>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

III Liga - Sezon [2014/2015]

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Resovia - Biała Podlaska 1 @1.30 STS✅
Resovia po ostatniej wpadce z Hetmanem Żółkiewka dzisiaj z Białą Podlaską będzie chciała udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy. Biała ostatnio pokonała Tomasovię, remisowała z Jarosławiem i Krosnem. Resovia po wygranych z Kraśnikiem i Motorem Lublin i remisie z Hetmanem jeśli chce walczyć o awans musi wygrywać takie mecze jak ten.
Świdnik - Sieniawa/X @1.39 STS⛔
Świdnik - Sieniawa 2 @2.50 STS
⛔
Świdnik nie prezentuje się zbyt dobrze, w 3 meczach ugrali 4 punkty. Zremisowali z Wólką Pełkińską, wygrali z Dębicą i przegrali z Izolatorem. Co innego Sieniawa, póki co wygrała wszystko z Stalą Rzeszów, Radzyniem i Dębicą. Goście dzisiaj powinni sobie poradzić i wygrać lub co najmniej zremisować.
Krosno - Radzyń Podlaski 1 @2.10 STS⛔
Krosno 95 minuta i tracą gola na 1-1...
Karpaty po zawirowaniach na początku sezonu nie najgorzej rozpoczęły sezon. Po remisie z Białą Podlaską pewnie pokonali Orła Przeworsk a ostatnio przegrali z całkiem silną Stalą Rzeszów. Radzyń ma jedynie 2 punkty na koncie, remisowali z takimi ekipami jak Dębica i Lublinianka i przegrali z Sieniawą. Ja dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy.
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Jakby ktoś dziś rano mógł luknąć na kursy i jakie mecze były w 4lidze kuj-pom byłbym wdzieczny
Kursów niestety nie pamiętam, ale owe mecze:
- Elana Toruń - Gopło Kruszwica
- Grom Osie - Notecianka Pakość
- LTP Lubanie - Lech Rypin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Kursów niestety nie pamiętam, ale owe mecze:
- Elana Toruń - Gopło Kruszwica
- Grom Osie - Notecianka Pakość
- LTP Lubanie - Lech Rypin

Szkoda że nie pamiętasz ,ciekawi mnie jaki był na Elane bo jak ok 1,6 to git ,choc oni tam się nie znają ,cholera wie.

Co do nietrafionych typów w weekend Sparta przegrała 1-2⛔ ,ale troszkę sędzia odwalał bo tyfus z Bygoszczy.Oto relacja znajomego:

SĘDZIOWIE POMOGLI PRZEGRAĆ MECZ
Niestety Sparta przegrała z Centrą Ostrów Wielkopolski 1:2. Gola dla żółto-czarnych zdobył w doliczonym czasie Krzysztof Kretkowski (rzut karny). Wcześniej brodniczanie nie wykorzystali kilku znakomitych sytuacji, a swoje dorzucili sędziowie. Nie uznali prawidłowo zdobytej bramki, nie odgwizdali karnego na Kretkowskim, a kilka razy gwizdnęli rzekomego spalonego. Porażka boli, ale są kolejne mecze. Następny już w nastepną sobotę - w Brodnicy z Wdą Świecie.Dodatkowo z tego co wiem to sypali kartkami tylko gospodarzy.Tak to jest jak kiedyś w Brodnicy się jechało na sędziów z Bydgoszczy .


Września-Włocławia1-1 ⛔

Września przeważała w tym meczu i w 40min bramkarz Włocławi został ukarany czerwoną kartką .Od tego momentu po rzucie karnym Wrzesnia wygrwała 1-0 ,cały mecz praktycznie przewazali.W 82min dostali bramkę i się skończyło remisem.

Sokół Kleczew-Chełminianka 3-2✅
Wda-Jarota 0-2✅
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Kursy na III ligę są już wystawione, szybko coś tym razem( zazwyczaj w czwartek dopiero były). Radzę łapać teraz, bo do soboty strasznie pospadają ;)
PS. Przy okazji zapraszam do swojego tematu.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Rasel Dygowo - GKS Przodkowo
Typ:2
Kurs: 2,00 (STS)

Mój typ pochodzi z grupy Pom. - Zachodniopom. Czyli tam gdzie mieszkam i mam jakieś obeznanie, ale przejdźmy do rzeczy GKS już w IV lidze jechał mocno i wygrywał i wygrywał gdzie zajął I miejsce i w całym sezonie miał tylko 4 porażki. Bilans bramkowy miał bardzo dobry bo: 99-27. W tym sezonie ma dwa zwycięstwa i jeden remis z Gryfem Wejherowo 3-3, ale prowadzili w meczu 2-3 jednak w 80 minucie Gryf strzelił na 3-3 i tak mecz się zakończył. Tutaj gospodarzem będzie Dygowo jednak radzi ono sobie w kratkę bo wygrana (na wyjeździe w ostatniej kolejce z ostatnim zespołem ligi), remis (u siebie i bramkę strzelili dopiero w 87 minucie tak przegrywali) i porażka (u siebie z Arka Gdynia). Jak widać Rasel nie jest mocnym przeciwnikiem i zespól z Przodkowo bez problemu powinien wygrać ten mecz

Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno
Typ: X2
Kurs: 1.60(STS)

Chwaszczyno w IV lidze zajęło 2 miejsce tuż za Przodkowem opisanym wyżej, sytuacja w klubie jest opanowana sponsor czyli Toyota i Wader pensje płacą na czas czyli wszystko gra i widać jak gra bo w ostatniej kolejce pokonali u siebie Gryf Wejherowo 2-0(ten sam co wygrywał z Arką;)). Trenerem zespołu jest były piłkarz Aleksander Cybulski, do tego na bramce doświadczony Dariusz Grubba. W obronie i pomocy głównie są to zawodnicy ze szkółek Arki albo Lechii lub zawodnicy którzy to wyróżnili się w IV lidzie i przeszli do Chwaszczyna, napastnikiem jest Przemysław Duda (król strzelców IV ligi) i tak oto mamy mocny zespół. W I kolejce ograli Cartusię 1-0 w drugiej zremisowali z Koszalinem 0-0 (wyjazd, pierwszy taki daleki w historii klubu), i w III kolejce ograli wspomniany gryf. Dałem bezpieczny typ X2 ponieważ obawiam się tylko tak dalekiego wyjazdu i godziny meczu który to jest o 11:00 i piłkarze będą musieli wyjechać z Chwaszczyna około 4 rano i to może odbić się na dyspozycji zespołu, który moim zdaniem jest silniejszy niż rezerwy Szczecina.

Jako ciekawostkę dodam filmik z awansu Chwaszczyna do III Ligi:

https://www.youtube.com/watch?v=ZhaCLzrW-Vw
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
macio106... nic nie napisałeś o sile danego zespołu itd. a ja pod tym kątem zamierzam typować, choćby strona Chwaszczyna jest prowadzona w miarę sensownie...
ciekawe jaka będzie kadra Pogoni II na to spotkanie, ogólnie zamierzam zainteresować się tą ligą bardziej ????

na razie wklejam ofertę, zapraszam do wypowiedzenia się nawet bez typów o sile danych zespołów osoby z terenów gdzie skąd dane drużyny są.

 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
ciekawe jaka będzie kadra Pogoni II na to spotkanie, ogólnie zamierzam zainteresować się tą ligą bardziej ????
Wiadomo ważna sprawa, ale jeżeli nie będzie nikogo z I składu to Chwaszczyno jest faworytem nie oszukujmy się. Po za tym transfery Chwaszczyna nie są zrobione w ciemno bo:
MAKSYMILIAN WITKOWSKI
(02/09/1992 bramkarz, Chemik Police)

ROBERT ZBRZYZNY
(16/04/1992,obrońca, Kaszubia Koscierzyna)

BARTŁOMIEJ NAŁECZ
(02/03/1991,pomocnik,Gryf Słupsk)

KACPER MROZIK
(11/03/1994,pomocnik,Zawisza Bydgoszcz)

DOMINIK GAZIŃSKI
( ,pomocnik,Wisła Puławy)

RADOSŁAW SZUBA
(03/10/1994,Pomocnik,Polonia Gdańsk)
DAMIAN CZARNECKI
( ,pomocnik,Wisła Puławy)
MARCIN DAMPC
(08/12/1987,Amator Kiełpino,pomocnik )

Nie oszukujmy się słabi nie są. Osobiście byłem na kilku meczach Przodkowa i Chwaszczyna i mogę ci powiedzieć że drużyny mają radość z gry i są zgrani, pieniążki też są na czas także moim zdaniem są to dobre kluby.
---------------------------------------------
Kompletnie odbiegając od tematu filmik z III Ligi;
https://www.youtube.com/watch?v=spygCPDAyWw
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Widziałem dyskusję na temat typu na Lechię Dzierżoniów. Jedyny typ jaki tu można zagrać, to oczywiście Żmigród, byłem na ich 3 meczach u siebie w tym sezonie. Stilon prócz bramki w pierwszej połowie nie stworzył sobie sytuacji. W drugiej połowie dominacja Piasta i to Oni zasługiwali na zdobycie 3 pkt-ów. Jedyny typy, który można zagrać, to oczywiście na Żmigród. Pozdro.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Polonia Środa - Włocłavia Włocławek 1 @1.55
Pogoń Mogilno - Sokół Kleczew 2 @1.55
Jarota Jarocin - Solec Kujawski 1 @1.65
Podaje typy juz dzis, bo pewnie kursy do meczu poleca w dół. Od siebie proponuje 3 mecze z 3 ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej. z Oferty wybrałem te spotkania. Polonia Środa nie zaczeła rewelacyjnie sezonu, porażki z Kleczewem 0-4 i 1-2 z Ostrovią, oraz zwycięstwo na własnym boisku 1-0 z Tarnovią. Środa to solidny zespół, grający fajnie piłką, zwłaszcza mocny na własnym boisku i upatruję tu ich zwycięstwo. Co do Włocłavii to tak jak już pisałem, w zespole kilka doświadczonych graczy, a reszta to młodzież. Dla mnie to kandydat do spadku, dziwie się, że ugrali 1-1 z Wrześnią ostatnio, grając w 10-tke.
Co do drugiego meczu to Pogon to juz nie ta sama drużyna, w tym sezonie kadrowo mizernie, o ile pierwsza 11 jeszcze ok, to z ławki praktycznie nie ma kto wejść. Trzy przegrane ze słabym Solcem 2-1, z Nielba 2-1 i z Warlubiem 3-0. Kleczew do tej pory 7 punktów, remis z Warta 1-1 i dwa zwycięstwa ze Sroda 4-0 i 3-2 z Chełmianką. Kleczew to doświadczona drużyna, która bedzie walczyła o ponowne zwycięstwo 3 ligi. Do tej pory w Mogilnie Kleczew przegrał 2-1 bodajże, a w drugim meczu wygrał 2-0. Jak dla mnie Kleczew tutaj zwycięży.
Co do trzeciego meczu to przede wszystkim stawiam na Jarotę, bo Solec jest słaby, zespół po dużych przemianach, dużo osób odeszło, dużo przyszło, wiec zgranie kuleje. Wygrali 2-1 z Mogilnem, gdzie powinni przegrać wysoko. Jarota gra jeszcze w środe z Nielbą, to jedynie wpływa na minus z tym typem. Jarota też duże zmiany, z meczu na mecz beda wyglądać lepiej. Wygrali ze Świeciem ostatnio 2-0, wcześniej przegrali 2-3 z Brodnica i 0-2 z Centrą. Moim zdaniem spokojnie u siebie pokonają słaby Solec.
Osobiście łącze te trzy mecze w ako i puszczam. Pozwolę sobie wytypować pozostałe mecze, ale juz bez analizy, wiec jak ktoś chce coś grać to polecam te opisane spotkania.
Centra - Września 1x 1.05
Warta - Ostrovia x2 1.41
Chełmno - Tarnovia x 3.30
Swarzedz - Warlubie x2 1.22
Lech II Poznan - Nielba 1x 1.40
Brodnica - Świecie x2
1.43
Wszystkie kursy oczywiście z STS.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Granie na Jarotę mija się troche z celem. Owszem, kursy dobre, ale jest to zespół zagadka. Po pierwsze skład zmienił się w porównaniu z poprzednim sezonem. Również wielu przyszło i wielu odeszło. Druga sprawa to trener Dolata. Jest to słaby trener, nielubiany w szatni, a trzyma się posady tylko dlatego, że jest tani, miejscowy i zna się z działaczami. Na papierze mają piłkarzy na pierwszą piątkę, natomiast sami zawodnicy twierdzą, że z tym trenerem i jego decyzjami nic nie zdziałają. Mecz z Wdą był pod dyktando drużyny ze Świecia. Dopiero gdy Wda dostała czerwień, Jarocin zaczął coś grać. Pierwsza bramka strzał życia, druga to nieporozumienie bramkarza i obrońcy.
Pod typami na Kleczew i Środę również się podpisuję. Kleczew mocny i uważany za ponownego faworyta do wygrania ligii, natomiast Środa... Środa słaba w tym sezonie, bez wyróżniających zawodników, ale Włocłavia jeszcze słabsza. Do składu Środy wraca kapitan drużyny- Przybyłek.
Co do Ostrovii. Ostrovia ma mocny skład na 3 ligę, nie wiem czy nie jeden z mocniejszych, ale jest jedno ale... słabi bramkarze. W dodatku pierwszy bramkarz Peksa złamał kość piszczelową w meczu ze Środą i wypadł do końca sezonu, a bramkarz Reyer szału nie robi.
Warto zwrócić uwagę na Wartę Poznań. Mają w składzie kilku doświadczonych + resztę utalentowanej młodzieży, a nie oszukujmy się, 3 liga to nie poziom by tacy zawodnicy sobie nie poradzili. Dodatkowo Warta Poznań gra każdy mecz ligowy po Środzie Wlkp, a tam wymiana informacji, nagrania z meczu itp dobrze funkcjonują na linii Bekas - Owczarek, a to jakiś plus jest. Widać to bylo chociażby na meczu Warta - Kleczew.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Przepraszam za off-topic, ale może tutaj znajdę odpowiedź.
Po zamknięciu Tobet da się gdzieś w sieci obstawić III ligę? Wiem, że czasami bywa w Bet365, ale zawszę max parę meczy.
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Po zamknięciu Tobet da się gdzieś w sieci obstawić III ligę? Wiem, że czasami bywa w Bet365, ale zawszę max parę meczy.
Wydaje mi się, że tylko i wyłącznie STS wchodzi w grę. Przynajmniej Ja nie widziałem nigdzie indziej, oprócz paru meczów jakie daje Bet365 ;)
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Pisałem dziś do Betsafe w sprawie oferty na III i IV ligę polską.

Ewelina : Dzień dobry, mam na imię Ewelina.
Ja: Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy planują Państwo umieścić w swojej ofercie zakłady na III i IV ligę polską ?
Ewelina: Juz sprawdzam
Ewelina: Niesttey nie będziemy oferować tych lig
Ewelina: Bardzo mi przykro
Ja: Rozumiem, a można się dowiedzieć dlaczego ? bo w latach wcześniejszych taka oferta była dostępna
Ewelina: Niesttey nie udzielamy tego typu informacji
Ewelina: Dzial Sportowy nawet nam ich nie udziela
Ewelina: Naprawde nie znam odpowiedzi na to pytanie
Ja: W takim razie, dziękuje za informację. Pozdrawiam
Ewelina: Pozdrawiam

także pozostaje STS ;)
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
W dniu dzisiejszym uzupełnienie kolejek w trzeciej lidze w grupach podlasko-warmińsko-mazurskiej oraz małopolsko-świętokrzyskiej. Jako pierwsze swoje spotkanie rozpoczną rezerwy białostockiej Jagiellonii i tym właśnie spotkaniem się zajmę.
27.08.2014; 15:00
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
REMIS @ 5,20 STS
⛔
Wynik: 1-0, Od pierwszej połowy Concordia grała z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce, a mimo to dała sobie strzelić gola i przez całą drugą część gry nie potrafiła wyrównać. Frajerstwo.
mecz w Surażu


Przed czterema dniami rezerwy Jagiellonii uległy zambrowskiej Olimpii grając w bardzo mocnym składzie (przynajmniej na papierze). W składzie wystąpiło wielu zawodników z ekstraklasowych boisk, a mimo to nie potrafili nawet raz pokonać Czaplińskiego z Olimpii. Pawłowski, Dzalamidze czy Leimonas to nie są zawodnicy słabi. W każdym razie pierwsza porażka stała się faktem. Teraz na Podlasie przyjeżdża kulturowa mieszanka z Elbląga. Ostatnio Concordia przegrała dość nieszczęśliwie, bo do przerwy przecież pokonywała ŁKS, by w drugiej połowie stracić dwa gole i ostatecznie przegrać 1-2 robiąc tak zwanego &quot;łamańca&quot;. Aby scharakteryzować chociaż trochę drużynę z Elbląga nie trzeba długo szukać. Oficjalna strona Jagiellonii pisze o drużynie tak:
Concordia to spadkowicz z II ligi, ciekawy zespół, w szeregach którego w ubiegłym sezonie występowało wielu zawodników z zagranicy. Wśród międzynarodowego towarzystwa znalazł się Kameruńczyk, pięciu Hiszpanów i trzech Japończyków. Po spadku „troszeczkę” się pozmieniało i teraz w elbląskim klubie nikt nie mówi już po hiszpańsku. Z drużyny odeszli tak piłkarze, jak i trener z Półwyspu Iberyjskiego. Teraz Concordią dyrygować będzie za to Japończyk – Kei Hoshikawa Szkoleniowiec z kraju kwitnącej wiśni, w swojej ojczyźnie wcześniej pracował z… kobietami. W Elblągu pomaga mu Tomasz Sajdak. Zrezygnowano z Hiszpanów, ale nadal są tam Japończycy, Concordię wzmocnili też Australijczyk oraz Koreańczyk.
W drużynie rezerw Jagiellonii nie zagra już tak duży &quot;szrot&quot; z pierwszej drużyny. Siły obu ekip prezentują się podobnie i w moim mniemaniu jest to 50/50. Myślę, że zakończy się to pierwszym podziałem punktów dla obu drużyn w sezonie.​
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Rasel Dygowo - GKS Przodkowo
Typ:2 ✅ 1-2
Kurs: 2,00 (STS)
...

Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno
Typ: X2 ✅ 1-4!!! aż szkoda że nie grałem po kursie 2,96.
Kurs: 1.60(STS)

...
Idealne analizy na tę kolejkę, szkoda tylko ze nie pograłem samego Chwaszczyna. W następnej kolejce Chwaszczyno będzie grało u siebie z Raselem, będę musiał wybrać się na to spotkanie i zobaczyć tę strzelaninę.:]
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Polonia Środa - Włocłavia Włocławek 1 ✅@1.55
Pogoń Mogilno - Sokół Kleczew 2 @1.55⛔
Jarota Jarocin - Solec Kujawski 1 @1.65
Podaje typy juz dzis, bo pewnie kursy do meczu poleca w dół. Od siebie proponuje 3 mecze z 3 ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej. z Oferty wybrałem te spotkania. Polonia Środa nie zaczeła rewelacyjnie sezonu, porażki z Kleczewem 0-4 i 1-2 z Ostrovią, oraz zwycięstwo na własnym boisku 1-0 z Tarnovią. Środa to solidny zespół, grający fajnie piłką, zwłaszcza mocny na własnym boisku i upatruję tu ich zwycięstwo. Co do Włocłavii to tak jak już pisałem, w zespole kilka doświadczonych graczy, a reszta to młodzież. Dla mnie to kandydat do spadku, dziwie się, że ugrali 1-1 z Wrześnią ostatnio, grając w 10-tke.
Co do drugiego meczu to Pogon to juz nie ta sama drużyna, w tym sezonie kadrowo mizernie, o ile pierwsza 11 jeszcze ok, to z ławki praktycznie nie ma kto wejść. Trzy przegrane ze słabym Solcem 2-1, z Nielba 2-1 i z Warlubiem 3-0. Kleczew do tej pory 7 punktów, remis z Warta 1-1 i dwa zwycięstwa ze Sroda 4-0 i 3-2 z Chełmianką. Kleczew to doświadczona drużyna, która bedzie walczyła o ponowne zwycięstwo 3 ligi. Do tej pory w Mogilnie Kleczew przegrał 2-1 bodajże, a w drugim meczu wygrał 2-0. Jak dla mnie Kleczew tutaj zwycięży.
Co do trzeciego meczu to przede wszystkim stawiam na Jarotę, bo Solec jest słaby, zespół po dużych przemianach, dużo osób odeszło, dużo przyszło, wiec zgranie kuleje. Wygrali 2-1 z Mogilnem, gdzie powinni przegrać wysoko. Jarota gra jeszcze w środe z Nielbą, to jedynie wpływa na minus z tym typem. Jarota też duże zmiany, z meczu na mecz beda wyglądać lepiej. Wygrali ze Świeciem ostatnio 2-0, wcześniej przegrali 2-3 z Brodnica i 0-2 z Centrą. Moim zdaniem spokojnie u siebie pokonają słaby Solec.
Osobiście łącze te trzy mecze w ako i puszczam. Pozwolę sobie wytypować pozostałe mecze, ale juz bez analizy, wiec jak ktoś chce coś grać to polecam te opisane spotkania.
Centra - Września 1x 1.05✅
Warta - Ostrovia x2 1.41⛔
Chełmno - Tarnovia x 3.30⛔
Swarzedz - Warlubie x2 1.22⛔
Lech II Poznan - Nielba 1x 1.40
Brodnica - Świecie x2
1.43⛔
Wszystkie kursy oczywiście z STS.
Niestety Kleczew przegrywa 1-0 po rzucie karnym i kupon można do kosza wywalić. Ogólnie moje typy na tą kolejkę się nie sprawdziły jak widać :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Górnik II Zabrze - LKS Czaniec
KRAJ/LIGA: Polska / III Opolsko-Śląska
TYP: Over 2,5
KURS: 1,75
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
ANALIZA:
Rezerwy Górnika dziś rozegrają mecz z LKS Czaniec haha rywal Polonii w przyszłej kolejce ???? Spodziewam się sporej ilości bramek ponieważ pierwsza drużyna Górnika grała wczoraj a zatem zaciąg z pierwszej drużyny będzie możliwy ???? . Górnik ten mecz będzie rozgrywać na boisku Sparty Zabrze ale w dotychczasowych meczach średnia bramek z udziałem Zabrzan to 3,85 na mecz :O. Goście pod tym względem wyglądają gorzej i średnio na mecz wpada 1,57 ale liczę na to że to Górnik dziś postrzela który grając jako gospodarza uzyskał takie wyniki:
- Górnik II Zabrze 6-2 Ruch II Chorzów
- Górnik II Zabrze 2-0 Piast II Gliwice
- Górnik II Zabrze 3-4 Górnik Wesoła (Mysłowice)
LKS tylko w jednym meczu nie strzelił gola a do tej pory rozegraliśmy 7 kolejek ????
Historia spotkań długa nie jest ale zawsze hehe:
III liga: 29.09.2013 r. Górnik II Zabrze - LKS Czaniec 1:2 (2x Piotr Świerczyński)
III liga: 12.04.2014 r. LKS Czaniec - Górnik II Zabrze 0:2
Powodzenia ????
60min 3:0 ✅ ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom