>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II runda el. LE: spotkania Polskich drużyn 18.07.2013

Status
Zamknięty.
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
FC Honka - Lech Poznań

Mecz vice-mistrza Polski ze zdobywcą pucharu Finlandii jednostronnego faworyta nie ma i ciężko jest tutaj coś wytypować niby Lech jest mocniejszą drużyną ale absencje w kadrze oraz inna nawierzchnia na stadionie na którym będzie rozgrywany mecz odstraszają przed tym aby bez obaw postawić na Kolejorza. Myślę że dobrą opcją jest postawienie w tym spotkaniu na BTS który ma szanse powodzenia,lecz osobiście postawie na według mnie jeszcze bardziej pewny typ mianowicie na to że Łukasz Teodorczyk strzeli dziś bramkę po pierwsze dlatego że po okresie przygotowawczym w końcu zgrał się z nową drużyną po drugie dlatego że jest on zawodnikiem młodym i gra w Lechu jest dla niego tylko przystankiem do wyjazdu na zachód lub ewentualnie na wschód ogólnie chodzi mi o zagraniczny lepszy klub a dobre występy w rozgrywkach europejskich mogą podnieść jego wartość no i po trzecie dlatego że jest w formie strzeleckiej(ostatnio 3 strzelone bramki w towarzyskim spotkaniu z Nordsjaelland) i myślę że trener będzie o tym pamiętał i wystawi go w podstawowej jedenastce na to spotkanie,tym bardziej że Bartosz Ślusarski dopiero co wrócił po kontuzji i nie jest że tak powiem w rytmie meczowym (a nawet jakby był to i tak jest poziom słabszy niż Teo). Jedynym minusem tego mojego typu jest to że tylko Efortuna wystawiła ofertę na strzelca bramek w tym spotkaniu inne buki jakoś nie zamieściły takiej oferty(albo ja słabo szukałem) ale myślę że gra jest warta świeczki więc warto będzie założyć tam konto i postawić kilka złociszy na ten typ.


Mój typ:
Łukasz Teodorczyk strzeli bramkę - TAK✅✅✅
Kurs: 3,0
Efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Honka Espoo - Lech Poznań under 3,5 @1,26 ⛔
Po wczorajszym godnym podziwu heroizmie i bohaterstwie Legii, dzisiaj kolejne Polskie drużyny staną do boju na arenie międzynarodowej. Najciekawszym meczem jest starcie Fińskiej Honki Espoo z Lechem Poznań.
Lech to jedyna drużyna, która w poprzednim sezonie dotrzymała tempa Legii. Wicemistrzostwo przyjęto jak porażkę. Nie ma się co dziwić, bo ambicje są ogromne. Klub jest stabilny finansowo, posiada wspaniały stadion, najlepszą w Polsce siatkę scoutingu i całe rzesze fanatycznych kibiców. Co do aspektów czysto piłkarskich - przede wszystkim szkoleniowiec Mariusz Rumak, najlepszy fachowiec w Polsce. Na boisku może on liczyć na wielu naprawdę klasowych (jak na Polskie warunki) zawodników. Przede wszystkim uwagę zwraca obrona Kolejorza. Na boisko wraca Manuel Arboleda, a ile sympatyczny skądinąd Kolumbijczyk znaczy dla tej drużyny, pisać nie trzeba. Stworzy on dzisiaj parę stoperów z Marcinem Kamińskim, najlepszym Polskim stoperem młodego pokolenia, którzy przez cały zeszły sezon imponował spokojem i inteligencją w grze. Formację defensywną uzupełnią na bokach bardzo solidny Hubert Wołąkiewicz, i przekwalifikowany Mateusz Możdżeń, który podobno radzi sobie wyśmienicie na prawej stronie. W bramce stanie doświadczony i pewny Kotorowski, a przed linią obrony zobaczymy parę typowych defensywnych pomocników - Łukasza Trałkę i Szymona Drewniaka.
Typ za underem dodatkowo popiera jedyny problem Kolejorza czyli atak. Łukasz Teodorczyk w ostatnim sezonie był wybitnie pod formą. Co prawda w sparingach zbiera dobre recenzję, ale byłbym wstrzemięźliwy w zachwytach.
Co do drużyny Honki, polegać mogę jedynie na statystykach, według których nie jest to wybitnie atakująca drużyna. Średnia 1,36 gola na mecz w słabej lidze Fińskiej nie powala na kolana. Dla porównania, ekipa HJK Helsinki która ma tyle samo punktów co Honka, legitymuje się średnią 2,05. Można zatem wysnuć wniosek, że jest to ekipa defensywna. Również portal Transfermarkt.de, najwyżej spośród zawodników Honki ocenia wartość defensywnego pomocnika (Palazuelos) i stopera (Meite).
Dodatkowo sam Rumak zaznacza że jest to jedynie pierwszy mecz, i nie ma zamiaru rzucać na niego wszystkich sił. Lech pamięta o rewanżu, z Finlandii pragnie wywieźć zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. Ponadto zagramy na sztucznej murawie, do której Lechici nie są przyzwyczajeni, i nie ułatwi im to gry. Sądze, że linia 3,5 gola nie pęknie.

Karabach Agdam - Piast Gliwice under 3,5 @1,20 ✅
Ten sam typ, podobne uzasadnienie. Piast absolutnie nie jest drużyną grającą w sposób widowiskowy czy porywający. Niebywały sukces jakim jest awans do pucharów zawdzięczają twardej grze, zdyscyplinowaniu taktycznemu i świetnemu zgraniu. Jedyną &quot;gwiazdką&quot; drużyny można określić Tomasza Podgórskiego, lecz nie jest to zawodnik który może samemu zmieniać losy meczów.
Mecz rozegrany zostanie w dalekim Azerbejdżanie, w potwornym upale, a Gliwiczanie musieli przebyć ogromną ilość kilometrów. Lepsze drużyny od Piasta nie radziły już sobie z Kaukazkim kontynentalnym latem. Sądzę, że Gliwiczanie nie będą forsować tempa, postarają się wywieźć korzystny rezultat, a w rewanżu u siebie pokazać wyższość piłkarską.
Ponadto, także Karabach nie wydaje się drużyną strzelającą mnóstwo goli. W ostatnich pięciu meczach tylko raz strzelili więcej niż jednego gola. Do statystyk bramkowych Ligi Azerskiej niestety nie dotarłem ;) Dlatego także i tutaj spodziewam się undera. Polskie drużyny w pucharach nigdy nie olśniewały.

Śląsk Wrocław - Rudar Pljevlja 1 @1,28
Za to tutaj Śląsk musi koniecznie dzisiaj wygrać. Zespół Rudaru piłkarsko to najsłabszy rywal z całej trójki polskich ekip. Miałem (nie)przyjemność zerknąć na drugą połowę ich meczu z Miką, gdzie dali się poznać jako drużyna mająca problem z wymienieniem czterech podań. Mieli sporo szczęścia, że udało im się awansować. Jednak w Czarnogórze absolutnie przyjemnie się nie gra, i nietrudno tam o wpadkę czy niespodziankę. Śląsk MUSI dzisiaj wygrać, żeby spokojnie pojechać na gorący teren. Piłkarsko biją rywali o głowę. Rywali, którzy nawet w lidze zajęli dopiero piąte miejsce, a w pucharach grają dzięki odebraniu licencji lepszym (w tym Buducnostowi Podgorica, z którym Śląsk wygrał w zeszłym roku).

Razem AKO @1,94 ⛔
 
keyst 149

keyst

Użytkownik


Dyscyplina: II runda el. Ligi Europy
Spotkanie: FC Honka - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Betsson
Wynik: 1-3

✅✅✅
Sezon 2013/14 w Europejskich pucharach polskie drużyny rozpoczęły bardzo dobrze, wczorajszego wieczoru Mistrzowie Polski 3-1 pokonali walijskie The New Saints FC i praktycznie zapewniając sobie awans do następnej rundy. Dzisiaj m.in. zobaczymy w akcji wicemistrzów Polski drużynę Lecha Poznań, której przyjdzie rywalizować o awans do III rundy ligi Europy ze zdobywcą pucharu Finlandii,a obecnie drugą drużyną fińskiej ekstraklasy drużyną FC Honka. W Finlandii rozgrywki są rozgrywane systemem wiosna-jesień, także zespół Honka jest w rytmie meczowym i w niezłej dyspozycji ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa przy jednej porażce. Z kolei dla drużyny z Poznania to będzie start sezonu, w czterech meczach przedsezonowych Lechici dwukrotnie zwyciężali, raz zremisowali i jeden mecz przegrali. Zespołowi Lecha podczas obecnego okienka transferowego ze znaczących graczy ubył, tylko skrzydłowy Tonev co można uznać za sukces trzon zespołu pozostał nie zmieniony. Miejsce Bułgara ma zająć Pawłowski, który w okresie przygotowawczym zmagał się z kontuzją i właśnie problemy zawodników ze zdrowiem były największym zmartwieniem trenera Rumaka przed nowym sezonem, w pewnym momencie, aż 9 zawodników było niezdolnych do treningów, dzisiaj na boisku pewno nie zobaczymy Rafała Murawskiego, Luisa Henriqueza i Barry&#39;ego Douglasa. Brak dwójki ostatnich zawodników sprawia, że na lewej stronie defensywy będzie musiał zgrać uniwersalny Wołąkiewicz. Mimo, braku nominalnego lewego obrońcy i problemami z kontuzjami, faworytem jest dla mnie drużyna Lecha, umiejętności i potencjał piłkarski jest zdecydowanie po stronie Lecha. Gra na własnym boisku i bycie w rytmie meczowym Finów wg. mnie nie wystarczy nawet na remis wystarczy dodać fakt, że w pierwszej rundzie ligi Europy odpadło, aż trzech przedstawicieli fińskiej piłki z zespołami z takich krajów jak Wyspy Owcze, Luksemburg czy Azerbejdżan.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom