią na własnym stadionie po kuriozalnym błędzie bądź co bądź bardzo doświadczonego Kotorowskiego.
Żagliris na własnym stadionie lubi postrzelać. Co do meczów kwalifikacyjnych do LE - przeszli St&#39; Patrick oraz zespół z Erywania - Pyunik (z irlandyczkami na własnym terenie 2:2, zaś z zespołem z Armenii zwycięstwo 2:0). Silnym atutem Litwinów jest polski trener - Marek Zub zapewne orientujący się doskonale w polskiej piłce oraz fakt iż liga litewska ma rozegranych za sobą już 18 spotkań, także Żagliris znajduje się w &quot;toku&quot; meczowym aktualnie liderując w lidze z 9 punktami przewagi nad Ekranasem.
Czyste konto - Lech Poznań - NIE @1,61
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Żalgiris - Lech
Kamil Biliński strzeli 3,80
STS

Póki co w ziemniaku ale może jakiś internetowy jeszcze się skusi na taki zakład. Kurs nawet fajny i ma duże szanse wejścia. Wiadomo ile dla litewskiej drużyny znaczy Kamil Biliński. Aktualnie jest ich najlepszym strzelcem. Od początku swojej gry dla Żalgirisu (od 2012 roku) w 31 meczach strzelił 25 goli. Tylko w tym sezonie ma już ich 13 i jest póki co najlepszym strzelcem A Ligi. Do tej pory w 4 meczach LE w 3 trafiał do bramki rywali. A Lech, no zdarzają im się klopsy, wystarczy sobie przypomnieć ostatni mecz z Cracovią i gol Saidiego. Dzisiejsi gospodarze na pewno będą walczyć o dobry wynik u siebie i jak ktoś ma dla nich strzelić to stawiam na polaka. W poprzedniej rundzie u siebie wygrali 2:0 z Pyunikiem a jeszcze wcześniej zremisowali 2:2 z St. Patricks. No ale co do goli itp. to już wyżej zostało opisane przy okazji tego spotkania.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Club Brugge 20:45

Staram się trzeźwo patrzeć na polskie drużyny w pucharach. Wczoraj Legia całkiem mnie zawiodła i to co grali to było dno i metr mułu. Wszyscy pamiętają &#39;&#39;eurow*ierdol&#39;&#39; z tamtego roku najpierw od Helsingborga, a potem od Hannoveru. Brugia moim zdaniem jest zespołem lepszym od Helsingborga. Poza tym co roku gra w LE z niezłymi rezultatami. Ale do rzeczy.
Śląsk gral póki co z pastuchami z Rudaru. O ile pierwszy mecz dało się oglądać, o tyle drugi był słaby. W lidze remis 0-0 z Koroną, który oglądałem i w pierwszej połowie Śląsk był ciśnięty,a w drugiej Koronie zabrakło sił. Nie wyglądało to zbyt dobrze. Przegrana z Jagą 2-3, gdzie po 53&#39; było już 0-3 mówi sama za siebie. Pocieszny staruszek może trochę eksperymentował ze składem, ale u siebie taki wynik z drużyną, która nie umie grać na wyjazdach nie brzmi dumnie. Brakuje kogoś takiego jak Ćwielong, który wchodził gdy słońce zaszło i potrafił strzelać, dogrywać, rozruszać trochę ofensywę. O &#39;&#39;wielkim&#39;&#39; graczu Stevanovicu nie będe wspominał. Kaźmierczak jest bez formy. Paxiao i Dudu dają spory plus w ofensywie, ale to nie ta półka co np. Tchite. Co do obrony to brakuje partnera dla Kokoszki, bo Pawelec napewno mnie nie przekonuje.
Jeśli chodzi i Brugie. Zaczęli od wygranej 2-0 z Charleoi. Sprzedali swoich najlepszych zawodników z poprzedniego sezonu: Bacca i Donk&#39;a. Mają w swoim zespole kilku naprawdę zawodników takich jak: De Sutter, Simons, Gudjohnsen. W tamtym sezonie oglądałem kilka ich meczy. Grali bardzo ofensywnie przeważnie w ustawieniu 4-3-3.
Uważam, że Club Brugge to jednak za wysoka półka dla Śląska. Remis to byłby naprawdę bardzo dobry rezultat dla nich. Ja jednak idę w przeciwnym kierunku i typuje zwycięstwo Belgów i over bramkowy.

Śląsk Wrocław - Club Brugge

2 Bet 365 @ 2,10
Over 2,5 Betsafe @ 1,80​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Śląsk vs Club Brugge-Powyżej 2,5 kurs:1,70⛔

No cóż trzeba zacząć od tego,że Belgowie są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy eliminacji LE.To jak rozwinęła się piłka w tym kraju na przestrzeni ostatnich lat widać przede wszystkim na przykładzie ich reprezentacji ,która już zameldowała się na 10 miejscu w światowym rankingu FIFA.Piłka klubowa może aż tak mocna nie jest ale Club Brugge to jeden z czołowych klubów ligi Belgijskiej prócz może bardziej znanej ze względu na Marcina Wasilewskiego ekipy Anderlechtu.Szczególną uwagę zwrócić należy na ofensywnego pomocnika tego klubu Vadisa Odidja-Ofoe,który sezon temu był o krok od przejścia do mocnej ekipy Premier League,Evertonu.Sam ponoć rekomendował go kapitan reprezentacji Belgii oraz jeden z najlepszych obrońców w Europie,Vincent Kompany,a to musi znaczyć że jest to bardzo dobry i klasowy pomocnik.Nie należy zapominać także,że klub z Brugii ma do dyspozycji czterech napastników na zbliżonym poziomie(Gudjohnsen,Tchite,de Sutter,Bakenga).Najbardziej znany szerszej publiczności jest zapewne ten pierwszy,bo kto nie pamięta tego jak w swoich latach świetności strzelał gole dla Londyńskiej Chelsea.Islandczyk w poprzednim sezonie w lidze belgijskiej zanotował 9 bramek i do tego dorobku dorzucił 4 asysty.Drugi z tej czwórki,Tchite o ile się nie mylę grał wcześniej w Standardzie Liege i grał już przeciwko polskiemu klubowi,a mianowicie Wiśle Kraków również w rozgrywkach LE ale już dalszej fazie niżeli eliminację.Szybki,dynamiczny i bardzo zwrotny.Jeżeli wyjdzie od 1.minut również może napsuć sporo krwi defensywie Śląska.Dorzucając do nich dwóch bardzo groźnych skrzydłowych Refaelova i Lestienne,ciekawego młodego bramkarza z Australii,Ryana,który jest szykowany na następce w kadrze Marka Schwarzera,Śląsk będzie miał ciężki orzech do zgryzienia aby uzyskać dobry rezultat nawet w spotkaniu przed własną publicznością.Swoich szans na strzelenie bramki Śląsk może upatrywać w tym iż z drużyny z Brugii przed tym sezonem odeszły trzy ważne postaci formacji defensywnej:Amelback,Donk,Hoefkens.Wiadomo Mila,Paixao,Sobota mogą siać zagrożenie nawet w meczach z teoretycznie lepszymi zespołami i dziś liczę,że zagrają dobre spotkanie,a drużyna z Wrocławia strzeli choć jedną bramkę przed własną publicznością.Jednak z taką grą defensywną jak zaprezentowali do tej pory strata przynajmniej dwóch bramek jest jak najbardziej możliwa i upatruję tutaj przynajmniej trzech goli jeśli chodzi o końcowy wynik.Kurs w sam raz,więc polecam.
Bukmacher:STS
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Żalgiris Wilno - Lech Poznań
Pierwszy dzisiejszy &quot;polski&quot; mecz. W sumie to odradzam granie czegoś w tym meczu. teoretycznie faworytem jest Lech, i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Lechici awansują. Jednak byłbym ostrożny, bo Litewskie wyjazdy nigdy Polakom nie pasowały, a Lech gra ostatnio... dziwnie. W meczu z Ruchem byli dużo lepsi w pierwszej połowie, a w drugiej stanęli dając sobie odebrać zwycięstwo. W meczu z Cracovią nie działo się nic do 75 minuty, potem wyszli na prowadzenie, lecz stracili je po kuriozalnym zachowaniu Kotorowskiego. Dwumecz z Honką to też dwa zwycięstwa, lecz w nieco niemrawym stylu. Ja ten mecz z przyjemnością obejrzę, i Lech pewnie wygra, ale po takim kursie nie opłaca się czegoś grać.
Jak ktoś jest bardzo uparty i musi, to:
Lech (Awans) @1,22

Śląsk Wrocław - Clube Brugge 1X @1,75 ✅
Dużo trudniejsza przeprawa czeka Śląsk. Brugge to drużyna klasowa, na solidnym europejskim poziomie. Wydaje się że na każdym polu Belgijczycy przeważają. Jednak ja stawiam że Śląsk tego meczu nie przegra. Nie brałbym za bardzo pod uwagę meczy ligowych Śląska, bo w obu grali składem nieco rezerwowym (a z Jagiellonią nawet bardzo rezerwowym - bez Mili i Paixao). Trener Levy chyba chce wszystkie siły przerzucić na Ligę Europy. Śląsk w optymalnym zestawieniu, gdy dobrze wejdzie w mecz, to jest w stanie nie dać się pokonać Bruggi. Pokrótce przeanalizuje skład Wrocławian. W bramce będący ostatnio w dobrej formie Gikiewicz, na którego można liczyć że zagra bezbłędnie. Na środku także w formie Kokoszka, i przeciętny, ale nie popełniający błędów Pawelec. Boki obrony to bardzo ofensywnie usposobieni Dudu Paraiba i Krzysztof Ostrowski. Można spodziewać się wielu rajdów. W środku pola także odzyskujący błysk Kaźmierczak, i wielki Dalibor którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Ruchliwe i nieprzyjemne do pilnowania skrzydła z bardzo szybkim i przebojowym Sobotą, oraz walczakiem Patejukiem. Za grę pod bramką rywali odpowiada tandem największych gwiazd Śląska - Sebastian Mila i Marco Paixao. Dużym atutem są stałe fragmenty gry, bite fenomenalnie zarówno przez Milę jak i Dudu, a także strzały z dystansu, którymi Mila, Dudu, a także Kaźmierczak mogą postraszyć.
Liczę też nieco na zlekceważenie tego meczu przez Club Brugge, którzy jeszcze nie zaczęli sezonu i nie są w rytmie. Być może nie będą się forsować, chcąc rozstrzygnąć dwumecz w rewanżu u siebie. Śląsk będzie zmobilizowany, bo zeby myśleć o awansie MUSI osiągnąć dzisiaj pozytywny wynik (przynajmniej remis). Jeśli drużyna Levy&#39;ego zagra tak jak rok temu z Hannoverem, to kto wie, kto wie? Kurs zachęca. Po cichu liczę nawet na zwycięstwo WKS-u.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Parco Paixao to score a goal (tutaj nie widzę narazie żadnego buka, który taki typ by wystawił, jak znajdziecie to dajcie znać)
STS przyjmuje zaklady na Paixao to score. Teraz jest @ 3,6
A moje pytanie jest takie, czy ktos widzial moze bukmachera ktory wystawil zaklad Lior Rafaelov to score? W meczu z Charleroi dobrze sie prezentowal, widac bylo, ze jest dobrze przygotowany do gry, zwinny i latwo sie odrywal od obroncow. Mysle, ze dzisiaj moze cos strzelic ale nie moge znalezc buka ktory by wystawil taki zaklad.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Club Brugge
⛔ Powyżej 4,5 gola w meczu | 5.00 Bet365 ⛔ 1:0
Dla mnie ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Obrona Śląska to żaden monolit, bramki tracą po fatalnych błędach. Z przodu wygląda trochę lepiej, mogą postraszyć Belgów co nieco. Belgowie ofensywę mają solidną, więc BTS wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Mi jednak ten mecz od razu skojarzył się ze spotkaniem Śląska z Hannoverem w zeszłym roku, w którym jak wiadomo, over padł niemały. Stawiam za przysłowiową dyszkę i bezstresowo pooglądam co nasi kopacze będą wyprawiać dziś na boisku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom