>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017 - REWANŻE

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Przed nami spotkania rewanżowe w ramach 2 rundy eliminacji Lidze Europejskiej. Zapraszam do dyskusji, natomiast spotkania Polskich drużyn w osobnym wątku.

Zachęcam do dyskusji.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Connah - Vojvodina

W pierwszym meczu Serbowie męczyli się długo z amatorami z Walii. Bramkę strzelili dopiero w samej końcówce, a do tamtej mieli ogrom sytuacji. Vojvodina oddała 31 strzałów (10 celnych), trzynaście rożnych i ogólnie całkowita kontrola nad spotkaniem.
Walijczycy w pierwszej rundzie niespodziewanie wyeliminowali norweski Stabaek. Ogólnie w trzech ich dotychczasowych meczach w LE oddali łącznie trzy celne strzały, co dobitnie pokazuje wartość tego zespołu. Wiem, że Vojvodina może lekko odpuścić w reważnu, szczególnie kiedy strzelą pierwsi bramkę, ale i tak myślę, że warto dać brak gola gospodarzy, bo nawet przy graniu na pół gwizdka przez Serbów, ciężko będzie im strzelić bramkę. Trzeba czekać jeszce na więcej zakładów, ale póki co polecam zakład będący tym samym w praktyce co brak gola danej drużyny.

Connah połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,61 365 ⛔


Slavia - Levadia

Tutaj biorę to samo. To, że Levadia wygrała w pierwszym meczu 3:1 to jest spowodowane głównie brakiem szczęścia Czechów i ich niezdarnością w obronie. W Pradze Slavia siądzie na Levadii od samego początku i myślę, że nie pozwolą Estończykom na zbyt wiele, szczególnie że stracona bramka w duży sposób utrudni im awans do następnej rundy. O poziomie ligi estońskiej nie ma co nawet pisać, ale i tutaj Levadia zajmuje trzecie miejsce.
Dla mnie Slavia strzela Levadii 2-3 bramki, wygrywa do zera i w efekcie bierze awans, bo odpadnięcie z takim przeciwnikiem byłoby katastrofą dla Czechów.

Levadia połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,66
✅



@2,69 ⛔

do tego dokładam jeszcze: BTS - nie @1,83 365 w meczu Slavii ✅ i czyste konto Vojvodiny @1,72 ⛔ 365
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Zagłębia wygląda to wszystko obiecująco. Pokazali, że faktycznie mogą liczyć się jeszcze w walce o dalszy awans z Partizanem. Wiadomo, drużyna z Belgradu jest bardziej doświadczona, ograna i obyta w Europejskich Pucharach, ale wygląda na to, że jest szansa, aby się rozczarowali. Przyznam, że zarówno przed pierwszym meczem, jak i nawet po meczu byłem pesymistą w kwestii dalszego awansu Zagłębia, ale teraz trochę pozytywniej patrzę na ich grę.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Kalju - Maccabi BTS ~ 1,90 ✅
0-0 promuje dalej Estonczykow, także Maccabi będzie musiało coś ustrzelić a że Kalju w formie (4:1 u siebie z Trakai w poprzedniej rundzie) to spodziewam sie przynajmniej po 1 bramce z dwóch stron w tym spotkaniu.

Slavia - Levadia 1 (-2 AH) ~ 1,75 Unibet ZWROT
Czesi frajersko przegrali w Estonii, mimo znacznej przewagi, cóż trzeba odrabiać straty u siebie jeśli chcą grać dalej, 2-0 im wystarczy, nie powinno być z tym problemu w Pradze.

Stromsgodset - Sonderjyske 1 @ 2,00 Unibet ✅
Norwedzy wpadka w Danii, ale na szczescie gol wyjazdowy sprawia ze wystarczy im skromne 1-0 u siebie i zdecydowanie są w stanie to zrobić, w weekend wygrali z Tromso 1-0 u siebie, natomiast Dunczycy przegrali u siebie w pierwszej kolejce Superligi z Aarhus 1-2.

Grasshoppers - KR Reykjavik BTS ~ 1,75 ✅
Szwajcarzy przejdą dalej ale nie musi być wcale łatwo, w Islandiii szybko i planowo objeli prowadzenie i to uśpiło ich czujność, po wyrównaniu szybko wrócili do porzadku ale potem ponownie przyspali i mecz zakonczył sie remisem, KR ostatni sporo strzela a Grasshopers słabo broni, na skromne 1-0 to sie raczej nie zapowiada
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czyli waszym zdaniem najlepiej by było, jakby Zagłębie otworzyło się w Belgradzie i grało otwartą, wesołą piłkę? No proszę was... Przecież to by ich zabiło od razu, Partizan wpakował by im tak jak Piastowi Goeteborg i koniec z marzeń o awansie. Przecież to jasne, że musieli zagrać zdyscyplinowanie taktycznie z tyłu, bo nie jechali do jakiś ogórków, tylko do wicemistrza Serbii z aspiracjami na mistrza w tym roku... Bogu dziękować, że nie jest żaden z powyższych malkontentów trenerem Zagłębia, bo skończyło się to dramatem. Ja nie mówię też, że Zagłębie nie wiadomo jak grało, bo Partizan fakt był nieskuteczny, ale kto oglądał cały mecz widział, co w bramce też robił Polacek, widać było jego doświadczenie (trzeba też wspomnieć, że Zagłębie miało więcej bramek straconych tylko od Legii w poprzednim sezonie). Stokowiec ma typowych rzemieślników, dlatego musi pod nich ustalać taką taktykę. Mam nadzieję, że Zagłębie uratuje honor polskich drużyn w Europie i awansują dalej.
Mój typ: Zagłębie lub remis @1,60 Bet365
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nie wydaje się Wam, że kurs na Kairat na mecz w Izraelu jest przesadzony?
Nie oglądałem co prawda tego spotkania w całości, ale uważam, że Kairat może tam spokojnie powalczyć. A kurs jest naprawdę spory.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Brondby + Goteborg @ 1,85 365 ⛔

Brondby w gazie od początku sezonu,ostatnio w lidze 4:0 z Esbjerg u siebie.Wynik z pierwszego meczu jeszcze nie daje pewności więc przycisną od początku.
Piast jest w rozsypce,bez paru podstawowych zawodników,kadra na ten mecz wygląda słabiutko.Do Szwecji jadą już tylko na wycieczkę,dla nich ważniejszy jest najbliższy mecz w lidze.Sezon zaczęli koszmarnie a w Szwecji znowu pewnie dostaną oklep.

Singlem też warto Goteborg -1,25 @ 1,93 ⛔

Gabala - MTK @ 1,76 ✅
St. Patricks - Din. Mińsk @ 1,74 ✅
Pinnacle

MTK słabiutkie,jak u siebie przegrywają z Azerami to na wyjeździe tym bardziej nie mają czego szukać.Myślałem,że Gabala w tym sezonie będzie słabiej wyglądała ale mają mocną ekipę jednak,w 1 rundzie 5:1 u siebie z Samtredią robi wrażenie.Gabala na własnym terenie gra bardzo żywiołowo i myślę,że mimo zaliczki z 1 spotkania to będą przeć do przodu bez kalkulacji.
St Patricks w pierwszym spotkaniu sprawiło niespodziankę ale Dinamo choć nie jest już tak silne jak w poprzednich latach to i tak są o klasę lepsi od Irlandczyków.Oni w 1 rundzie się męczyli z zespołem z Luksemburga,w lidze przegrywają ostatnio wszystko jak leci.Pamiętam jak Legia też u siebie z nimi zremisowała a w rewanżu sprawili im tęgie lanie na ich stadionie.Dinamo powinno ich ograć i przejść dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matsu 69

matsu

Użytkownik
Slavia Praga - Levadia

Pierwszy mecz rozgrywany w Estonii zakończył się niespodziewanym wynikiem 3:1 dla gospodarzy, a kursy były wystawione 6,0/1,5. Wynik kursy wypaczył, ale statystyki wskazywały jasno na gości: 9-24 w strzałach (Slavia tylko 6 (!) celnych!) i 2-16 w rożnych. Po tym blamażu nie ma innej opcji niż walka o awans i odkupienie swoich win. Nie oglądałem pierwszego meczu i nie śledzę zarówno czeskiej, jak i estońskiej ligi, a typ będzie stricte statystyczny, a także oparty na obserwacjach podobnych sytuacji. Slavia rzuci się do ataku, bo musi. a Levadia będzie jedynie czekała na kontry i liczyła na stałe fragmenty gry.

Over 10,5 rzutów rożnych @2.0 ✅ 13 ✅ Betano

Biorę to z ucałowaniem ręki. Na wyjeździe Slavia sama nabiła 16 rożnych, nie uwierzę w to, że przejdą obok meczu i dadzą sobie odpaść z ekipą z Estonii.

Ciekawie też wygląda Over 4,5 rzutów rożnych w 1. połowie @1.67, do dubla jak znalazł. ✅ 5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Skendija 79 Tetovo under 1,5 gola 1,917 2/10 ✅
Slovan Bratysława under 1,5 gola 1,869 2/10 ✅
Beroe Stara Zagora under 0,75 gola 1,892 4/10 ✅
Connahs under 0,5 gola 1,847 4/10 ⛔
Ventspils under 1 gola 1,8 3/10 ✅
JK Nomme Kalju under 0,75 gola 1,97 3/10 ⛔ połowa przegrana
Maribor under 0,75 gola 1,854 3/10 ⛔ połowa przegrana
Cliftonville under 0,5 gola 2,06 4/10 ✅
Piast Gliwice under 0,75 gola 1,877 3/10 ✅
Europa FC under 0,5 gola 2 4/10 ✅
FK Kukesi under 0,75 gola 1,952 3/10 ⛔ połowa przegrana
Hibernian under 0,5 gola 1,854 3/10 ⛔
Videoton under 0,75 gola 2,07 3/10 ⛔ połowa przegrana
Birkirkara FC under 0,5 gola 1,98 4/10 ⛔
Buducnost Podgorica under 0,5 gola 1,952 4/10 ⛔
wszystko pinnacle
Szkoci na wyjazdach grają słabo, Celtic przegrał z Lincoln, Aberdeen przegrało 0-1 rundę temu z Fola.
Aberdeen stracił z Fola gole w obu meczach, ale w pierwszym meczu z Ventspils zdominowali rywali,
którzy nawet nie oddali strzału na bramkę, dla mnie gospodarze strzelą u siebie maksymalnie gola,
więc gram under 1 jak wczoraj na gole Dudelange.
Slovan nie strzelił gola z pierwszym meczu i z Partizani, w pierwszym meczu tylko 3 celne,
linia 1,5 gola dla mnie jest za wysoka.
Podobne zdanie mam do Skendiji, ostatnio 3 celne strzały, dziś jest wyraźnym faworytem,
dla mnie Neftczi ma tu duże szanse sprawić niespodziankę.
Beroe, Maribor, Kukesi, Piast i Videoton będą miały ciężko o gola.
Atlantas miał u siebie sporo okazji na gola z HJK, a gola nie zdobył, Beroe w pierwszym meczu miało 4 celne, poza domem powinno być ich mniej, dla mnie tu powinna być linia 0,5 a nie 0,75.
Piast bez formy, do tego poważnie osłabiony, linię poniżej 0,75 dla mnie jest warta gry.
Videoton przewagi rogi u siebie, ostatnio z Balti na wyjeździe przegrali z 0-2, gdzie okazji za dużo nie mieli, spodziewam się podobnego meczu dzisiaj.
Maribor i Kukesi odpowiednio 3 i 4 celne na bramkę w pierwszych meczach, linia 0,75 dla mnie jest warta gry.
Birkirkara w pierwszym meczu bez celnego strzału, na wyjeździe będzie o nie trudno,
kurs wysoki to, że nie strzelą gola, więc gram.
Budnocost sporo sytuacji w pierwszym meczu, ale tylko dwa celne strzały, dla mnie to na, że nie strzelą gola powinno być więcej niż na typ powyżej, ale i tak go zagrałem.
Connah&#39;s zodminowane w pierwszym meczu, jeden celny, podobnie u siebie ze Stabaek.
Do do overów to w widzę je w meczach Zimbru ✅ , Slavii ⛔ i Grasshopppers ✅, bts w Cork, Hajduku ✅ i Domzale ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jozzy22 592,9K

jozzy22

Użytkownik
A ja na dziś jade z czymś takim:
College Europa - AIK
Typ: 1 nie strzeli Kurs: 2.10 Bet365
Pierwszy mecz wymęczony win przez AIK. No cóż chcąc nie chcąc muszą zachować czyste konto w tym spotkaniu aby myśleć o spokojnym uzyskaniu awansu.
Przypadkowo stracona bramka może się okazać dla nich brzemienna w skutkach.
Drużyny z Gibraltaru ogólnie są nastawione na szczelną obronę co już w tegorocznych rozgrywkach udowadniały już w kilku spotkaniach. Myśle,że nie będą jakoś natarczywie atakować gdyż mogłoby się to dla nich źle skończyć.
Jak dla mnie warto zaryzykować bo szanse na powodzenie sa spore aczkolwiek zawsze jest ryzyko ja jednak w to wchodzę.
Wynik: 0:1 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
otobet 115

otobet

Użytkownik

Hearts - Birkirkara
Zespół z Malty sprawił nie lada sensację remisując z Hearts na wlasnym stadionie. Czas na rewanż. Piłkarze Birkirkara przyjadą dzisiaj do Szkocji na spotkanie z Hearts, który jest mocno podrażniony i żądny rewanżu, co zapowiada sam szkoleniowiec zespołu Robbie Neilson. Czy pokażą, że szkocki futbol potrafi zaskakiwać jak wczorajsze zwycięstwo Celticu z Lincolnem i awans do kolejnej fazy eliminacyjnej? U gospodarzy dzisiaj nie zobaczymy Perrego Kitchena oraz Tonyego Watta.
▶ Handicap 0:1
▶ 1.75 ⛔
▶ Otobet
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lokomotiv Zagrzeb - Rovaniemi
Lokomotiv @ 1.52 ✅

Właśnie co skończyłem oglądać obszerny skrót pierwszego spotkania, które zakończyło się remisem 1:1 i jednoznacznie stwierdzam, że to drużyna z Chorwacji była lepsza w tym spotkaniu i to jej bardziej należało się zwycięstwo, ale remis wywieziony z Finlandii również nie był najgorszym wynikiem. Cel w spotkaniu przed własną publicznością ? Prosty - Zwycięstwo ! Na pewno pomogą im bardzo kibice, oraz pogoda. Różnica temperatur pomiędzy tymi dwoma miastami to ponad 10 stopni.
Często patrzę również na wartość obu zespołów, kadra gospodarzy jest warta 3x więcej od gości. Moim zdaniem dziś zwycięstwo gospodarzy, a kurs bardzo ładny.
AEK Larnaca - Cliftonville
AEK (-1.5) @ 1.70 ✅

Pogoda w Larnace w czasie dzisiejszego spotkanie będzie wynosić ok.35 stopni. W Belfaście 20. Różnica temperatury dla zawodników bardzo bardzo duża. Będzie to cieżka przeprawa dla drużyny z Irl. Północnej.
Taka ciekawostka: Wartość rynkowa obu drużyn 8.10 mln X 275. tyś EURO .
Cypryjczycy wygrali już pierwsze wyjazdowe spotkanie 2:3 i są bardzo blisko awansu, ale dziś zwycięstwo również przyjdzie im dość łatwo, bardzo miły kurs - pobieram !
Goteborg - Piast Gliwice
Goteborg wygra do zera @ 2.10 ⛔

Piast upokorzony już w pierwszym spotkaniu, po meczu zrezygnował trener, drużyna zupełnie niepoukładana, następnie lanie 5:1 w Krakowie. Jeszcze do tego czytam wczoraj informacje że w kadrze nie ma takich zawodników jak: Heberta, Patrika Mraza, Marcina Pietrowskiego, Sasę Ziveca i Igora Sapałę. Czyli morał jest prosty, Piast jedzie po prostu przemęczyć się te 90 minut i na pewno nic nie ugrają. Trzeba po prostu zapomnieć o pucharach i koncentrować się na niedzielnym spotkaniu ligowym z Wisła Płock .
Slavia - Levadia
Slavia/Slavia @ 1.53 ✅
Slavia (-2) @ 1.70 ZWROT
Slavia wygra do zera @ 1.83 ✅
Powyżej 10 rożnych @ 1.66 ✅

Oglądałem całe to spotkanie i wynik zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, wystarczy spojrzeć w głupie statystyki. Slavia była drużyną lepszą od 1 do 90 minuty, a mieli tak pieprzonego pecha, Levadia będzie bronić się dziś od pierwszych do ostatnich minut ! Slavia w tym spotkaniu ich rozstrzela aż miło. Estończycy w tym spotkaniu nie będą mieli czego szukać i myślę , że nawet nie zdobędą w Pradze bramki.
Mój kupon na dziś:
Lokomotiv @ 1.52
Slavia (-1.5) @ 1.47
Goteborg (-1) @ 1.55
Ako: 3.46​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Piłka nożna - Liga europejska
Godz: 20:00
Spotkanie Brondby - Hibernian
Typ: 1/+2,5
kurs 2,20
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:

Myślę, że kolejny typ który ma bardzo duże szanse wejścia. Tym razem jesteśmy w Dani gdzie tutejsze Brondby będzie bronić 1 bramkowej zaliczki z pierwszego meczu a ich przeciwnikiem jest Szkocki Hibernian.
Duńczycy są w kapitalnej formie ostatnio. Wygrywają a co więcej strzelają bardzo dużo goli. Ostatnio pokonali u siebie w lidze Esbjerg aż 4:0, wcześniej była wygrana z Hibernian 1:0 na wyjeździe a wcześniej w poprzedniej rundzie rozjechali jak walec Islandczyków w 2-meczu aż 10:1. W świetnej formie jest przede wszystkim nasz reprezentant Polski Kamil Wilczek.
Hibernian do tej pory prócz 1 meczu z Brondby rozgrywał tylko mecze towarzyskie gdzie skuteczność mieli świetną - 4:1 z Motherwell, 6:1 z Edinburgh i 1:1 z Berwick ale to zespoły o 1 klasę niżej niż Brondby no jeśli nie 2 klasy.
Dzisiaj Brondby na własnym obiekcie dobije przeciwników i pewnie wkroczy do kolejnej rundy kwalifikacyjnej.
Typuję zwycięstwo Brondby i powyżej 2,5 gola w meczu gdzie sami Duńczycy mogą wbić 3 gole a jeśli nie to myślę, że Hibernian o 1 gola może się pokusić. Polecam typ.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
FK Ventspils v Aberdeen FC
Słaba gra na wyjazdach, a różnica klas to drugie. Okej, z Florą się nie udało, przegrali na wyjeździe, ale moim zdaniem w tym becie widzę duże value. Drużyna wygrywa u siebie pewnie 3-0, więc do meczu rewanżowego podejdzie na luzie, ale też Szkoci będą chcieli to wygrać. Punkty do rankingu zawsze się przydadzą. Ventspils jest dobry, ale tylko na własnym podwórku. Widzę tu wygraną gości, ale wolę zagrać taki bet, żeby mecz się lepiej oglądało. Dodam, że wcale nie jest on jakiś bardzo ryzykowny, a lojalnościówkę z całorocznego trzeba dobrze wykorzystać.

Aberdeen strzeli w obydwu połowach @3.25 Bet365 ⛔

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na Bet365 typ do zera jest za @2.20.
Tyle, że Piast nie strzeli, a Goteberg wygra do zera to jest różnica ;)

Poza tym to nie ten temat na dywagację o meczu Piasta. Proszę na przyszłość dyskutować o tym w odpowiednim temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom