>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda eliminacji do Ligi Europy (21-23.07.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Pierwsze mecze II rundy eliminacji do Ligi Europy przyniosły kilka niespodzianek. Ferencvaros uległ na własnej murawie z Zelezjeznicarem, Trnava, Slova i West Ham United miały kłopoty z osiągnięciem sukcesu ze znacznie niżej notowanymi zespołami. Tym samym można liczyć na kilka ciekawych pojedynków w nadchodzących starciach eliminacyjnych.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Gabala - Cukaricki X2 @1.73 bet365/betano. ⛔ Cukaricki źle nie grali, ale nie potrafili nic wykorzystać, za to gospodarze co mieli to prawie wszystko strzelili ;x
Kto czyta mój temat ten już pograł po znacznie lepszym kursie, ale i ten jest godny gry. Cukaricki tak jak już wspomniałem w moim topicu - są drużyną, która na wyjazdach potrafi się odnaleźć, a Gabala nie miała nic do powiedzenia w Serbii. Wynik to minimalna przewaga Serbów (1;0), dlatego nie odpuszczą tego spotkania. W ostatni weekend pokonali Vojvodinę na wyjeździe 0:4. Azerowie to nie jest taka półka, żeby wyeliminować Cukaricki. Ledwo rozprawili się z Dinamo Tbilisi. Ten kurs spadnie IMO do 1.4-1.6.
Rabotnicki - Jelgava / Awans Rabotnicki @2.08 betano
Na Łotwie już Jelgava miała mało do powiedzenia, lecz szczęśliwie w końcówce spotkania strzelili gola w zamieszaniu w polu karnym. Rabotnicki u siebie to drużyna znacznie lepsza niż na wyjeździe, a i tam mieli parę szans na zdobycie bramki. Taki kurs, choć już spadł to można pobierać. Goście małe szanse, nawet jak się zamurują.
 
D 69

dinozaur

Użytkownik
Debrecen - Skonto
- w pierwszym meczu znaczna przewaga ekipy z Węgier, ale znów błysnął napasnik Karasausks, który zdobył kolejne dwa gole w kw. do LE.
- Skonto w pierwszej rundzie przebrnęło przez St.Patrick&#39;s. Łotysze zostali zdominowani przez rywala (20-3) w strzałach, ale potrafili wygrać 2:0 na wyjeździe za sprawą goli wspominanego napastnika.
- Debrecen u siebie dużo zyskuje. Widać to było na przykładzie rywalizacji z Sutjeska, gdzie w meczu u siebie gładko rozprawili się z rywalem wygrywając 3:0. Męcząc się na wyjeździe i przegrywając 0:2.
- Debrecen jest lepiej zorganizowaną drużyną i jeśli uda im się &#39;unieszkodliwić&#39; superstrzelca Skonto, to jestem zdania, że pewnie wygrają i awansują.
UC Dublin - Slovan Bratysława
- młody team z 2 ligi Irlandzkiej w 2 rundzie. Wcześniej rozprawili się z Dudelange. Ekipa z Luksemburgu gniotła ich, mocno przeważała, ale napastnik Swan swoimi golami dał awans Studentom
- np. UC Dublin - Dudelange w strzałach 4-16. W Bratysławie tylko 1:0 dla Slovana, ale Slovan od 29 minuty grał w 10. Mimo to strzały 16-6 na korzyść Słowaków.
- w Slovanie kilku doświadczonych zawodników m.in Priskin, Vittek, Jan Mucha w bramce. Słowacy mają szansę na kolejną rundę i podreperowanie rankingu klubowego, bo wygrana z tym rywalem jest ich obowiązkiem.
- UC Dublin w weekend rozegrało towarzyski mecz z Liverpool u21 przegrywając 1:2.
- *tym razem liczę, że obedzie się bez kartki dla gracza Slovana i team ze Słowacji kontrolując mecz, pewnie go wygra nie dając strzelić sobie gola.
Newtown - FC Kopenhaga
- W pierwszym meczu totalna dominacja Duńczyków. Teoretycznie nie narzucali oni dużego tempa, a statystyki 70-30% posiadanie piłki, 17-3 w strzałach, ale wynik w sumie tylko 2:0.
- Liczę, że w rewanżu nie odpuszczą Walijczykom i ponownie będą dyktowali warunki gry i pewnie wygrają bez straty bramki.
Birkirkara - West Ham
- West Ham &#39;ślizga&#39; się z teoretycznie słabiutkimi rywalami jak Lusitanos czy Birkirkara (strzelili gola w 90 minucie!). Jednakże na boisku panuje niepodzielnie. Tak było w pierwszym meczu.
- 76-24% posiadanie piłki na korzyść WHU, 13-1 w strzałach. Do gry włączanych jest co raz więcej zawodników z pierwszego składu, wszak sezon w Premier League już bliżej.
- W składzie Birkirary znany napastnik Miccoli, ale najlepsze lata ma już za sobą. Poza tym wątpię aby West Ham zaliczył wpadkę na Malcie. Mimo wszystko. Wystarczy moment przyspieszenia i zwycięstwo powinno być ich.
- Mając jednak lekkie obawy czy ten moment nastąpi, wybrałem być może i lepszy typ na to, ze gospodarze NIE strzelą gola. Liczę, ze West Ham spokojnie będzie sobie &#39;klepał piłkę&#39; i zwyczajnie kontrolował przebieg meczu nie tracąc przy tym gola. A czy wygrają? To zależy czy im się zachce
Debrecen - Skonto Ryga | 1 - 1,40 ✅ 9:2
UC Dublin - Slovan Bratysława | 2 - 1,35 ✅ 1:5
Newtown - FC Kopenhaga | 2 - 1,20 ✅ 1:3
AKO: 2,27
Birkirkara - West Ham | strzeli drużyna gospodarzy? - NIE - 1,90 ⛔ 1:0
UC Dublin - Slovan Bratysława | strzeli drużyna gospodarzy? - NIE - 1,85 ⛔ 1:5
Newtown - FC Kopenhaga | strzeli drużyna gospodarzy? - NIE - 1,65 ⛔ 1:3
AKO: 5,80
* kursy z Totolotek
 
ziroxxx 800,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dubel: Debrecen+ Hajduk Split @ 1.94 betano 2/10
Prosty dubel z mojej strony. Dwie ekipy na które stawiam grają u siebie rewanze z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Rezultaty w pierwszych meczach rewanzowych nie są korzystne. Hajduk przegrał 3:2, a Debrecen zremisował 2:2. Nie powinno byc zadnych kalkulacji. Obie ekipy muszą wziąc swoje i odnieść zwycięstwo.

Milsami- Ludogorets over 4,5 RR azjan HT @ 1.83 bet365 2/10 ---

Niekorzystny wynik Ludo u siebie. Róznica pomiędzy drużynami jest bardzo widoczna i sądze, że goście muszą od początku meczu atakować. Jesli bramka zbyt szybko wpadnie to może być minus. Jezeli gospodarze przetrzymaja korzystny wynik do 20 min to goście większość rzutów rożnych powinni nabić.

M. Tel Aviv- Hibernians over 5,5 RR azjan HT @ 1.90 bet365 2/10 +++

Podobna sytuacja co do poprzedniego meczu. Niekorzystny wynik pierwszego meczu druzyny z Izraela. Linia jest wyższa gdyż Tel Aviv przystępuje w roli gospodarza. Róznica klas druzyn widoczna i strategia typu podobna. Jezeli goscie przetrzymią do 20 min z rożnymi nie powinno być problemu.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Odd - Shamrock

Rywalizacja w dwumeczu jest już rozstrzygnięta. Sądzę, że będzie to dość spokojny mecz, bez niepotzrebnych spięć. Pierwszy mecz wyrównany, ale to Norwedzy strzelili dwie bramki i czekają na swojego przeciwnika w 3 rundzie. Wahałem się między underem a czystym kontem gospodarzy i wyszło mi na to, że lepiej zagrać to drugie po lepszym kursie. Irlandczycy u siebie nie mieli zbyt dużo szans na strzelenie bramki, więc w Norwegii powinno być jeszcze trudniej.

Czyste konto Odd - Tak @2,1 365 ⛔



Birkirkara - West Ham

Tydzień temu opisywałem ten sam zakład: http://forum.bukmacherskie.com/f88/ii-runda-kwalifikacji-ligi-europejskiej-16-07-2015-a-122906.html#post5497022
Wiadomo, że jest to drugi mecz, ale o tyle sytuacja jest inna niż w pierwszej rundzie, że pierwszy mecz nie rozstrzygnął całkowicie rywalizacji. Anglicy po 1-0 u siebie powinni zagrać uważnie w obronie i myślę, że Maltańczycy nie będą mieli zbyt wielu szans na bramkę. Po takim kursie jak najbardziej do gry jak dla mnie.

Czyste konto WHU - TAK @2 365 ⛔



UC Dublin - Slovan

Nie będę oryginalny.Czwarty raz z rzędu idę w czyste konto Slovana. W pierwszym meczu wyszarpali 1:0, chociaż przez ponad godzinę grali w osłabieniu. Irlanczycy coś tam stwarzali, ale wiele z tego nie wynikało. Slowacy nie przejdą obok tego meczu obojętnie, bo podobnie jak w przypadku WHU, jedna przypadkowa bramka i stan rywalizacji wyrównany. Dlatego liczę, że będą grać uważnie w obronie i zachowają czyste konto. Jednak nie ma co szaleć ze stawką w tym meczu. ;)

Czyste konto Slovana - TAK @1,83 365 ⛔



Newton - Kopenhaga
Najbardziej prawdopodbny zakład jak dla mnie. Niestety kurs jest adekwatnie nizszy, ale i tak opłaca się go pobrać. Walijczycy oddali jeden celny strzał w Danii. Mam nadzieję, że Kopenhaga nie pojedzie na Wyspy na totalnym luzie i że powalczą w Walii o zwycięstwo. Gospodarze na pewno będą mieli więcej miejsca, a co za tym idze więcej podbramkowych okazji, ale nie sądzę że któraś zakończy się dla niech golem.

Czyste konto Kopenhagi - TAK @1,66 365 ⛔


Rabotnicki - Jelgava

Vidal opisał już to spotkanie. Widzialem część meczu i to Macedonczycy mieli tam przewagę i byli dużo lepsi. Na swoim stadionie powinni Łotyszom pokazać miejsce w szyku, przynajmniej w takim stopniu jak Florze w poprzedniej rundzie. Na zwyciestwo spadło do 1,5 dlatego idę w stronę bramek.

Rabotnicki powyżej 1,5 gola @1,83 365 ✅
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Co sądzicie o grze na under 2.5 gola w meczu Odd-shamrock ?
Wiesz, Shamrock nie potrafił wbić gola w Luksemburgu w poprzedniej rundzie. A Odd z kolei z Sheriffem Tyraspol zremisował 0-0, po wygraniu pierwszego wyjazdowego meczu. Ja w tym spotkaniu zagrałem: czy obydwie drużyny zdobędą bramkę? - Nie. Na under 2.5 pewnie podobny kurs. Można spróbować.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
SHIRAK - AIK
Pierwszy mecz trochę zmordowany przez AIK. 2:0 ale aż trzy czerwone dla gości. Niby cisnęli ale niewiele z tego wynikało.
Teraz zmiana klimatu: Armenia - gorąco (przewidywana temp. w cieniu ok. 27 stopni czyli na boisku ze 35), stadion wysoko (1500 m n.p.m). Mecz rozgrywany w środku dnia, bo stadion nie ma oświetlenia. Poza tym gorąca atmosfera na trybunach: kibice, którzy już na lotnisku kibice Shiraku nazwali piłkarzy AIK kłamcami, bo ci oskarżyli piłkarzy Shiraku o kradzież ręczników w pierwszym spotkaniu. Nawet ponoć prawnika wynajęli do pozwania AIK ;)
Takie tam dodatkowe smaczki :p
Moja ocena tego jest taka (jak mawia Max Kolonko): gorąca atmosfera na stadionie oraz w powietrzu, wysoko położony stadion i dość dobry wynik z pierwszego meczu dla AIK spowodują, że mecz będzie powolny i piłkarze AIK skupią się na obronie wyniku.
Under 2.5 @ 1.85 ✅

GABALA - CUKARICKI
Pierwszy mecz pod zdecydowane dyktando Serbów. Zdominowali mecz i nie przeciwnika i 1-0 to najniższy wymiar kary jaki mógł być. Gabala zagrała tragicznie. Nie istnieli w sumie i wg mnie niewiele się zmieni w rewanżu. Remis to maks na co mogą liczyć goście w tym spotkaniu.
Nie jestem pewny ale pewnie za kartki ktoś może pauzować, bo Azerowie sporo ich już nałapali (prawdopodobnie Vernyudyb i Florescu, bo mają już po 3 kartki w 3 meczach).
X2 @ 1.55

INTER BAKU - HAFNARFJORDUR (chyba dobrze napisałem, lol)
Pierwszy mecz 2-1 ale ze skutecznością na bardzo wysokim poziomie, bo obie drużyny oddały po 5 celnych strzałów i aż 2 z nich miały miejsce z rzutów karnych. W zasadzie Baku miało 100% skuteczności, a Islandczycy jakieś 66%. Dodatkowo bramki Baku zaczęły padać po czerwie dla gospodarzy. Do tego czasu ani jednego celnego strzału.
Wg mnie takiego przebiegu już nie będzie i ten mecz zakończy się dużo cichszym wynikiem. Inter skupi się na pilnowaniu wyniku, a goście u siebie grali słabo więc czego się nożna spodziewać na wyjeździe. Pewnie będzie spora kopanina jak w pierwszym meczu, gdzie sędzia pokazał 7 żółtych i 1
czerwoną - większość Islandczykom.
W Baku dziś zapowiadają ok. 30 stopni w cieniu co na pewni nie pomoże Islandczykom w walce o awans. Liczę na coś w okolicach 0:0, a 1:0.
UNDER 2.5 @ 1.85

RABOTNICKI - JELGAVA
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym i niezasłużonym wynikiem 1-0 dla Litwinów. Rabotnicki cisnęły cały mecz ale nie potrafili wykorzystać szans. Jelgava oddała w 87&#39; pierwszy i jedyny celny strzał i ... wygrała mecz ;)
Ten widzę kompletnie odwrotnie i przewiduję dość gładką wygraną gospodarzy, którzy powinni od początki pocisnąć i awansować. Jeśli zagrają choćby minimalnie skuteczniej niż ostatnio to o wynik się nie martwię.
Nadmienię jeszcze fakt, że w pierwszej rundzie Macedończycy również ulegli 1-0 drużynie z Estonii, gdzie przebieg miał inny wymiar i Estończycy zagrali po prostu przyzwoicie. W rewanżu jednak nie mieli nic do powiedzenia, zostali zepchnięci pod własną bramkę i bombardowani przez cały mecz (w strzałach 20-2). Ostatecznie przegrali 2:0. Dziś czuję podobny rezultat ale dla bezpieczeństwa wolę postawić na awans ( wczoraj Debrecen też cisnął ale o awans powalczył dopiero w OT ).
AWANS RABOTNICKI @ 1.70
Z uwagi na brak w ofercie bet365 typu na awans osobiście gram tutaj Rabotnicki -1.0 @ 1.60

OSOBIŚCIE ZAGRAM TO W ROZPISIE 3 Z 4. POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Wszystkie kursy sa z fortuny.
Zeljeznicar - Ferencvaros 1X 1.47 ✅ 2:0
Troche mnie zdziwily kursy. Myslalem ze lekko beda w strone gospodarzy. Ale to dobrze. W 1 meczu padla &quot;niespodzianka&quot; 0:1. Dla Mnie to nie niespodzianka bo widzimy jak futbol wegierski teraz stoi. Pokazal to m.in mecz wczorajszy z Walyjczykami. Bośniacy zapas 1 brameczki + gra u Siebie. Wszystko wskazuje pod nich ze musza to wykorzystac i tyle.
Botosani - Legia 2 2.05 ✅ 0:3
Zapewne wielu z was o tym meczu sie rozpisze to ja nie bede tu trul swoich wypowiedzi. Legia dla Mnie z takimi zespolami musi wygrywac mecze. Te meczarnie u Siebie z nimi to byla katorga dla moich oczu. Rumuni musza sie otworzyc a Legia zeby powaznie myslec o ugraniu czegos w tej LE musi pokazywac w takich meczach ze na to zasluguje.
Differdange - Trabzon 2 1.40 ✅ 1:2
Podobnie jak wyżej tylko że Luksemburg dla Mnie to wieksze ogorki tylko Turcy nie umieli wykorzystac swoich szans. Jak tu bedzie inny wynik to chyba cud.
Stromsgodset - Mlada 1X 1.39 ⛔ 0:1 no szkoda :p
1 mecz dla Norwegow 1:2. Owszem ogladajac ten mecz Mlade cisnela ich i miala mnostwo sytuacji ale to niczego nie dowodzi. Norwegowie mieli ich mniej a jednak umieli je wykorzystac. I maja korzystna sytuacje zapas bramki + gra u Siebie ktora idzie im dobrze i Mlada ktora bedac zaklopotana po 1 meczu bedzie szukała od razu pojscia na bramke i zdobywania bramek. Lecz mysle ze Norwegowie znow zagraja z glowa i nie pozwola odebrac sobie awansu.
Zylina - Dacia Kiszynow 1 1.40 ✅ 4:2
1 mecz 2:1 dla Słowakow. Mołdawska pilka jest slabiutka. (Tak wiem zaraz pojdzie że wygrali z Ludogorcem itd. ale prawda jest taka ze to Ludogorec ich zlekcewazyl i mial obsrane gacie a Moldawianie nie mieli nic do stracenia i to wykorzystali) Zylina w poprzedniej rundzie wygrywajac 1:4 umiala jednak u Siebie pokazac klase i wygrac 3:0 wiec pokazuje to że jednak nie lekcewaza rewanzy a tu zapas tylko 1 bramki wiec raczej beda chcieli na swoim boisku pokazac dominacje nad Mołdawianami.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Shirak - AIK
Poniżej 11 rożnych @ 1.55

W pierwszym spotkaniu AIK wygrał przed własną publicznością gładko 2:0, mówię gładko bo mieli mnóstwo sytuacji, w tym niewykorzystany rzut karny, a drużyna z Armenii kończyła to spotkanie w dziewiątkę.
Nie wiem czy gospodarze wierzą jeszcze w to że mogą dziś pokonać do zera drużynę ze stolicy Szwecji, więc nie spodziewam się tutaj zbytnio wielu ataków i akcji ofensywnych z obu stron, więc co za tym idzie nie spodziewam się również wielu rzutów rożnych. W pierwszym spotkaniu było ich zaledwie 7.
Debrecen - Skonto Riga
Debrecen @ 1.48

Debrecen pokazał się już z dobrej strony w stolicy Łotwy, skąd wywiózł dobry wynik - 2:2.
Oglądałem skrót tego spotkania i drużyna Węgierska stworzyła sobie według mnie więcej sytuacji bramkowych, myślę że dziś przed własną publicznością nie powinni mieć problemów zgarnąć 3 pkt i awansować do kolejnej rundy.
Debrecen to drużyna która bardzo dobrze radzi sobie przed własną publicznością, ich bilans z poprzedniego sezonu w lidze węgierskiej &quot;u siebie&quot; to 10-3-2 31:7, tak więc jest to bardzo fajny wynik.
Tak więc myślę że dziś nie będą mieli problemu ze zwycięstwem i warto na nich postawić.
Inter Baku - Hafnarfjordur
Inter Baku @ 1.75

Tutaj stawiam na gospodarzy z następujących względów:
- W pierwszym spotkaniu okazali się lepsi, stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i wywieźli 1:2.
- Goście wystąpią dziś bez swojego podstawowego bramkarza, który w pierwszym spotkaniu zobaczył czerwoną kartkę w 58 minucie.
- ▶ I najważniejszy argument, zmiana otoczenia:
W mieście Hafnarfjordur obecnie jest 12 stopni i wiadomo jak to w Islandii prawie codzienne opady deszczu.
Co czeka ich w Baku? 30 stopni i kompletna susza, to będzie najważniejszy argument który przemawia za gospodarzami.
kursy z betano
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Gabala - Cukaricki
Mam wrażenie panowie że lekko przeceniacie możliwości zespołu z Serbii. Moim zdaniem grając u siebie nie wykorzystali atutu własnego boiska i zamiast nastrzelać kilka bramek to zakończyli na skromnym 1:0. Warto też wspomnieć że była to bramka z karnego a nie z akcji. W dalekim Azerbejdżanie rewanż może wyglądać zupełnie inaczej.Przypomnacie sobie Panowie jakiś dobry wynik zespołu z Serbii na wyjeździe przez ostatnie lata...? Myślę że przy sporym zaangażowaniu typ na gospodarzy ma tu szansę powodzenia.
Gabala kurs 2,35 STS
wynik 2:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Klonumk, miałem na myśli wartościowy wynik z dobrą ekipą. Moim zdaniem gruzini z Dila Gori do takich ( dobrych ) ekip nie należą...Myślę że kariera Partizana w tegorocznych rozgrywkach LM też wkrótce się skończy. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Nie lubię się powtarzać, ale ponownie gram to samo co wczoraj i przedwczoraj. Wszystko płaską stawką, wszystko to faworyci, którzy (przynajmniej w teorii) powinni zepchnąć rywali do rozpaczliwych prób obrony.

⇒ Birkirkara - West Ham
Birikirkara PONIŻEJ 2.5 RR @ 2,90 5/10
West Ham (-5,5 RR) @ 4,80 2/10

Pierwsze spotkanie 8-0 w kornerach dla Młotów, dzisiaj nie widzę jakoś tych prób gospodarzy. Nawet w meczu z Ulissesem w poprzedniej rundzie zrobili zaledwie jeden. Co do statystyk z ligi maltańskiej...nie przekonują do typu. Ale litości: liga maltańska, gdzie Birikirkara robi po siedem, osiem rogów na mecz, nie powinny tu być przytaczane. Wstydem dla Cresswell i O&#39;Briena (bądź Jenkinsona) będzie dopuszczenie do jakiegokolwiek takiego stałego fragmentu gry. Gospodarze pewnie nie nabiją żadnego rożnego, a bąbelki znowu będą latały naprawdę wysoko nad ziemią.

Oba kursy z BetCity.
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Gabala - Cukaricki
Mam wrażenie panowie że lekko przeceniacie możliwości zespołu z Serbii. Moim zdaniem grając u siebie nie wykorzystali atutu własnego boiska i zamiast nastrzelać kilka bramek to zakończyli na skromnym 1:0. Warto też wspomnieć że była to bramka z karnego a nie z akcji. W dalekim Azerbejdżanie rewanż może wyglądać zupełnie inaczej.Przypomnacie sobie Panowie jakiś dobry wynik zespołu z Serbii na wyjeździe przez ostatnie lata...? Myślę że przy sporym zaangażowaniu typ na gospodarzy ma tu szansę powodzenia.
Gabala kurs 2,35 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Dila Gori - Partizan 0-2 - przedwczoraj ???? Ogólnie uważam, że przeceniamy poziom Azerskiej, zakaukaskiej piłki, przez pryzmat ich &quot;topowego&quot; zespołu jakim jest Karabach Agdam. Debrecen, pewniak już prowadzi. Mnie kusi na dziś Beitar, Legia, Broendby, UCD Dublin nie strzeli, Rabotnicki awans, FC Thun, Astra Giurgiu i IFK Goteborg (choć odszedł Lasse Vibe). Myślę, że warto z tego stworzyć kilka kuponów, po max 3 zdarzenia na każdym - kursy dobre, bo o takich po 1.10-1.25 nie ma sensu się wypowiadać. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom