>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

II tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
M 0

meduz

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Kopenhaga
Arsenal Londyn - FC Porto
Benfica Lizbona - Manchester United
Real Madryt - Dynamo Kijów
OSC Lille - AC MIlan
Steaua Bukareszt - Olympique Lyon
CSKA Moskwa - Hamburger SV
AEK Ateny - Anderlecht Bruksela
Werder Brema - FC Barcelona
Inter Mediolan - Bayern Monachium
Valencia CF - AS Roma
Girondins Bordeaux - PSV Eindhoven
Liverpool FC - Galatasaray Stambuł
Lewski Sofia - Chelsea Londyn
Spartak Moskwa - Sporting Lizbona
Szachtar Donieck - Olympiakos Pireus

Suchych typów ni podajemy :!:

Edit by benek_16
 
piterinho 0

piterinho

Użytkownik
Celtic Glasgow vs. FC Kopenhaga


Typ: 1
Wydawałoby sie ze mecz ciezki dla obydwu druzyn bo o tak zwane 6 pkt. Dla mnie pewniakiem niekwestionowanym jest tutaj Celtic. Atut wlasnego boiska stawia ich w roli faworta. Chcac myslec o awansie powinni bez trudu pokonac outsaidera tej grupy FC Kopenhage. Celtic jest teraz w formie. Niedawna wygrana w pucharze szkocji (bramka Macka) derbach oraz troche pechowo przegrany mecz z Man Utd pozwala optymistycznie patrzec na kolejne mecze wiec stawiam na Celtic. Pewniak z niezlym kursem (1.6). Pozdrawiam :]
 
igorini 12

igorini

Użytkownik
Real Madryt - Dynamo Kijów ✅


typ: 1
Królewscy są w niezłej formie. Przyjscie van Nistelrooya wzmocniło linie ataku Realu. Teraz w LM zagraja ze słabiutkim Dynamem Kijów. Real po przegranej z Lyonem będzie chcial szybko zdobyć pewne 3 pkt. Dynamo nie zabłysneło w meczu ze Steauą przegrywajac wysoko więc moim zdaniem Real zdobędzie 3 pkt gdyż nie mogą ich właśnie stracic właśnie taką drużyną. Moim zdaniem pewniak. Kurs niski ale zawsze cos ???? 1.25 BWIN

Pozdrawiam ;)
 
styluss 0

styluss

Użytkownik
Arsenal Londyn - FC Porto 1

Londynczycy po wygranym z Manchesterem United meczu powrocili do formy. Sam Arsene Wenger stwierdzil, ze tamten mecz uratowal ich zespol. Ostatni mecz Arsenal wygral pokonujac dosc slaby Shieffield United az 3:0. Henry wrocil po lekkiej kontuzji i powraca do wielkiej formy. Porto wygralo ostatni mecz 3:0, ich ogolna forme mozna okrelisc slowem SREDNIA. Z CSKA grali przecietnie i nieskutecznie. Porto napewno czuja ogromny respekt przed rywalem. W Anglii gralo osmiokrotnie i wywiozlo tylko 1 punkt. Dodatkowo Arsenal przed wlasna publicznoscia. Coz, za Arsenalem stoja mocne argumenty, tylko argumenty.



Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 1

Celtic w Lidze Mistrzow wielokrotnie pokazywal, ze u siebie gra o wiele lepiej niz na wyjazdach. Z dunczykami grali 4-krotnie i nie stracili nawet gola. FC Kopenhaga bardzo dobrze gra na wyjazdach w lidze. Ta wycieczka bedzie jednak znacznie dluzsza i nie sadze, aby wygrali. Ostatnie mecze

FC Copenhagen 2 - 1 FC Midtjylland

Celtic 2 - 0 Rangers

stylinh0
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Levski Sofia (+1,5) - Chelsea Londyn

Typ:2

Chelsea, co tu duzo gadać, jeden z pretendentów do zdobycia ligi mistrzów.
Levski, &quot;beniaminek&quot; ligi mistrzów. Pierwszy mecz przegrany na wyjeździe z Barceloną
tylko 5:0. Mówie tylko, bo mogło być wiele więcej. Myślę, że i tym razem Levski przegra różnicą więcej niż jednej bramki ( bo o wygranej albo remisie to nawet nie wspominam :wink: ). Nie przewiduje tak wysokiego wyniku, jednak Chelsea powinna wygrać ten mecz 2:0 lub 3:0



Liverpool - Galatasaray (1p.)

Typ:X

Liverpool ostatnie mecze wygrywa w drugiej połowie. W pierwszej przeważnie jest remis (Liverpool - Maccabi P.T., PSV - Liverpool, Liverpool - Tottenham) dlatego myslę, że i tym razem tak będzie, szczególnie, że drużyna Galatasaraya Stambuł przyjedzie do Liverpoolu z myslą utrzymania korzystnego wyniku 0:0
 
M 0

meduz

Użytkownik
Liverpool - Galatasaray

Typ: 1

Myśle ze po wygranej z Tottenham&#39;em ich pewność podrosła i bedą w stanie wywalczyc zwycięstwo dodatkowy atut to własne boisko.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - Dynamo Kiev (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: BAH
Analiza: Real Madrit spisuje sie znakomicie w Prmimera Division i zajmują dobre miejsce w tabeli ! - ostatni mecz wygrali z bardzo dobym Betisem Sevilla (0:1 na wyjeździe) a wcześniej wygrywali z: UD Levante 1:4 na wyjeździe, Real Sociedad 2:0 u siebie !
w ostanim meczu w lidze mistrzów nie poszło im najlepiej bo przegrali z bardzo silnym O. Lyon 2:0 na wyjeździe ! ale im dłużej grają tym llepiej im wszystko wychodzi ! i spisują sie coraz lepiej i amm nadziej ze tak zostanie i wygrają przynajmniej 1-3 bramkami ze słabą drużyną w tym sezonie - Dynamo Kiev - w lidze wygrali tylko 2 razy i w lidze mistrzów przegrali sensacyjnie z drużyną Steaua Bucuresti (u siebie) w lidze wygrali z: Illichivec Mariupol 1:0 u siebie i z Metalist Kharkiv 2:0 także u siebie ! a reszte meczy zremisowali - głównie ze slabszymi od siebie druzynami !

&quot;BON&quot;
 
W 2

wislak

Forum VIP
Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 1 @ 1.60

ANALIZA:

Celtic zaczął się rozkręcać. W lidze idzie mu coraz lepiej. Po porażce z ManU w I kolejce LM wygrał 3 kolejne ligowe spotkania (w tym ciężki derbowy pojedynek z Glasgow Rangers). W ostatnich 6 meczach poza pojedynkiem z Czerwonymi Diabłami 5 razy wygrywał! Jest to mocny team mimo słaboego początku sezonu. Prowadzi już pewnie w lidze i chyba utzryma to do końca sezonu. Kopenhaga to debiutant. Samo wyeliminowanie Ajaxu (wg mnie przypadkoweo) jest dla nich olbrzymim sukcesem. Obstawiam pewne 2:0. W pierwszej kolejce Celtic zagrał świetnie z grającym na fali MU, a Boruc poprostu czynił cuda! Dodatkowo atut własnego stadionu... tu musi być 1!

Arsenal Londyn - FC Porto 1 @ 1.45

ANALIZA:

Arsenal podobnie jak wyżej Celtic zaczyna łapać rytm. Pierwsze mecze szczególnie w FA mu nie szły. Teraz wygrał na wyjeździe z ManU (Premiership 1:0) i HSV Hamburg w I kolejce LM. Udowodnił tym samym, że z grupy wyjść MUSI! Teraz po łatwym meczu ligowym z Sheffield wygranym 3:0 piłkarze z Londynu będą mieli dużo sił. Grają z przeciętnym ostatnio zespołem z Portugalii. FC Porto po sukcesie w PU i LM sprzedało wszystkich wartosciowcyh graczy + trenera Mourinho. Teraz widoczne jest to, ze nie ma tam kto grać. Niestety ale tak to bywa z sukcesami tego typu klubów (m.in. Monaco czy Villareal). Myślę, że dodatkowy atut własnego stadionu i kibiców jeszcze bardziej wyznacza tu faworyta. Moj typ na wynik to 3:0! Będzie pogrom :mrgreen:

Benfica Lizbona - Manchester United 2 @ 2.11

ANALIZA:

MU nie trzeba przedstawiac. Jest w czołówce ligowej. Benfica nie zahcwyca w lidze, a i w pierwszej kolejce LM pokazała, ze niestety ale w tym roku chyba się nie bedzie w niej liczyc! Bezbramkowy remis z CSKA Moskwą i to u siebie! Sam przgrałem kupon przez ten mecz :mrgreen: Jak dla mnie to Benfica jest skazana na pożarcie. ManU ma dodatkowe motywacje na ten mecz: Rok temu zostal przez ten klub wyeliminowany, kosztem czego straty były MILIONOWE!, a poza tym po przegranej z Arsenalem i zaledwie remisem z Reading chcą pokazac, że są ciągle na szczycie! mój typ na dokładny wynik to: 0:2

Real Madryt - Dynamo Kijów 1 @ 1.27

ANALIZA:

Królewscy wreszcie dokonali cudownych transferów! Pozyskanie Ruuda było trafnym celem! Reyes tez gra ostatnio pierwsze skrzypce. Walka o pozycje jest tam tak duza ze pilkarze maja dodatkowe motywacje i walcza na 120% swoich mozliwosci! Dynamo nie imponuje w tym sezonie. Skonczyla sie era ich dominacji na Ukrainie. Znacznie lepiej w tej chwili gra pogromca Legii- Shahtar. Real po wygranej z Betisem na wyjezdzie i u siebie 2:0 (po golach Reyesa i Beckhama [nareszcie:p :mrgreen: ]) teraz bedzie chcial podbic LM. NIe poszlo mu w Lyonie wiec na pewno MUSI wygrac ten mecz! Jak dla mnie to dawno nie miałem takiego pewniaka. :mrgreen: Typuje 4:0 dla Realu :mrgreen:

OSC Lille - AC Milan 2 @ 2.15

ANALIZA:

Jak dla mnie Lille to nie ten team z przed roku! Teraz walczy moze i jest wysoko w Ligue 1 i niezle miesza w LM ale jak prychodzi co do czego to nie daje rady chyba psychicznie. Ostatni mcz z Lyonem byl idealnym potwierdzeniem mojej tezy. Oni są dobrzy, ale przeciwko znanym markom nie graja nic bo wysiadaja psychicznie! Jak dla mnie to tak jak z Lyonem 1-4 tak i z Milanem przegrają. Milan oszczędzał siły na ten mecz i z tego powodu tylko remis w Serie A ale myślę, ze po zacietym boju wygra. Mecz powinien byc zaciety bo wkoncu Francuzi graja u siebie! Gram juz w bukamchera od dawna i atut własnego stadionu i kibicow duuuzo daje! :p stawiam na 1:2 ????

Werder Brema - FC Barcelona 2 @ 2.06

ANALIZA:

Barcelona wygrywajac 5:0 z Levskim pokazala ze ma chrapkę na kolejny trtumf w LM. Wpadka z Sevilla (zreszta rewelacyjnie grajaca) w SE to juz przeszlosc. Gromi kolejnch rywali w lidze. OStatnio przyszedl remis z rownie potezna Valencia. Werder gra w kratkę. Ostatnio zremisowal z HSV Hamburg w lidze a wczesniej przegral ze Stuttgartem 2:3 i Chelsea 0:2! Oba te przgrane pojedynki gral u siebie. Widac ze wlasne boisko im nie sluzy- lub przeciwnicy za mocni. Grali nawet niezle z Anglikami ale mysle ze Hiszpanie to jeszcze mocniejszy team i jeszcze łatwiej wygraja, mimo to moj typ na wynik to: 1:2 (gol Klose ???? )

Liverpool FC - Galatasaray Stambuł 1 @ 1.42

ANALIZA:

Liverpool.... Ostanio załapał niezłą formę! Rewelka w lidze, oba ostatnie meczw wygrane, wczesniej piekna gra z Chelsea lecz jak to z Chelseą bywa jakos fuksem Drogba strzlil i wygrali ???? W pierwszy meczu mieli ciezko pojedynek, zremisowany bezbramkowo, w Holandii (Eindhoven) z PSV/ Teraz grają z nasłabszym w tej grupie zespolem. Gala w lidze gra w kratkę. Na wyjezdzie chyba nei ma szans. Przy swoich fanatycznych kibicach, stadionie i &quot;You&#39;ll never walk alone&quot;! Redsi powinni wypunktowac rywali. Mysle ze bedzie ładny mecz. Moze sie udac wkoncu mecz LM Drkowi Kujitowi ktory w obu ostatnich meczach zdobywal gole i widac ze powoli wczuwa sie w FCL ???? Moj typ na wynik to 3:1

Lewski Sofia - Chelsea Londyn 2 @ 1.42

ANALIZA:

Leviski dostał pogrom od Bracy w I kolejce. 5 goli to sromotna porażka. Chelsea nie trzeba przedstawiac! Gromi kolejnych rywali w lidze i LM dopoki nie trafi na barce :mrgreen: Myślę, że Chelsea wygra ten mecz kilkoma (3-4) bramkami i nawet z handim -1 wejdzie bez problemu. w I kolejce wygrała z Werderem 2:0 a co dopiero z Levskim. Mysle ze mecz ten to bedzie tylko formalnosc:
Moj typ: 0:3 (Shevhenko, Lampard i Essien)


kursy wg Milenium

UWAGA: Typy brałem tylko 1x2 i wybrałem 8 moim zdaniem najpewniejszych tego typu typow na ta kolejke LM. Na pozostale typy niestety nie mam czasu... juz te analizy sa bardzo czasochlonne :mrgreen:
Ps Analizy z jednej na druga coraz gorsze bo coraz pozniejsza pora i coraz bardziej zmeczony i znuzony jestem ????

pozdro 4all licze ze komus moje analizki pomoga ????
 
benzay 0

benzay

Użytkownik
Moje typy teoretycznie są podobne do wiślaka ????
do tego dodam jeszcze uzasadnienie man utd ze rok temu dostali od benfici baty co ich wykluczylo z LM oraz pucharu uefa
i moj typ na mecz bordeux - psv na 1 ???? sa zadni gry bo dawno nie grali a psv ostatnio ladnie cisnie w lidze i pucharze holandii wiec moga byc jednak zmeczeni
 
piterinho 0

piterinho

Użytkownik
zibi_09, no powiem Ci ze bardzo ryzykujesz z milanem barca i lyonem. jestem przekonany ze w ktoryms z tych meczow padnie remis. barca niby jest faworytem ale na wyjazdach traci troche bramek. nawet ostatnio zremisowali u siebie tylko 1:1 z valencia. werder niby tez nie jest w najwyzszej formie ale na stadionach niemieckich gra sie bardzo ciezko. co do milanu tez nie jestem przekonany natomiast steauamoze pokusic sie o sensacyjny remis bo sa na fali. nie spodziewalem sie tak wysokiego zwyciestwa w kijowie. teraz maja atut wlasnego boiska wiec wszystko sie moze zdarzyc...mimo tego zycze powodzenia :]
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Typowanie na Lige Mistrzów w moim wykonaniu czas zacząć.

Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 1 @ 1,60 [7/10]
Może w lidze szkockiej Celtic nie spisuje sięspecjalnie ale europejskie puchary to inna para kaloszy. W pierwszej kolejce Celtic był bliski sprawienia niespodzianki, ale jednak Man Utd nie odpuściło i Szkoci musieli uznać gorycz porażki. Jeżeli chodzi o zespół z Kopenhagi to jak chyba wszyscy wiemy nie wybija się ona znacząco nad przeciętność. Duńskie kluby z reguły grają lepiej w obrębie swego państwa (klimat, podród itd.) więc jak widzimy nie ma żadnych przesłanek przemawiających za FC Kopenhagą.

Arsenal Londyn - FC Porto Bezpiecznie: 1 @ 1,40 [8/10] Ryzykownie: H0:1 - 1 @ 2,20 [5/10] albo Poł/Koń 1/1 @ 2,00 [5/10]
W tym meczu szykuje się nam wysoki wynik. Arsenal zaczyna łapać wiatr w żagle i po problemach na początku pokonał Manchester, rozgromił Shelfield co pokazuje, że ich zespół się rozkręca. W ekipie Smoków brak jakiś większych gwiazd. Sprzedali pół zespołu, trenera i to przyniosło sporo kasy ale i obniżke poziomu sportowego. A Arsenal jest &quot;na fali&quot; i z przeciętnymi zespołami nie zwykł przegrywać.

Benfica Lizbona - Manchester United Bezpiecznie: X2 @ 1,23 [5/10]Ryzykownie: 2 @ 2,00 [3/10]
Ten mecz będzie niezmmiernie ciekawy. Wszyscy pamiętamy zapewne sytuacje z ubiegłego sezonu gdy Benfica ograła Man Utd i Anglicy nie zagrali nawet w Pucharze UEFA (ale miałem polew z fanów MU ???? ???? ???? ). Ale wracając do meritum sprawy Man Utd będzie chciało rewanżu na Portugalczykach, którzy tanio skóry nie sprzedadzą. W lidze się troszke oszczędzali ale teraz powinni zagrozić Diabłom. Mimo tego tym razem powinni przegrać ale w rewanżu kto wie?

Real Madryt - Dynamo Kijów 1 @ 1,23 [6/10]
Real pod wodzą włoskiego szkoleniowca obniżył tzw. &quot;kulture gry&quot;. To widać gołym okiem, że dla Królewskich ten sezon może być najczarniejszym w histori. Myśle, że piłkarze z Madrytu będą obawiali się Steaua&#39;y i w tym spotkaniu wymuszą wygraną. Tym bardziej, że Dynamo do wirtuozów nie należy.

OSC Lille - AC MIlan 2 @ 2,05 [6/10]
Lille to już nie ten sam zespół co rok temu. Coś się tam zablokowało i nie sądze aby zdołali to naprawić do meczu z Milanem. A Milan wiadomo gra w LM troche szczęśliwie (moim zdaniem wszystkie kluby zamieszne w afere powinno się traktować równo) i będzie chciał udowodnić, że bez ustawiania sędziów też sobie poradzą.

Steaua Bukareszt - Olympique Lyon 2 @ 1,87 [6/10]
W tym spotkaniu chyba najtrudniej jednoznacznie wskazać faworyta. Steaua gra bardzo dobrze, ale Lyon ma Juninho, Freda, Malouda&#39;e którzy mogą sami rozstrzygnąć losy meczu. Zapowiada się ciekawy mecz w którym będzie można zobaczyć kawał dobrej piłki. Stawiam na Lyon ponieważ o ewentualnym zwycięstwie w tym meczu może zadecydować jeden-dwa dobrze wykonne stałe fragmenty gry (czyt. Juninho), dokładne prostopadłe podanie (czyt. Juninho), wykorzystny głupi błąd (czyt. Fred) czy dobry rajd Malouda&#39;y.

CSKA Moskwa - Hamburger SV Połowa czasu: X @ 2,00 [7/10]
Wydaje mi się, że w tym meczu do przerwy będzie trwało badanie przeciwnika. Obie drużyny będą bały się w pierwszej części śmielej zaatakować ponieważ w razie wpadki będzie im ciężko straconą bramke odrobić.

AEK Ateny - Anderlecht Bruksela Połowa czasu: X @ 2,05 [5/10]
Podobnie jak w meczu wyżej tak i w tym pierwsze 45&#39; to będzie zachowawcza gra na &quot;0&quot; z tyłu. Ponieważ strata bramki w pierwszej odsłonie może zaprzepaścić szanse na LM czy Puchar UEFA.


Wszystkie kursy pochodzą z oferty Gamebookers.

:!: :!: :!: bon :!: :!: :!:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Arsenal Londyn - FC Porto
typy: 1 na cały mecz [9,5/10] ✅
X w 1 połowie [8/10] ⛔
X/1 (HT/FT) [6/10] ⛔
Under 2,5 gola [8/10] ✅
FC Porto nie strzeli gola [6/10] ✅
wynik 1-0, 2-0 [7/10] ✅

Analiza: Arsenal po nie najlepszym początku w PremierLeauge coraz lepiej sobie poczyna.
Ostatni mecz z Shefield był pod względem gry i organizacji tym czego oczekiwali kibice.
Kanonierzy zrobili niezłe transfery (najlepszy to chyba bez 2 zdań Thomas Rosicky)
FC Porto dzieli i rządzi w swojej lidze. W 1 meczy dość nieszczęśliwie zremisowało z CSKA Moskwa-a to tylko fenomenalnej dyspozycji młodziutkiego bramkarza CSKA.
Arsenal grając u siebie w LM często ma wynik X do przerwy a potem podkręca tempo aż rywal pęknie. Sądzę że tak samo będzie tym razem. Przemawiają za tym 2 względy. 1 to Proto będzie stąd chciało wywieść cenny remis. Po 2 gracze Arsenalu są coraz lepiej zgrani-ale brakuje im tej kropki nad I. W meczu z Shefield 1 połowa to były ataki Arsenalu i nic... w połowie podkręcili tempo zaczęli grać mniej przewidywanie dla Shefield i 3-0 się skończyło. Tutaj będzie podobnie a bramki uważam że zobaczymy w 2 połowie.

Benfica Lizbona - Manchester United
typ: X [7/10] ⛔
wynik 1 połowy: X [9/10] ✅
Każdy sie podnieca że jak to pięknie gra Man U. Dla mnie gra ochydnie i brzydko. Rok temu mało brakowało do linczu sir Alexa. Teraz Man U ma okazję do rewanżu. Rok temu było 2-1 dla Benfiki. Tutaj sądzę że oba kluby wyciągną wnioski i nie zaryzykują otwartej gry na żywioł. Co prawda szkoleniowiec Man U preferuje grę skrzydłami aż do znudzenia, co powoduje rozrzedzenie w środkowej strefie obronnej rywala, a następnie szybka wrzutka na 11-16 metr i uderzenie. Benfica rok temu pokazała ze umie sobie radzić z taką grą.
Przemyślana gra oparta na schemacie 4-3-3 to znak firmowy Benfiki. Ten mecz będzie zacięty do ostatniej minuty ale sądzę że nie przyniesie rozstrzygnięcia w postaci zwycięstwa którejś z ekip.

Real Madryt - Dynamo Kijów
typ: 1 [10/10] ✅

Mecz na Santiago Bernabeu w LM ma pokazać co z konstelacją gwiazd Realu M. dokonał Fabio Capello. Obie jedenastki spotkały sie 2 lata temu i minimalnie zwyciężył Real 1-0.
Wynik ten może być bardzo prawdopodobny. Dinamowcy podrażnieni porażką na własnym stadionie 1-4 ze Steuą Bukareszt pałają rządzą rewanżu. Real kilkuktornie pokazał że ma pewną słabość do drużyn ze wschodniej Europy. Co prawda Real narobił zakupów piłkarzy jak mało kto (van Nistelroy, Reyes i wielu innych) ale mecz uważam że będzie się toczył pod dyktando gospodarzy. Jeżeli uda im się szybko strzelić bramkę to będzie sporo lżej Królewskim. Jeżeli oczekiwanie na gola będzie się przeciągać to może być nawet sensacyjny remis.
Ja stawiam na wynik 1-0 2-0 no może 2-1 dla Realu (choć sam nie jestem kibicem gwiazdorków z Santiago :zy3ou: )

Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 1 @ 1,60 [8/10] ✅

Celtic po minimalnej porażce w bitwie o Anglię z Man U wcale nie zwalnia tempa. W sobotę pokonał w świętej wojnie Rangers 2-0, co zapewne podbudowało psychicznie piłkarzy Celticu. FC Kopenhaga to kopciuszek w rozgrywkach LM. Najpierw sensacyjnie wyliminowali Ajax Amsterdam pokonując go 2-1 na Ajax Arena. W 1 kolejce zremisowali u siebie z Benficą 0-0 , a niewiele zabrakło do zainkasowania 3 pktów. Pech chciał że kontuzja wyeliminowała Jespera Gronkjera ze składu.
Celtic zapewne oglądał kasety z meczu. Z pewnością mniej kadrowych problemów ma szkoleniowiec Celticu a doping zrobi swoje.
Wynik meczu jak dla mnie to 3-1 dla Celtów.

OSC Lille - AC MIlan
typ: under 2,5 gola [10/10] ✅

Lilje w LM grają 2 raz z rzędu. W poprzedniej kolejce zermisowali tylko z Anderlechtem 1-1 chociaż to Lille miało więcej okazji do strzelenia gola. Milan z kolei wygrał z AEK Ateny 3-0.
Lille w sobotę grało bardzo ciężki mecz z obecnym mistrzem Francji (4-1 przegrali)
Milan grał natomiast z Cagliari-mecz bez większych fajerwerków.
Co do mojego typu. Lille to drużyna francuksa i w pucharach LM lub UEFA mecze z udziałem tych drużyn (wyjątek LYON) w 90% przypadków kończyły się underami.
Milan na wyjazdach prezentuje włoski gen piłki-brzydkie Catenaccio. Przykład dali z Cagliari. Ja od kilku lat stawiam na undery włoskich drużyn w LM lub UEFA to samo francuskich ze sporym $ ✅
A wynik..hmmm 0-0 ✅ , 1-1, 0-1 (przy sporym farcie Milanu) [wg gazet sportowych kolejność podawania typów jest ważna tutaj 1 typ na wynik to 0-0]



CSKA Moskwa-HSV
typ: under 2,5 gola [10/10] ✅
1 połowa : X [6/10] ✅
wynik: 1-0 ✅, 0-1

Mecz w Moskwie dla HSV nie będzie spacerkiem. HSV pechowo przegrał u siebie z Arsenalem 2-1 ale nie odbiegał zaangażowaniem i poziomem gry od Arsenalu. Teraz jedzie na gorący teren-do Moskwy. CSKA może być dumna z meczu z Po rto-bramkarz CSKA wyprawiał cuda w bramce i uchronił CSKA od porażki. Tutaj może znów zatrzymać napór Hsv. W tym meczu HSV będzie zapewne nastawione na szybki kontratak, a napewno nastawi się na to żeby samemu nie stracić gola.


Steaua Bukareszt - Olympique Lyon
typ: X2 [10/10] ✅
wynik: 1-1, 0-1 ⛔

Każdy jak spojrzy na ten mecz to w ciemno da 2. Lecz tutaj jest pewne halo. Steaua B. to nie jest już chłopiec do bicia a wynik 4-1 z Dinamem w Kijowie musi zrobić wrażenie. Co prawda przepaść dzieląca obie ligi też zrobi swoje. Ja jednak uważam że Steaua jeżeli przegra to już minimalnie a nie zdziwię sie jak zrobi w balona wielu wygrywając.
A typ dla bezpieczeństwa X2
 
Z 0

zibi_09

Użytkownik
Piterinho powiem Ci ze Liga Mistrzów rządzi sie swoimi prawami a co do Lyonu to wydaje mi sie ze rozpykają Steaue. Lyon jak w ostatnich paru latach w fazie grupowej bedzie grał bardzo dobrze i wydaje mi sie ze tutaj nie stracą punktów. Milan ostatnio we Włoszech nie pokazał za wiele remisując ostatnią kolejkę. No ale jak już wspomniałe to jest LIGA MISTRZÓW i niespodzianaki w tym. A co do Barcelony to duzo tu nie trzeba pisać zeszły sezon pokazał ze Werder nie miał nic do pokazania u suebie jak i zarówno na wyjeździe ! mam nadzieje ze po tej kolejce będę mógł Ci napisać ze się myliłeś ! pozdrawiam
 
leszczu 0

leszczu

Użytkownik
Real Madryt - Dynamo Kijów 26.09.2006
Co prawda w meczu tym gra moja ulubiona drużyna piłkarska, ale nie jestem tak do końca pewien jej wysokiej postawy w tym spotkaniu. Raz, że przeciwnik, który może stworzyć wiele sytuacji podbramkowych (niejedną wykorzystać), a dwa, że Cicinho nabawił się poważnej kontuzji. No i do tego dochodzi nowy kontrakt Beckhama, który oczywiście wg mnie tylko zaszkodzi Królewskim. Dynamo nepwno nie pozostaje bez szans, ale Real zrobi wszystko by odegrac się za stracona LM z zeszłego sezonu i zdobędzie 3 punkty, bo przeckież graja u siebie ???? . No i może coś latający holender pomoże, bo w końcu został ojcem, więc hcyba pogra na wysokim poziomie
Typ: Real, 1,2 bwin

Inter Mediolan - Bayern Monachium 27.09.2006
spotkanie na szczycie gruby B jak dla mnie najbardziej niewiadome jesli chodzi o wynik. Bayern słabiutko gra w lidze niemieckiej (przegrana z Arminią i słabiutki mecz z Alemannią ). Co prawda LM to ne to sam co Bundesliga, ale wątpię by nagle zespół Bawarczyków zdołał nabrać takiej formy, by pokonac drużynę Interu. Medilańczycy również nie zachwycili od początku sezonu formą, ale za to przynajmniej ostatni mecz wygrali dośc pewnie (1-0). Myśle że to oni sa cichymi faworytam tego spotkania chciażby by z powodu lepszej postawy umiejętności zawodników jak i atutu własnej murawy. Ale oczywiście do końca na 100% nie jestem przekonany o ich grze. Typuję raczej na Inter i jego zwycięstwo. Zdobywając u siebie 3 punkty napewno będzie im łatwiej na Allianz Arena.
Typ: Inter, 1.95, bwin

Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 26.09.2006
w tym spotkaniu myslę, że gospodarze mają ułatwione zadanie. W sobotę pokonali po ładnym meczu z Rangersami w lidze szkockiej. W tym spotkaniu w LM za ich zwycięstwem przemawiaja dwie podstawowe sprawy: jedna to gra u siebie, a dwa to jakby nie było lepszy poziom gry niż drużyny gości. Do tego wychodzi, żed mogą wystąpić w mocnym składzie gdyż nie słyszałem o kontuzjach w zespole z Celticu. No a wiadomo, że drużyna gospodarzy to nie byle kto i jelsi gra w pozbawionym osłabien skłądzie to napewno wygrywa i to nie mało. Oczywiście nie pozbawiam klubu z Kopenhagi możliwości chociażby remisu ale wydaj emi sie to bardzxo mało prawdopodobne.
Typ: Celtic, 1.55, bwin
 
peja 1

peja

Użytkownik
Werder Brema-FC Barcelona

Mecz bardzo ciekawy, ponieważ Bremeńczycy ponownie chcą wyjść z grupy, mimo że za rywali mają dwie silne ekipy. W pierwszym meczu z Chelsea, prezentowali się dobrze i mogli wywieźć z Londynu cenny punkt. Niestety nie udało się więc przed własną publicznością będą zdeterminowani by pokonać Katalończyków. Barca wydaje mi się tak jak i Chelsea, chcą wygrać swoje mecze, ponieważ następne dwa spotkania to mordercze boje ze sobą i lepiej przygotowywać się do nich z kompletem punktów. W zeszłym seoznie Barca niemiłosiernie wypunktowała zespół z Niemiec wygrywając w Bremie 2:0. Teraz jest jednak Klose, który mimo, ze nie strzela na zawołanie stanowi groźny duet w ataku z Klasnicem.

Mój typ : 2
Bezpieczny typ : X2

Levski Sofia-Chelsea Londyn

Mecz outsidera z gigantem Ligi Mistrzów. Drużyna z Bułgarii fatalnie zaprezentowała się na Camp Nou i teraz chce okazać, że stać ich na dobrą grę, zwłaszcza na swoim terenie. W Bułgarii Ligi Mistrzów nie było od ładnych paru lat więc mobilizacja jest tym większa. Chelsea w tym seoznie gra gorszą piłkę niż w poprzednich latach, ale to przez zmianę systemu gry. Nowe nabytki Shevchenko i Ballack nie mogą się odnaleźć, ale stara gwardia typu Terry, Lampard czy Drogba trzyma poziom i może pogromu tutaj nie będzie, ale The Blues wywiozą komplet punktów ze stolicy Bułgarii. Jeżeli Chelsea, chce zawojować Ligę Mistrzó w tym sezonie to z takimi drużynami nie moze sobie pozwalać na wpadki mimo braku formy.

Mój typ : handicap ( 1-0 )
Bezpieczny typ : 2
 
W 2

wislak

Forum VIP
Celtic Glasgow - FC Kopenhaga 1 @ 1.60 ✅ :mrgreen:

Arsenal Londyn - FC Porto 1 @ 1.45 ✅ :mrgreen:

Benfica Lizbona - Manchester United 2 @ 2.11 ✅ :mrgreen:

Real Madryt - Dynamo Kijów 1 @ 1.27 ✅ :mrgreen:

OSC Lille - AC Milan 2 @ 2.15 ⛔ :zy3ou:

No 4/5 po wtorku ???? nieźle chociaż remis Milanu mnie troche zdziwił, ale można sie bylo spodziewac ze w tych meczach Milanowi i ManU bedzie najtrudniej ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Kopenhaga
Moje typy: 1 @ 1,60 [7/10] ✅


Arsenal Londyn - FC Porto
Moje typy:
Bezpiecznie: 1 @ 1,40 [8/10] ✅
Ryzykownie: H0:1 - 1 @ 2,20 [5/10] ✅ albo Poł/Koń 1/1 @ 2,00 [5/10] ✅


Benfica Lizbona - Manchester United
Moje typy:
Bezpiecznie: X2 @ 1,23 [5/10] ✅
Ryzykownie: 2 @ 2,00 [3/10] ✅


Real Madryt - Dynamo Kijów
Moje typy: 1 @ 1,23 [6/10] ✅


OSC Lille - AC MIlan
Moje typy: 2 @ 2,05 [6/10] ⛔


Steaua Bukareszt - Olympique Lyon
Moje typy: 2 @ 1,87 [6/10] ✅


CSKA Moskwa - Hamburger SV
Moje typy:
Połowa czasu: X @ 2,00 [7/10] ✅


AEK Ateny - Anderlecht Bruksela
Moje typy:
Połowa czasu: X @ 2,05 [5/10] ✅



Statystyka niezła. Na 11 podanych typów 10 trafionych i jeden nie.

Statystyki moich typów:
▶ 11
✅ 10
⛔ 1
:mrgreen: 91%
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale się podniecacie że trafiliście coś tam. Zobaczta se ludziska ile ja trafiłem i jakie są kursy na dokładny wynik. Np 1-0 w meczu CSKA-Hamburg SV. Albo Arsenal-FC Porto :p


Zróbmy lepiej średni kurs jaki trafiliśmy i wtedy zobaczymy who is the best ???? - ja nie będę najlepszy ale będę wysoko.....

Nie chce się chawlić, ale wtorek zawsze z LM mam najlepszy a środa beznadziejna, więc dziś typów brak-dałem jedynie w kuponach.

MMMuuaa Buźka for Roxa ;)



Jak ktoś ma w opisie (chyba Zelik) dobry typer wygrywa więcej niż przegrywa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom