>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

III Runda Capital One Cup 24-25.09.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Angielska piłka pełną parą. W czasie gdy większość lig europejskich będzie rozgrywała w środku tygodnia mecz ligowe, Anglicy będą rozgrywać Puchar Ligi Angielskiej, czy jak kto woli Capital One Cup. Sprawa staje się już poważna bowiem do rywalizacji włączają się ekipy grające w europejskich pucharach.

Na sam czub wysuwa się spotkanie na Old Trfford pomiędzy United a Liverpoolem. Obie ekipy miały okazję całkiem nie dawno mierzyć siły w lidze, wtedy to Liverpool wygrał 1:0. Po długim zawieszeniu do gry będzie już dostępny Luis Suarez, który powinien zagrać już z United. Bez wątpienia najciekawsza para III rundy COC.
Ogólnie los dla drużyn z Premier League nie był zbytnio łaskawy, ale może to i lepiej bo dużo ciekawych spotkań się szykuje ;)

Tak prezentuje się cały zestaw par jak i kursów na najbliższą kolejkę:


WilliamHill

Zachęcam do dyskusji ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W poprzedniej rundzie Capital One Cup mieliśmy tylko jedną niespodziankę, gdy zespół z Premier League poległ z niżej notowanym rywalem. Oprócz tego sporo kłopotów miało jeszcze 4 pierwszoligowców, ale udało się przejść dalej po dogrywce bądź rzutach karnych. To oznacza, że w tej rundzie można się spodziewać, że sypnie kilkoma niespodziankami. Myślę, że warto wziąć pod uwagę ekipy, które grają w europejskich pucharach.


Aston Villa - Tottenham
Na pierwszy ogień idzie mecz Aston Villa - Tottenham. Koguty mają tylko 2 dni na odpoczynek po ciężkim meczu w Cardiff. Mecz przebiegał pod ich dyktando, dominowali praktycznie cały mecz, ale nie potrafili strzelić decydującej bramki aż do 93 min. W końcówce widać było, że nieco opadli z sił, bo ich ataki były nieco chaotyczne i Cardiff potrafiło ich kontrować. Mecz z AV jest ich 3 spotkaniem w ciągu ostatnich 6 dni. Podstawowi gracze na pewno są zmęczeni, bo grali w obu meczach, tak więc AVB na bank postawi na rezerwowych. Do tego dochodzi fakt, że za tydzień w sobotę grają derby z Chelsea i to będzie priorytet. Aston Villa grała swój mecz w sobotę, są na pewno bardziej wypoczęci i myślę, że Lambert zagra mieszanym składem. Nie po to przed sezonem sprowadzono kilku graczy, żeby teraz nie dostali okazji do gry. Ten puchar to świetna okazja na pokazanie się i ogrywanie także rezerwowych, a widać, że tacy gracze jak np. Tonev czy Kozak pomału pukają do podstawowej jedenastki i są solidnymi zmiennikami. The Villans zaczęli sezon tak sobie. Na początek sprawili niespodziankę z Arsenalem, później przyszły trzy z rzędu porażki, by wreszcie w ostatniej kolejce wywieźć cenne 3 punkty z trudnego terenu w Norwich. AV jeszcze nie wygrało meczu u siebie w tym sezonie (nie licząc meczu we wcześniejszej rundzie) i z Kogutami będzie okazja na pierwsze zwycięstwo z jakąś poważną drużyną. Dla Tottenhamu jest to mecz wyjazdowy, także porażka wchodzi w grę. Myślę też, że AVB nie będzie za bardzo zależeć na Capital One Cup. Koguty grają przecież w LE i traktują te rozgrywki dosyć poważnie. Mecze w Capital to tylko niepotrzebne tracenie sił. Poza tym wygranie tego pucharu daje tylko miejsce w LE, a Tottenham celuje w LM. Od tego sezonu zwycięzca LE ma pewne miejsce w przyszłorocznej edycji LM, także jest o co walczyć i warto dobrze zaprezentować się w LE. Oprócz tego dochodzi jeszcze liga i walka o TOP4. Podsumowując, Tottenham powinien odpuścić sobie Capital One Cup i skupić się na innych rozgrywkach, w których może ugrać coś więcej.

Aston Villa - Tottenham ⛔ 0:4
Typ: 1DNB
Kurs: 2,50
Buk: Bet365


Kolejne mecze już wkrótce.
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
United - Liverpool
Typ 1
Kurs 2
Buk: WH
Krótko:
- United musi wygrać, po tylu nieudanych meczach
- Prawdopodobnie wraca RVP
- Old Trafford
- Zapewnienia (Moyes-a, Younga) że chcą wygrać na wszystkich frontach.
- Rewanż za ligówkę (0-1)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam, śledzę Premier League, ale o niższych ligach raczej mam marne pojęcie, stąd moje pytanie: Czy taki kupon ma szanse powodzenia, czy ktoś może tu sprawić niemiłą niespodziankę? Leeds United? to chyba jedyna para, której się tu obawiam ???? Liczę na solidność Stoke i Southampton, nie przewiduję sensacji Chelsea, ale nurtuje mnie właśnie Leeds czy nie pokusi się o wyrzucenie N&#39;castle (choć teoretycznie Newcastle też powinno sobie poradzić).
Awans:
Chelsea
Newcastle
Stoke City
Southampton
co daje AKO przyzwoite (jak na prawdopodobieństwo wejścia typów): 2,12
Co myślicie? Zwracam się bardziej do śledzących rzetelnie angielską piłkę (poza Premier League).
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Awans:
Chelsea
Newcastle
Stoke City
Southampton
co daje AKO przyzwoite (jak na prawdopodobieństwo wejścia typów): 2,12
Co myślicie? Zwracam się bardziej do śledzących rzetelnie angielską piłkę (poza Premier League).
Nie warto w pucharach grać na wielkich faworytów, bo to jest puchar niespodzianek. A już w kuponie tym bardziej, bo nie wiadomo, która ekipa spartaczy albo odpuści. Ja wychodzę z założenia, że należy tu szukać niespodzianek, znaleźć faworyta, który ma swoje kłopoty, problemy, zagra na pół gwizdka, ma ważniejsze cele i typować przeciwko niemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie a co myślicie o X2 w meczu Sunderland-Peterborough? U gospodarzy poleciał trener,forma jest żenująca i chyba ważniejsza od Pucharu Ligi jest liga i walka o utrzymanie.Goście co prawda League 1,ale oni prezentują poziom Championship.
 
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
Panowie a co myślicie o X2 w meczu Sunderland-Peterborough? U gospodarzy poleciał trener,forma jest żenująca i chyba ważniejsza od Pucharu Ligi jest liga i walka o utrzymanie.Goście co prawda League 1,ale oni prezentują poziom Championship.
O tym samym myślałem, Sunderland - forma żenująca, Peterborough, wręcz przeciwnie, ładnie grają, solidnie, strzelają bramki na wyjazdach, a kurs bardzo ładny, o ile się nie boisz, próbuj ????
 
M 125

max-payne

Użytkownik
SWINDON TOWN - CHELSEA LONDYN (HANDICAP 1:0) - 2 - 1,85 - Fortuna ✅
Ktoś tu może szukać niespodzianki, ale ja tam gram w stronę graczy Mourinho. Po pierwsze Chelsea ma bardzo szeroką kadrę, rezerwowy skład to wciąż silny skład, biorąc pod uwagę, że na chwilę obecną powinni się w nim znaleźć między innymi Mata, Essien, Torres, Willian czy Azpilicueta - nie jest tak jak w Arsenalu, gdzie przez wiele lat rezerwowy skład to faktycznie byli nastolatkowie, i Arsenal sensacyjnie odpadał.
Po drugie, Mourinho za swojej pierwszej kadencji 3 razy podchodził do tych rozgrywek (sezonu 2007-08 nie liczę, bo nie zdążył rozegrać nawet meczu) i 2 razy je wygrywał (2005, 2007) - więc nie był to menedżer, który odpuszczał sobie ten puchar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hull - Huddersfield
Hull nie chce grać w tym pucharze, ich interesuje tylko liga i utrzymanie się w Premier League. Mówi o tym otwarcie trener Bruce i dlatego wystawi po raz kolejny rezerwowy skład. Priorytet to utrzymanie się w Premier League, a puchary - jak się uda awansować to będzie fajnie, a jak nie… to też będzie fajnie, bo nie będą niepotrzebnie tracić sił i narażać się na kontuzje. W poprzedniej rundzie Hull grało rezerwami i udało im się wygrać minimalnie 1:0. Myślę, że prędzej czy później z takim podejściem odpadną, bo trafią na bardziej ambitną i niekoniecznie lepszą drużynę. Hull ma za sobą całkiem dobry start sezonu, są najlepszą drużyną wśród beniaminków. W sobotę pokonali Newcastle, co kosztowało dużo sił piłkarzy, ale ich nie zobaczymy we wtorek. Także widać, że jeśli skupią się w pełni na lidze, to mogą coś tam ugrać, oczywiście nic wielkiego, ale utrzymanie jest jak najbardziej realne. Huddersfield zajmuje 9. miejsce w Championship, także jakiejś tragedii nie ma. Ich bilans wynosi 3-3-2 i aktualnie są niepokonani od 3 spotkań. W obozie gości panują z kolei bojowe nastroje. Trener zapowiada, że chce wystawić dosyć mocną i doświadczoną jedenastkę z 2 lub 3 graczami U-21. Goście zdają sobie sprawę, że nie są faworytami, ale będą walczyć.

Hull - Huddersfield ⛔ 1:0
Typ: 2DNB
Kurs: 3,07
Buk: Pinnacle



Zastanawiam się jeszcze nad meczem Sunderland - Peterborough, ale kursy na gości zaczęły już spadać. Wielu typerów stawia na nich, bo zwolniony został Di Canio i drużyna gra fatalnie na początku sezonu. Paradoksalnie zwolnienie Di Canio może pozytywnie podziałać na drużynę. Jeszcze zastanowię się nad tym meczem. Analizowałem jeszcze sytuację wokół meczu Fulham - Everton i typowanie na gości wydało mi się dobrym pomysłem, bo Everton notuje świetne wyniki i gra bardzo dobrze, do tego sprawdziłem jak Fulham radzi sobie w Capital One Cup na przestrzeni kilku lat i widać wyraźnie, że oni ten puchar mają głęboko gdzieś. Zawsze odpadają w 2 lub 3 rundzie. Ale w tym roku chyba coś się zmieniło, albo próbują udawać, że coś się zmienia, bo Jol zapowiedział, że chce walczyć o zwycięstwo. I nie rzuca słów na wiatr, bo wystawi mocną jedenastkę z Berbatovem i Ruizem na czele i Hughes&#39;em na obronie. Wszyscy trzej powracają po kontuzjach. Jol liczy bardzo na gole Benta i Berbatova właśnie. Zobaczymy jak mecz się ułoży dla obu jedenastek i kto ostatecznie przejdzie dalej. Ja odpuszczam ten mecz.

I to chyba tyle moich propozycji na wtorkowe mecze.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
A co sądzicie o spotkaniu: Manchester City - Wigan ? Każdy chyba pamięta ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami i wątpliwe jest to aby The Citzens przegrało kolejny raz... Tym bardziej, że po wygranej z odwiecznym rywalem 4:1 ich morale są na wysokim poziomie i te 2:0, 3:0 powinno spokojnie wejść dlatego zastanawiam się nad handicapem. Na -1 jest kurs 1.7 a na -2 2.65 (FORTUNA).
Czekam na wasze opinie. ???? Nawet jeśli City ma gdzieś ten puchar to odpaść z Wigan drugi raz to WSTYD!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
A co sądzicie o spotkaniu: Manchester City - Wigan ? Każdy chyba pamięta ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami i wątpliwe jest to aby The Citzens przegrało kolejny raz... Tym bardziej, że po wygranej z odwiecznym rywalem 4:1 ich morale są na wysokim poziomie i te 2:0, 3:0 powinno spokojnie wejść dlatego zastanawiam się nad handicapem. Na -1 jest kurs 1.7 a na -2 2.65 (FORTUNA).
Czekam na wasze opinie. ???? Nawet jeśli City ma gdzieś ten puchar to odpaść z Wigan drugi raz to WSTYD!
City powinno to wygrać. Forma jest, morale wysokie, własny stadion, chęć zemsty za porażkę w finale FA Cup, lepsi gracze rezerwowi. Tu nawet bardziej bym powiedział, że to Wigan ma gdzieś ten puchar. Oni już grają w Lidze Europy i to dla nich może być katorga, a co dopiero Captal One Cup. Priorytet to powrót do Premier League i długa do tego droga, bo trzeba rozegrać aż 46 meczów + mecze w LE. Niespodzianki nie powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
A co myślicie o tych typach :

City - Wigan - handicap 0 - 1,5
Burnley - Nottingham - 2
Swindon - Chelsea - 2
Fulham - Everton - 2

Szczególnie interesuję mnie opinie od osób które śledzą Championship opinia na temat meczu Burnley - Nottingham. Proszę o podpowiedzi.
 
B 1

boryna

Użytkownik
Też się zastanawiam nad meczem Fulham - Everton. Niby Fulham teraz musi się skupić na obronie ligi bo nie długo mogą zawitać do Championship. Everton w gazie wygrał z West Ham na dużym farcie. Ale jednak przemawia dla mnie tutaj typ na 2.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Oto moje typy na dziś i jutro ????

Aston Villa - Tottenham 1x 1.60

Jak wyżej zostało napisane strasznie napięty grafik mają Koguty jeśli do tego dojdzie Capital One jest szansa na niespodziankę i w tym meczu upatruję albo remisu albo zwycięstwa AV.

Manch.City - Wigan 1 1.25

Nie upatrywałbym w tym spotkaniu jakijeś niespodzianki.Citizens na fali wznoszącej po derbach.Skład o niebo lepszy.Wszystkie znaki na niebie mówią że City wygra.Obym się nie mylił bo kurs nie za wysoki.

Swindon - Chelsea 2 1.35

Myślę że podopieczni Mou wchodzą już na dobrą drogę po tych fatalnych wczesniejszych meczach i nawet z rezerwami nie powinni mieć problemów z odniesieniem wyjazdowego zwycięstwa.Kurs też nie bogaty.

Manch.Utd - Liverpool 1 2.15

MU pała rządzą rewanżu za słaby początek sezonu ligowego przegrana z City oraz 0-1 z Liverpoolem pare dni wczesniej.Jestem w tym spotkaniu za UTD jak nigdy.:razz:

Newcastle - Leeds 1 1.70

Ostatnio Newcastle mecz ligowy przegralo z Hull co nie oznacza że N&#39;castle będzie miało łatwy mecz.W tym spotkaniu może wydarzyć się niespodzianka,lecz po Leeds została jednak tylko nazwa.Już nie raz przejechałem się na Srokach.Oby nie tym razem

Kursy z buka toto-mix.Te mecze prawdopodobnie bede gral dziś jak się jeszcze nic innego nie zmieni.
 
yanma 27

yanma

Użytkownik
Swindon - Chelsea 0:2

Zapewne Mourinho nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Chelsea. Nie udało mu się wejść dobrze do drużyny a porażka ze średniakiem z 3 ligi Swindon może całkowicie pogrążyć jego sytuację w klubie.
Do spotkania Chelsea zapewne przystąpi &quot;rezerwowym&quot; składem. Jest to jednak skład bardzo mocny bo tacy gracze jak Torres, Mata czy Willian nie mają miejsca w 1 składnie w meczach ligowych dlatego na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony żeby to miejsce wywalczyć.
Swindon przystępuje do spotkania bez wypożyczonego z Tottenhamu Rayana Masona. Spore osłabienie klubu z 3 ligi.
Jak dla mnie każdy inny wynik niż zwycięstwo Chelsea będzie wielką niespodzianką. Determinacja zawodników i szeroka kadra klubu z Londynu powinny dać im gładkie zwycięstwo i awans do następnej rundy.

Chelsea @1.36 bet365 ✅
Chelsea -1,5 @1.83 bet365 ✅
Chelsea wygra do zera @2.20 bet365 ✅


Zauważyłem też spadek kursów na Chelsea.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Capital One Cup
Spotkanie: Sunderland vs Peterborough
Typ: Peterborough
Kurs: 5.0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Sunderland:
* zwolniony trener -
* ciężki terminarz ligowy -
* kolejny mecz u siebie, większa szansa na zdobycie jakiś punktów -
* ciężka sytuacja w lidze -
* słaba gra i słabe wyniki -
* szansa na przełamanie +
* gra bez trenera, gra na większym luzie +
* dobry bilans h2h 2-0 +
* ostatni mecz pucharowy, to wymęczona wygrana -
Peterborough:
* szansa na awans do wyższej ligi (możliwość odpuszczenia pucharów) -
* dobra gra i dobre wyniki +
* ostatni mecz kończony w 9, bardzo męczące spotkanie -
* kolejny mecz w lidze na wyjeździe -
* dobra sytuacja w lidze +
* w pucharze do tej pory rozbijali przeciwników +
Tak sobie przedstawiłem meczyk z plusami i minusami obu zespołów. Sunderland wychodzi mi na -3, a Peterborough na (0)/1. Więc patrząc na kurs warto spróbować w stronę gości. Niekoniecznie trzeba grać na wygraną, ale nawet samo to, że strzelą bramkę kursy ~1.40 wygląda już bardzo zachęcająco. Sunderland ostatnio bardzo kiepska sytuacja, przez co widzę szansę dla gospodarzy. Jedyny minus typu, że Sunderland może zagrać na luzie i wtedy zrobią ładny wynik.
 
P 0

pchelka_22

Użytkownik
Manchester United - Liverpool 1 2.15
Puchary jak to puchary rządzą się swoimi prawami, większość drużyn wystawia rezerwowe składy, ale zapewne nie Manchester. Po pierwsze atut własnego boiska, po drugie zemsta na Liverpoolu po porażce w lidze, po trzecie Manchester w lidze nie stracił jeszcze bramki na własnym stadionie. Myślę że można grać na czysty Manchester bo chłopcy są zdeterminowani, ostatnio Southampton pokazał że można z Liverpoolem wygrać beż większych problemów, a porażka Manchesteru to wiadomo derby jak derby ????
WBA - Arsenal x2 1.25
Ciekawie zapowiadający się mecz, jednak nie widzę w nim Arsenalu jako faworyta, dlaczego? Arsenal skupia się na lidze, na pucharach raczej nie, przejdą dalej to będą zadowoleni, odpadną - tragedia nic się nie stanie. Wenger nie będzie szalał ze składem raczej i zagra &quot;rezerwami&quot;, jak dla mnie po 90 minutach może być wynik remisowy. Bardziej odważni mogą grac na czysty Arsenal
 
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
Swindon - Chelsea Londyn 2 (h.1,5-0)
Kurs : 2.0

Analiza :
Dziś pod lupę biorę Puchar Ligi Angielskiej, w której zmierzą się zespoły z Premier League, Championship a nawet i League 1. Właśnie taki mecz, będę analizował, spotkanie między Swindon - przeciętnym klubem League 1, a Chelsea która jest jednym z najlepszych klubów na wyspach, ale i na świecie również. Jak widać te drużyny dzielą aż nie jedna a dwie klasy rozgrywkowe. Ekipa ze Swindon rozegrała póki co 8 meczy, bilans 3-2-3, więc nie najlepszy, i plasuje ich to na 11 (na 24 możłiwe) miejscu, natomiast Chelsea, gra solidnie, 5 meczy, bilans 3-1-1, w tym remis na trudnym terenie, mowa tu o Old Trafford, i porażka z The Toffies, po dobrej grze ekipy Mourinho. Typ na czystą 2 jest zbyt niski, po prostu nieopłacalny, dlatego zdecydowałem się zagrać -1, gdzie kurs jest już bardzo zachęcający, a myślę że ofensywa Londyńczyków, po prostu zmiażdzy rywala jutro, wiadomo że grali z Fulham, mieli 2 dni odpoczynku, ale myślę że i tak spokojnie dadzą radę wygrać przynajmniej dwiema bramkami, a spodziewam się wyniku, nawet i 0-4. U siebie Swindon gra przywoicie, lecz wygrane czy remisy z ekipami League One, nie wystarczą aby przeciwstawić się sile Chelsea. Jak dla mnie, wszystko przemawia na korzyść gości, i myślę że to oni wygrają minimum dwiema bramkami, powodzenia. ???? Ktoś mi tam wytknął, że Chelsea może zagrać w mocno okrojonym składzie, lecz skład rezerwowy Lodyńczyków to i tak Torres, Willian, Mata, Azpiliqueta i wielu innych dobrych pikarzy, także raczej bym się nie obawiał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
idea 0

idea

Użytkownik
Aston Villa - Tottenham ✅✅✅

typ : over 2.5 | kurs : 1.85 | bukmacher : Bet365

Przy analizie tego meczu od razu rzuca się w oczy napięty terminarz ekipy z Londynu a co za tym idzie roszady w składzie. Ten fakt skłania mnie do pójścia w stronę liczby bramek w tym meczu, ponieważ mniej ograna, rezerwowa obrona gości może popełnić kilka błędów. Zawodnicy ofensywni, którzy zazwyczaj dostają mniej szans raczej będą chcieli się pokazać na tle dość solidnego rywala jakim jest ekipa z Birmingham. Sam trener &quot;kogutów&quot; zapowiada zmiany w wyjściowej jedenastce.
A gospodarze ? Czytałem ze ma nie grać Benteke, ale w jego miejsce ma wejść Libor Kozak, który popisał sie golem w ostatniej kolejce.
Podsumowując, jak twierdzi trener gości ranga tego meczu nie jest największa, jednak ja myślę, że zmotywowana własną publicznością Aston Villa i rezerwowy Tottenham powinny pokryć ten over.
Analiza jest dosyć skromna, ale nie mogłem znaleźć więcej argumentów przemawiających za moim typem. Powodzenia ;)
 
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Carling Cup
Spotkanie: Tranmere - Stoke City
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugi dzień turnieju Pucharu Ligi Angielskiej. Wczorajszy, a właściwie dzisiejszy (pisane o 23) typ z Chelsea -1, wszedł na spokoju, czas wziąć się, za inny, mam nadzieję bardzo dobry typ. Tak samo jak z Swindon i Chelsea, dzielą ich dwie klasy rozgrywkowe, a piłkarsko wydaje mi się że trzy. Stoke w swoich szeregach, ma naprawdę bardzo dobrych piłkarzy, chociażby Arnautović, który w meczu z Arsenalem był po prostu wszędzie. Ekipa z Britannia Stadium, grała dobrze na Emirates, do momentu straty 3 bramki, po której już siedli, faktycznie. Ale wcześniej Arsenal, naprawdę momentami się gubił... U siebie zremisowali z City (które notabene rozgromiło United 4-1), wcześniej 3 wygrane, no i pierwsza kolejka - przegrana z Liverpoolem. Czyli z tym kim powinni wygrać/powalczyć, po prostu dają radę. Z ekipami, klasę wyższymi, walczą co widać po walce z &quot;Obywatelami&quot;. Tranmere, to ekipa która gra w League One, zajmująca tam aż 19/24 miejsce (Stoke 10/20) ! Co znaczy, że w formie to oni raczej nie są, 8 meczy bilans 1-2-5, zdecydowanie częściej przegrywają niż zdobywają punkty. Myślę że jutro (dla czytających, pewnie dziś) inaczej nie będzie, i Stoke będąc faworytem, to ich powinnością jest to wygrać, a Tranmere, która nie gra z ekipami wyśmienitymi, traci punkty, to i jutro przegrać powinni, do tego u siebie nie wygrali od 06.08 i wątpie żeby akurat z taką ekipą jak Stoke się przełamali... Można by się pokusić o bardziej hardcorowy typ, jakim jest Stoke h(1,5-0) kurs 2.70. Również można spróbować, a tym co grają, (tak jak i mi, dla którego jest to ostatni mecz na kuponie), życzę powodzenia ! ???? / Pomogłem -&gt; kliknij &quot;dzięki&quot; :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom