>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - Sezon [2018/2019]

Status
Zamknięty.
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
KKS Kalisz - Sokół Kleczew
Witam na weejwee polecam grać na drużynę z Kalisza , w tej chwili na e toto kurs 1,73 ale będzie spadać . Drużyna z Kalisza jeden z głównych faworytów do awansu ( wg mnie najpoważniejszy) świetnie zaczęli rundę rewanżowa z kompletem pkt i mają lidera , w Kaliszu gdzie piłkarze najlepsi zarabiaja ponad 10 k na msc jest ogromne ciśnienie na awans przez sponsora i miasto i ogromny budżet jak na tą ligę w Polsce , zespół z Kleczewa to typowy średniak tej lidze i ich wyniki i miejsce w tabeli jest altulanoe trochę na wyrost i gdyby się dalo dałbym nawet wygrana z handi gospodarzy
W Stezycy też zarabiają po 10 kola i co z tego ?maja od razu awansowac?typu nie negocjuje ale argument doprawdy wysmienity!
 
M 439

michax100

Użytkownik
W Stezycy też zarabiają po 10 kola i co z tego ?maja od razu awansowac?typu nie negocjuje ale argument doprawdy wysmienity!
Wiem ale w kaliszu glosniej mowia o awansie ( cel na 3 lata to 1liga) a ta pipidowa stezyca nie wiem czy licencje by otrzymali i to klub ktory bedzie istnial dopoki gminie sie nie znudzi wydawanie kasy
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Otrzymają licencję va bank ,ja nie u siebie to gdzieś gdzieś pobliżu by grali .Jak.dla mnie 2 równorzędne ekipy zadecydują detale .Za dużej przewagi nad sobą nie powinni mieć na koniec sezonu ;)
 
M 439

michax100

Użytkownik
Otrzymają licencję va bank ,ja nie u siebie to gdzieś gdzieś pobliżu by grali .Jak.dla mnie 2 równorzędne ekipy zadecydują detale .Za dużej przewagi nad sobą nie powinni mieć na koniec sezonu ;)
Może i tak będzie się że ja jestem z południowej Wlkp to życzę ekipie KKS awans bo kibicowsko i jako duże miasto niech oni tam grają i jutro KKS , redunia i lech2 można grać ;)
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Daleszyce - Kraśnik (III liga , grupa IV) - 2 - @2.00 ⛔ 0:0 , mnóstwo nie wykorzystanych akcji przez Stal , w tym karny , poprzeczka , słupek ..

Stal jedzie do Daleszyc po 3 punkty . Oglądałem cały mecz Stali w Świdniku oraz pierwszą połowę z Oświęcimiem , w Świdniku gra niezła , ale brak klarownych sytuacji , a ostatnio udało się zdobyć gola na początku meczu co nie co uspokoiło grę , choć Oświęcim był bliski wyrównania . Stal to jednal solidna ekipa , znam ją dobrze , a ich dzisiejszy rywal zamyka stawkę . Spartakus dwa mecze na wiosnę , 2 porażki , 0 zdobytych goli , 3 stracone . W całym sezonie ta drużyna zdobyła tylko 13 goli , a Stal 31 , a więc 2,5 razy więcej . Typuję wygraną Kraśnika .
Oświęcim - Motor Lublin (III liga , grupa IV) - 2 - @1.37 ✅ 0:1

Soła przedostatnia w tabeli , na wiosnę remis i wspomniana porażka z Kraśnikiem , co prawda dość pechowa , przyjeżdza do nich Motor , który ma jasny cel , wygrywać w każdym meczu . Dodatkowo Motor chce zrewanżować się za porażkę 6:0 z tamtego sezonu . Typuję Motor .
Świdnik - Ostrowiec (III liga , grupa IV) - X2 - @1.44 ✅ 2:2

Do Świdnika przyjeżdża KSZO , który ma większy apetyt niż 7 miejsce w tabeli . Avia w pierwszym wiosennym meczu bezbramkowy remis z Kraśnikiem , potem porażka na Arenie . Oglądałem mecz ze Stalą, 0 sytuacji z ich strony . KSZO na wiosnę wygrana z Radzyniem i porażka w Jaśkowicach , typuję remis lub KSZO .
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik


Stal Kraśnik - Czarni Połaniec - 1 - @1.50



Do Kraśnika przyjeżdza drużyna Czarnych Połaniec , która obecnie zajmuje przedostatnie miesjce w tabeli , i wszystko wskazuje na to że Czarni są jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku . Ostatnie 5 meczów Czarnych to 4 porażki i jeden remis . Stal Kraśnik u siebie wygrała 6 z 11 spotkań , bilans bramkowy spotkań domowych 21:9 . Typuję wygraną Stali .



Motor Lublin - Wisła Puławy - 1 - @1.50



Na Arenę Lublin zawita Wisła Puławy . Obie drużyny przed sezonem zapowiadały walkę o awans , ale raczej Puławianie te zamiary muszą przełożyć na następny rok . Natomiast Motor na wiosnę wygrał wszystkie 5 spotkań , i zrobi wszystko , by dziś o 20 dopisać sobie kolejne 3 oczka . Typuję wygraną Motoru , który jest na Arenie niesamowicie mocny .



Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik - 1 - @1.30



Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce - 1 - @1.15



 



Kursy z Fortuny , łączne AKO @3.36
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wiślanie Jaśkowice 1.75 STS   2-0

Wiślanie Jaśkowice do przerwy 2.4 Forbet   1-0



Hutnik zagra w Skawinie w zestawieniu młodzieżowym. Z 18 piłkarzy powołanych na mecz, aż 15 to zawodnicy urodzeni w latach 1998 - 2000. Po raz pierwszy w tym sezonie w meczu ligowym nie wystąpi lider i kapitan Hutnika Krzysztof Świątek.



Dla gospodarzy ostatni dzwonek aby się włączyć do walki o utrzymanie. Jeśli dziś nie wygrają, to praktycznie mogą pogodzić się ze spadkiem. Gościom w tym momencie zależy głównie na Pro Junior System. Ranking ten tworzy się na podstawie minut spędzonych na boisku przez młodzieżowych zawodników (wychowankowie punktują podwójnie), a PZPN przygotował dla III-ligowców solidną zachętę. Klub, który wygra klasyfikację, otrzyma 400 tys. zł. Drugi - 300 tys., trzeci - 200 tys., czwarty - 100 tys. zł. Hutnik w tym momencie jest drugi z niewielką przewagą nad trzecią Wólczanką, i z realną szansą na dogonienie pierwszego Radzynia Podlaskiego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


@1,85 w STS??? 



Od wczorajszego popołudnia wisi @1,75 jak byk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 15:23 przez jozzy22

Mecz chyba dopiero w weekend wiec pewnie się pojawi no chyba ze to "info" sprawi inaczej
już dawno się pojawiły mecze wszystkie a tego brak ;)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


Chemik? Po co grać drużynę, która co prawda wygrała ostatnie dwa mecze ale spadła do 4ligi i o nic już nie walczy?

W trzecich ligach w sytuacjach 'must win' jest:

Kluczbork (który musi wygrać i liczyć na porażkę Gać),

Wisła Sandomierz (wygra i nie oglądając się na nikogo utrzymuje się),

Podlasie i Wiślanie - tu każda drużyna musi wygrać i liczyć na potknięcie Wisły.

Więc myślę w tych meczach warto coś grać, a nie w spotkaniach o pietruszkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 14:53 przez zksstal

Chemik? Po co grać drużynę, która co prawda wygrała ostatnie dwa mecze ale spadła do 4ligi i o nic już nie walczy?

W trzecich ligach w sytuacjach 'must win' jest:

Kluczbork (który musi wygrać i liczyć na porażkę Gać),

Wisła Sandomierz (wygra i nie oglądając się na nikogo utrzymuje się),

Podlasie i Wiślanie - tu każda drużyna musi wygrać i liczyć na potknięcie Wisły.

Więc myślę w tych meczach warto coś grać, a nie w spotkaniach o pietruszkę.
Chemik nie warto po marnym kursie,tak jak mecze które podałeś bo nie wiadomo jakimi składa mi wyjdą i  kursy słabe,można coś lepszego wychaczyc ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom