>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (Rewanże) 25.07.2013

Status
Zamknięty.
K 358

koeman66

Użytkownik
Aktobe Lento - Hodd (+1) 2 2.74 Pinnacle ⛔
Buki robia sobie jajca z ludzi! Smiesza mnie te podniety pod Aktobe, miaalo byc latwo w Norwegii, a polegli i mecz wcale nie toczyl sie pod ich dyktando. Samo ustawienie Aktobe tez dawalo do myslenia - 4-5-1. Moze i Aktobe jest we wlasnej lidze hegemonem (shit!) na swoich smieciach, ale maja noz na gardle i wygrac musza. Wynik 0-1 jest bardzo niewdzieczny, a rywal wcale nie taki beznadziejny. Aktobe ostatnio tylko zremisowalo 1-1 z Almaty, ktore na wyjazdach gra slabo, wiec takiej wielkiej hegemonii nie widze tutaj. Roznie moze byc, ale w dwubramkowa wygrana nie wierze, pachnie mi tu awansem Hodd. No dobra, moze dojsc do dogrywki, ale po 90 minutach awansu sobie nie zapewnia. Wierze w dzielnych norwegow i to, ze sprawia mala niespodzianke. Kursy to jakies jaja, w zyciu nie zagralbym na Aktobe za 1.3, a kurs na wygrana Hodd jest monstrualnie wysoki. Azjan +1 na wikingow po takim kursie biore w ciemno. Zdecydowanie nie za duza stawke!
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Pandurii (-1,5) - Levadia 1,60 ✅ 4-0 gładziutko
pierwszy mecz 0-0. Ze statystyk pierwszego meczu: w strzałach 21:4 dla Rumunów. Własny teren, różnica klas. Obowiązkowe zwycięstwo najlepiej dwoma bramkami, bo prowadząc jedną i przypadkowo tracąc gola robi się nerwowo. Myślę, że Rumuni dalej ze spokojem.
Utrecht (-1,5) - Differdange 1,44 ⛔ 3-3 bez komentarza, 3-1 mecz pod kontrolą, nagle głupi karny i jedna kontra
ciężko mi sobie wyobrazić inny wynik jak zdecydowane zwycięstwo Utrechtu.
Myślę, że wywalczą awans, kurs satysfakcjonujący. Tutaj też różnica przynajmniej jednej klasy.
AKO 2,24
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Soltysiao cos ci powiem. Niszczy mnie to co wyprawia sie w dziale pilka nozna, ktory jest zdecydowanie najgorszym na forum, bo i najpopularniejszym, wiec rozne dziwne persony sie tutaj udzielaja. Sa tu osoby, ktore nie maja pojecia o graniu, jacys dziwni zwolennicy teorii spiskowych i inni tacy, ktorzy bukmacherke traktuja jako szybki i latwy zarobek, graja od swieta i potem palcza, bo na forum ktos napisal ze ci i ci wygraja, a byl remis- zupelnie jakby kazdy z nas piszacych analizy byl alfa i omega, znajaca kazde rozstrzygniecie. Forum ma to do siebie, ze moga tutaj pisac osoby niepelnoletnie lub osoby, ktore zachowuja sie jak rozwydrzone dzieci neostrady i nie wiadomo kto siedzi za klawiatura, zawsze moze to byc zwykly idiota i przesmiewca. A potem jest placz i obrazanie tych, ktorzy pisza swoje analizy, zupelnie jakby kazdy znal przyszlosc. Co glupsi kazda swoja porazke tlumacza przekupstwami, korupcja i innymi takimi. Tak sobie mysle, ze tacy idioci to najlepsza woda na mlyn dla bukow, ktorzy dzieki takim jednostkom zarabiaja kupe kasy. Ja sam jestem wsciekly, bo mam fatalny dzien, a w ciagu trzech dni przegralem wiecej zakladow niz w ciagu poprzedniego miesiaca co jest moim niechlubnym rekordem, ale w zyciu mi do glowy nie przyszlo, zeby po fakcie obrazac kogos, bo zainspirowalem sie czyims postem, a wyszlo inaczej. Osobiscie czekam na wiadro pomyj po moim nieszczesliwym poscie, gdzie na chwile obecna trafilem dwa typy, a przegralem cztery. Nie wiem jak to robia osoby zajmujace sie sportami amerykanskimi czy np. siatkowka. Tam sa goscie znajacy kazdego zawodnika, potrafiacy napisac swietne analizy i nie ma tam takiego &quot;burdelu&quot; jak tutaj. Ja osobiscie mam taka zasade, ze nigdy czyjes wypociny nie przekonaja mnie do zawarcia zakladu, musze sam sprawdzic i pomyslec czy sie oplaca, wtedy zainspirowany po czesci czyims postem, stawiam zaklad, ale w przypadku porazki nasmiewac sie z kogos i obrazac???
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
k42a 112

k42a

Użytkownik
koeman66
Jak sam wspomniałeś tematy piłkarskie są na forum najpopularniejsze, bo i sama piłka w kraju wiedzie prym pod względem popularności. Co za tym idzie styka się z nią ogrom ludzi, zdarzają się tacy, którzy faktycznie mają jakieś pojęcie o tej dyscyplinie, ale lwia część to głównie Janusze, którzy przy obstawianiu sugerują się tym skąd pochodzi dana drużyna i czy kiedyś o niej nie słyszeli.
Toteż wpisy z tej części forum trzeba traktować z duuużym dystansem i podchodzić do nich ostrożnie.
Napisałeś również, że w wątkach o sportach amerykańskich wszyscy piszący to ludzie naprawdę ogarniający temat. Owszem, ale miej na uwadze kilka dodatkowych rzeczy. Po pierwsze takich osobników jest naprawdę mało (nie wiem ile dokładnie, nie zaglądam w tamte tematy, ale wiadomo jak jest).
Spójrz jeszcze na to jaką wiedzę muszą posiadać tamci użytkownicy, interesujący się jedną ligą, a jaką osoby grające piłkę nożną. Jasne, nie da się ogarniać wszystkich lig w Europie, a i tacy są na tym forum - ich wpisy można przeczytać praktycznie w temacie dotyczącym każdej ligi. Jeszcze bardziej rzuca się to w oczy właśnie we wczesnych fazach eliminacji europejskich pucharów gdzie naprawdę jest masa egzotyki. W tym przypadku trzeba umiejętnie stawkować, brać po uwagę nie tylko personalia, a najlepiej to sobie odpuścić i zacząć granie w połowie sierpnia, kiedy na stadiony wybiegną znane marki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Usunięto mój post, ale spróbuję jeszcze raz: LE jest naprawdę trudna do typowania o czym świadczą choćby dzisiejsze sensacje w postaci Sparty Praga i Utrechtu. Nie tylko zresztą eliminacje, bo mnie fatalnie w poprzednim sezonie szła też normalna rozgrywka. Może to wynikać z tego, że spotykają się tu naprawdę średniaki, słabeusze i ogórki dla których to jest jednak sprawa życia i śmierci i pokonują wspomniany już wyżej Utrecht. Nie rozumiem za bardzo zasad dotyczących usuwania postów, to jest chyba wolna amerykanka, bo ja tylko się zapytałem dlaczego został usunięty post przestrzegający przed grą na Utrecht, bo chciałem podziękować tej osobie, a nie tylko mi nie odpowiedziano, ale usunięto cały post. Więc szanowny Panie Moderatorze proszę nie usuwaj znowu tego postu i odpowiedz mi na pytanie co się stało z postem forumowicza przestrzegającego przed grą na Holendrów. Ponawiam prośbę.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Ja nie pamietam co tam napisales, ale admini powody widocznie mieli. Wiem tylko jedno, niektore posty zostaja usuwane z prostego powodu - od wszelkich problemow, klotnii, podziekowan i tym podobnych spraw jest priva. Ja tam sie nie martwie, mi admini pare razy usuneli post i trudno, swiat sie nie konczy, a na ilosc postow i reputacje nie lece, forum sluzy do zaczerpniecia informacji i opinii innych. k42a bardzo ladnie napisal jak jest. Pierwsze rundy to egzotyka, meczow od groma to nawet statystycznie wpadnie iles % niespodzianek. Akurat Utrecht nie byl egzotyka, gdyz jego gre mozna smialo sledzic, podobnie jak cala Eredivisie. Egzotyka bylo jak widac Differdange, ktore wszystkich zaskoczylo i z taka postawa ma duze szanse na przejscie kolejnego rywala.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja nie pamietam co tam napisales, ale admini powody widocznie mieli. Wiem tylko jedno, niektore posty zostaja usuwane z prostego powodu - od wszelkich problemow, klotnii, podziekowan i tym podobnych spraw jest priva.
No tak, tylko ja nie wiem kto to był ???? Ale to, że przeczytałem jego post uchroniło mnie przed większą wtopą, bo skontrowałem na 2x przy 1:1. Jeszcze większa sensacja to była Sparta Praga, która w zeszłym sezonie tak daleko zaszła w LE. Czy jest możliwe, że ten zespół nie chciał po prostu grać w LE i dlatego dał się ograć ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom