>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
3 liga kuj-pom:
Pogoń Mogilno-Luboński KS under 2,5 @1,90 Tobet
Pogoń wygra @4,20 Tobet

Kibice w Mogilnie w końcu doczekali się 1 meczu w historii miasta na poziomie 3 ligi. Do Mogilna zawitają goście z Lubonia. Stadion nadal w trakcie renowacji,ale 50 % trybun już z krzesełkami,jest nowa tablica wyników i nowy duży parking.Pogoda dopisuje,więc będzie nadkomplet ludzi z całej gminy:cool: Ja nawet z Bydzi tam zawitam..
Krótko co do typów: obie ekipy rozegrały po 3 mecze na razie,strzeliły w sumie 1 bramkę..Po meczu Pogoni w Ostrowie byłem sceptyczny,bo pomocnicy popełniali fatalne straty i skończyło się na 1-4.Frycowe zapłacone i dwa kolejne wyjazdy to już gra na &quot;zero&quot; w tyle. Dziś będzie podobnie,Pogoń nie rzuci się do ataków bo założenie w klubie jest jedno-nie przegrać tego pierwszego meczu.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska
Skromny pewniaczek na jutro:
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Głubczyce 1 1.25 Betsafe✅
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Głubczyce ponad 2.5 1.60 Tobet
✅
Wybrałem do krótkiej analizy spotkanie pomiędzy Szczakowianką Jaworzno oraz beniaminkiem Polonią Głubczyce. Gospodarze zgłaszają chęć awansu, bądź przynajmniej walki o wysoką pozycję w lidze. Polonia za to od początku sezonu znajduje się na miejscu spadkowym i szczerze raczej z tego miejsca nie wyjdzie. Gościom brak atutów by rywalizować na tym poziomie rozgrywek i widać to od początku sezonu. Dotychczas dwa razy grali na wyjeździe i zebrali baty 3-0 oraz 5-1. O punkty mogą walczyć głównie na własnym boisku, jednak tam tylko remisują. Jutro przyjeżdżają na bardzo ciężki teren. Szczakowianka ostatnio straciła punkty ale grała z bardzo dobrą ekipą- Skrą Częstochowa. Generalnie, Jaworzno bardzo dobrze gra u siebie i co ważne dla drugiego typu strzelają dużo bramek. A Polonia? Najwięcej w lidze traci. Piłkarska obie drużyny to różnica jednej klasy i jeśli nie stanie się nic nieprzewidywalnego to Szczakowianka pewnie pokona gości z Głubczyc.
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
3 liga małopolsko-świętokrzyska:

Typ na dziś:

W derbach województwa świętokrzyskiego beniaminek Wisła Sandomierz podejmie u siebie Juventę Starachowice. Ja w tym meczu nie widze innej możliwości niż zwycięstwo Wisły. Co prawda to beniaminek, a juve w poprzednim sezonie zajęło 6 miejsce w 3 lidze, jednak teraz to zupełnie inna drużyna. Co prawda w klubie nie zaszła wielka rewolucja kadrowa, jednak odeszło dwóch kluczowych piłkarzy Mirosław Kalista i Karol Kopeć. Ten pierwszy to król strzelców poprzedniego sezonu, był na testach w klubach ekstraklasy(dostał nawet angaż w Jadze, ale po zmianie trenera wrócił do klubu), jednak ostatecznie zakotwiczył w Łysicy Bodzentyn, klubie także 3-ligowym ale mającym ambicje grać w wyższej lidze. Kopeć natomiast zasilił 2-ligowy Pelikan Łowicz. Bez tych piłkarzy gra Juventy wygląda bardzo słabo. Ich skład opiera się głównie na juniorach i Dariuszowi Andule, byłym królu strzelców, który jednak po kontuzji z poprzedniego sezonu zgubił gdzieś swoją formę i w tym sezonie narazie nie strzelił żadnego gola. Poza tym w zespole ze Starachowic od poprzedniego sezonu nie dzieje się najlepiej. Z klubu chce wycofać się główny sponsor Perfopol, który już bardzo mocno ograniczył wydatki na seniorów. Przed sezonem grozili nawet że jeśli nie dostaną dodatkowych pieniędzy z miasta to nie wystartują w kolejnym sezonie z powodu braku funduszy. W poprzedniej kolejce dostali baty u siebie od Granatu 4-0, a przecież w poprzednim sezonie to były równorzędne drużyny. Narazie jedyne zwycięstwo to wymęczone w doliczonym czasie gry zwycięstwo u siebie z Lubaniem Maniowy, który dotychczas jest bez punktu. Wisła natomiast w poprzednim sezonie wygrała swoją grupę 4 ligi, w tym sezonie po 4 kolejkach 1 punkt więcej od juve, przegrali dotychczas tylko z ww Łysicą 2-0, która wzmocniona w tym sezonie będzie liczyć się w walce o awans oraz remisowali z groźnymi Hutnikiem Kraków i Limanovią Limanowa. Ogólnie oba kluby w tym sezonie powinny walczyć o utrzymanie, ale ja w tym meczu mam zamiar grubiej postawić na Wisłę, która grając u siebie przy dopingu kibiców powinna wygać. Tak wysoki kurs na Sandomierz to prezent. Dla mniej odważnych polecam 1X, po mniejszym kursie ale to już absolutny pewniak w moim odczuciu.

Wisła Sandomierz - Juventa Starachowice 1 2,30 Tobet ⛔
Wisła Sandomierz - Juventa Starachowice 1X 1,39 Tobet ⛔
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Beskid Andrychów - Lubań Maniowy
1:3 ????ale wtopa z tym typem nawet bym nie przypuszczał ,że tak będzie
typ: 1
kurs: 1.55
bukmacher:Tobet

W sobotę czyli jutro o godzinie 16 rozpocznie się mecz lidera III ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej z przed ostatnią drużyną w lidze czyli Lubaniem Maniowy. Drużyna z Andrychowa bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku co też pokazują statystyki 3 mecze u siebie 3 wygrane z : Juventą Starachowice 1:0 , Popradem Muszyna 4:0 i Bocheńskim 3:0 . Do tego ma bardzo solidny zespół jak na realia III ligowe m.in. Tomasz Moskała zawodnik z ekstraklasowo przeszłością i taki właśnie zawodnik może rozstrzygnąć spotkanie jedną akcją co przekonałem się w jednym meczu w którym uczestniczyłem. Lubań rozpoczął fatalnie rozgrywki na 5 meczy , 4 razy schodził pokonany z boiska a raz udało mu się zremisować i widać,że zespół będzie walczył o utrzymanie. W poprzednim sezonie Lubań wygrał u siebie z Beskidem a na ich stadionie zremisował 1:1 . Moim zdaniem warto pograć Beskid spisują się bardzo dobrze na swoich &quot;śmieciach&quot; i nie obawiam się w ogóle o nich po tym co pokazali w spotkaniach u siebie. Oglądałem ich mecz grają twardo do tego mają wiernych kibiców ,którzy ich spierają także będzie to dodatkowym atutem.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 2.35; 1X 1.41 @Tobet
Ja dzisiaj robię ostatnie podejście do Startu. Albo działdowianie wygrają, przełamią się i odbiją od dna tabeli, albo ten klub czekają spore zmiany, łącznie ze zmianą trenera. Aż trudno uwierzyć, że w zeszłym sezonie Start wygrał III ligę, a ze składu ubyło zaledwie dwóch-trzech zawodników (na dodatek uzupełnionych wcale niegorszymi). Tak to chyba jednak już jest w Polsce. Start wygrał ligę, nie awansował, bo nie było kasy. Teraz zawodnicy nie mają mobilizacji na grę, bo walczą praktycznie o nic. Ja jednak wierzę w ten zespół i w nieskończoność na pewno nie będą przegrywali i remisowali. Okazja na trzy punkty jest duża, bo na przeciw staje trzynasty w tabeli Dąb Dąbrowa Białostocka, który przegrał ostatnie cztery mecze kolejno: 0:2, 0:3, 1:2 i 1:4. Działdowianie grają u siebie, są na pewno zmobilizowani na przełamanie. Stać ich na wiele, ale zdecydowanie coś się zacięło. Sądzę, że dzisiaj przyjdzie przełamanie, a kurs jest naprawdę ciekawy.
 
B 2K

borek149

Użytkownik


Chemik Police - Koral Dębnica 1 @ 2.16 Betsafe ⛔ po raz kolejny prowadzili, dyktowali warunki gry i ponownie stały fragmenty gry zabiera 3 punkty ...


4 kolejka spotkań 3 ligi bałtyckiej. Dziś ciekawy pojedynek Polickiego Chemika z Koralem Dębnica. Gospodarze dzisiejszego pojedynku są jak na razie nie pokonani w lidze, ale również i nie odnieśli zwycięstwa 3 spotkania 3 remisy.

Drawa Drawsko Pomorskie - Chemik Police 0:0
Chemik Police - Lechia II Gdańsk 0:0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=DpRBkIf4zeM

Dąb Dębno - Chemik Police 5:5

http://www.youtube.com/watch?v=9lywNBbcHcg&amp;amp;feature=player_embedded


Mimo, iż jeszcze nie zaznali w tym sezonie jak smakuję smak zwycięstwa, gra młodego zespołu z Polic może powiewać optymizmem. W spotkaniu w Drawsku Pomorskim byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużyli na komplet punktów. Również w drugim spotkaniu na obcym terenie powinni zaaplikować komplet punktów, w Dębnie prowadzili 5:2 na 20 minut przed końcem spotkania i rozluźnili szyki obronne, co perfekcyjnie wykorzystał zespół Dębu zdobywając 3 bramki w przeciągu 7 minut - wszystkie po stałych fragmentach gry (karny, 2 rożne). W jedynym jak dotychczas spotkaniu przed własną publicznością zremisowali z liderem ligi bałtyckiej - Lechią II, która w tym spotkaniu była wzmocniona dobrymi graczami z pierwszego zespołu, mianowicie w defensywie po profesorsku zagrał Deleu a także dużo spokoju w tyłach zapewnił Bajić natomiast w akcjach ofensywnych popłoch siał Wiśniewski. Mimo tego młody, ambitny, dużo biegający zespół z Polic pokazał w drugiej połowie spotkania przyzwoity futbol.

Na szczególną uwagę zasługuje na pewno formacja ofensywna Chemika, która w ostatnim spotkaniu prezentowała się wręcz wyśmienicie aplikując swoim rywalom aż 5 bramek. Stwarzając sobie bardzo łatwo sytuacje bramkowe po bardzo ciekawych akcjach. Natomiast obawy budzi formacja obronna, która wręcz fatalnie zachowywała się przy stałych fragmentach gry.
Trener Policzan Mariusz Szmit zapowiedział, iż w tej formacji dokona pewnych roszad aby wyciągnąć wnioski z pojedynku z Dębna.
Wiele spokoju na pewno wniesie nowy nabytek Chemika, który zadebiutuje w spotkaniu z Koralem Rafał Kalinowski wysoki i silny fizycznie zawodnik jest bardzo potrzebny w blokach defensywnych. Z pewnością będzie to ogromne wzmocnienie zespołu, gdyż piłkarz ten występował w poprzednim sezonie regularnie występował na boiskach pierwszej ligi w barwach Floty Świnoujście. W zespole z wyspy Uznam występował w pierwszym składzie prezentując się kibicom w 19 spotkaniach (18 w wyjściowej jedenastce) niestety zimą doznał urazu kolana i w jego miejsce wskoczył inny gracz.

Zespół z Dębnicy ma na swoim koncie 3 punkty, które zawdzięcza dzięki bardzo szczęśliwemu zwycięstwu na inauguracje z Gwardią Koszalin 2:1. Następnie przyszły dwie porażki, pierwsza w Gryfinie 0:1 z tamtejszym beniaminkiem Energetykiem, a następnie przed własną publicznością 1:2 z Kołobrzeską Kotwicą.

W poprzednim sezonie zespół Korala w spotkaniu z Chemikiem w Policach postawił autobus we własnym polu karnym i bardzo szczęśliwie udało mu się wywieźć bezbramkowy remis. W drugim spotkaniu w Dębnicy, Policzanie już nie pozostawili złudzeń piłkarzom Koralu i łatwo wygrali 2:0 i tylko dzięki dobrej postawie bramkarza Koralu Radosława Kucia skończyło się na 2 bramkach dla gości.

Skróty spotkań z poprzedniego sezonu:

Chemik Police - Koral Dębnica 0:0

http://www.youtube.com/watch?v=gS_HQlyv1Qo&amp;amp;feature=player_embedded

Koral Dębnica - Chemik Police 0:2

http://www.youtube.com/watch?v=gYCtyaRuqTM&amp;amp;feature=player_embedded


W dzisiejszy spotkaniu według tego co prezentują od początku rundy piłkarze obu drużyn dość wyraźnym faworytem tego spotkania są gospodarze i kurs jaki sprezentowali nam bukmacherzy zdecydowanie zachęca do gry.


Warto również pograć:
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 @ 1.70 betsafe ⛔
z braku czasu analizy brak.
Transmisja live tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Coś z mojego podwórka ;)
Mega lokata, naprawde gorąco POLECAM!!!
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2 @1.22 Tobet
Stal nadal w rozsypce. Drużyna która z powodu kłopotów finansowych w ostatniej chwili zgłosiła się do rozgrywek na III ligowym froncie. Skład w dużym stopniu bazuje na zawodnikach miejscowych którzy w ubiegłym sezonie występowali w drugiej drużynie w A-klasie. Z kadry z poprzedniego sezonu z 3ligi zostali tylko bramkarz Kurzępa oraz pomocnik Mietlicki. Sprowadzono także 3 ukrainców ale niczym wielkim się oni nie wyróżniają. Stal dostaje baty jak popadnie i końca tej serii nie widać. 7 meczy 0pkt, stosunek bramek 3-37! Porażki kolejno: 2-4, 0-8, 0-4, 1-3, 0-3, 0-7, 0-8.
Przeciwnik drużyna Radzyńskich Orląt również nie imponuje w tym sezonie. Jedyne 2pkt w 7 meczach. Natomiast wyniki już zdecydowanie bardziej wyrównane: 0-1, 0-0, 1-2, 0-1, 0-3, 1-1, 0-2. Kadra zdecydowanie lepsza od gospodarzy, przede wszystkim wielu zawodników, którzy wystepowali w druzynie Orlat w poprzednich sezonach i są juz ograni na 3ligowym poziomie, w przeciwienstwie do zawodników kraśnickiej Stali, która w chwili obencej poziomem przypomina drużyne klasy okregowej.
Nie bede się tutaj dalej rozwodził w tym temacie. W Stali wciąż nie widać choćby niewielkiego światełka w tunelu, o czym świadczą ostatnie wyniki. Nie sądze aby wiele się przez ostatni tydzien zmieniło. Dla Radzynian wreszcie nadarza się świetna okazja na pierwsze w sezonie zwycięstwo i zrobią wszystko aby to wykorzystać. Lepszej szansy na 3pkt już nie będzie. Szykuje się kolejna wysoka porażka gospodarzy i nawet atut własnego boiska nic tutaj nie zmieni. Nie daje Stali żadnych szans. Kurs jak na mecz wyjazdowy mizerny, ale jak na to co prezentuje teraz Stal i tak trzeba się cieszyc ze dali 1.22, bo kurs rzedu 1.10 naprawde ani troche by mnie nie zdziwił. Polecam!
Do tego można dorzucić z IV ligi lubelskiej: Hetman Zamóść - Sparta Rejowiec 1 @1.42 oraz Bogdanka II Łęczna - Orion Niedrzwica 1 @1.20. Niestety nie mam juz czasu na napisanie analizy, może jutro coś skrobnę. W każdym bądź razie przewyższają swoich rywali o klasę i każdy inny wynik niż zwyciestwa gospodarzy będą spora niespodzianką.
Stal + Hetman + Bogdanka @2.08 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 26

shithead

Użytkownik
@maciek90, obiektywnie widzę do sprawy podchodzisz i za to brawa, rzetelna ocena możliwości własnej drużyny. Typ wygląda, mimo kursu zachęcająco.
Ja chciałem Ci tylko zwrócić uwagę, że kurs na Hetmana, jeśli chcesz go pograć (też wydaje mi się, że warto), w betsafe wynosi 1.67. W Tobecie też taki był, ale zleciał, w betsafe się utrzymuje, dlatego warto skorzystać.
Pozdro!
 
R 0

roni5

Użytkownik
Witam, moim zdaniem pewny typ do grania, sobota godz. 16, II liga
grupa wschodnia, motor lublin stal stalowa wola, kurs 2,35 na motor ,
debiut Piotrka Świerczewskiego w Motorze, motor 16 miejsce, stal 17, warto ????
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
3 liga zachpom
Pogon II Szczecin Arka II Gdynia 2:0 ✅
1.51 betsafe 1.60 tobet
Pogon poczyna sobie przyzwoicie w lidze, bilans mógłby być jeszcze lepszy gdyby w pierwszej kolejce nie przegrali z Błekitnymi grając praktycznie w całości zawodnikami z kadry I zespołu. Jutro spodziewam sie iż dwójeczka zostanie wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej kadry tj, Zwolinskim, Wisniewskim, Mosnikovem czy Akafoshim. Arka II to jeden z gorszych zespołów ligi jutro raczej zagra bez wzmocnien z pierszego zespołu ponadto czeka ich 350 kilometrow podróży a mecz juz o 11.
 
andrewo8 49

andrewo8

Użytkownik
III Liga - Lubelsko-Podkarpacka

Stal Sanok - Stal Mielec 2✅ Betsafe 2.60 dla zapobiegliwych X2 ???? 1.53
0 - 2
Mecz na szczycie w III Lidze lub-pod 1 Sanok podejmuje 3 Mielec i Mielczanie jadą do lidera po 3 pkt. ;D
Przed sezonem nie zanosiło się że Sanok będzie aż tak wysoko ale co dobry terminarz solidny zespół ,grający ze sobą już któryś sezon zawodnicy i po 7 kolejkach mają 19 pkt ale oprócz Nowej Sarzyny 1-1 i Boguchwały 2-1 nie mieli jeszcze groźnego rywala. Nie przegrali jeszcze meczu chyba pora na to.
Co do Mielczan nie jest tajemnicą że ambicję są i to niemałe bo trener Gąsior wrócił na stare śmieci a połowa kadry została zmieniona głównie powrotami byłych zawodników. Gra nie wygląda źle mimo że nadal mają spore rezerwy zwłąszcza w ofensywie &lt;7-0 z Kraśnikiem nie biorę na poważnie&gt;. Mielec mimo młodego składu ma duży potencjał i na pewno nie przestraszą się Sanoczan mają już na rozkładówce Nową Sarzynę Przemyśl Avię i 0-1 z Tomasovią więc sama góra.... jak podkreśla Gąsior lepiej grają też na wyjazdach z powodu braku dobrej płyty w Mielcu &lt;stadion w przebudowie&gt;.
Nie jest to jakiś pewniak bo nie raz mnie zawiedli ale na pewno nie widzę jutro przegranej Stali Mielec.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie - Baltyk Gdynia Dab Debno 4:0 ✅
Typ - 1
Kurs - 1.75
Buk - Betsafe
Analiza : Dab gra słabo ostatnio przegrali u siebie 0:3 z Blekitnymi, przed sezonem byli typowani jako jeden ze slabszych zespolow i to sie sprawdza min na wskutek odejscia w przerwie letniej kilku graczy. Podobno dzisiaj w składzie jest tylko 14 zawodnikow, nalezy zaznaczyc ze dzisiejszy wyjazd to jeden z najdalszych w tej lidze. Baltyk zas musi zaczac cos grac jesli chca wrocic do 2 ligi bo na razie rozczarowują
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
III liga zachodniopomorsko - pomorska
Spotkanie: Baltyk Gdynia - Dab Debno ✅ 4:0
Typ - 1
Kurs - 1.75
Buk - Betsafe​
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony tak wysokim kursem na Bałtyk, spodziewałem się czegoś w granicach 1,30 - 1,35. Mieszkam w okolicach Dębna, mój brat gra w tej drużynie więc jestem na każdym meczu domowym. To co ostatnio zobaczyłem w meczu z Błękitnymi to była tragedia. Zespół nie potrafił wymienić choćby jednego dokładnego podania, nie oddali praktycznie żadnego groźnego strzału, a Błękitni wchodzili w nich jak nóż w masło. Dzisiaj pojechali do Gdynii. Najdalszy wyjazd w lidze, bo około 400 km. Wyjechali o godz. 9, by tak na 16 dojechać do Gdynii. Na pewno podróż ich trochę wymęczy, w dodatku Bałtyk to dobra drużyna, spadkowicz z II ligi jednak jak do tej pory nie mogą się odnaleźć i grają w kratkę. Ja gram na Bałtyk bo sądzę, że dzisiaj spokojnie wygrają. Dąb jest bez formy, cudem będzie jeśli zdobędą w Gdynii choćby punkt. Nie tym składem, nie tą ławką rezerwowych. Duży problem jest z drugim młodzieżowcem, bo o ile pierwszy gra na wysokim poziomie, to drugi w ostatnim meczu prezentował poziom A-klasy, ja bym lepiej zagrał. W dodatku na ławce nie ma nikogo wartościowego. Kurs 1,75 na pewno warty ryzyka. Ja bez zastanowienia to gram. Zaczynają o 18:00. Polecam
Tak jak się spodziewałem, Dąb nadal bez formy. Żałuję tylko, że nie pograłem tego grubiej. Niemniej jednak typ na plus. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
SKRA CZĘSTOCHOWA-LKS CZANIEC
ODRA OPOLE-ODRA WODZISŁAW
Szybka analiza dwóch dzisiejszych meczów z 3 ligi opolsko-śląskiej. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 19 przy ul.Loretańskiej gdzie miejscowa Skra podejmie beniaminka z Czańca. Gospodarze mają fatalną passe 3 porażek z rzędu, jeśli dwie porażki można by było wytłumaczyć bo grali kolejno z ODRA OPOLE i PNIÓWKIEM i były to mecze wyjazdowe a wyżej wymienione drużyny należą do czołowych ekip tej ligi,to porażka na własnych śmieciach z wodzisławską Odrą już należałoby nazwać sporą wpadką. Martwi jednak stosunek bramek bo jest bardzo ale to bardzo przerażający 1-8 lekki szok bo przed sezonem drużyna była głównym kandydatem do awansu a z taką grą w obronie mogą mieć kłopoty w dalszej części sezonu. Jednak dzisiaj liczę na przełamanie Skrzaków i ich pewne zwycięstwo.Wiem z pewnych źródeł ,że gra nie wygląda tak tragicznie jak rysują to wyniki brakuje skuteczności. Typ podpieram faktem,że czaniecka defensywa do najsilniejszych nie należy ich stosunek bramek to 12-13 i liczę na przełamanie indolencji strzeleckiej częstochowian.

SKRA CZ-LKS CZANIEC 1 1,6 Betsafe over 2,5 1,72 TOBET 4-0

Drugi mecz bez analizy Odra jak Skra źle zaczęła sezon i jeśli liczyć się chcą w rozgrywce o awans muszą pokonywać kolejnych rywali.

ODRA OPOLE-ODRA WODZISŁAW 1 1,55 Betsafe 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska 8 kolejka
16:00
Przebój Wolbrom-Limanovia Limanowa 0:3 ✅✅✅
typ: over 2,5 bramki
kurs:1,90
bukmacher:tobet
W dzisiejszą sobotę niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy 5 drużyną Przebojem Wolbrom a 6 ekipą Limanovią Limanowa czyli sąsiadami z tabeli. Obie ekipy mają bardzo duży potencjał w składzie a w szczególności w formacji ofensywnej. Nie wiem jakie Przebój miał aspiracje przed ligą ale wiem na pewno ,że Limanovia ma parcie na awans i jeśli nie będzie się wspinała w góre tabeli to poleca głowy na stanowiskach. Już się mówi iż trenera Limanovii ma zastąpić trenera Jałocha. Poprzedni sezon pokazał iż w meczu pomiędzy Przebojem a Limanovią pada sporo bramek wynik 2:1 w Limanowej dla gospodarzy czy 2:2 w Wolbromiu mówi samo za siebie. Limanovią ma o co grać czyli o komplet pkt a Przebój u siebie bardzo groźny strzela dużo bramkę także dziś się też spodziewam iż padnie co najmniej 3 bramki.
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn
typ - 2⛔ 0-0, strasznie pechowy mecz Łysicy, już w 22 min. kontuzja najlepszego strzelca Kalisty, potem czerwona kartka w 50 min., następnie kontuzja Gardynika, który wszedł za Kaliste, a 3 min późnej kontuzja piłkarza który zmienił Gardynika. Mimo wszystko mogli wygrać.
kurs - 2,15

Niepokonany w tym sezonie, wicelider z Bodzentyna z najskuteczniejszym strzelcem ubiegłego sezonu III ligi - Mirosławem Kalistą w składzie przyjedzie do drużyny pogrążonej w kryzysie - Juventy. Kalista nie grał w poprzedniej kolejce z powodu kontuzji. Na jutrzejszy mecz będzie już jednak w pełni sił. Łysica Bodzentyn w siedmiu kolejkach bieżącego sezonu III ligi grupy 7 zajmuje drugie miejsce, z taką samą ilością punktów, co lider Beskid Andrychów. Juventa jest w zupełnie innej sytuacji. Dotkliwa porażka w poprzedniej kolejce z outsiderem - Szreniawą Nowy Wiśnicz 1:3, gdzie mogli przegrać jeszcze wyżej ale bramkarz wybronił dwa karne. Ponadto w meczu z Hutnikiem Nowa Huta, mimo zwycięstwa, co do gry można było mieć wiele zastrzeżeń. Już w meczu z Granatem, przegranym u siebie 0:4, było widać brak pomysłu na grę drużyny. Łysica natomiast to jeden z faworytów do awansu. Występuje tam wielu piłkarzy mających za sobą grę w wyższych ligach m.in: Tomasz Dymanowski, Przemysław Cichoń, Radosław Kardas, Dariusz Kozubek, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela, Karol Drej, czy wspomniany wcześniej Mirosław Kalista, król strzelców poprzedniego sezonu w barwach... Juventy, który przed sezonem był na testach w ekstra-klasowych klubach, jednak nie udało mu się tam zakotwiczyć i ostatecznie został skuszony wizją awansu przez klub z Bodzentyna. Dodam że nie tylko Kalista, ale również Drej i Szymoniak jeszcze niedawno byli kluczowymi piłkarzami starachowickiego klubu. Juventa jest w trudnej sytuacji, przed sezonem narzekała na brak pieniędzy, główny sponsor ograniczył wydatki na klub. Poza tym nawet u siebie ten klub nie może liczyć na wsparcie kibiców, których po prostu nie ma. Już w poprzednim sezonie w starciu tych drużyn w Starachowicach Łysica wygrała 3-1, mimo iż nie była tak mocna jak obecnie, a i starachowicki klub był w dużo lepszej sytuacji. W niedziele nie może być innego rezultatu niż pewne zwycięstwo drużyny z Bodzentyna.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
LZS Piotrówka-LZS Leśnica
Start Namysłów-Swornica Czarnowąsy
Kolejne mecze z mojej ulubionej 3 ligi opolsko-śląskiej. Dzisiaj zdecydowałem się zagrać po gospodarsku i trochę pod lekko przeszacowane moim zdaniem kursy. Gospodarze w/w spotkań nie rozpieszczają swoich kibiców i w chwili obecnej zajmują miejsca w strefie spadkowej. Ja jednak dzisiaj zagram na te drużyny ponieważ są spore szanse na zgarnięcie pełnej puli punktów. Piotrówka mimo bardzo słabej postawy w dotychczasowych meczach kadrę ma w moim odczuciu na co najmniej środek tabeli,a do tego w ostatnim czasie dogadali się z dwoma doświadczonymi zawodnikami http://www.lzspiotrowka.pl/component/k2/item/17-sunday-ibrahim-i-abel-salami-nowi-pi%C5%82karze-w-naszej-dru%C5%BCynie?Itemid=101. Problem tej drużyny to obrona,tracą sporo bramek co jest sporym zaskoczeniem dla mnie bo widziałem ich jeden mecz ze Skrą i zagrali przynajmniej poprawnie w defensywie. No cóż przeciwnik nie łatwy ale po świetnym początku Leśnica w ostatniej kolejce uległa beniaminkowi z Mysłowic 0-3 co może świadczyć o lekkim załamaniu formy. Liczę na przełamanie się gospodarzy i kolejny słabszy występ Leśnicy dlatego kolejny raz stawiam na LZS Piotrówka.
Drugie spotkanie to mecz drużyn z woj.opolskiego .Start Namysłów ubiegły sezon uratował dobrą grą w drugiej rundzie i przede wszystkim dużą liczbą zwycięstw na własnym boisku. Trzon zespołu został zachowany i w tej drużynie na pewno tkwi spory potencjał. Goście beniaminek który przebojem awansował do 3 ligi ponosząc podajże jedną porażkę w całym sezonie. Swornica super rozpoczęła sezon i zgromadziła już pokaźną ilość punktów,ale jak na beniaminka przystało powinna kiedyś zapłacić frycowe debiutanta i mam nadzieję, że stanie się to dzisiaj. Dużo bardziej doświadczony zespół Startu powinien dzisiaj ograć chłopaków z miejscowości położonej nieopodal Namysłowa.
LZS Piotrówka-LZS Leśnica 1 2,5 Betsafe 1X 1,5 1-2 Chyba trzeba odpuścić ten zespół.
Start Namysłów-Swornica Czarnowąsy 1 2,75 Betsafe 1X 1,58 2-1
z remisem dla mniej odważnych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak mnie coś tknęło i postanowiłem sobie spojrzeć na mecze III ligi z &quot;mojego terenu&quot;; i wychwyciłem wydaje mi się dobry meczyk.

III LIGA KUJAWSKO - POMORSKO - WIELKOPOLSKA

Cuiavia Inowrocław - Luboński KS 1 2,40 Tobet 3:0 izzi✅

Zaznaczam,że gram tylko patrząc na statystyki zespołów oraz jak poczynają sobie w lidze. Nie mam informacji o składach na mecze kontuzjach itd.
Zespół z Inowrocławia zajmuje aktualnie 6 miejsce z dorobkiem 16pkt bilansem bramek 20-13 a ma własnym boisku wygląda to znaczniej imponująco bo 11-3 w bramkach.W tym sezonie na swoim boisku rozegrali 4 mecze z czego 3 wygrali:
Cuiavia Inowrocław - Polonia Środa Wielkopolska 2-1
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 5-0
Cuiavia Inowrocław - Górnik Konin 2-0.
I remis z zespołem Uni Solec Kujawski 2-2.
Warto zaznaczyć że Solec Kujawski zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.
Drużyna z Inowrocławia opiera się na kilku znanych zawodnikach którzy mają za sobą występy na wyższym poziomie rozgrywek i są to np ofensywni gracze:Krzysztof Kretkowski ,Dawid Janicki(najlepszy strzelec zespołu jak i narazie ligi),czy też Szymon Maziarz.
Co do gości to Luboński KS zajmuje 13 miejsce z 6pkt. Mają 1 wygraną na wyjeździe w Mogilnie 3-1,3 remisy i 4 porażki. Bilans bramek 5-11 więc szału nie ma i przeciwko takiej drużynie jak Cuiavia uważam,że nie mają szans i porażka jest nieunikniona.W ostatniej kolejce Luboński KS odniósł porażkę na własnym boisku 0-3 z Wdą Świecie.
Reasumując nie rozumiem skąd taki kurs na gospodarzy dlatego postanowiłem zagrać ten mecz mimo że rzadko gram takie ligi.

I jeszcze mam jeden dobry mecz ale tu już bez analizy bo i taki tego pewnie nikt nie przeczyta;)
Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 1,45 Tobet 0:1 ✅

wystarczy spojrzeć w tabelę i wszystko wydaje się być jasne
Górnik Konin - 16msc 5pkt
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1msc 23pkt.
Ostatni mecz wyjazdowy Ostrovia grała z Piastem Kobylin i wygrała go 6-1.Dlatego to piszę bo Piast zajmuje 14miejsce a więc gra pewnie porównywalnie jak Konin.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice
1 /1,60 tobet wynik 2:0 ✅
ciekawe czy ktoś skorzystał
Na dziś polecam zagrać na gospodarzy czyli Limanovie. Gospodarze złapali wiatr w żagle i ich gra wygląda coraz to lepiej. W ostatnim spotkaniu wygrali na bardzo ciężkim terenie z Przebojem Wolbrom aż 3:0 to już o czymś świadczy. Poprzednie pojedynki między tymi zespołami kończyły się wynikami w Limanowej , Limanovia wygrała z Juventą 4:0 natomiast w Starachowicach Limanovia przegrała 1:0 ale wtedy Limanovia dysponowała zupełnie innym składem niż teraz gdzie mają o wiele lepszy zawodników ogranych w wyższych ligach rozgrywkowych. Dla mnie zwycięstwo gospodarzy jest niemal pewne,jeśli stracą pkt będzie to wielka niespodzianka nawet nie biorę jej pod uwagę.Poleca do zagrania na gospodarzy.
 
L 0

lifeisagame

Użytkownik
III Liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz 1 / 2,00 Tobet
Mecz na szczycie ligowej tabeli jednak mimo wszystko proponuję obstawić na Ostrovię.
Zespół ten na własnym boisku dotychczas wygrał 5 razy i raz zremisował. Wydaje się, że beniaminek zmierza do drugiej ligi choć to dopiero początek jest głównym faworytem do awansu. Natomiast zespół ze Swarzędza co prawda zajmuje 2 miejsce w tabeli jednak na wyjazdach nie zachwyca przegrał już w Świeciu 1:4 oraz z według mnie najsłabszym zespołem w lidze Piastem Kobylin 0:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom