>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda eliminacji Ligi Mistrzów 15-16.07.2014

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Izraelskie zespoły mają to do siebie , że grając na wyjeździe tracą bardzo wiele ze swej wartości
A która drużyna nie traci na wartości grając na wyjeździe? Bardzo słabe argumenty.
Rok temu Maccabi grało w el. LM z mistrzem Węgier i na wyjeździe jakoś potrafili wygrać 2-0, a jaki jest poziom ligi węgierskiej (nawet aktualnie coraz słabszej) a Andory to nawet nie muszę porównywać.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Bardzo słabe argumenty.
Ale przecież to nie są nawet argumenty , tylko czyste fakty.Zobacz sobie różnicę w wynikach wszystkich zespołów z Izraela w ostatnich latach w europejskich pucharach oddzielnie : u siebie i na wyjeździe.Różnica w poziomie gry izraelskich drużyn jest ogromna jeśli ustawimy spotkania w zestawieniu dom/wyjazd. Oczywiście , zdarzają się wygrane ( tak jak wspomniana przez Ciebie potyczka z Gyor&#39;em ) ale nie są to wygrane przekonujące i wieloma bramkami z reguły.
Nie napisałem , też , że Santa wygra albo zremisuje , tylko , że nie zdziwi mnie jakoś specjalnie taki rezultat jak 7 lat temu.Nie neguję wyższości ligi i zespołów z Izraela nad ( pisząc szczerze ) tuzami europejskiej piłki lecz uważam , że zespół z Andory nie dostanie lania 4 bramkami.I na tym będę opierał mój typ ( jeśli oczywiście pojawi się taka opcja na bet365.com ) , ze stawką nie ma co szaleć bo w sumie nic mnie nie zdziwi.
A jak będzie , to już się okaże. Pozdrawiam.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Oczywiście , zdarzają się wygrane ( tak jak wspomniana przez Ciebie potyczka z Gyor&#39;em ) ale nie są to wygrane przekonujące i wieloma bramkami z reguły.
A ta wygrana nie była przekonująca? Przecież nie będą wygrywać po 5-0 na wyjazdach. Tak jak napisałem wcześniej - chyba z 90% drużyn gra lepiej u siebie niż na wyjeździe więc te fakty jak stwierdziłeś są w stylu: w tym roku będzie padał deszcz.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Ale przecież to nie są nawet argumenty , tylko czyste fakty.Zobacz sobie różnicę w wynikach wszystkich zespołów z Izraela w ostatnich latach w europejskich pucharach oddzielnie : u siebie i na wyjeździe.Różnica w poziomie gry izraelskich drużyn jest ogromna jeśli ustawimy spotkania w zestawieniu dom/wyjazd. Oczywiście , zdarzają się wygrane ( tak jak wspomniana przez Ciebie potyczka z Gyor&#39;em ) ale nie są to wygrane przekonujące i wieloma bramkami z reguły.
Nie napisałem , też , że Santa wygra albo zremisuje , tylko , że nie zdziwi mnie jakoś specjalnie taki rezultat jak 7 lat temu.Nie neguję wyższości ligi i zespołów z Izraela nad ( pisząc szczerze ) tuzami europejskiej piłki lecz uważam , że zespół z Andory nie dostanie lania 4 bramkami.I na tym będę opierał mój typ ( jeśli oczywiście pojawi się taka opcja na bet365.com ) , ze stawką nie ma co szaleć bo w sumie nic mnie nie zdziwi.
A jak będzie , to już się okaże. Pozdrawiam.
Bardzo słabe argumenty...tak jak było wspomniane - w tamtym roku Maccabi przejechało się po węgierskim Gyorze niczym walec drogowy, a do tego mają sporo doświadczenia na arenie europejskiej bo co roku startują w LM/LE i zachodzą często dość daleko. Stawianie handicapów nawet +3 na drużynę z Andory jest kompletną głupotą, bo jest to druga albo trzecia najgorsza liga z Europy, a zespoły z tego kraju, mimo że nie przegrywają po 0:10, to jednak dostają regularny łomot praktycznie od każdego (chociażby 0:3 z macedońskim Metalurgiem Skopje tydzień temu). Każda drużyna, nawet z Estonii czy Łotwy, byłaby sporym faworytem na tym terenie, a co dopiero Maccabi - jedna z najlepszych ekip w II rundzie el. do LM
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jeśli ktoś się dziwi dlaczego taki duży kurs jest na Steaue to zacznijmy od tego że Stroemsgodset jest wiceliderem obecnie w swojej lidze, czyli mistrzostwo w ubiegłym sezonie nie było dziełem przypadku i jest to naprawdę dobra drużyna jak na tą ligę. Ponadto mają w składzie trzech juniorów z Manchesteru City
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów
Spotkanie.Dinamo Zagreb - Zalgiris Vilnius
Typ.under 2,5 gola
Kurs.2,50
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.15.07.2014 g.20.45
Analiza.
Spotkanie drugiej rundy eliminacji do ligi mistrzow pomiedzy zespolami NK Dinamo Zagreb - VMFD Zalgiris.Faworytem bukmacherow ekipa gospodarzy,ale by grac na nich po kursie 1,15 tro absurd.Dlatego wybieram typ na under 2,5 gola w tym spotkaniu.Liga Chorwacka ktora wygralo Dynamo jak wiadomo zdecydowanie silniejsza od ligi Litewskiej ktorej przedstawicielem jest VMFD Zalgiris Wilno,ale z powodu licznych zmian w skladzie przed startem tego sezonu twierdze,ze ta maszynka jeszcze potrzebuje troche czasu ,aby zaskoczyc.Przed poczatkiem sezonu naprawde wiele zmian w skladzie i tak... Druzyne zasilili Eduardo z Bragi, Sigali z Godoy, Machado z Olympiakosu, Goncalo z Estorilu, Pjaca z Lokomotivy, Radonjic z Istry, Andrijasevic z Hajduka, Hodzic z Zeljeznicara,natomiast odeszli z kjlubu Halilovic, Ruben Lima i zespół ten jak na razie jest zupełnie niezgrany co moze miec duzy wplyw na stzrelanie goli.Po za tym ekipa z Litwy w swojej lidze na razie ma imponujacy bilans bramkowy 48-9 wiec widac,ze w obronie graja bardzo dobrze.Takze na under 2,5 gola moze miec wplyw sytuacja,ze Dynamo dopiero przygotowuje sie do sezonu i nie idzie im jak na razie dobrze bo przegrana w superpucharze z Rijeka 1-2,a w sparingach na 7 meczy 5 porazek...Tak wiec widac,ze gra ich pozostawia wiele do zyczenia i sadze,ze dzisiaj Litwini sie troche postawia i jesli przegraja to minimalnie.Stawiam tutaj na niski wynik i minimalna wygrana gospodarzy.Typuje 1-0 dla NK Dinamo Zagreb .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 3

sierak2012

Użytkownik
Malmoe - Ventspils

Mistrzowie i aktualnie liderzy Allsvenskan kontra mistrzowie i drugi zespół ligi łotewskiej w tym momencie. Poziom ligi łotewskiej jest bardzo słaby co pokazuje pierwsza runda eliminacyjna Ligi Europy gdzie wszyscy przedstawiciele tamtejszych rozgrywek odpadli. Szwedzi to oczywiście żadni mocarze na tle europejskim, ale tacy piłkarze jak Marcus Rosenberg czy Guillermo Molins to gracze o jakich Ventspils może tylko pomarzyć. Mecz w którym widzę zdecydowanego faworyta w postaci Szwedów i możliwość spokojnego zagrania na nich z handicap

Malmoe(-1) kurs:1.58 (betclick)

lub dla odważniejszych

Malmoe(-2) kurs:2.55 (betclick)




Legia Warszawa - St Patrick&#39;s

Dziwi mnie taka ostrożność w przypadku tego meczu, Legia nie osłabiła składu a uzupełniła go na newralgicznych pozycjach takich jak atak czy prawa obrona. Oczywiście Irlandczycy jak to wyspiarze potrafią zagrozić rywalowi po stałym fragmencie gry i akcjami bocznymi strefami, jednak warto pamiętać, że Legia za Henninga Berga jest zespołem bardzo poukładanym w tyłach i potrafiącym dominować nad słabszymi rywalami zwłaszcza na swoim boisku. Forma Legii w przedsezonowych sparingach wyglądała dobrze,a ostatni sparing z Hapoel Beer Szewa napawa optymizmem przed meczem z St Patrick&#39;s. Myślę, że gra z handi na Legie jest dość bezpieczna, ale śmiało można grać, że Irlandczycy nie strzelą bramki.

Legia(-1) kurs:1.42 (betclick)

Gol dla gości - NIE kurs:1.55 (betclick)





Ludogorets Razgrad - F91 Dudelange

Rewelacja zeszłorocznych rozgrywek pucharowych, mistrz Bułgarii zmierzy się z mistrzem Luksemburga zespołem F91 Dudelange. Spotkanie bez historii w którym zespół z Razgradu na własnym stadionie z fanatycznymi kibicami powinien gładko ograć rywali zapewniając sobie awans już pierwszym meczem. Trzeba pamiętać, że Bułgarzy nie osłabili składu tylko wzmocnili go takimi piłkarzami jak Bryan Angulo z Grenady czy Anicet z Botev Płovdiv. Przewiduje zdecydowane zwycięstwo gospodarzy różnicą min 2 bramek.

Ludogorets Razgrad(-3) kurs:2.40 (betclick)
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dinamo Tbilisi – Aktobe

1) Kazachstan niebawem kończy rozgrywki ligowe (20. kolejek rozegranych, zostały tylko dwie), Aktobe liderem, ale… od 28 maja do 6 czerwca mistrzowie kraju nie byli w stanie wygrać żadnego z sześciu spotkań
2) Dziesięć dni temu zostali zdemolowani przez walczący o 1. miejsce Kairat (1-7!!!!!) i oznaczało to utratę pracy przez ówczesnego trenera – nowym szkoleniowcem został Vladimir Gazzayev (debiut na plus, wygrana z dużo niżej notowanym Tobołem 3-1)
3) Transferów przed występami w europejskich pucharach praktycznie brak, nie licząc pozyskania brazylijskiego obrońcy Andersona Santany (Czernomorec Odessa – podstawowy zawodnik)
4) Od czterech lat Aktobe regularnie występowało w eliminacjach do Ligi Europy, tylko Ligi Europy, ogrywając „słabeuszy” i kończąc swój udział na starciach z nieco bardziej wymagającymi ekipami

5) Dinamo w tym roku bardzo poważnie myśli o podboju Europy, czego dowodem są wzmocnienia, bo tak można określić transfery następujących graczy - Radek Dosoudil (występy na Słowacji i w Czechach), Rafa García (mecze na zapleczu La Liga), czy Rafa Jordà (ostatnio Siena), którzy pewnie w późniejszej rundzie niewiele dadzą, ale dziś mogą się przebić (również w eliminacjach do LE powinni pokazać się z dobrej strony)
6) Jedynym problemem gospodarzy może być sytuacja kadrowa, bowiem na pewno nie zagra David Khurtsilava (obrońca), a pod znakiem zapytania stoi występ gwiazdy tego zespołu – Xisco (ponad 70 bramek dla Dinama)

Informacyjnie. Ja stawiam na Gruzinów (kursy ~1.85), którzy w towarzystwie pozyskanych Hiszpanów (oby także Xisco), powinni według mnie poradzić sobie z Aktobe – zespołem, który pod wodzą nowego trenera w końcu się przełamał, ale mam wrażenie, że był to jednorazowy występ.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów
Spotkanie. Strømsgodset - Steaua Bucharest
Typ.x
Kurs.3,25
Bukmacher.Unibet
Data.16.07.2014 g.19.30
Analiza.
Druga runda eliminacyjna Ligi Mistrzow i spotkanie pomiedzy zespolami Strömsgodset - Steaua Bukareszt.Patrzac na nazwy druzyn to faworytem tej rywalizacji zdecydowanie zespol rumunski czyli Steaua Bukareszt.Jak dla mnie,owszem faworyt w dwumeczu,ale dzisiaj niekoniecznie...Sklaniam sie dzisiaj raczej na wyrownane spotkanie i typuje tutaj remis.Za gospodarzami przemawia napewno fakt,ze sa w rytmie meczowym bo liga Norweska gra w najlepsze i na dzien dzisiejszy ekipa Strömsgodset jest na drugim miejscu w tabeli ustepujac zespolowi Molde o 6 oczek.Natomiast ekipa rumunskiej Steauy Bukareszt jeszcze sezonu nie rozpoczela,co nie znaczy ,ze nic sie u nich nie dzieje...Podstawowy obrońca Gardos nie jedzie na to spotkanie, trener Reghecampf odszedł po poprzednim sezonie do Al-Hilal . Sprzedano kluczowych zawodników z każdej formacji - Pintilii, Tatarusanu, Piovaccari. W to miejsce nikogo konkretnego nie sprowadzono,wiec wydaja sie byc slabsi niz w zeszlym sezonie.Tak wiec za gospodarzami przemawia rytm meczowy wlasne boisko i co ciekawe sztuczna nawierzchnia co takze moze byc handicapem...Natomiast za goscmi ogromne doswiadczenie na arenie miedzynarodowej...Suma sumarum przewiduje tu zaciety boj zakonczony wynikiem remisowym 1-1.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czy mi sie tylko wydaje, czy sa tutaj osoby ktore stawiaja pieniadze na POLSKI zespol w eliminacjach do Europejskich Pucharow po kursie 1,1 oraz z handi 1,45...
????
 
G 0

gmochu

Użytkownik
Legia Warszawa - St. Patrick&#39;s Athletic
Witam! Moja propozycja na dzisiejszy mecz jest następująca:
Legia powyżej 1.5 gola w 2 połowie
Legia gra u siebie. Atut własnego boiska bez wątpienia odgrywa dużą rolę w meczach piłkarskich. Ponadto jest to dwumecz, więc jeśli Legia myśli o awansie do kolejnej rundy eliminacji upragnionej i od dawna wyczekiwanej przez Nas wszystkich Ligi Mistrzów, musi postarać się o dobry rezultat w pierwszym meczu. Pomimo, że Legia jest dość wyraźnym faworytem, nie uważam by kursy w granicach 1,30 na polską drużynę były do grania, a w handicapy lepiej się nie pchać, nie oszukujmy się - polskie drużyny są po prostu słabe. Irlandczycy na pewno będą chcieli się pokazać i będą się bronić całą jedenastką. Legia będzie napierać i powoli zabiega przeciwnika. A nastąpi to w drugiej części gry, gdy Irlandczycy będą już zmęczeni, zaczną gubić krycie i stworzy to okazję legionistom, którę muszą wykorzystać. Stąd mój typ na ten mecz: Legia powyżej 1.5 gola w 2 połowie.
 
Gy_Gy_Craveel 255,7K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tuż przed meczem kurs na Legię 1,4 w Bet365
Trzeba dodac ze buki zadbaly o remisy w meczach BATE, Malmo a teraz dziwnie zachowujacy sie kurs na Legie chyba tutaj o remis zadbala FORTUNA.
A jezeli nie , to ta Legia smutna pilke gra...37m i kiedy to pisze bramka dla Irlandczykow Buhahaha,
Mecz Malmo ogladalem bo mam Awans postawiony, i momo to co widzialem(sporo nie dokladnych podan a i tak przewage mieli) to sadze ze malmo awansuje zewzglednu na dosc sporo przewage cos tam kulna i remisem bramkowym sie zakonczy.
Mimo tych remisow to smiem twierdzic ze nie zdziwie sie jak te druzyny wygraja na wyjazdach (i jak na zlosc tym co stawiali na te druzyny usiebie i wtopili) wejda dalej ....
A legia malo brakowalo a by druga juz stracili...dno z taka gra niechce ich widziec dalej ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trzeba dodac ze buki zadbaly o remisy w meczach BATE, Malmo a teraz dziwnie zachowujacy sie kurs na Legie chyba tutaj o remis zadbala FORTUNA.
A jezeli nie , to ta Legia smutna pilke gra...37m i kiedy to pisze bramka dla Irlandczykow Buhahaha,
To nie buki zadbały o remisy tylko typerzy słabi. Jakoś tak się dziwnie składa, że uznane marki jak Sparta Praga, Dynamo Zagrzeb powygrywały a Malmo i nasza Legia nie. Nic dziwnego
 
S 3

sierak2012

Użytkownik
Ty wiesz, że pograłeś a przynajmniej zaproponowałeś typ, że Ludogorets wygra 4-ma bramkami conajmniej? ;)
Zawsze stawiając w takich sytuacjach wydaje mi się że znaczy to iż rywal zaczyna ze stanu 0:3 więc Bułgary i tak weszli. Problem w tym, że poszła też Legia z handi i tu w dupę
PS. Oczywiście masz racje, coś mi się wieczorem pomieszało. Tak dałem świadomie Ludo min 4 bramkami
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
2.50 na Steaue? Komuś tu chyba za mocno przygrzało w głowę. Pojedynek solidnej rumuńskiej drużyny z mistrzem jednej z najgorszych lig w Europie (oczywiście nie licząc tych półamatorskich i amatorskich), czyli Tippeligaen. Norwegia to peryferie europejskiego futbolu, nic dziwnego, że jest tam klub wysunięty najdalej na północ, bo to piłkarskie zadupie. Mistrzem nie jest nawet żadna norweska &quot;firma&quot; typu Rosenborg czy Molde, ale Stromsgodset, europejski słabeusz. Wystarczy przypomnieć sobie jak Legia bez formy wyeliminowała bez większych problemów zeszłorocznego mistrza i mamy obraz norweskiej piłki klubowej. Miałem okazję oglądać tę ligę wiele razy w tym sezonie i moje wrażenia są takie, że większość ekip jest na poziomie naszego Podbeskidzia czy Cracovii, czyli solidny słabeusz.
Drużyny dzieli przepaść, kurs bajka. Nic tylko grac póki spadnie.

Stromsgodset - Steaua 2 2.5 Betsson✅
Gratulacje typu. Drużyna Norwegów mnie rozczarowała, chociaż szanse miała.
Awans Norwegów nie-niemożliwy, ale Steaua jest chyba zbyt doświadczona by odpaść.
MMój typ 1X i Strom. strzeli nie weszły :? Awans w grze - jednak nie łudzę się ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Mała ciekawostka odnośnie meczów z wczoraj i dzisiaj - na 17 meczów w 1 tylko był BTS, dzięki bramce w doliczonym czasie gry II połowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom