>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

II runda el. LE: spotkania Polskich drużyn 25.07.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet
25.07
17:30 Piast Gliwice - FK Qarabag 1.90 3.50 3.75
17:30 FK Rudar Pljevlja - Śląsk Wrocław 3.75 3.50 1:90
20:45 Lech Poznań - Honka 1.35 4.75 7.75

Zapraszam wszystkich forumowiczów do aktywnego i merytorycznego udziału w temacie.
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
W Gliwicach widać ogromną mobilizację. Chcą za wszelką cenę zostać w rozgrywkach. Za awans obiecano drużynie pół miliona zł premii. Także jest o co grać ???? A Piast dał się poznać ostatnimi czasy jako drużyna, która potrafi odrabiać straty i zwyciężać. Oby tylko w głowach piłkarzy z Gliwic nie siedziało wyeliminowanie przez gości Wisły Kraków kilka lat temu. Muszą zagrać odważniej niż w pierwszym meczu w Azerbejdżanie. Ja liczę dzisiaj na zwycięstwo Piasta.
Piast Gliwice - Karabakh Agdam 1 @1,9 Expekt
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Piast Gliwice - Karabach Agdam 1 DNB 1.45 Pinnacle ✅
Pieniadze za awans jak to pieniedze - nie graja, a wielka premia dziala mobilizujaco, ale tez i paralizujaco co jednak nie razi mnie do stawiania na gospodarzy. Dzisiejszy mecz pokaze ile warta jest azerska ekipa. Co do pierwszego meczu to o maly wlos a trafilbym typ (stawialem, ze Piast nie przegra, a dostali druga brameczke pod koniec meczu niestety ???? ) i swiadczy to o przecenianiu na forum ekip z Kaukazu, bo nie oszukujmy sie... W porownaniu z druzynami z panstw zachodnich republik bylego ZSRR (Litwa, Lotwa, Estonia, Moldawia) czy wyspiarskimi pol - amatorami badz amatorami (Walia, Irlandia, Irlandia Pln.), zespoly z dalekiego Kaukazu czy Kazachstanu maja ta przewage, ze i podroz daleka i warunki klimatyczne nieciekawe, o zakwaterowaniu druzyn czy jakosci muraw wspominajac. Druzyny z Kaukazu sa przede wszystkim enigmatyczne i nigdy nie wiadomo jak zaprezentuja sie w dmumeczu, potrafia byc zdecydowanym faworytem i odpasc z druzynami typu FC Vaduz z Liechtensteinu, a potrafia nieoczekiwanie wyeliminowac np. Jagiellonie. No i jeszcze jedno! Ekipy z Kaukazu graja o wiele lepiej u siebie, a na wyjazdach jest juz gorzej. Piast pokazal w meczu z Cracovia, ze z ofensywa nie jest tak zle to i dzis w pierwszym meczu w tym sezonie na wlasnym boisku (no i historycznym bo pierwszym u siebie w europejskich pucharach), postaraja sie awansowac. O mobilizacje sie nie martwie. Ja nie twierdze, ze im sie uda ale w przegrana nie wierze. Piast to ekipa, ktora na wlasnych smieciach gra bardzo fajna pilke, a po meczu z Cracovia widze, ze nie zmienilo sie zbyt wiele w tej kwestii. Miala byc sromotna porazka niedoswiadczonego Piasta w dalekim Azerbejdzanie, a to gospodarze ciezko wywalczyli wygrana. Za wieksza kase tylko Piast z opcja remis nie ma zakladu.
Lech Poznan - Honka Espoo 1 1.31 Pinnacle ✅
Typ, ktory wymysliloby dziecko. Lech po 3-1 w Finlandii, zagra pierwszy mecz na wlasnym stadionie w tym sezonie. Finowie chyba sami nie wierza w awans, wiec nie spodziewam sie jakiegos super widowiska, a ze poznaniacy sa o wiele lepsi to wygraja skromnie, bo i zaliczka z pierwszego meczu duza, a czeka ich dlugi sezon w lidze i kolejna runda w eliminacjach LE. Z tego wzgledu w handicapy sie nie bawie, moze byc bardzo skromnie, np. 1-0. Co do gosci, to teraz awansowali na 1 miejsce w swojej lidze (ale maja mecz mniej od HJK Helsinki) i zwazywszy na wynik pierwszego meczu, powinni zajac sie walka w lidze.
Slask odpuszczam z trzech powodow:
1 - wygrali wysoko pierwszy mecz
2 - maja bardzo wymagajacego rywala w kolejnej rundzie - FC Brugge
3 - maja przed soba dlugi sezon w ekstraklasie, a na dzien dobry stracili w Kielcach 2 punkty
Przynajmniej tutaj poszlo jak sie nalezy, a kontra za duza stawke na Lecha, pozwolila odrobic dzisiejsze porazki. Mecz Lecha byl na pewno bardziej &quot;piknikowy&quot; niz ten w Finlandii to i gospodarze wygrali skromnie. Co do Piasta to szkoda ich, bo jakis tam potencjal jest, oczywiscie niektorzy zagraniczni sredniacy nie powinni tam grac, ja zastapilbym ich mlodzieza, sek w tym, ze Piast mlodziezy nie ma w przeciwienstwie do Legii czy Lecha. Sprawdzilo sie tez to co pisalem o klubach z Kaukazu, a przykladem tego niech bedzie dzisiejszy mecz Chazara z Maccabi, gdzie Chazar zostal rozgromiony przez zydowska druzyne az 0-8! Enigmatyczne, egzotyczne i w zwiazku z tym bardzo niepewne do grania sa te kaukaskie kluby.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Podstawowym zadaniem Lechitów w tym spotkaniu to utrzymywanie się przy piłce, drużyna z Finlandii gdy nie ma piłki przy nodze praktycznie nie istnieje.
Doskonale można to było zauważyć w pierwszym spotkaniu kiedy Lech od początku robił dobre wrażenie mając piłkę przy nodze, po strzeleniu gola praktycznie oddali inicjatywę i tym samym sami sobie skonstruowali problemy.
Nie ma sensu grać tu jakieś handicapy i inne podstawowe duperele bo wiadome jak może się to wszystko potoczyć, mój tym na to spotkanie to wyścig do 7 goli, nawet 9 na korzyść Lecha, kursy powinny oscylować w granicach 2.1-2.3 na Lecha w przypadku 7 goli i ok 3.5+ na 9 rożnych.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piast Gliwice vs Karabach Agdam
Over 2.0 @ 1.625 ✅ :gool:
Bet365​
Piast dzisiaj zagra o awans, są w stanie to zrobić.
Ostatnie mecze pokazują, że nastawiają się na futbol ofensywny, ich spotkania obfitują w gole. Z Cracovią 3:2 , w I meczu 1:2.
Piast dzisiaj w najmocniejszym składzie. Zapewne wyjdą ustawieniem:
Jakub Szumski – Damian Zbozień, Csaba Horváth, Jan Polák, Adrian Klepczyński - Matej Ižvolt, Mateusz Matras, Łukasz Hanzel, Rubén Jurado, Tomasz Podgórski – Marcin Robak.
Nie ma co analizować. Moim zdaniem obejrzymy kilka bramek. Piast zagra ofensywnie, ale obrona, która się ze sobą dopiero zgrywa może coś zawalić i Agdam coś trafi.
Obstawiałbym tutaj jakieś 2:1, 3:1 dla Piasta, możliwa też dogrywka wg mnie.
Dodatkowo, za awans obiecano naszym grajkom sporo kasy ;)
Goście na pewno nie położą się i znając nasze ekipy w meczach w Europie Piast coś straci.
Edit: Tak jak mówiłem, stracony gol po kontrze, jest też dogrywka. Typ na plus ;). Warto z Piastem grać Overy obrona mocno nie zgrana jeszcze.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Właśnie się zastanawiam też nad rogami w tym meczu over 9 rogów po 2.1 lub azjan over 9 kursem 1.87 na bet365.Zagrał bym także na kartki w tym meczu ale nigdzie niw widać takich zakladów
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbijam ten typ na over bramkowy. Piast w Cracovią zagrał bardzo słabo w defensywie. Piast ze stanu 3:1 potrafił jeszcze dopuścić beniaminka do głosu. Zrobiło się 3:2, a w końcówce zapachniało golem na wyrównanie. Sporo zamieszania działo się w polu karnym Piasta, a w pewnym momencie nawet piłkarze domagali się rzutu karnego (razem z komentatorem Przytułą), ale akurat tam nie było specjalnego zagrania ręka. Propsy dla sędziego.
Liczę tu na kolejny ofensywny mecz, bo każda kolejna bramka będzie tylko napędzać spotkanie, a w 0:0 nie uwierzę. Goście jednej bramki też bronić nie będą, bo to trochę inna mentalność. W ofensywie mają kilku ciekawych gracz, a ten wynik w pierwszym meczu też mógł być dużo wyższy.
Piast zagra swoją ofensywną piłkę o tym jestem przekonany. Gdy nie znałem kursów i wchodziłem na oddsportal spodziewałem się czegoś w stylu 1,80-1,90 na over, a tu taka miła niespodzianka.
Piast - Karabach
Powyżej 2,5 gola 2,10 Tobet ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Piast Gliwice - Karabach Agdam X2 @ 1.85 BWIN
Osobiście nie wierzę w awans Piasta i tym samym jego wygranej w dzisiejszym spotkaniu. W dzisiejszym meczu zawodnicy z Gliwic będą mieli trudną przeprawą. Jest to zespół, który średnio czuje się w ataku pozycyjnym, a dzisiaj w mojej ocenie w ten sposób będzie zmuszony grać. Zawodnicy z Karabachu będą czyhać na kontry, mają bardzo szybkich zawodników, którzy bardzo dobrze operują piłką. Z dużą szybkością przesuwają się po boisku. Piast myśląc o awansie będzie zmuszony zaatakować, a to jest młyn na wodę dla piłkarzy z Azerbejdżanu. Potencjał piłkarski również jest delikatnie po stronie przyjezdnych. Reasumując....kurs 1.85 na X2 jest przesadzony i ja zamierzam z tego skorzystać.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Lech Poznań - Honka Espoo
Honka -0,5 FT @ 2,05
Nie widzę tu szans na dużą ilość goli, osobiście zagrałbym -2,5 FT ale typ na to że goście nie strzelą również nie jest zły...
W tamtym roku Lech w trzech meczach u siebie (Tałkykordan, Inter Baku, AIK) nie stracił bramki i raczej kontrolował mecz nie dopuszczając gości pod pole karne. Teraz spodziewam się podobnego przebiegu, spokojnej gry i wyniku 1:0 lub 2:0
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Rudar vs Śląsk
Śląsk Over 1.5 @ 1.66 7/10 ✅ :gool:
Śląsk Over 2.5 @ 3.25 3/10 ⛔
Bet365​

Do meczu 30 minut, szybko bo czas goni. Kursy spadają. Śląsk dzisiaj w podstawowym składzie i te 2 bramki strzelić Rudarowi są w stanie.
Skład Śląska
Gikiewicz - Ostrowski, Pawelec, Kokoszka, Dudu - Stevanović, Kaźmierczak - Sobota, Mila, Patejuk - Paixao.
Polecam zagrać Over 1.5, Over 2.5 dla odważniejszych po fajnym kursie ;)
Edit: Gra w 2 połowie siadła i remis, punkty do rankingu uciekają...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie wierze dzisiaj w Polskie drużyny ani Piasta ani Lecha a więc:
Awans Karabach 1,57 eFortuna✅✅✅
Piast grał dno w starciu ze słabiutką Cracovią, uratował ich instynkt Zbozienia,dzisiaj jeszcze trudniejsza przeprawa, minął taki czas w którym lekceważy się drużyny Bliskiego Wschodu,piłkarsko goście prezentują się lepiej i potwierdzili to u siebie, Piast nie umie grać atakiem pozycyjnym a Azerowie lubią grać z kontry,z pewnością to wykorzystają i awansują do następnej rundy
Lech Poznań-Fc Honka x2 3,00 eFortuna
Lech zagrał tragicznie ze zbieraniną z Chorzowa na dodatek przetrzebiony kontuzjami,Rumak ma tylko 18 zdrowych piłkarzy. Finowie pechowo przegrali pierwszy mecz, mieli mnóstwo sytuacji, dzisiaj na pewno Lech jest w ich zasięgu i przewiduje ciężki mecz dla ekipy z Poznania, kurs 1,35 nie zachęca na granie na Poznaniaków z taką grą śmiem wątpić w awans do następnej rundy więc pobieram z uśmiechem na twarzy wygraną bądź remis przyjezdnych.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Karabach to nie druzyna z Kazachstanu tylko Azerbejdzanu, a Piast wcale nie gral z Cracovia jakiegos dna, no i zobaczymy co pokaze Karabach na polskiej ziemi...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Karabach to nie druzyna z Kazachstanu tylko Azerbejdzanu, a Piast wcale nie gral z Cracovia jakiegos dna, no i zobaczymy co pokaze Karabach na polskiej ziemi...
Pomyłka już poprawiłem, nooo jeśli Piast nie grał dla Ciebie dna to nie mamy o czym gadać, poza stałymi fragmentami drużyna nie istniała z takimi tuzami jak Craxa,nie potrafili wymienić kilku podań
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Póki co runda pełna sensacji...
Odpada Sturm przegrywając 0:1 i grając nawet w przewadze pod koniec meczu
Utrecht remisuje 3:3 a mógł spokojnie przegrać bo Differ miało słupek, poprzeczkę i 2 razy pusta bramkę (!!!)
Mołdawskie Milsami eliminuje lidera białoruskiej ligi Szachtara Soligorsk, a Gefle wygrywa 4:0 z Anorthosis...
Do tego na ten moment Xanthi gra całą drugą połowe w 10&#39;, Rosenborg i Aalborg też nadal remisy i raczej ciężko będzie o awans...
 
T 0

tatar23

Użytkownik
Jak rozlicza zakład
Mam pytanie postawiłem w STS że piast wygra przy rozliczeniu kuponu bierze się pod uwage 90 minut czy dogrywkę też ?
 
O 52

olek_77

Użytkownik
jeśli postawiłeś czystą &quot;jedynkę&quot; w meczu na regulaminowy czas gry to wygrałeś, chyba ,że postawiłeś kto awansuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Podstawowym zadaniem Lechitów w tym spotkaniu to utrzymywanie się przy piłce, drużyna z Finlandii gdy nie ma piłki przy nodze praktycznie nie istnieje.
Doskonale można to było zauważyć w pierwszym spotkaniu kiedy Lech od początku robił dobre wrażenie mając piłkę przy nodze, po strzeleniu gola praktycznie oddali inicjatywę i tym samym sami sobie skonstruowali problemy.
Nie ma sensu grać tu jakieś handicapy i inne podstawowe duperele bo wiadome jak może się to wszystko potoczyć, mój tym na to spotkanie to wyścig do 7 goli, nawet 9 na korzyść Lecha, kursy powinny oscylować w granicach 2.1-2.3 na Lecha w przypadku 7 goli i ok 3.5+ na 9 rożnych.
Wczoraj zrobili jakąś promocje na bet365, wyścig do 5 rożnych na Lecha po 1.9, wyścig do 7 rogów Lecha 3.5.
Rogi na Piast-Karabach też izi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom