>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - Sezon [2014/2015]

Status
Zamknięty.
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Nie spotkałem jeszcze ofert kursowych na mecze 3 ligi małopolsko-świętokrzyskiej na Wielką Sobotę (4 kwietnia), ale później mogę nie mieć czasu tutaj wchodzić, także teraz coś zaproponuje:
Granat Skarżysko Kamienna - Beskid Andrychów 1
Beskid pomimo dość niskiej pozycji w lidze jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem, szczególnie groźnym u siebie. Granat który był w niesamowitej fali w zeszłym sezonie, między innymi tam przegrał (u siebie wygrał mecz który zagwarantował im awans, ale z tego co widziałem, Beskid dość przyjacielsko podszedł do tego meczu). Granat pomimo problemów z wycofaniem sponsora, dalej trzyma naprawdę fajny poziom, chociaż wydaje mi się że leciutko niższy, pomimo to u siebie są jak na 3 ligę niesamowicie skuteczni i dalej mają fajny zespół. Stracili już za dużo punktów w tej rundzie, myślę że w niewielkich rozmiarach, ale pokonają Beskid.
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim X
Hit 3 ligi małopolsko-świętokrzyskiej, Podrażniona Soła zeszłoroczną przegraną o baraże z granatem, w tym roku dadzą z siebie wszystko żeby zająć to 1 miejsce, zwłaszcze że tak jak wyżej pisałem rok temu Granat był poza zasięgiem, a w tym jest troche słabszy. Na drodze Soły stoi Wisła Sandomierz- runda jesienna wyborna, w tej dwa remisy i zwycięstwo z mocnym Kszo. Myślę że Wisła nie zejdzie z właściwych torów i dalej będzie trzymała wysoki poziom, zdają sobie sprawę że grają u siebie, jeżeli przegrają Soła ich przeskoczy. Będzie ciekawa wymiana ciosów i wydaje mi się że bramkowy remis.
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków 2
Garbarnia coraz silniejsza, zwycięstwo z Koroną II, remis z dwoma faworytami ligi (świetny i emocjonujący mecz z Granatem), stać ich na ogranie umówmy się średnio grającej Uni (zwycięstwo z Granatem, jednak po słabym meczu)
Wierna Małogoszcz- Kszo Ostrowiec 2
Kszo gra coraz fajniej, to nie ta sama drużyna która rok temu walczyła o utrzymanie, dalej nie znalazła patentu na zwycięstwa z drużynami z samej góry, ale z pozostałymi radzi sobie bardzo dobrze. Wierna obudziła się w rundzie wiosennej i w pierwszych trzech meczach zdobyła prawie tyle punktów co w całej zeszłej rundzie, ale czuje że na Kszo to się zatrzyma.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Trzeba było napisać jeszcze kogo nie będzie bo masz info z szatni i buk wystawi Ci kursy 1,25 na gospodarzy i na 2jki po 1,5 i będziesz mógł wygrać miliony ????
????

zaraz rozpiszę 4 ligę żeby oddsmakerzy mieli łatwiej z ustalaniem kursów...

????
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Jako, że mieszkam w województwie lubelskim i interesuję się lokalną piłką nożną to postanowiłem napisać jaki kuponik jutro gram w STS właśnie na 3 ligę lubelsko-podkarpacką (może komuś się przyda). Jedno spotkanie będzie z &quot;analizą&quot; dwa pozostałe to &quot;suche&quot; typy.

Stal Kraśnik - Motor Lublin typ: 2 kurs: 1.65 ✅

Kraśnik to zespół zamykający jak na razie ligową tabelę. 3 ostatnie spotkania kończyli porażką i powiem szczerze, że nie zanosi się, aby poprawili sobie nastrój na święta Wielkanocne, bowiem do Kraśnika przyjeżdża nikt inny jak lubelski Motor. Lublinianie to zespół, który za wszelką ceną będzie chciał wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej w tym sezonie ( nie bez powodu w Lublinie powstał stadion) rundy wiosennej nie zaczęli może rewelacyjnie (1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka), ale w jutrzejszym meczu wydaję mi się, że bez problemu powinni wywalczyć trzy punkty, no bo z kim wygrywać jak nie z zespołem zamykającym ligową stawkę i będącym ostatnio w fatalnej formie.

Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski typ: 1 kurs: 1.40 ✅

Lublinianka Lublin - Avia Świdnik typ: 2 kurs: 2.20 ⛔
_______________________________
Łączy kurs na kuponie : 5,08

Nie polecam oczywiście grać tego za jakąś szaloną kwotę (chociaż i tak w STS maks to 200zł), bo to jest III liga i tutaj teoretycznie każdy może ograć każdego. Ja pobieram ten kupon za 50 złotych. Pozdrawiam.

Edit :

Wyniki :

Stal Kraśnik - Motor Lublin 0:3 ✅
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 ✅
Lublinianka Lublin - Avia Świdnik 1:1 ⛔
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Kolejna dawka spotkań z regionu Lubelskiego, które odbędą się jutro. Gram ten kupon za 50 zł w STS.

Polska III Liga Lubelsko-Podkarpacka : JKS Jarosław - Karpaty Krosno typ: 2 kurs: 1.70 ✅
Polska IV Liga Lubelska : Janowianka Janów Lubelski - Orlęta Łuków typ: 2 kurs: 1.65 ⛔
Polska IV Liga Lubelska : Omega Stary Zamość - Powiślak Końskowola typ: 2 kurs: 1.45 ✅

Łączny kurs : 4.07
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
III liga Lubelsko-Podkarpacka
Lublinianka Lublin - Resovia godz: 15:00
kurs 1.50
Mecz na pięknej Arenie Lublin gdzie gospodarze podejmuja Resovię Rzeszów.Aktualnie 3 zespoł ligi. Drużyna z Lublina prezentuje się przeciętnie, jak nie słabo. Zaledwie cztery zwycięstwa, aż jedenaście remisów i tyle samo porażek i obecnie zajmują 15 pozycję.W ostatniej kolejce Lublinianka zremisowała na wyjeździe z Tomasovią 2-2, Rzeszowianie natomiast pokonali na Wyspianskiego 22 Sokoła Sieniawa 3:1. Oba zespoły mierzyły się ze soba trzy razy i trzykrotnie padały remisy. Jesli Resoviacy myslą o dogonieniu Karpat Krosno muszą ten mecz wygrac, gdyż własnie w następnej kolejce spotkają sie z liderem tabeli.
 
wal 32

wal

Użytkownik
3 liga Dolnośląsko-Lubuska Sobota 16.05.2015 godz:17:00
Mostki-Gorzów Wlkp. Typ 1 @ 1.50 STS
Ostatnie słabsze wyniki ekipy z mostek były spowodowane kontuzjami i kartkami a na mecz ze stilonem są wszyscy zdolni do gry...personali mostki mają lepszy skład od stilonu...na boisko zawodnicy formacji wybiegną bardzo zmotywowani &quot;$$$&quot; Nie bede sie tu za dużo rozpisywać....Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
3liga Kuj-pom-wlkp
Warlubie-Tarnovia 1 1,6 4/10 Fortuna 1:0
Jak dla mnie mocny bet na dzis.Widzialem obie ekipy na zywo i Tarnovia nic ciekawego nie prezentuje.Warlubie mimo porazki ostatniej ,dzis spokojnie powinno sobie poradzic z ekipą z wlkp.
Sparta-Środa 2 3,02 2/10 0-1
Sparta ostatnio nic nie gra ,przegrali we Wrzesniu 2-0 gdzie nic nie grali,w tyg z slabym Włocławkiem zremisowali tylko u siebie 1-1 i ledwo co wygrali ze slabą Tarnovia 3-2 .Druzyna gra dno a czolowy strzelec Kupisz ma kontuzje.Środa ma kilku doswiadczonych grajkow w swojej druzynie i kurs tu powinien byc dwa razy nizszy jak na moje.Pogoda nie dopisuje ale mysle ze goscie spokojnie moga wygrac to spotkanie mimo ostatnich remisow.

Do KASY
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Ostrovia -Warlubie x2 1,76 2,5/10 Fortuna 12:00
Wczoraj troszkę sie opuścilem ale prognozy wypadły by w 100% .Dzis stawiam ze Start nie przegra tego meczu.Wprawdzie Ostrovia wygrala ostatnie dwa mecze ale rywale nic godnego nie zaprezentowali i nie byli tak silni jak dziesiejszy rywal.Warlubie ma w swoich szeregach kilku doświadczonych graczy i grają fajną ,mądrą piłke też widzialem ich w akcji.Ostatnio trochę meczyli sie z Tarnovia ale mogli wygrac spokojnie wyzej ten mecz z relacji mojego kolegi na meczu.Dzis mysle ze spokojnie są w stanie chociaz zremisowac ten mecz.
 
C 13

caluss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska III liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa
Typ: Skra Częstochowa DNB (5/10)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mam dziś dla Was propozycję, która rzuciła mi się w oczy, gdy tylko zobaczyłem ofertę. Jak dla mnie buk nie docenia drużyny gości, z czego trzeba skorzystać.
Górnik II Zabrze wychodzi na pewno na mecz bez zawodników z &quot;jedynki&quot;. Jestem o tym przekonany, bo pierwsza drużyna jedzie w niedzielę do Białegostoku na ciężki mecz z Jagiellonią, a oprócz tego warto wspomnieć o przepisie, który zabrania zawodnikom brać udział w obu ligach podczas jednej kolejki.
Drużyny Górnika II i Skry są usytuowane obok siebie w tabeli. Już o nic nie walczą (gospodarze, bo goście o większe pieniądze). Górnik ostatnie wyniki bez żadnych eksplozji formy. Remis w Bytomiu, remis z Odrą Opole, nic specjalnego. Skra ostatnio pokonała bardzo przekonująco 6:1 Skalnik Gracze. Wcześniej zanotowali serię pechowych remisów. Widać, że Skrze bardzo zależy na punktach, a do dyspozycji trenera będą sami najlepsi gracze w kadrze meczowej. Górnik wystąpi drużyną złożoną z zawodników rezerw uzupełnionymi zawodnikami z CLJ.
Skra preferuje mocne otwarcie (bardzo często zdobywają bramki na początku spotkania), a potem starają się wyłączyć z atakowania większą liczbą graczy i czekają na swoje szanse i starają się kontrować. Górnik ostatnio nie może pochwalić się wielkimi zdobyczami bramkowymi, to też sądzę, że jak Skra dobrze wejdzie w mecz to gospodarze mogą mieć spory problem.
Oprócz tego pobieram:
Skra win @2.5 2/10
Skra/Skra HT/FT @4 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Wrzesnia-Warlubie x2 1,91 4/10 sts 0-0
Co z tego ze Wrzesnia ma tylko teoretyczne szanse zeby pozostac w 3lidze ?Warlubie ma pieniedze i tego meczu raczej nie odpusci ,nie pojechali na wycieczke na pewno.Mimo ze wyniki nie są rewelacyjne ostatnio mogą wg mojej oceny wygrac nawet ten mecz.Wrzesnia o dziwo wygrala ostatnio w Węgrowcu ,ale to Nielba odpuscila ten mecz bylo to widac gołym okiem.Jak dla mnie value na ten mecz i nie odpuszczam jego granie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom