>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II runda el. LE: spotkania Polskich drużyn 25.07.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet
25.07
17:30 Piast Gliwice - FK Qarabag 1.90 3.50 3.75
17:30 FK Rudar Pljevlja - Śląsk Wrocław 3.75 3.50 1:90
20:45 Lech Poznań - Honka 1.35 4.75 7.75

Zapraszam wszystkich forumowiczów do aktywnego i merytorycznego udziału w temacie.
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
W Gliwicach widać ogromną mobilizację. Chcą za wszelką cenę zostać w rozgrywkach. Za awans obiecano drużynie pół miliona zł premii. Także jest o co grać ???? A Piast dał się poznać ostatnimi czasy jako drużyna, która potrafi odrabiać straty i zwyciężać. Oby tylko w głowach piłkarzy z Gliwic nie siedziało wyeliminowanie przez gości Wisły Kraków kilka lat temu. Muszą zagrać odważniej niż w pierwszym meczu w Azerbejdżanie. Ja liczę dzisiaj na zwycięstwo Piasta.
Piast Gliwice - Karabakh Agdam 1 @1,9 Expekt
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Piast Gliwice - Karabach Agdam 1 DNB 1.45 Pinnacle ✅
Pieniadze za awans jak to pieniedze - nie graja, a wielka premia dziala mobilizujaco, ale tez i paralizujaco co jednak nie razi mnie do stawiania na gospodarzy. Dzisiejszy mecz pokaze ile warta jest azerska ekipa. Co do pierwszego meczu to o maly wlos a trafilbym typ (stawialem, ze Piast nie przegra, a dostali druga brameczke pod koniec meczu niestety ???? ) i swiadczy to o przecenianiu na forum ekip z Kaukazu, bo nie oszukujmy sie... W porownaniu z druzynami z panstw zachodnich republik bylego ZSRR (Litwa, Lotwa, Estonia, Moldawia) czy wyspiarskimi pol - amatorami badz amatorami (Walia, Irlandia, Irlandia Pln.), zespoly z dalekiego Kaukazu czy Kazachstanu maja ta przewage, ze i podroz daleka i warunki klimatyczne nieciekawe, o zakwaterowaniu druzyn czy jakosci muraw wspominajac. Druzyny z Kaukazu sa przede wszystkim enigmatyczne i nigdy nie wiadomo jak zaprezentuja sie w dmumeczu, potrafia byc zdecydowanym faworytem i odpasc z druzynami typu FC Vaduz z Liechtensteinu, a potrafia nieoczekiwanie wyeliminowac np. Jagiellonie. No i jeszcze jedno! Ekipy z Kaukazu graja o wiele lepiej u siebie, a na wyjazdach jest juz gorzej. Piast pokazal w meczu z Cracovia, ze z ofensywa nie jest tak zle to i dzis w pierwszym meczu w tym sezonie na wlasnym boisku (no i historycznym bo pierwszym u siebie w europejskich pucharach), postaraja sie awansowac. O mobilizacje sie nie martwie. Ja nie twierdze, ze im sie uda ale w przegrana nie wierze. Piast to ekipa, ktora na wlasnych smieciach gra bardzo fajna pilke, a po meczu z Cracovia widze, ze nie zmienilo sie zbyt wiele w tej kwestii. Miala byc sromotna porazka niedoswiadczonego Piasta w dalekim Azerbejdzanie, a to gospodarze ciezko wywalczyli wygrana. Za wieksza kase tylko Piast z opcja remis nie ma zakladu.
Lech Poznan - Honka Espoo 1 1.31 Pinnacle ✅
Typ, ktory wymysliloby dziecko. Lech po 3-1 w Finlandii, zagra pierwszy mecz na wlasnym stadionie w tym sezonie. Finowie chyba sami nie wierza w awans, wiec nie spodziewam sie jakiegos super widowiska, a ze poznaniacy sa o wiele lepsi to wygraja skromnie, bo i zaliczka z pierwszego meczu duza, a czeka ich dlugi sezon w lidze i kolejna runda w eliminacjach LE. Z tego wzgledu w handicapy sie nie bawie, moze byc bardzo skromnie, np. 1-0. Co do gosci, to teraz awansowali na 1 miejsce w swojej lidze (ale maja mecz mniej od HJK Helsinki) i zwazywszy na wynik pierwszego meczu, powinni zajac sie walka w lidze.
Slask odpuszczam z trzech powodow:
1 - wygrali wysoko pierwszy mecz
2 - maja bardzo wymagajacego rywala w kolejnej rundzie - FC Brugge
3 - maja przed soba dlugi sezon w ekstraklasie, a na dzien dobry stracili w Kielcach 2 punkty
Przynajmniej tutaj poszlo jak sie nalezy, a kontra za duza stawke na Lecha, pozwolila odrobic dzisiejsze porazki. Mecz Lecha byl na pewno bardziej &quot;piknikowy&quot; niz ten w Finlandii to i gospodarze wygrali skromnie. Co do Piasta to szkoda ich, bo jakis tam potencjal jest, oczywiscie niektorzy zagraniczni sredniacy nie powinni tam grac, ja zastapilbym ich mlodzieza, sek w tym, ze Piast mlodziezy nie ma w przeciwienstwie do Legii czy Lecha. Sprawdzilo sie tez to co pisalem o klubach z Kaukazu, a przykladem tego niech bedzie dzisiejszy mecz Chazara z Maccabi, gdzie Chazar zostal rozgromiony przez zydowska druzyne az 0-8! Enigmatyczne, egzotyczne i w zwiazku z tym bardzo niepewne do grania sa te kaukaskie kluby.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podstawowym zadaniem Lechitów w tym spotkaniu to utrzymywanie się przy piłce, drużyna z Finlandii gdy nie ma piłki przy nodze praktycznie nie istnieje.
Doskonale można to było zauważyć w pierwszym spotkaniu kiedy Lech od początku robił dobre wrażenie mając piłkę przy nodze, po strzeleniu gola praktycznie oddali inicjatywę i tym samym sami sobie skonstruowali problemy.
Nie ma sensu grać tu jakieś handicapy i inne podstawowe duperele bo wiadome jak może się to wszystko potoczyć, mój tym na to spotkanie to wyścig do 7 goli, nawet 9 na korzyść Lecha, kursy powinny oscylować w granicach 2.1-2.3 na Lecha w przypadku 7 goli i ok 3.5+ na 9 rożnych.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piast Gliwice vs Karabach Agdam
Over 2.0 @ 1.625 ✅ :gool:
Bet365​
Piast dzisiaj zagra o awans, są w stanie to zrobić.
Ostatnie mecze pokazują, że nastawiają się na futbol ofensywny, ich spotkania obfitują w gole. Z Cracovią 3:2 , w I meczu 1:2.
Piast dzisiaj w najmocniejszym składzie. Zapewne wyjdą ustawieniem:
Jakub Szumski – Damian Zbozień, Csaba Horváth, Jan Polák, Adrian Klepczyński - Matej Ižvolt, Mateusz Matras, Łukasz Hanzel, Rubén Jurado, Tomasz Podgórski – Marcin Robak.
Nie ma co analizować. Moim zdaniem obejrzymy kilka bramek. Piast zagra ofensywnie, ale obrona, która się ze sobą dopiero zgrywa może coś zawalić i Agdam coś trafi.
Obstawiałbym tutaj jakieś 2:1, 3:1 dla Piasta, możliwa też dogrywka wg mnie.
Dodatkowo, za awans obiecano naszym grajkom sporo kasy ;)
Goście na pewno nie położą się i znając nasze ekipy w meczach w Europie Piast coś straci.
Edit: Tak jak mówiłem, stracony gol po kontrze, jest też dogrywka. Typ na plus ;). Warto z Piastem grać Overy obrona mocno nie zgrana jeszcze.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Właśnie się zastanawiam też nad rogami w tym meczu over 9 rogów po 2.1 lub azjan over 9 kursem 1.87 na bet365.Zagrał bym także na kartki w tym meczu ale nigdzie niw widać takich zakladów
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbijam ten typ na over bramkowy. Piast w Cracovią zagrał bardzo słabo w defensywie. Piast ze stanu 3:1 potrafił jeszcze dopuścić beniaminka do głosu. Zrobiło się 3:2, a w końcówce zapachniało golem na wyrównanie. Sporo zamieszania działo się w polu karnym Piasta, a w pewnym momencie nawet piłkarze domagali się rzutu karnego (razem z komentatorem Przytułą), ale akurat tam nie było specjalnego zagrania ręka. Propsy dla sędziego.
Liczę tu na kolejny ofensywny mecz, bo każda kolejna bramka będzie tylko napędzać spotkanie, a w 0:0 nie uwierzę. Goście jednej bramki też bronić nie będą, bo to trochę inna mentalność. W ofensywie mają kilku ciekawych gracz, a ten wynik w pierwszym meczu też mógł być dużo wyższy.
Piast zagra swoją ofensywną piłkę o tym jestem przekonany. Gdy nie znałem kursów i wchodziłem na oddsportal spodziewałem się czegoś w stylu 1,80-1,90 na over, a tu taka miła niespodzianka.
Piast - Karabach
Powyżej 2,5 gola 2,10 Tobet ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Piast Gliwice - Karabach Agdam X2 @ 1.85 BWIN
Osobiście nie wierzę w awans Piasta i tym samym jego wygranej w dzisiejszym spotkaniu. W dzisiejszym meczu zawodnicy z Gliwic będą mieli trudną przeprawą. Jest to zespół, który średnio czuje się w ataku pozycyjnym, a dzisiaj w mojej ocenie w ten sposób będzie zmuszony grać. Zawodnicy z Karabachu będą czyhać na kontry, mają bardzo szybkich zawodników, którzy bardzo dobrze operują piłką. Z dużą szybkością przesuwają się po boisku. Piast myśląc o awansie będzie zmuszony zaatakować, a to jest młyn na wodę dla piłkarzy z Azerbejdżanu. Potencjał piłkarski również jest delikatnie po stronie przyjezdnych. Reasumując....kurs 1.85 na X2 jest przesadzony i ja zamierzam z tego skorzystać.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Lech Poznań - Honka Espoo
Honka -0,5 FT @ 2,05
Nie widzę tu szans na dużą ilość goli, osobiście zagrałbym -2,5 FT ale typ na to że goście nie strzelą również nie jest zły...
W tamtym roku Lech w trzech meczach u siebie (Tałkykordan, Inter Baku, AIK) nie stracił bramki i raczej kontrolował mecz nie dopuszczając gości pod pole karne. Teraz spodziewam się podobnego przebiegu, spokojnej gry i wyniku 1:0 lub 2:0
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Rudar vs Śląsk
Śląsk Over 1.5 @ 1.66 7/10 ✅ :gool:
Śląsk Over 2.5 @ 3.25 3/10 ⛔
Bet365​

Do meczu 30 minut, szybko bo czas goni. Kursy spadają. Śląsk dzisiaj w podstawowym składzie i te 2 bramki strzelić Rudarowi są w stanie.
Skład Śląska
Gikiewicz - Ostrowski, Pawelec, Kokoszka, Dudu - Stevanović, Kaźmierczak - Sobota, Mila, Patejuk - Paixao.
Polecam zagrać Over 1.5, Over 2.5 dla odważniejszych po fajnym kursie ;)
Edit: Gra w 2 połowie siadła i remis, punkty do rankingu uciekają...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie wierze dzisiaj w Polskie drużyny ani Piasta ani Lecha a więc:
Awans Karabach 1,57 eFortuna✅✅✅
Piast grał dno w starciu ze słabiutką Cracovią, uratował ich instynkt Zbozienia,dzisiaj jeszcze trudniejsza przeprawa, minął taki czas w którym lekceważy się drużyny Bliskiego Wschodu,piłkarsko goście prezentują się lepiej i potwierdzili to u siebie, Piast nie umie grać atakiem pozycyjnym a Azerowie lubią grać z kontry,z pewnością to wykorzystają i awansują do następnej rundy
Lech Poznań-Fc Honka x2 3,00 eFortuna
Lech zagrał tragicznie ze zbieraniną z Chorzowa na dodatek przetrzebiony kontuzjami,Rumak ma tylko 18 zdrowych piłkarzy. Finowie pechowo przegrali pierwszy mecz, mieli mnóstwo sytuacji, dzisiaj na pewno Lech jest w ich zasięgu i przewiduje ciężki mecz dla ekipy z Poznania, kurs 1,35 nie zachęca na granie na Poznaniaków z taką grą śmiem wątpić w awans do następnej rundy więc pobieram z uśmiechem na twarzy wygraną bądź remis przyjezdnych.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Karabach to nie druzyna z Kazachstanu tylko Azerbejdzanu, a Piast wcale nie gral z Cracovia jakiegos dna, no i zobaczymy co pokaze Karabach na polskiej ziemi...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Karabach to nie druzyna z Kazachstanu tylko Azerbejdzanu, a Piast wcale nie gral z Cracovia jakiegos dna, no i zobaczymy co pokaze Karabach na polskiej ziemi...
Pomyłka już poprawiłem, nooo jeśli Piast nie grał dla Ciebie dna to nie mamy o czym gadać, poza stałymi fragmentami drużyna nie istniała z takimi tuzami jak Craxa,nie potrafili wymienić kilku podań
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Póki co runda pełna sensacji...
Odpada Sturm przegrywając 0:1 i grając nawet w przewadze pod koniec meczu
Utrecht remisuje 3:3 a mógł spokojnie przegrać bo Differ miało słupek, poprzeczkę i 2 razy pusta bramkę (!!!)
Mołdawskie Milsami eliminuje lidera białoruskiej ligi Szachtara Soligorsk, a Gefle wygrywa 4:0 z Anorthosis...
Do tego na ten moment Xanthi gra całą drugą połowe w 10&#39;, Rosenborg i Aalborg też nadal remisy i raczej ciężko będzie o awans...
 
T 0

tatar23

Użytkownik
Jak rozlicza zakład
Mam pytanie postawiłem w STS że piast wygra przy rozliczeniu kuponu bierze się pod uwage 90 minut czy dogrywkę też ?
 
O 52

olek_77

Użytkownik
jeśli postawiłeś czystą &quot;jedynkę&quot; w meczu na regulaminowy czas gry to wygrałeś, chyba ,że postawiłeś kto awansuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podstawowym zadaniem Lechitów w tym spotkaniu to utrzymywanie się przy piłce, drużyna z Finlandii gdy nie ma piłki przy nodze praktycznie nie istnieje.
Doskonale można to było zauważyć w pierwszym spotkaniu kiedy Lech od początku robił dobre wrażenie mając piłkę przy nodze, po strzeleniu gola praktycznie oddali inicjatywę i tym samym sami sobie skonstruowali problemy.
Nie ma sensu grać tu jakieś handicapy i inne podstawowe duperele bo wiadome jak może się to wszystko potoczyć, mój tym na to spotkanie to wyścig do 7 goli, nawet 9 na korzyść Lecha, kursy powinny oscylować w granicach 2.1-2.3 na Lecha w przypadku 7 goli i ok 3.5+ na 9 rożnych.
Wczoraj zrobili jakąś promocje na bet365, wyścig do 5 rożnych na Lecha po 1.9, wyścig do 7 rogów Lecha 3.5.
Rogi na Piast-Karabach też izi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom