>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda El. L.M typy + Analizy (11 trafionych na 13)

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jutro mecze są dość niepewne z L.M postaram się wam przybliżyć dobry wybór meczy

Valecia - Salzbur Typ:X2 ⛔
Czytając wypowiedz zawodników Valecji mówią o tym meczu iż jest to najprawdopodobniej najważniejszy mecz w sezonie być może tak jest ale wczoraj dodatkowo się osłabili bo kontuzji wiązadeł doznał podstawowy rozgrywający Ruben Baraja. Salzbura wyjdzie do meczu tą samą 11 - stką która zagrała 13 dni temu gdzie na własnym boisku osiągnęli korzystny rezultat 1-0 a mogło być wiecej. wniosek z tego taki Nietoperze nie mogą stracić gola u siebie są mocno osłabieni a trener do 18 graczy powołał tylko 2 napastników. Wg mnie valecja za bardzo chce wygrać ten mecz muszą się odsłonić Red Bull Salzburg będzie na pewno grał z kontry a oni potrafią kontrować i myśle ze to oni strzelą pierwsi gola i minimum zremisują ten mecz mój typ X2 kurs powyżej 3 w GB

Osasuna - Hamburger Typ:Under 2.5 ✅ &amp; Under 1.5 First Half ✅ &amp; X or 2 ✅
gospodarze nie zaczęli nawet sezonu a ich forma jest na bardzo niskim poziomie co prawda pierwszy mecz na AOL arena zremisowali 0-0 ale był to bardzo szczęśliwy remis bo gra osasuny dawała wiele do życzenia co prawda mecz ogólnie opierał się na bliskim kryciu i nie było zbyt dużo miejsca by rozwinąć skrzydła. Hamburger w tym sezonie gra bardzo słabo pierwsze połowy meczy później sie rozkręcają tak było w każdym z meczy w tym sezonie. Jutro Osasuna od początku musi grać solidnie i bez blednie w Defensywie bo jak stracą pierwsi gola to moim zdaniem na pewno odpadną chyba że wydarzy się cud. Hamburger również musi wyjsc z ustawieniem bardziej defensywnym. Stad typ Under 2.5 Jeżeli do połowy utrzyma się wynik 0-0 to Under wejdzie na 95% a tak to daje szanse 80%

Macabi H. - Liverpool Typ:X2 ✅
Benitez przed meczem mówi że może się wydarzyć katastrofa jeżeli odpadną bo wtedy tracą 13 milionów euro bo to właśnie goście otrzymają jeżeli awansują mecz będzie rozegrany w Kijowie. Prognozy pogody mowiom iż mogą wystąpić deszcze w kijowie wiec murawa może być śliska a to właśnie na takiej murawie dochodzi często do niespodzianek. W sobotnim meczu z Bemianikiem Shefild Utd 2 graczy liverpoolu doznało kontuzji był to J.A.Rise i J Carager na pewno jutro nie zagrają wiec liverpool będzie lekko osłabiony. Lecz zagrają wielcy nieobecni sobotniego meczu X.Alonso i Luis Garcia benitez dał im w sobotę wolne bo widział iż są zmęczeni po środowym meczu Towarzyskim. Niespodzianka w tym meczu jest niewykluczona bo Macabi jest zespołem walecznym Wg mnie będzie to mecz do pierwszego błędu jeżeli liverpool popełni pierwszy bład to najprawdopodobniej odpadną

Cervena Zvezda - Milan Typ:Over 2.5 ✅
Jutro w Belgradzie na stadionie czerwonej gwiazdy zostanie rozegrane spotkanie rew III rundy el L.M mecz dla milanu na pewno nie gdzie łatwy bo zespół Cveny ma kapitalnych kibiców i oni na pewno będą ich 12 zawodnikiem wydaje mi się że w tym meczu nie zabraknie bramek bo gospodarze na pewno nie zamierzają się bronić Milan też raczej nie będzie grał zbyt statycznie. A rozstrzygniecie tego spotkania na pewno będzie ciężko przewidzieć bo każde jutro bedzie możliwe


edit Marcin: Poprawiłem część błędów ort. ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna v Hamburger SV
Rozgrywki: International - Champions League Qualification
Data i godz: 22.08.2006 20:45
Typ: Poniżej 2.5 Goli
Kurs: 1.55

Analiza:
Ostatnie mecze hiszpańskiego zespołu:
2006-08-09 A Hamburger SV D - 0:0
2006-05-16 H Valencia W - 2:1
2006-05-07 A Racing Santander L - 2:1
2006-05-03 A Atl.Madrid W - 0:1
2006-04-30 H Real Madrid L - 0:1
2006-04-23 A Mallorca W - 0:1
2006-04-16 H Malaga D - 1:1
2006-04-09 A Alaves W - 1:2
2006-04-02 H Getafe L - 0:4
2006-03-25 A Athl.Bilbao L - 1:0

Ostatnie mecze niemieckiego zespołu:
2006-08-19 A Cottbus D - 2:2
2006-08-12 H Bielefeld D - 1:1
2006-08-09 H Osasuna D - 0:0
2006-08-01 A Werder Bremen L - 2:1
2006-07-29 H Hertha Berlin W - 1:0
2006-05-13 H Werder Bremen L - 1:2
2006-05-06 A Hertha Berlin L - 4:2
2006-05-02 A FC Koln W - 0:1
2006-04-22 H Bayer Leverkusen L - 0:2
2006-04-15 A Duisburg W - 0:2

Na pierwszy rzut oka podchodzi wynik remisowy a nawet dokładny wynik 0-0, który osobiście zagrałem. Myśle, że się może skończyć jak ostatnio w UEFA mecz Sevilli z też niemieckim zespołem Schalke, obydstronne wyniki 0-0 i dogrywka. Co prawda faworytem jest Osasuna która w poprzednim sezonie w PD była jedną z najlepszych ekip na własnym stadionie, ale w wywiadach obydwu zespołów jest piorytet by nie stracić bramki, a jeśli ta padnie to myśle, że już może być po meczu. Byleby utrzymać korzystny wynik. A więc żaden zespół napewno nie będzie się podejmował jakiś szaleńczych ataków na bramke przeciwnika.
Więc jak najbardziej się zgadzam z kolegą powyżej. 8)
Bynajmniej tak naprawde zagrałem jeszcze na 0-1 goli 2.85 za sporą stawke.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Hmm nudzi mi się troche wiec postaram sie wam przblizyc wybór w meczach na sierode z L.M tak wiec zaczynamy

Spartak Moscow v Slovan Liberec Typ:1 @ 1.60 (10/10) ✅
Jutro w moskwie wszystkie oczy będom zwrócone na drugi moskiewski zespół który ma szanse zagrac w fazie grupowej L.M. Oba Teamy oszczedzały się w spotkaniach ligowych. Gracze Liberca musieli przebyć długom droge samolotem do moskwy co na nich najlepiej nie wpłynie dodatkowo Zmiana czasu też napewno tutaj bedzie miała znaczenie. Europejskim zespołom zawsze się cieżko gra w rosji co pokazał w Mecz Chelsy ze CSKA w zeszłym roku. Moskwa zawsze była mocną twierdzom do zdobycia. A zespół z Liberca jakomś super potęgom ie jest i nie śadze by byli w stanie wywiesc korzystny wynik z gorącego terenu. Jedynom przeszkądom jest deszcz który jutro moze wystopić w moskwie bo jak kazdy wie mokra nawierzchnia lubi płatac figle. Tak wiec jezeli jutro pogoda nie zaszkodzi to Sparak powinnien spokojnie wywalczyc zwyciestwo.

FK Mlada Boleslav v Galatasaray Typ:X2 @ 1.37 (6/10) ✅
Mecz wedługł mnie no bet ale jezeli miał bym na kogoś stawiac to własnie na galate ze nie przegra bo Mlada bedzie się musiała od poczatku odsłonic bo muszą wygrac minimum 3-0 aby myślec o awansie a galata lubi karcic takie drużyny i szybko strzelony gol przez gosci moze ustawic cały mecz

Steaua Bucuresti v Standard Li&amp;egrave;ge Typ:1 @ 1.60(10/10) ✅
Zespół gospodarzy to juz chyba kazdy zna z ubiegło rocznej edycji pucharu Uefa. Swoją walecznosciom i nieustepliwosciom potrafiom czynic rzeczy nie mozliwe. Jest to zespół własnego boiska mają dużo kibiców fanatków którzy swietnie ich dopigują. Są swietnie przygotowani do sezonu. Majom kapitalny sztab trenerski. I jezeli jutro nie wydarzy się cud to zespół z Belgi nie ma szans na wywalczenie chocby remisu. Bo w pierwszym meczu Steaua zagrała kapitalnie a jutro zagrajom napewno dużo lepiej zwłaszcza że to standart musi się odsłonic i atakować bo Rumuni osiągneli bardzo dobry wynik na terenie rywala 2-2 . Ja osobiscie bardzo chciał bym ich widzec w facie grupowej LM bo naprawde na tozasługują

FK Rabotnicki v Lille OSC Typ:1X (No bet) (2/10)
Lille ma tak dużom zaliczkę z pierwszego meczu że nie będom tutaj musieli grac na Harda wystarczy im remis a Rabotnicki może grac tylko dla publicznosci daltego nie typuje tego meczu zale jak bym miał ryzkowac to dał bym 1X

Fenerbahçe v Dynamo Kyiv Typ:Over 2.5 (9/10) ✅
Gospodarze napewno od poczatku ruszą do zmasowanego ataku bo bardzo chcą gry w lidze mistrzów lecz rywalem jest nie byle kto bo mistrz ukariny a oni są równierz dobrym zespołem. Dlaczego typ Over 2.5 bo Fenerbahçe napewno zaryzkuje a Dynamo Kyiv ma dobrych graczy którzy potrafiom dobrze grac z kontry a im Fenerbahce bedzie dalej awansu tym będom się bardziej odsłaniać

Ruzomberok v CSKA Moscow Typ:No Bet (0/10)
Mecz wogóle do odpuszczenia bo CSKA ma 3 barakowom zaliczkę wiec naprawde wygrac tu moze kazdy

Ajax Amsterdam v FC Kopenhagen Typ:1 @ 1.40 (8/10) ⛔
Tutaj typuje zdecydowanie na gospodarzy bo Są dobrze przygotowani do szeonu a Goscie widać że nie radzo sobie z Europejskimi Rywalami tylko potrafiom wygrywac z zespołami ze swoje smiesznej ligi. Co prawda Ajax ma zaliczkę z pierwszego meczu ale nie jest ona jakaś bardzo duża wiec nalezy grać na 100% i Dla kibiców którzy napewno zapełniom stadion do ostatniego mierjsca.

Legia Warsaw v Shakhtar Donetsk Typ:X2 @ 1,47 (10/10) ✅
Typ jak dla mnie najpewniejszy jutro z całej oferty. Niestety ale taka jest prawdwa. Legia słabo przygotowana do sezonu nie błyszczy jak i w lidze tak i w lidze misztrów. A Szachtar wręcz przeciwnie. Jutro goscie będom mieli ułatwione zadanie bo legia będzi musiała zagrac bardziej ofensywie przez co najprawdopodobniej stracom bramkę jako pierwsi. Szachtar ma dużo lepszych graczy którzy majom o wiele większe mozliwosci. Legia dodatkowo osłabiona kontuzjami. Tak wiec wszytkie znaki na niebie wskazują że nie będziemy mieli zespołu polskiego w Fazie grupowej LM.

AEK Athens v Heart Of Midlothian Typ:No Bet (0/10)
Dlatego że nie znam mozliwosci drużyny ze szkocij pierwszy mecz przegrali bardzo pewchowo. Jutro może być róznie kazdy wynik jest mozliwy

Chievo v Levski Sofia Typ:X2 @ 2.14 (4/10) ✅
Dlaczego X2 a bo Lewski ma dobrom zaliczke przed rewanżem a jutro napewno nie wyjdą się tylko bronić na boisko nastawieni będom napewno na gre z kontry i mogą szybko strelic gola co moze ustawic cały mecz. a Gospodarze mogą juz chyba zapomniec o LM
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Spartak Moscow v Slovan Liberec Typ:1 @ 1.60 (10/10)
Spoko powinien wejść

FK Mlada Boleslav v Galatasaray Typ:X2 @ 1.37 (6/10)
Ja osobiście zagrałem po sporo niższym kursie na awans Galatasaray bo to pewniak a tak może być niespodzianka ale raczej wejdzie

Steaua Bucuresti v Standard Li&amp;egrave;ge Typ:1 @ 1.60(10/10)
Steaua nie przypadkowo była półfinalistą ostatniego Pucharu UEFA i teraz powinna to udowodnić więc typ raczej dobry

FK Rabotnicki v Lille OSC Typ:1X (No bet) (2/10)
Tutaj każdy wynik jest możliwy

Fenerbahçe v Dynamo Kyiv Typ:Over 2.5 (9/10)
Spokojnie wchodzi

Ruzomberok v CSKA Moscow Typ:No Bet (0/10)
Ja stawiałem na awans CSKA. Wynik może być każdy ale ja myśle że Ruzomberok wygra lub zremisuje

Ajax Amsterdam v FC Kopenhagen Typ:1 @ 1.40 (8/10)
Tutaj również powinno wejść

Legia Warsaw v Shakhtar Donetsk Typ:X2 @ 1,47 (10/10)
Co tu dużo mówić. Legia nie ma w tym meczu szans. Ja stawiałem w tym meczu na czystą 2 bo Legia jest rozbita a na dodatek nie wystąpi Choto. Ponadto Shakhtar będzie chciał się dobrze zaprezentować i udowodnić że nie weszli do LM przez niesłusznie podyktowanego karnego. Wszystko wskazuje na Shakhtar więc typ wchodzi na 100%

AEK Athens v Heart Of Midlothian Typ:No Bet (0/10)
Nic dodać nic ująć

Chievo v Levski Sofia Typ:X2 @ 2.14 (4/10)
Tutaj ja bym nie stawiał nic ponieważ wynik jest bardzo trudny do przewidzenia.
Ja martwiłbym się tylko o Lille, Levski Sofia i Galatasaray. Chociaż ci ostatni nie powinni zawieść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom