>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 17.07.2014

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Chaotin wspomniał tu powyżej o meczu Podgorica - Omonia
To prawda co napisałeś o pogodzie. Tam panuje specyficzny klimat, gdyż Podgorica usytuowana jest z dala od morza i bardzo rzadko tam wieje. Miejscowi sami często męczą się latem gdy temperatura na słońcu przekracza 40 stopni a dodatkowo nie ma czym oddychać. I właśnie chyba to Chaotin miał na uwadze. Obydwie ekipy są poza normalnym trybem meczowym i to też trzeba brać pod uwagę. Na wyjeździe ta ekipa wiele traci ( miejscowi ) , więc o ile chcą awansować to zaliczkę muszą sobie wywalczyć w pierwszym spotkaniu. Cypryjczycy myślę że przyciagną na trybuny ok 10 tysięcy fanatycznych kibiców.,..Sam stadion może pomieścić ok 18 tysięcy. Czy to starczy? Zobaczymy...
Budnocost ( Przyszlość ) Podgorica DNB kurs 2,10 STS wynik 0:2
Atlantas - Shakhtar Karagandy
Konsekwentnie będę grał na zespoły z Kazachstanu, które moim zdaniem przez ostatnie lata zrobiły spory postęp. Atlantas męczył się w poprzedniej rundzie z zespołem z Luksemburga. Dzięki temu że sporą część meczu gracze z Litwy grali w przewadze ostatecznie wygrali 3:1. karaganda swe doświadczenie na europejskich arenach zdobywa już kilka lat i myślę że jak najbardziej są w stanie powalczyć w tym sezonie w LE.
Karaganda kurs 1,70 Totomix wynik 0:0
Jeżeli analiza się przydala kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gmochu

Użytkownik
Zulte Waregem - Zawisza Bydgoszcz
All-in na Zulte! Siła polskiej piłki nożnej została już wczoraj dobitnie zweryfikowana przez półamatorski klubik z Irlandii. Dzisiaj cierpień Polaków ciąg dalszy.
Czwarty zespół belgijskiej ligi poprzedniego sezonu podejmie na własnym boisku zwycięzcę Pucharu Polski. Belgowie posiadają dość silną linię ofensywną. Potrafią grać piłką i w starciu z nieograną na arenie międzynarodowej ekipą z Bydgoszczy są w stanie zaaplikować Zawiszy kilka bramek, na co liczę
Atut własnego boiska, lepsza kadra, luki w obronie Zawiszy, wiadomo przecież jak Polskie drużyny wchodzą w sezon.
Moje typy na to spotkanie:
Zulte Waregem kurs:1,45
Zulte Waregem (-1) kurs: 2,35
Zulte Waregem (-2) kurs: 4,60
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie wiem czemu się przyczepiasz bez merytorycznych argumentów ?
Podaj swój typ w meczu może zamiast krytykować?

Co to za wspaniali zawodnicy ? Z jednej i z drugiej strony były roszady...
Widocznie nie znacz różnicy : &quot;bynajmniej&quot; nie znaczy tego samego co &quot;przynajmniej&quot; więc proszę o czytanie ze zrozumieniem.
I nie chcę z siebie robić jakiegoś Boga ale widzę osobiście dużo większą szansę na 1x po kursie 1,66 niż x2 po 1,36. ????
No i jak tam typ? HE HE. Na drugi raz sprawdzaj składy oraz patrz na inne czynniki, bo będziesz wtapiał raz za razem. Widziałeś większą szansę na pomnożenie postawionych 5zł i to wszystko, bo Twój typ był, że tak powiem niemerytoryczny. Sprowadzeni zawodnicy przez Omonię okazali się lepsi w starciu z juniorami i o to chodziło. Najpewniejszy typ dzisiejszego dnia łatwo wszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom