>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II Runda eliminacji Ligi Europejskiej (Rewanże) 26.07.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP



Temat służy do dyskusji o spotkaniach, w których nie biorą udziału drużyny z Polski. Jednak mimo można trafić tu na ciekawy bet, zwłaszcza że spotkania rewanżowe praktycznie decydują o tym kto gra dalej, a kto żegna się z rozgrywkami.



Zapraszam do dyskusji.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Jak dla mnie można poszukać niespodzianki w meczu Celiku z Metalurgiem Donieck.Według mnie kurs 11 na zwycięstwo gospodarzy to pomyłka.Fakt,że na Ukrainie gospodarze wygrali aż 7:0 i w rezultacie zapewnili sobie awans do następnej fazy.Nie wydaje mi się jednak,aby grali na 100% w rewanżu.Tym bardziej,że nie mieli dobrego startu ligi,to sądzę,że po prostu w rewanżu wyjdzie drugi garnitur Metalurga.Jak dla mnie można próbować grać 1X lub 1 DNB.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Inter Turku - Twente (-1) 2 kurs 1.85 Pinnacle✅✅✅
Po remisie w Holandii nie widzę innej opcji niż pełne sprężenie u Holendrów, a co za tym idzie przekonywujące zwycięstwo w Finlandii. Kurs całkiem przyzwoity i należy pobierać...
edit: pomyłka, wybaczcie.
90 minuta 0-5 ładnie się uwinęli z tematem...
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Baku - Twente (-1) 2 kurs 1.85 Pinnacle
Po remisie w Holandii nie widzę innej opcji niż pełne sprężenie u Holendrów, a co za tym idzie przekonywujące zwycięstwo w Azerbejdżanie. Kurs całkiem przyzwoity i należy pobierać...
Wszystko super, tylko Twente nie gra z Interem Baku a z Interem Turku, które to z kolei nie znajduje się w Azerbejdżanie, tylko Finlandii. Taki drobny szczegół ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Vitesse - Lokomotiv
over 2,5 1,5 bwin 10/10
over 3,5 2,25 bwin 7/10
Widziałem pierwszy mecz obu ekip, sporo prostych błędów w obronie z obu stron.
Goście na rewanż mają tylko 16-osobową kadrę, odeszło dwóch graczy z pierwszego składu i to z linii obrony.
Dla mnie Vitesse łatwo pokryje ten over,to dobra okazja by dobrze rozpocząć nowym sezon na swoim stadionie,
motywacja jest duża, czekam też na wyższe linie na over.
 
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Polecam : Dila-Aarhus 2 - Duńczycy mają potencjał,chyba zlekceważyli gruzińskiego średniaka,Honved-Andzi 2 - Eto&#39;o i spółka z taką kasą to aż wstyd męczyć się z średnim klubem węgierskim,który jest 2 klasy gorszy od Debreczynu , Zeta - Jyvaskyla 02 Fiński klub niezła forma,wyelminowali klub norweski,a Zeta narazie ograła słabego Pyunika, kurs w Expekt nawet 1,60 .
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
A potencjału Dila Gori niema ? pokazała się dobrze na wyjeździe, u siebie są faworytem, dla mnie nie przegrają.
To samo Zeta, Skandynawskie kluby u siebie tylko są silne, Zeta u siebie faworyt.

Jak mam szukać niespodzianki to Levadia ????
Anorthosis juz w ostatnich sezonach przegrywał u siebie, gdy był zdecydowanym faworytem,
w pierwszym meczu 3-0 dla Nich , to 0-1 mogą przegrać :cool:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Videoton - Slovan 1 1,95

W pierwszym meczu 1:1 po pięknych bramkach Seby i Oliveiry, naprawdę było na co popatrzeć. Liczna grupa fanatycznych kibiców Videotonu dała popis tego jakie piekło czeka jutro na piłkarzy Slovana. Atmosferę jaką stworzyli była naprawdę niesamowita. Na domiar złego Slovan przegrał ostatni ligowy mecz z słabiutkimi Koszycami 0:1 a nie można powiedzieć by zagrał tam drugi skład, wszak na boisku zobaczyliśmy aż 8 zawodników którzy zagrali z Węgrami. Coś jest nie tak z Slovanem, może nie trafili z formą na początek sezonu a przecież to miał być dla nich kluczowy moment sezonu, może treningi były zbyt ciężkie i brakuje świeżości. Faktem jest że Koszyce zdominowali ich całkowicie a bramka jaką strzelił Skutka... cóż, takiej akcji sama Barcelona by się nie powstydziła, polecam obejrzeć bo kontra po wznowieniu z autu jest piękna. Poniżej zamieszczam filmiki z tych dwóch spotkań. Videoton od zeszłego tygodnia poważnego spotkania nie grał, spokojnie szlifował taktykę na swoich obiektach. Pewnie znowu przygotują parę kombinacji stałych fragmentów, którymi będą chcieli zaskoczyć rywala. Węgrzy są dla mnie zespołem zdecydowanie lepszym a po tym co obejrzałem w tych dwóch spotkaniach nie mam wątpliwości kto awansuje z tej pary.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Ostatnio mnie mój nos typerski zawodzi, ale czas odmienić sytuację ???? .

Na początek napiszę, że popieram typ Grzecha na Videoton, nie spodziewałem się tak wysokiego kursu na gospodarzy, jak ktoś ma zamiar grać na węgierską ekipę to dziś bo jutro zapewne dojdzie do sporych spadków kursów.

Popieram również over w meczu Vitesse Szefa Elity, jednak w bukach u których kurs jest 1.45 nie mam konta,a po 1.35 już nie będę się tego dotykał.

Tromsö IL - NK Olimpija Ljubljana 1 1.68 Pinnacle⛔

Tromso w ostatnich tygodniach zawodzi trochę swoich fanów gubiąc punkty w norweskiej Tippeligaen, jednak w jutrzejszym spotkaniu spodziewam się odkupienia win i zwycięstwa tej drużyny. Największą bolączką Tromso są mecze wyjazowe: w lidze z 7 meczów wyjazdowych, przywieźli tylko 3 punkty, dlatego wynik 0-0 w wyjazdowym meczu ze Słoweńcami uważam za dobry prognostyk przed rewanżem w którym gospodarze wykorzystają swój kluczowy atut - własne boisko, które dało im w tym sezonie 20 punktów na 24 możliwe. W ostatni weekend goście ze Słowenii wygrali aż 5-0 na wyjeździe ze swoim rywalem, jednak nie przykładałbym do tego zbyt wielkiej wagi, ponieważ grali całą drugą połowę z przewagą 1 zawodnika. Tromso w ostatni weekend wypoczywało oczekując rewanżu i sądzę, że tydzień odpoczynku powinien być dla nich zbawienny i pozwolić im wrócić na właściwe tory, przechodząc do kolejnej rundy Ligi Europejskiej.

SV Ried - Shakhter Soligorsk 1 1.92 Pinnacle⛔

Ten typ również uważam za bardzo ciekawy: w pierwszym spotkaniu na Białorusi gospodarze musieli gonić wynik osiągając cel w 82 minucie. W meczu u siebie Ried uważam za faworyta, tym bardziej, że w ostatni weekend ograli pewnie na wyjeździe drugiego uczestnika Ligi Europejskiej z Austrii - Admire 2-0. Gospodarze dobrze weszli w sezon i nie wypadałoby im odpaść z pucharów po rywalizacji z Białorusinami.

Dla łowców sure-betów taka mała ciekawostka:
kursy na awans:
Tobet - 1.72 2.00
bwin - 1.45 2.55
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
FK Aktobe - FC Milsami
Typ: awans FC Milsami ⛔⛔⛔
Kurs:
1,90
Buk: Bwin
Tydzień temu doszło do niespodzianki, bo faworyt bukmacherów Aktobe niespodziewanie przegrał z mołdawską drużyną aż 2:4. Wynik ten sprawia, że w komfortowej sytuacji są gracze Milsami, ponieważ mają aż 2 bramki zapasu i to oni przed rewanżem powinni być stawiani w roli faworyta, może nie do zwycięstwa, ale do awansu na pewno. Tymczasem niespodzianka, bo buki wystawiły takie oto kursy na awans: 1,80 na Aktobe i 1,90 na Milsami. Chyba pamiętają wszyscy jakim to faworytem był Salzburg i jak skończył. W przypadku dzisiejszej pary Aktobe-Milsami nie widać aż tak dużej różnicy w potencjale obu drużyn, jak to było w przypadku Salzburg-&quot;jakaś drużyna z Luksemburga na D&quot; :smile:. Mimo to faworytem jest Aktobe. Aktobe jest obecnie na 5 miejscu w lidze. Bilans u siebie całkiem przyzwoity, bo 5-2-1, w bramkach 13-4. Z tych 5 zwycięstw tylko 2 razy wygrali z różnicą bramek większą niż 1. A właśnie w tym meczu potrzebują zwycięstwa co najmniej dwubramkowego. W poprzedniej rundzie Aktobe wygrało z Torpedo Kutaisi 1:0 i dziś nie spodziewałbym się raczej, aby to zwycięstwo było większe. Milsami jest moim zdaniem trochę niedoceniane przez buków, no bo patrząc przez perspektywę siły ligi, to kazachska jest mocniejsza od mołdawskiej. O bilansie ligowym Milsami nie ma co pisać, bo dopiero rozpoczęli sezon i to od 2 zwycięstw (nie stracili w tych meczach bramki). Na niekorzyść może działać fakt, że ostatni mecz rozegrali 22 lipca i mieli mniej czasu na odpoczynek plus jeszcze podróż do dalekiego Kazachstanu. Dwie bramki to mało i dużo, ale myślę że Milsami nie da sobie tyle wbić, ba nawet myślę, że powinni coś strzelić. W tym meczu skłaniałbym się raczej do wyniku underowego. Zapewne Milsami postawi na obronę i grę z kontry. Nawet strata jednej bramki nie powinna zmienić sposobu ich gry. Mam nadzieję, że będą się skutecznie i mądrze bronić. Obstawiam wynik w tym meczu 1:1.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
CSKA Sofia - NK Mura
http://www.youtube.com/watch?v=iGzb_ApXdxs

Mura wyeliminowała FK Baku więc ogórkami nie są. Z CSKA pierwszy mecz mogli wygrać co widać na skrócie. Ta sztuka im się nie udała a wygrać rewanż będzie dużo trudniej. Nie dość że mecz wyjazdowy to Mura zagra bez najlepszego napastnika Nusmira Fajica który pazuje za kartki. Zapowiada się podobne spotkanie do tego w Baku kiedy Słoweńcy głównie się bronili. Jeśli do tego dojdzie to bramek może być jak na lekarstwo. Bułgarzy też mają swoje problemy. Za kartki będą pauzowali obrońca Ivan Bandalovski i napastnik Cillian Sheridan. Obaj są podstawowymi zawodnikami swojej drużyny. W tej sytuacji trener CSKA ma tylko 14 graczy do dyspozycji (na ławce usiądzie bramkarz i dwóch obrońców ;p ). W letnim okienku CSKA sprzedała do Metalurga Donieck swojego gwiazdora napastnika Júniora Moraesa. Wobec sprzedaży Brazylijczyka i zawieszenia Sheridana trener Sofii zostaje bez napastnika. Bukmacherzy jakby tym sie nie przejmowali wystawiając kurs 1,15 na Bułgarów :p Ale tak łatwo jak to sugerują kursy nie będzie. Jestem pewien że Słoweńcy postawią twarde warunki podopiecznym Mladenova.
under 2.5 @ 1,90 ✅
x do przerwy @ 2,60 ⛔
Unibet
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Elfsborg - Dacia Kiszyniów
Awans: Elfsborg
Kurs: 1,7

Polecam ten typ wszystkim. Dla mnie to najlepsza oferta tego dnia w LE.
Pierwszy mecz zespół z mołdawii wygrał na swoim stadionie 1:0. We wcześniejszej rundzie ten zespoł wyeliminował słoweński Celje wygrywając 2 razy ponownie 1:0. Jednak dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy dla gości z mołdawii. Elfsborg gra w tym sezonie ligi szweckiej znakomicie. Po 16 kolejkach jest liderem z 11 zwycięstwami. Bilans u siebie ( 7-1-0). Zespól z mołdawii na swoim terenie może i był groźny, ale na swoim stadionie Szwedzi nie powinni pozostawić złudzeń. Myślę, że powtórzy się tu historia z wczoraj kiedy mistrz Szwecji Helsingborg bo pierwszym bezbramkowym remisie z mistrzem walii u siebie nie dał żadnych szans rywalowi wygrywając 3:0

Bud. Honved - Anzi Machackala
typ: 2
Kurs;1:55

Kolejny prezent. Ekipa z Rosji pierwszy mecz na swoim stadionie wygrała 1:0 (z czego naprawdę nie powinni być dumni bo sytuacji mieli na 4:0 spokojnie). Stąd taki wysoki kurs w rewanżu, w którym zespół z Wegier będzie musiał zaatkować w końcu co stworzy okazje dla Anzi. Gram już od paru ładnych lat i widziałem pełno dwumeczy, gdzie teoretycznie zdecydowany faworyt wygrywał u siebie 1:0 a w rewanżu kiedy przeciwnik musiał się odkryć ten to wykorzystywał i wygrywał 3 lub 4 do zera na boisku rywala. Taki scenariusz tu przewiduje
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
IF Elfsborg - FC Dacia Chisinau
Typ: awans IF Elfsborg ✅✅✅
Kurs:
1,80
Typ: 1 handicap(0:1) ✅✅✅
Kurs:
2,00
Buk: Bwin
Elfsborg po porażce 0:1 podejmuje u siebie Chisinau. Elfsborg jest liderem ligi szwedzkiej po 16 kolejkach. To przede wszystkim drużyna własnego boiska. U siebie mają bilans 7-1-0, w bramkach równie fantastycznie bo 13-2. To pokazuje, że u siebie tych bramek nie tracą. Z kolei na wyjeździe już nie jest tak kolorowo, bo bilans to 4-0-4, w bramkach 14-12. Tak więc różnie to z tymi wyjazdami bywa w przypadku drużyny Elfsborga. U siebie potrafią gromić, jak chociażby ostatnio pokonali Kalmar 3:0, a na wyjeździe potrafili przegrać nawet 1:5. Także porażka w pierwszym meczu nie była aż taką niespodzianką. U siebie są w stanie to odrobić. Należy jeszcze wspomnieć, że Elfsborg swoje mecze rozgrywa na sztucznej trawie, co jest jakąś tam nowością dla przeciwnika, bo nie mają okazji do gry na takiej nawierzchni zbyt często. Drużyna Chisinau właśnie rozpoczęła sezon w lidze mołdawskiej od remisu i wygranej. Na uwagę zasługuje fakt, że w obu tych meczach strzelili łącznie 5 bramek, ale co ucieszy piłkarzy Elfsborga stracili aż 4. Elfsborg powinien spokojnie zapewnić sobie awans, grają u siebie co jest ich dużym atutem, są drużyną lepszą piłkarsko i co najważniejsze są w rytmie meczowym, a przeciwnicy dopiero ligę zaczęli. Do awansu Elfsborg potrzebuje dwubramkowego zwycięstwa. Polecam również handicap 0:1 na Elfsborg po kursie 2,00. Myślę, że w meczu będzie 3:0.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
FK Aktobe - FC Milsami
Typ: awans FC Milsami
Kurs: 1,90
Buk: Bwin
Tydzień temu doszło do niespodzianki, bo faworyt bukmacherów Aktobe niespodziewanie przegrał z mołdawską drużyną aż 2:4. Wynik ten sprawia, że w komfortowej sytuacji są gracze Milsami, ponieważ mają aż 2 bramki zapasu i to oni przed rewanżem powinni być stawiani w roli faworyta, może nie do zwycięstwa, ale do awansu na pewno. Tymczasem niespodzianka, bo buki wystawiły takie oto kursy na awans: 1,80 na Aktobe i 1,90 na Milsami. Chyba pamiętają wszyscy jakim to faworytem był Salzburg i jak skończył. W przypadku dzisiejszej pary Aktobe-Milsami nie widać aż tak dużej różnicy w potencjale obu drużyn, jak to było w przypadku Salzburg-&quot;jakaś drużyna z Luksemburga na D&quot; :smile:. Mimo to faworytem jest Aktobe. Aktobe jest obecnie na 5 miejscu w lidze. Bilans u siebie całkiem przyzwoity, bo 5-2-1, w bramkach 13-4. Z tych 5 zwycięstw tylko 2 razy wygrali z różnicą bramek większą niż 1. A właśnie w tym meczu potrzebują zwycięstwa co najmniej dwubramkowego. W poprzedniej rundzie Aktobe wygrało z Torpedo Kutaisi 1:0 i dziś nie spodziewałbym się raczej, aby to zwycięstwo było większe. Milsami jest moim zdaniem trochę niedoceniane przez buków, no bo patrząc przez perspektywę siły ligi, to kazachska jest mocniejsza od mołdawskiej. O bilansie ligowym Milsami nie ma co pisać, bo dopiero rozpoczęli sezon i to od 2 zwycięstw (nie stracili w tych meczach bramki). Na niekorzyść może działać fakt, że ostatni mecz rozegrali 22 lipca i mieli mniej czasu na odpoczynek plus jeszcze podróż do dalekiego Kazachstanu. Dwie bramki to mało i dużo, ale myślę że Milsami nie da sobie tyle wbić, ba nawet myślę, że powinni coś strzelić. W tym meczu skłaniałbym się raczej do wyniku underowego. Zapewne Milsami postawi na obronę i grę z kontry. Nawet strata jednej bramki nie powinna zmienić sposobu ich gry. Mam nadzieję, że będą się skutecznie i mądrze bronić. Obstawiam wynik w tym meczu 1:1.
Fakt Aktobe przegrało 4-2. Jednak strzelili 2 bramki na wyjeździe co jest bardo ważne, ponieważ Aktobe to drużyna własnego boiska więc wątpie by Milsami coś im strzeliło. Jeśli zespół z Mołdawii nie strzeli nic, to w takim wypadku Aktobe wystarczy wynik 2-0 co ma duże szanse powodzenia, w poprzednich edycjach grali u siebie z dobrymi rywalami i odnosili zwycięstwa, dzisiaj mobilizacja i liczę na pewne zwycięstwo.
 
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Suduva-Vojvodina 1:1 ✅
Typ: 10

Kurs:1,70

Buk : Expekt

Pamiętacie dobrze,że Jagodina podobnej klasy drużyna co Vojvodina odpadła z średniakiem z Kazachstanu,według mnie prócz Crveny i Partizanu,reszta drużyn to dno,zauważyłem że litewskie kluby wyjątkowo solidnie w tym roku w pucharach(awans Ekranasu,walka Zalgrisu z Admirą,no i Suduva),stać ich na awans .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Bud. Honved - Anzi Machackala
typ: 2
Kurs;1:55

Kolejny prezent. Ekipa z Rosji pierwszy mecz na swoim stadionie wygrała 1:0 (z czego naprawdę nie powinni być dumni bo sytuacji mieli na 4:0 spokojnie). Stąd taki wysoki kurs w rewanżu, w którym zespół z Wegier będzie musiał zaatkować w końcu co stworzy okazje dla Anzi. Gram już od paru ładnych lat i widziałem pełno dwumeczy, gdzie teoretycznie zdecydowany faworyt wygrywał u siebie 1:0 a w rewanżu kiedy przeciwnik musiał się odkryć ten to wykorzystywał i wygrywał 3 lub 4 do zera na boisku rywala. Taki scenariusz tu przewiduje
Wysokiego zwycięstwa się nie spodziewam. To jak Anzhi traktuje te rozgrywki pokazał pierwszy mecz. LE nie jest dla nich priorytetem, bo po pierwsze nie jest tak prestiżowa jak LM, po drugie klub pieniądze ma, dlatego walka o kasę nie jest najważniejsza. Ciśnienia dużego na mecze LE nie ma, dlatego z motywacją może być problem - a zwłaszcza z łatwym teoretycznie przeciwnikiem jak Honved, którego poprostu trzeba przejść, nieważne w jakim stylu. Ważniejsza jest walka w rodzimej lidze. Nikła zaliczka, bo Rosjanie marnowali w bardzo dogodnych sytuacjach, bramkę zdobyli po rykoszecie i nie włożyli dużo sił w to spotkanie. Dzisiaj sądzę, że będzie podobnie. Anzhi będzie chciało wygrać jak najmniejszym nakładem sił, dlatego sądzę, że Węgrów, którzy mieli sytuacje w pierwszym meczu na wyrównanie, stać na remis, a jak nie to porażkę skromną. Anzhi powinno kontrolować przebieg spotkania i sądzę, że remisem się także zadowolą. Nie liczę, na to, że będą podkręcać tempo. Ot takie spotkanie dla nich, które trzeba rozegrać. Awans pomimo, że przewaga ledwie 1-0 sądzę, że jest niezagrożony - nie spodziewam się po Hiddinku blamażu jak Salzburg. Niezagrożony, ponieważ w sytuacji zagrożenia jak Honved (jeśli) trafi na 1-0 Rosjanie będą w stanie wyrównać dosyć szybko, ponieważ różnica w klasie zespołów jest duża. Nie twierdze, że Anzhi będzie grać, na remis, ale mam wątpliwości co do ich kreatywności w ataku (czy zagrają skutecznie, czy będą pudłować) i sądzę, że przewagę w posiadaniu piłki będą mieli, jednak różnie może być z ich skutecznością. Poza tym remis w zupełności ich zadowala, zagrać dobrze w obronie, nie dopuszczając Węgrów pod bramkę, a jak się uda coś zdobyć na 1-0, to nie widzę potrzeby, aby musieli goście to prowadzenie powiększać. Problem jest jeśli chodzi o motywacje, czyli pytanie czy im się będzie chciało grać - sądzę, że nie i liczę, że 0-0 będzie się utrzymywać dłuższy czas. Sądzę inaczej niż kolega, którego cytuje, że Węgrzy raczej nie rzucą się do ataku, bo przy takiej różnicy klas byłoby to strzałem w stopę. Oni muszą wyrównać, ale także nie stracić - wtedy muszą strzelić trzy gole, aby awansować - dlatego spodziewam się uważnej gry z ich strony i wyczekiwania na jakiś błąd. Honved jest za słaby, aby awansować i poważnie zagrozić Anzhi, dlatego liczę bardziej na kontrolowane spotkanie przez Rosjan niż na rozstrzelanie Węgrów.

▶ under 2.5 @ 2.00 pinnacle 5/10 ⛔

FT: 0-4
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: MyPa - Rapid Bucharest - wynik 0:2 ⛔
Typ: Asian handicap +0.5 MyPa
Kurs: 2.05
Stawka: 2/10
Bukmacher: SBOBET


Wynik pierwszego meczu 3-1 dla Rapidu stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem. Gospodarze jednak nie stoją na straconej pozycji. Tak jak to bywa u drużyn skandynawskich w europejskich pucharach słabe wyjazdy za to bardzo mocni u siebie. W lidze na własnym stadionie odnieśli jak do tej pory 5 zwycięstw 2 remisy i jedna porażkę strzelając 12 bramek a tracąc tylko 3. Do tego pojedynku przystąpią osłabieni brakiem tylko napastnika R. O Neill 14/4. Na korzyść gospodarzy przemawia własna muraw a mianowicie nawierzchnia ze sztuczną trawą oraz osłabienia u gości: (staty ze zeszłego sezonu ) M. Constantin (O 15/1), D. Pancu (N 27/7), O. Herea (P 28/12), M. Roman (P 28/3), O. Burca (O 19/1), V. Božović (P 23/0). W poprzednim sezonie drużyna Rapidu ulegała na wyjeździe w rozgrywkach Ligi Europejskiej min . Legii 3:1, PSV 2:1.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Kalmar - Osijek - wynik 3:0 ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Stawka: 4/10
Bukmacher: Pinnacle


Wynik pierwszego meczu 1-3 dla Kalmar na wyjeździe stawia ich w znakomitej sytuacji przed rewanżem. Tak naprawdę sprawa awansu rozstrzygnięta ale nie wolno zlekceważyć rywala.
Tak jak już wspomniałem w poprzedniej analizie drużyny skandynawskie w europejskich pucharach słabe wyjazdy za to bardzo mocni u siebie. Tutaj zasada ta się nie sprawdziła u goście ze Szwecji którzy dość pewnie pokonali ekipę Chorwacką, która jest po prostu słabą ekipą do tego zmagającą się z ogromnymi problemami finansowymi. Dziś przystąpią osłabieni brakiem z tych ważnych graczy M. Lešković (O 19/0). U gospodarzy brak pomocnika T. Eriksson 8/0.
Kalmar w lidze jak na razie zawodzi tylko 3 punkty przewagi nad niebezpiecznym miejscem w lidze które zajmuje Gefle. Na własnym boisku drużyna na 8 meczy jak do tej pory strzeliła 13 bramek i straciła 10 w lidze. Potrafią strzelać u siebie najlepszym tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu u siebie gdzie pokonali faworyta do końcowego triumfu drużynę Elfsborga 2:1 ale też prawie w każdym meczu u siebie tracą bramkę. Goście nie maja innego wyjścia muszą się otworzyć i atakować co spowoduje że mecz w moim odczuciu będzie bardzo otwarty w którym 3 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć . I jeszcze jedna taka statystyka Osijek w poprzednim sezonie to jedna z najbardziej overowych drużyn w lidze.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Elfsborg - Dacia Chisinau - wynik 2:0 ⛔
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Stawka: 4/10
Bukmacher: Pinnacle


Pierwszy mecz drużyn to mała niespodzianka skromne zwycięstwo drużyny wicemistrza Mołdawia Daci Chisinau 1-0 daje na półmetku jak na razie awans ale teraz dużo trudniejsza cześć tego zadania a wiec mecz rewanżowy na wyjeździe. Taktyka na ten mecz drużyny Chisinau to zapewne twarda cofnięta gra w obronie i kontry, która przy brakach w obronie drużyny Elfsborga S. Fridgeirsson (O 4/0), J. Jørgensen (O 15/0), S. Larsson (O 9/0), A. Augustsson (O 5/0) może zakończyć się skutecznie.
Gospodarze tak jak wspomniałem dzisiaj kilka ubytków w obronie oraz brak napastnika A. Jawo 12/2 ale w ataku pozostaje jeszcze dwójka L. Nilsson 16/5 oraz D. Elm 14/3. Po za tym cala linia pomocy do dyspozycji trenera. Elfsborg to jak na razie lider rozgrywek i główny faworyt do końcowego triumfu. Na własnym boisku radzą sobie świetnie 7 zwycięstw 1 remis 0 porażek przy 13 bramkach strzelonych i tylko dwóch straconych. Własne boisko a mianowicie sztuczna nawierzchnia może być kolejną przewagą gospodarzy. Nie mam pojęcia jak goście będą czuć się na takim rodzaju nawierzchni i czy będzie ich to pierwszy mecz ale może im to utrudnić zadanie tym bardziej ze dopiero za gośćmi dwie kolejki ligowe i na pewno nie „czują” jak to się mówi murawy jeszcze tak dobrze jak Szwedzi którzy są na półmetku sezonu.
Podsumowując granie opcji na handi w moim odczuciu się nie opłaca bo jeśli Elfsborg który na pewno będzie musiał prowadzić grę a jak nadzieję się na kontrę a kilka osłabień tak jak wspomniałem w obronie jest - spowoduje to już całkowite odkrycie się gospodarzy gdyż będą potrzebować aż 3 bramek do awansu. Co dla tej drużyny nie powinno być żadnym problemem. Drugi wariant to po prostu szybka bramka gospodarzy którzy na pewno pójdą wtedy za ciosem by zakończyć rywalizację w regulaminowym czasie gry.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zagrałem w BWIN
W systemie System Lucky 15 (15 zakładów) z 1 pewniakiem
1.Dila Giori - Aarhus awans 2 3,5
2.Ordabasy - Rosenborg 1x 2,1
3.KuPS - Netanya awans 2 3,55
4.Asteras Tripolis - Inter Baku awans 2 2,95
pewniak Hafnarfjordur - AIK Sztokholm awans 2 1,5
stawka 13zł * 15 = 195 zł
Jeśli trafię przynajmniej 2 zdarzenia z systemu, to potem w trakcie meczu AIK-u będę mógł zrobić kontrę na awans Islandczyków, bo ostatni mecz z systemu planowo kończy się o 21, a AIK rozpoczyna grać dopiero o 21.15.
Mecze ryzykowne, ale w razie powodzenia bardzo opłacalne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom