>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [19.07.2022 - 27.07.2022]

Status
Zamknięty.
K 1,5K

KapitanTrips

Użytkownik
Ferencvaros - Slovan Bratysława 1 1.78 sts

W moim odczuciu chyba "najpewniejszy" typ na zbliżającą się kolejkę eliminacji Ligi Mistrzów. Drużyna z Węgier w poprzednim spotkaniu rozbiła kazachski Toboł aż 5-1 u siebie. Świetnie zaprezentował się ich najnowszy nabytek Adama Traore sprowadzony z mołdawskiego Sheriffa za 3 mln euro, który strzelił 2 gole. Innym ciekawym, nowym zawodnikiem jest 31-letni duński obrońca Rasmus Thelander. W tym roku mistrz Węgier ponownie powalczy o fazę grupową Ligi Mistrzów. A Slovan? ledwo pokonał gruzińskie Dinamo Batumi w przedziwnych okolicznościach, po golu z rzutu rożnego w dogrywce. Uważam, że Ferencvaros pokona pewnie u siebie Słowaków aby przed rewanżem nie pozostawić rywalom żadnych złudzeń. Slovan to przystawka przed głównym daniem czyli przed 3-4 rundą kwalifikacji LM.

Inną ciekawą opcją jest zagranie meczu Maccabi Haifa - Olympiakos Pireus 2 (bez remisu sts) 1.67

Przyznaję się bez bicia, Maccabi nie widziałem w akcji. Olympiakos z kolei ma wielu doświadczonych zawodników ich nazwiska robią wrażenie - Valbuena, Manolas (Roma, Napoli), Vaclik (grał w Sevilli), Sokratis Papastathopulos (były zawodnik m.in Schalke). Dodatkowo wzmocnił ich obrońca z Atletico Madryt - Sime Vrsalijko. Wprawdzie kariery tych zawodników są na "fali opadającej" ale powinni poradzić sobie z mniej notowanym rywalem. Dałem opcję bez remisu bo Grecy mają perspektywę rewanżu u siebie.


Uważałbym na Malmo. Trochę namęczyli się z Vikingurem (byłem w szoku, że Islandczycy zrobili takie postępy w kulturze gry, w ogóle grali bez kompleksów ze Szwedami, mecz był bardzo otwarty). Oczywiście uważam że w dwumeczu mistrz Szwecji da radę z Litwinami ale na wyjeździe może być różnie.
 
Ostatnia edycja:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Qarabag - Zurich
Typ: Qarabag
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza:

Pierwsze spotkanie drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W tym meczu zmierzy się ze sobą mistrz Azerbejdżanu z mistrzem Szwajcarii. W mojej opinii, gospodarze są w stanie wygrać dzisiejsze spotkanie.

O Qarabagu nie ma co się wiele rozpisywać - ogrom informacji o nim został podany w ramach poprzedniej rundy eliminacji, kiedy to mierzył się z Lechem Poznań. Azerzy potwierdzili, że u siebie są jeszcze groźniejsi niż na wyjazdach. Co prawda ich gra nie była perfekcyjna, ale byli oni w stanie wykorzystywać błędy Lechitów.

Wolałbym trochę pomówić o mistrzu Szwajcarii. Zurich zdobył tytuł w zeszłym sezonie bardzo niespodziewanie. Jak bardzo niespodziewanie? Powiem tylko, że w sezonie 2020/2021 ta drużyna zajęła ostatnie bezpiecznie miejsce w lidze. A rok później zdobyła mistrzostwo bodajże na sześć kolejek przed końcem sezonu. Duża w tym zasługa Young Boysów, którzy mieli fatalny rok i w lidze zawodzili raz po raz.

Zurich po świetnym sezonie przeprowadził... wyprzedaż. Połowa pierwszego składu odeszła z klubu. Najbardziej na pewno zaboli brak Assana Ceesaya - najlepszego strzelca Zurichu ubiegłego sezonu. W dodatku w klubie nie ma już takich zawodników jak Ousmane Doumbia, Ante Corić czy Blaz Kramer. Byli oni albo podstawowymi zawodnikami, albo bardzo dużo wnoszącymi rezerwowymi. Bo to w sumie była siła Zurichu w zeszłym sezonu - mocna ławka.

Oprócz odejść, w Zurichu jest również sporo kontuzji. Od długiego czasu nie gra Becir Omeragic - trzon defensywny w ubiegłym sezonie. Poza tym z powodu urazu nie gra też Blerim Dzemaili, a problemy ma Karol Mets.

W mojej opinii, Zurich będzie miał spore problemy na trudnym terenie w Azerbejdżanie. Myślę, że gospodarze będą chcieli ugrać jak największą możliwą zaliczkę przed rewanżem i postarają się z całych sił o zwycięstwo.

Wynik końcowy - 3:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1454
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
FK Karabach vs FC Zurich
Typ goście strzelą gola
Maribor vs Sheriff
Typ 1X
Ako 2.15 fortuna

Ja decyduję się na taki zestaw... w pierwszym spotkaniu idę w kierunku bramki gości. FC przegrało co prawda na inaugurację aż 0:4 z YB ale przy stanie 0:0 miał 2 setki plus niewykorzystany karny. Po stracie bramki ich gra się posypała, ale było to już w samej końcówce. Praktycznie pierwsze 70 minut zespół wyglądał bardzo dobrze. Z kolei Karabach widzieliśmy w rywalizacji z Lechem i powiem szczerze, że nie zrobili na mnie wrażenia. Szkoda, że nasza piłka jest na tak podłym poziomie, że nie jesteśmy wstanie nawiązać równej walki z przeciętnym rywalem. Zurich uważam, że piłkarsko stoi co najmniej 2 poziomy wyżej i zrobi dzisiaj krok w stronę awansu.

Drugi mecz... Maribor dopiero w spotkaniu rewanżowym przechylił losy awansu do kolejnej rundy. Na tle Szachciora wyglądali naprawdę przyzwoicie. Dość składne rozgrywanie ataku pozycyjnego i niezłe tempo w przejściu do kontry... tak w kilku słowach podsumuje ich grę. Rywal... Hmm Szału nie zrobił delikatnie mówiąc. Jeden z użytkowników forum już opisał wcześniej sytuację jaką mają obecnie w klubie ( mocne powiązania z Rosją). Przełożyło się to na ich grę. Uważam, że Słoweńcy mają szansę nawet na przejście ekipy Sheriffa.

Osobno kursy z fortuny

Awans Zurich 1.70
Awans Maribor 2.58
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Zurich po świetnym sezonie przeprowadził... wyprzedaż. Połowa pierwszego składu odeszła z klubu. Najbardziej na pewno zaboli brak Assana Ceesaya - najlepszego strzelca Zurichu ubiegłego sezonu. W dodatku w klubie nie ma już takich zawodników jak Ousmane Doumbia, Ante Corić czy Blaz Kramer. Byli oni albo podstawowymi zawodnikami, albo bardzo dużo wnoszącymi rezerwowymi. Bo to w sumie była siła Zurichu w zeszłym sezonu - mocna ławka.

Nie zgodzę się z tym wpisem. Ok odszedł Ceesaya, ale w jego miejsce sprowadzono 26-letniego Okite, który od 6 lat grał w Nijmegen. W ostatnim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej strzelił 7 goli - dużo nie dużo, ale na Szwajcarię jest sowlidnym wzmocnieniem i myślę, że może zastąpić Ceesaya. Ponadto sprowadzono Conde, który będzie łatał dziurę w środku pola po stracie Doumbii.

Ponadto podpisano wieloletnie kontrakty z Kamberim, Alitim czy Brecherem...

Ja tutaj nie widzę masowej wyprzedaży.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Zurich po świetnym sezonie przeprowadził... wyprzedaż. Połowa pierwszego składu odeszła z klubu. Najbardziej na pewno zaboli brak Assana Ceesaya - najlepszego strzelca Zurichu ubiegłego sezonu. W dodatku w klubie nie ma już takich zawodników jak Ousmane Doumbia, Ante Corić czy Blaz Kramer. Byli oni albo podstawowymi zawodnikami, albo bardzo dużo wnoszącymi rezerwowymi. Bo to w sumie była siła Zurichu w zeszłym sezonu - mocna ławka.

Nie zgodzę się z tym wpisem. Ok odszedł Ceesaya, ale w jego miejsce sprowadzono 26-letniego Okite, który od 6 lat grał w Nijmegen. W ostatnim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej strzelił 7 goli - dużo nie dużo, ale na Szwajcarię jest sowlidnym wzmocnieniem i myślę, że może zastąpić Ceesaya. Ponadto sprowadzono Conde, który będzie łatał dziurę w środku pola po stracie Doumbii.

Ponadto podpisano wieloletnie kontrakty z Kamberim, Alitim czy Brecherem...

Ja tutaj nie widzę masowej wyprzedaży.
O tych nowych wieloletnich kontraktach nie słyszałem - przyznaje. I rzeczywiście, zabrzmiało to u mnie trochę hiperbolicznie z tą wyprzedażą. Ale utrzymuje się przy zdaniu, że kilku ważnych zawodników już nie ma.

Nadal uważam że Zurich ma aktualnie zwyczajnie słabszy skład niż w zeszłym sezonie. Ceesay robił tam mega robotę, a Okite jakoś nie wywierał na mnie wrażenia przy dotychczasowej karierze. Tym bardziej że przez większość jego pobytu w Holandii grał na zapleczu ekstraklasy. Czy jest to napastnik którym można walczyć o Ligę Mistrzów? Osobiście trochę wątpię, ale dzisiaj się przekonamy😄
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00, 19:45, 20:45
Spotkania: Karabach vs Zurich, Ludogorets vs Shamrock Rovers, Linfield vs Bodo/Glimt
Typ: w powyższych trzech meczach padnie co najmniej 31 rzutów rożnych (zakład specjalny)
Kurs: 3.20✅️
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


W poprzednim tygodniu jeden taki specjal na plus, w drugim zabrakło kilku rzutów rożnych, dzisiaj próbuję ponownie, bo po pierwsze jest wybór, a po drugie zespoły, które biją wiele kornerów grają u siebie, gdzie będą chciały uzyskać jak największą zaliczkę, więc nie ma miejsca na odpuszczanie, chociaż na chwilę.

Karbach w starciach z Lechem Poznań wykonywał odpowiednio 8 i 7 rzutów rożnych i jestem zdania, że dzisiaj również zawodnicy Gurbana Gurbanova zakręcą się koło tej liczby. Mam nadzieję, że i Zurych nie będzie chował się za podwójną gardą i stać ich na groźne kontrataki, bo w Szwajcarii gra się przecież ofensywnie.

W Razgradzie również widzę sporo rzutów rożnych. Ludogorets z Sutlejską: 6, 8 kornerów a Shamrock Rovers z Hibernians: 6 i 0. Mistrz Irlandii w rewanżowym starciu miał już sprawę awansu wyjaśnioną, dlatego też widnieje 0 na koncie przy stałych fragmentach gry.

Wierzę, że padnie ich sporo także w Irlandii Północnej. Przede wszystkim Linfield to klub, który ma swój charakterystyczny styl gry i prezentuje się bardzo bezpośrednio. Piłka często znajduje się w bocznych sektorach boiska i wrzucana jest na zawodnika, który czeka na nią w polu karnym rywala. Gospodarze z TNS wykonywali 5 i 12 kornerów, a Bodo/Glimt z Klaksvik 11 i 2. Jest tutaj potencjał, aby padło wiele takich stałych fragmentów gry i uważam, że outsider postara się przejąć inicjatywę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2072
K 408

kamcior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00, 19:45, 20:45
Spotkania: Karabach vs Zurich, Ludogorets vs Shamrock Rovers, Linfield vs Bodo/Glimt
Typ: w powyższych trzech meczach padnie co najmniej 31 rzutów rożnych (zakład specjalny)
Kurs: 3.20✅️
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


W poprzednim tygodniu jeden taki specjal na plus, w drugim zabrakło kilku rzutów rożnych, dzisiaj próbuję ponownie, bo po pierwsze jest wybór, a po drugie zespoły, które biją wiele kornerów grają u siebie, gdzie będą chciały uzyskać jak największą zaliczkę, więc nie ma miejsca na odpuszczanie, chociaż na chwilę.

Karbach w starciach z Lechem Poznań wykonywał odpowiednio 8 i 7 rzutów rożnych i jestem zdania, że dzisiaj również zawodnicy Gurbana Gurbanova zakręcą się koło tej liczby. Mam nadzieję, że i Zurych nie będzie chował się za podwójną gardą i stać ich na groźne kontrataki, bo w Szwajcarii gra się przecież ofensywnie.

W Razgradzie również widzę sporo rzutów rożnych. Ludogorets z Sutlejską: 6, 8 kornerów a Shamrock Rovers z Hibernians: 6 i 0. Mistrz Irlandii w rewanżowym starciu miał już sprawę awansu wyjaśnioną, dlatego też widnieje 0 na koncie przy stałych fragmentach gry.

Wierzę, że padnie ich sporo także w Irlandii Północnej. Przede wszystkim Linfield to klub, który ma swój charakterystyczny styl gry i prezentuje się bardzo bezpośrednio. Piłka często znajduje się w bocznych sektorach boiska i wrzucana jest na zawodnika, który czeka na nią w polu karnym rywala. Gospodarze z TNS wykonywali 5 i 12 kornerów, a Bodo/Glimt z Klaksvik 11 i 2. Jest tutaj potencjał, aby padło wiele takich stałych fragmentów gry i uważam, że outsider postara się przejąć inicjatywę.
No pięknie Panie żeś to zapodał, było jak dobrze pamiętam 32 rożne.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Maccabi Haifa vs Olympiakos Pireus
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 2.73✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze dosyć pewnie zostali Mistrzami swojego kraju. Nad drugim Hapoelem Beer Sheva piłkarze Maccabi Hajfa mieli aż osiem punktów przewagi. Poprzedni sezon był świetny w ich wykonaniu, ale cel na najbliższy czas jest jasny, awans do europejskich pucharów. Nie było zbyt wielu okazji, aby przygotować się do nowych wyzwań, wszak klub ten rozegrał jedynie dwa sparingi i oba z nich przegrał. Dodatkowo cztery dni temu pojawiła się też porażka w Superpucharze i morale nie są największe w obozie gospodarzy. Dzisiaj czeka ich wymagający rywal, ale jeżeli marzysz o Lidze Mistrzów, to takich trzeba pokonywać. Stać na to Maccabi Hajfa?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Olympiakos, który jest regularnym uczestnikiem europejskich pucharów. Grecy co roku starają się naturalnie znaleźć wśród szczęśliwców, którzy biorą udział w Lidze Mistrzów, ale Ligą Europą również się zadowalają. Tak było w poprzedniej kampanii, gdzie udało się awansować do fazy pucharowej LE, ale Atalanta w dwumeczu była lepsza i przygoda zakończyła się na 1/16 finału. Tym razem ambicje są o wiele większe i dokonane transfery mają pomóc w zrealizowaniu planów. Sime Vrsaljko, czy też Philip Zinckernagel to znane widowiska szerszej publiczności. Czy ta dwójka stanie się liderami Olympiakosu w najbliższym czasie?

Jestem zdania, że czeka nas dosyć twarde widowisko w Haifie. Gospodarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to właśnie u siebie muszą poszukać szans, aby wywalczyć awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, a Olympiakos pragnie z Izraela wywieźć jak najlepszy rezultat. Liczę na wiele fauli i tym samym kartoników, a arbitrem tego meczu będzie znany mi i lubiany Sascha Stegemann, który ma czasami problemy, aby zapanować nad sytuacją, która jest na boisku. Nie tylko w Niemczech chętnie wyciąga do kieszonki, ale również w Europie. Nawet w spotkaniu towarzyskim FC Koln z Milanem pokazał 3 kartoniki, dlatego mam nadzieję, że dzisiaj minimum 5 nie będzie dla niego problemem. Ostatnie pięć domowych spotkań Maccabi Hajfa z sezonu 2021/2022 to odpowiednio 2, 3, 3, 3, 1 kartek, a wyjazdowych Olympiakosu to 1, 1, 4, 2, 1. Jest to jednak nowa kampania i walka o LM, dlatego oczekuje większej determinacji o każdy centymetr boiska. Pobieram linię 5.5, gdzie czerwona liczy się podwójnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shkupi vs Dinamo Zagreb
Typ: Dinamo ht/ft, Dinamo(-1,5)ft - betbuilder

Kurs: 2.38
Bukmacher: SportNation
Analiza:

Wartosc rynkowa nie gra, ale 5milionow vs 100mln wg. Transfermarkt.

Marka nie gra, ale troche nieoczekiwany mistrz ligi macedonskiej vs Dominator zaplecza europejskich klubow, hegemon swojej ligi.

Terminarz ligowy nie gra, ale... Shkupi tez jeszcze nie gra i na ligowe boiska wychodzi za dwa tygodnie vs Dinamo, ktore jest po dwoch spotkaniach w lidze. Bramki traci, ale standardowo strzela wiecej. Bilans po dwoch kolejkach po Belupo i Lokomotivie. 2w 8:3 w bramkach, a Ademi nawet tylka nie podniosl z lawki.


Chodzil mi po glowie awans Ferencvarosu, ale Dinamo jest jeszcze bardziej spodziewane w kolejnej rundzie i po zimnym prysznicu w pierwszym meczu, wyjda rozszarpac gospodarzy.

Kurs na gosci 1.33
Awans 1.16
Ht/ft Dinamo 1.8


Wiec ja proponuje taki wlasnie budulec.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock Rovers vs Ludogorets
Typ: Powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.10⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przenosimy się do Irlandii, gdzie Mistrz tamtego kraju podejmie ekipę z Bułgarii. Szkoda Shamrock Rovers, które zagrało odważnie na wyjeździe, ale to rywale są klasę lepszym zespołem. Widoczne to było na boisku w Razgradzie i gospodarze mogą żałować straconego gola na 0:3 w ostatnich minutach. Wydaje się, że ten wynik nie jest do nadrobienia, ale różne rzeczy widzieliśmy w futbolu i ekipie z Irlandii nie powinno zabraknąć motywacji. W poprzedni weekend obserwowaliśmy ich poczynania w lidze i trzeba przyznać, że remis z Drogheda był sprawiedliwy, a co ciekawe to przeciwnicy mieli więcej z gry i tworzyli sobie więcej sytuacji. Dzisiaj wszystkie ręce i nogi na pokład, bo Shamrock Rovers liczy na comeback. Czy uda się odrobić trzybramkową stratę?

Ludogorets to stały bywalec kwalifikacji do europejskich pucharów. Czasami udaje im się przebrnąć przez eliminacje do Ligi Mistrzów, ale w ostatnich latach najczęściej meldują się w Lidze Europy. Poprzednia kampania zakończyła się dla nich na fazie grupowej LE, tym razem apetyty są o wiele większe i liczy się LM. Przyjezdni są na dobrej drodze, aby spełnić swoje plany i wygrana aż 3:0 w pierwszym starciu daje ten komfort gościom. Nie można jednak lekceważąco podchodzić do przeciwnika, ponieważ Shamrock Rovers jest w stanie odrobić te straty, dlatego Ludogorets musi zagrać swoje. Często utrzymywać się przy piłce i tym samym tworzyć sobie sytuacje. U Mistrza Bułgarii oglądamy wielu Brazylijczyków, którzy swoją techniką podnoszą poziom tego klubu. Czy dzisiaj odegrają dużą rolę?

Tak jak w poprzednim tygodniu, tak i teraz stawiam w rywalizacji tych klubów na rzuty rożne. W pierwszym starciu rozgrywanym w Razgradzie padło aż 12 kornerów, liczę na powtórkę. Przede wszystkim jestem zdania, że Mistrz Irlandii nie pogodził się jeszcze z porażką w tym dwumeczu. Strata 0:3 jest spora, ale szybko strzelony gol może dać nadzieję na promocję do kolejne rundy kwalifikacji. Spodziewam się odważnej gry Shamrock Rovers, który będzie bardzo często posyłał piłkę w boczne sektory boiska i dośrodkowywał, tym samym tworząc szanse na stałe fragmenty gry. Jestem jednak zdania, że Ludogorets nie da się zepchnąć do defensywy i to zwiastuje nam interesujące widowisko. W ostatni weekend w starciach ligowych gospodarze oglądali łącznie 23 kornerów z Drogheda, a przyjezdni 16 z CSKA Sofia. Liczby wyraźnie mówią za siebie i oczekuje wielu rzutów rożnych w Dublinie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Zurich - Qarabag
Typ: FC Zurich strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bezpieczniejszą opcją jest po prostu over 1,5 Zurichu, jednak muszę zaryzykować w konkursie, żeby powalczyć o czołową piątkę.
Wynik pierwszego meczu to 3:2 dla Qarabag. W tamtym spotkaniu wiele się działo, obie drużyny zasłużyły na bramki, które zdobyły. FC Zurich oddał aż siedem celnych strzałów na bramkę. Mimo to lepszą drużyną był Qarabag, który miał jeszcze więcej okazji. Teraz w Szwajcarii powinno być inaczej i to gospodarze powinni mieć więcej do powiedzenia. Zurich musi koniecznie wygrać to spotkanie przynajmniej jedną bramką, żeby doprowadzić do dogrywki. Wobec tego spodziewam się dużej aktywności gospodarzy już od początku spotkania i liczę na to, że Zurich strzeli już w pierwszej połowie. Jak wiadomo drużyny takie jak Qarabag na wyjazdach wiele tracą w porównaniu do gry na swoim terenie, dlatego dla mnie Zurich jest faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00, 19:00,19:00
Spotkania: Bodo/Glimt vs Linfield, Zurych vs Karabach, Malmo vs Zalgiris
Typ: w powyższych trzech meczach padnie co najmniej 30 rzutów rożnych (Combo Expert)
Kurs: 3.75⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Ponownie udało się z zakładem specjalnym na rzuty rożne. Tym razem na trzy mecze odbywające się w Norwegii, Szwecji i Szwajcarii. Przede wszystkim liczę na Bodo/Glimt i Malmo. Są to drużyny, które muszą odrabiać straty z pierwszych starć wyjazdowych. Obie ekipy przegrały swoje rywalizacje 0:1 i szczególnie u siebie powinno być im łatwiej, aby odwrócić losy dwumeczów. Czy tak też będzie? Jestem zdania, że Linfield oraz Zalgiris postawią się nieco swoim przeciwnikom. Nawet jeżeli szybko padnie gol, to rozpocznie się walka o uniknięcie dogrywki. Co do Zurychu to uważam, że powalczą o awans. Jak wyglądał Karabach na wyjeździe w Poznaniu to doskonale wiemy a 2:3 przywiezione z trudnego terenu Azerbejdżanu to całkiem niezły rezultat. Były rywal Mistrza Polski to kopalnia kornerów i swoje też wyrobią w Szwajcarii. Na koniec ilość rzutów rożnych z pierwszych spotkań:

Linfield vs Bodo/Glimt: 8
Karabach vs Zurych: 12
Zalgiris vs Malmo: 11


Łącznie 31, co dzisiaj dałoby plus i podobnej liczby spodziewam się w rewanżach, jak nie więcej.
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Zurich - Qarabag
Typ: FC Zurich strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bezpieczniejszą opcją jest po prostu over 1,5 Zurichu, jednak muszę zaryzykować w konkursie, żeby powalczyć o czołową piątkę.
Wynik pierwszego meczu to 3:2 dla Qarabag. W tamtym spotkaniu wiele się działo, obie drużyny zasłużyły na bramki, które zdobyły. FC Zurich oddał aż siedem celnych strzałów na bramkę. Mimo to lepszą drużyną był Qarabag, który miał jeszcze więcej okazji. Teraz w Szwajcarii powinno być inaczej i to gospodarze powinni mieć więcej do powiedzenia. Zurich musi koniecznie wygrać to spotkanie przynajmniej jedną bramką, żeby doprowadzić do dogrywki. Wobec tego spodziewam się dużej aktywności gospodarzy już od początku spotkania i liczę na to, że Zurich strzeli już w pierwszej połowie. Jak wiadomo drużyny takie jak Qarabag na wyjazdach wiele tracą w porównaniu do gry na swoim terenie, dlatego dla mnie Zurich jest faworytem.
To ten typ i analiza jest pod konkurs, żeby ci wysoki kurs wszedł czy aby zarobić hajs u buka?
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1

OLYMPIAKOS PIREUS VS. MACCABI HAIFA FC typ: OLYMPIAKOS PIREUS @ 1.72
/ Betlcic​

Olympiacos:Vaclik; Vrsaljko, Manolas, Cisse, Reabciuk; M'Vila, M. Camara; Masouras, A, Camara; Zinckernagel; El Arabi
Maccabi: Cohen; Sundgren, Goldberg, Planic, Menahem; Lavi, Mohamed, Chery; Atzili, David, Haziza

- Klub z Pireusu średnio prezentował się w ostatnich grach kontrolnych przegrywając z Aris Saloniki, FC Salzburg czy Arminia Bielefeld natomiast promyczkiem była wygrana z Holenderskim AZ.
- Na gorącym terenie w Haifie wcale nie byli lepsi ,ale mimo to można powiedzieć ,że pechowo zremisowali tracąc bramkę w doliczonym czasie gry po cudownym golu D. Haziza (a do tego dwa nieuznane gole dla rywali).
- Olympiakos przede wszystkim w tym meczu musi podejść do sprawy zupełnie inaczej a dobry wynik wyjazdowy i przewaga własnego obiektu powinna wystarczyć. Pedro Martins dysponuję naprawdę ciekawą kadrą z nowo sprowadzonymi przede wszystkim K. Manolas (Napoli), A. Kamara (Aris) czy znanym z Hiszpańskich boisk Š. Vrsaljko (Atletico) ,a do tego dochodzą doświadczeni Y. El-Arabi, Y. M'Vila czy już powoli starzejący się 37-letni M. Valbuena.
- Maccabi już przegrało w meczu Superpucharu (1-1k) z Hapoel Beer Sheva ,a w meczach przedsezonowych także wyglądali tak sobie przegrywając z Belgijskim KV Mechelen czy Holenderskim Vitesse.
- Przyjezdni dysponują sporą siłą rażenia w przodzie ,bo trio Omer Atzili, Dean David i Haziza zdobyło łącznie 62.bramki we wszystkich rozgrywkach zaś trener B. Bakhar do dyspozycji nie będzie miał tylko podstawowego pomocnika Mahmoud Jabera.
- Co do samego typu stawiam tutaj na przede wszystkim atut własnego boiska Greków oraz po prostu na większy potencjał ludzki.
 
Ostatnia edycja:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Malmö powyżej 7,5 rożnych @ 2,05 / Betclic 4
Bodø/Glimt powyżej 7,5 rożnych @1,80 / Betclic 11

Na oba zdarzenia Betclic wystawił znacznie wyższe kursy niż reszta buków, więc warto spróbować. Oba zespoły grają u siebie i muszą odrabiać straty po porażkach 0:1 w pierwszych spotkaniach. Malmö z Żalgirisem w Wilnie nabiło 6 rożnych, Bodø w Belfaście z Linfield 5. Norwegowie u siebie z KI w poprzedniej rundzie wywalczyli 11 kornerów, a i w lidze uzyskują ich sporo (10 z Jerv, 7 z Sarpsborgiem i Odds, 9 z Kristiansund). Również Szwedzi w lidze potrafią te rożne nabijać (9 z Norrköping, 10 z Varbergs, 20 z Sundsvall). Oba zespoły są faworytami swoich dwumeczów, więc przed własną publicznością powinny od początku zaatakować, by odrobić straty, natomiast ich rywale będą raczej bronić korzystnych wyników z pierwszych meczów, co sprzyja dużej liczbie rożnych.
 
Ostatnia edycja:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo FF (Swe) - Żalgiris (Ltu)
Typ: Gospodarze poniżej 1,5 gola Wynik : 0-2 dla Żalgrisu, mecz pod kontrolą gości
Kurs: 2.90
Bukmacher: Superbet

Analiza:


W pierwszym meczu, wbrew kursom bukmacherów, ( około 1,70 na wygraną Malmo w tamtym spotkaniu ) Litwini wygrali 1:0. Nie było to fartowne zwycięstwo. Bramka padła w 49 minucie, a Żalgris stworzył sobie 2 razy więcej sytuacji bramkowych niż Szwedzi (14 do 7 ).

Teraz Żalgris jest w świetnej sytuacji. Liczę, że skupią się na grze obronnej i ewentualnych bramek będą szukać po kontrach. Spokojnie mogą to robić w sytuacji gdyby był wynik remisowy, a nawet gdyby to Malmo wygrywało rożnicą jednej bramki np. 1:0. Są bowiem mimo wszystko underdogiem i ewentualne rzuty karne są dla nich korzystne.

Warto dodać, że obie drużyny zaczęły ligę początkiem roku kalendarzowego ( system wiosna - jesień ). Dużo bardziej podoba mi się jednak system litewski, mam na myśli że jest korzystniejszy pod zwiększenie szans swoich drużyn na sukcesy w Europie. Na czas 1 i 2 rundy kwalfikacji w europucharach litewskie drużyny mogą odpocząć od zmagań na własnym podwórku. Pozwala to na pełne skupienie na meczach LM, bez zamartwianie się przekładaniem meczów ligowych, graniem rezerwami itp. W Szwecji również jest system wiosna-jesień, jednak tamtejsze kluby nie mają przerwy od zmagań ligowych. Od 5.07 Malmo zagrało więc w sumie 6 spotkań, a Zalgris tylko 3. To spory atut dla gości.

Oprócz tego Malmo w lidze nie jest niesamowicie skuteczne - strzelili 22 gole w 16 meczach. Rozczarowuje również ich miejsce w lidze - dopiero 5. Żalgris jest 1 i mają 12 straconych goli w 18 meczach, także nieźle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1150
K 1,5K

KapitanTrips

Użytkownik
Olympiakos vs. Maccabi Haifa btts @2.05/ sts

Cóż, ostatnio się nie udało. Ale dzisiaj liczę że szczęście się uśmiechnie. Oglądałem mecz w Haifie, gdzie gospodarze byli stroną dominującą, stworzyli sobie masę okazji, strzelili 2 gole ze spalonych.. to spotkanie powinno zakończyć się 3-1, 4-1 dla Izraelczyków, jednak do remisu udało im się doprowadzić tuż przed końcem spotkania, po przypadkowym golu. Olympiakos w zasadzie tylko raz poważnie zagroził bramce rywali i zrobili z tego odrazu gola. Bardzo aktywny był Chery i Pierrot (Maccabi). Uważam że goście poprawią skuteczność i napewno coś dzisiaj strzelą a może i zrobią to ze dwa razy. Olympiakos też powinien ukłuć grają u siebie i taka gra jak na wyjeździe poprostu im nie przystoi. Potencjał ludzki stoi po stronie Greków, to pewne. Tu padnie 1-1 lub 2-2 jednak btts wydaje mi się bardzo przekonywujący po tym co zobaczyłem w pierwszym spotkaniu. Kurs 2.05 bardzo fajny do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom