>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami II runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 453,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami II runda Ekstraligi, którą rozpoczniemy rywalizacją na Motoarenie, gdzie Apator podejmie Unię Leszno. W drugim piątkowym meczu obecny klub Bartka Zmarzlika - Motor Lublin spróbuje pokonać u siebie były klub Bartka - Stal Gorzów. W niedzielę najpierw pojedziemy w Częstochowie, gdzie Madsen i spółka spróbują utrzeć nosa wrocławskiej Sparcie. Rundę zakończymy starciem Falubazu z GKM-em.
Jakie są Wasze typy na ten weekend? W tym temacie piszemy swoje przewidywania i analizy.
 
maniek81 329,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lebiedew [powyżej 8.5 pkt.] 1.75 sts
Przegrał dziś sam ze sobą

Nie będzie dziś miało łatwo Leszno, bez Kołodzieja, więc ktoś musi u nich te punkty dziś wykręcić. Lebiedew dobrze się pokazał na początku sezonu, więc liczę, że dziś też ładnie zapunktuje. Ma dwa biegi w parze ze Smektałą, który nie błyszczy łatwy bieg 12. W dwóch pozostałych biegach też coś powinien dorzucić, więc linia 8.5 według mnie do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Smektała under 6.5 STS 1.88
Bartek słaby pierwszy mecz, tyko 4 punkty u siebie na torze, dzisiaj ustawiony pod 1, trudne biegi:
1 Dudek, lampart, zz Kołodziej (zengota/lebiedievs)
6 Emil, lebiedievs, Lewandowski
9 Dudek, lambo, lebiedievs
11 przedpelski, rew, dudek

W którymś biegu jeszcze pojedzie jako zz, według mnie w 8 biegu na:
Emil, rew, affelt
Więc prawdopodobnie tu będzie najłatwiej o punkty
 
karfus 91,4K

karfus

Użytkownik
#1 Ratajczak +5.5 | 1.70 | betclic | pierwsze 5 biegów
|1.85 | betfan| pierwsze 5 biegów
Ratajczak świetnie wszedł w sezon 7+1 w czterech startach w meczu ligowym, a na zapleczu kadry juniorów w Ostrowie był niepokonany 15 oczek. Dzisiaj nie powinien mieć ciężkiego wyzwania w biegu juniorskim bo Lewandowski i Affelt to raczej jedna ze słabszych par w lidze. Wydaje się również pewne 5 biegów u Damiana, bo powinien pojechać RZ za Kołodzieja oraz może się zdarzyć RT. No i przede wszystkim rozkład biegów całkiem niezły:
2 Lewandowski - Ratajczak(B/A) - Affelt - Mencel
4 Affelt - Rew - Lambert - Ratajczak(D/C)
10 Ratajczak (A/B) - Lampart -Zengota - Przedpełski
Myślę, że Damian pojedzie jako RZ w 8 biegu
8 Ratajczak(A/B) - Saifutinow - Rew - Affelt

#2 Zengota -7.5 | 1.85 | betfan | pierwsze 5 biegów

Grzegorz jedzie pod piątką, będzie ciężko, szczególnie gdy zostanie wylosowany 1 zestaw wtedy co najmniej dwa razy z pola C. Ciekawostką jest fakt, że w poprzednim sezonie, żaden zawodnik który startował pod numerem 5 w Lesznie nie zdobył więcej niż 7 oczek w meczu wyjazdowym i oby dzisiaj też tak było.
3 Zengota(A/B) - Przedpełski - Lebiediew - Saifutinow
7 Zengota (C/D) - Mencel - Lambert - Dudek
10 Ratajczak - Lampart - Zengota(C/D) - Przedpełski
13 Lambert - Zengota - Saifutinow - ?
 
Ostatnia edycja:
shingayi 4,3K

shingayi

Użytkownik
K. Lewandowski under 3.5 @ 1.70 STS

Leszczyńscy juniorzy to ligowa czołówka i nie widzę szans na cztery punkty lub więcej dla Lewandowskiego nawet jeśli u siebie młodzi z Apatora sprawują się trochę lepiej niż na wyjazdach, a ich sparingi wyglądały całkiem przyzwoicie.

J. Miśkowiak under 4.5 @ 1.57 STS

Rozkład biegów:

4) Przyjemski, Cierniak, Paluch - 2 pkt w optymistycznym wariancie

5) Holder, Vaculik, Lindgren - 0 pkt

8) Vaculik, Zmarzlik, Przyjemski - 1 pkt w optymistycznym wariancie

11) Lindgren, Kubera, Woźniak - 0 pkt

Jak dobrze mu pójdzie to może uciuła nawet 4 punkty, ale nie chce mi się wierzyć, że przekroczy linię. Kuba przeniósł się do Gorzowa głównie po to, żeby być gwarancją na własnym owalu, na wyjeździe z topową drużyną w kraju go nie widzę.
 
Ostatnia edycja:
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Motor Lublin - Stal Gorzów - bieg juniorski 2 9.80 (fortuna)

Ktoś nieźle odleciał z tym kursem. W Lublinie w tym roku odbyły się łącznie 3-4 treningi i 0 sparingów. Powodem był stan toru, któy długo dochodził po zimie. Jak patrze na prognozy pogodowe to od teraz do 16nastej prognozowany jest deszcz. Nawet jeśli będzie plandeka w ciemno można zakładać, że o żadnym atucie przygotowania toru i twardego i startowego toru (jaki by sprzyjał Przyjemskiemu) nie da sie zrobic.Ten mecz będzie debiutem Przyjemskiego z barwach Motoru. Każdy wie, że to jest zawodnik na twarde, startowe tory, gdzie do perfekcji wykorzystuje swoj atut jakim jest start. Natomiast, gdy są trudne warunki, to ten zawodnik traci wszystkie swoje atuty i ma spore problemy z płynną jazdą. Wśród tych trudnych warunków upatruje szanse. Warto dodać, że świetne wejście w sezon ma 21-letni drugi junior Stali - Kuba Stojanowski. Widać to było w sparingu ze Spartą, gdzie zdobył 7 pkt, czy w ostatnim meczu ligowym z Apatorem gdzie zdobył 3+2 i wraz z Paluchem pewnie Stal wygrała ten bieg juniorski 5:1.Motor na otwarcie zremisował 3:3 bieg juniorski w Grudziądzu z GKM-em, ale tamten tor jest doskonale Przyjemskiemu i było bardzo twardo i komfortowo, co wykorzystał Przyjemski. Dziś, jeśli wylosowany bedzie zestaw 2, to Stal stanie na polach a i c i oceniam szanse przy trudnych warunkach torowych 50:50, a może nawet delikatnie pokusiłbym się, że to Stal może być faworytem tego biegu. Jak dla mnie kurs bajka i grzechem będzie tego nie spróbować!

Keynan Rew (Unia Leszno) 3.5 pkt over 1.94 (fortuna)

Biegi Rewa:
4) Affelt, Lambert, Ratajczak
5) Lampart, Przedpełski, ZZ (Zengota?)
8) Sajfutdinow, Affelt, ZZ (Ratajczak?)
11) Przedpełski, Smektała, Dudek

Unia Leszno stosuje dziś ZZ-tkę za Kołodzieja. W tym meczu idę w kierunku Rewa, który ma fajne biegi na początek. Jedzie 2x na Affelta i tu powinien miec 2 punkty. Do tego w tych biegach będzie miał szansę porobić punkty na swoim koledze z pary, czy na drugiej linii Apatora: 2x PRzedpełskim czy Lamparcie. 4 punkty na Motoarenie przy takim ułożeniu biegów powinien być obowiązek młodego zdolnego Australijczyka.


AKO tych 2 zdarzen: 19.01

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Woźniak - Cierniak 1 1.55 Superbet 7 - 7 ZWROT 🔁

Woźniak nieźle wszedł sezon, pierwszy sezon Grand Prix przez co musiał bardziej zainwestować w sprzęt. Cierniak pierwszy sezon w gronie sezonu przez co odchodzą mu łatwe punkty w biegu młodzieżowym. Typ opieram także ze względu na liczbę startów, która w przypadku Woźniaka może wynieść 6, a Cierniak najprawdopodobniej zakończy swój udział w meczu po 13 biegu co da mu tylko 4 starty, stąd dla mnie faworytem w tej parze jest Szymon Woźniak
 
Ostatnia edycja:
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Dudek - Lebiediew 2 @1,70 forbet

Lebiediew to jedyny pewny zawodnik Uni w dzisiejszym meczu. Unia jedzie do Torunia na pożarcie bez swojego lidera Kołodzieja. Jeszcze nie wiadomo czy będzie z/z czy wskoczy Nazar Parnicki do składu. Przy Z/z zakład powinien siąść na miękko ponieważ Łotysz będzie miał aż 7 startów, A Polak 5, co daje ogromny handicap. Ja zakładam 6 startów, ponieważ jeśli Unia zastosuję z/z to musi być zwolnienie minimim 10 dni co wykluczy Janusza również ze spotania za tydzień z Falubazem. Andrzej jest szybki co pokazał tydzień temu i w zawodach inwidualnych, na dodatek jest wielkim kozakiem na dystansie walczy jak lew. Dudek natomiast otworzył sezon dwucyfrówka ale czy to był jakiś szał? Moim zdaniem nie, dzisiaj dwa razy pojedzie z kosmicznym Lambertem w parze. Dudek zawsze miewa wpadki nawet na swoim torze potrafi przegrać z juniorem.

Apator 14,5 @1,70 forbet

Anioły mają idealną szansę na przełamanie, osłąbiona Unia nie powinna stanowić zagrożenia. Do trafienia handicapu potrzeba 53 pkt Aniołów. Myślę że jest to na spokojnie do zrobienia mimo że Unia ma znakomitych juniorów którzy moga wygrać 1-5 bieg mlodzieżowy. W Toruniu napewno lepiej pojedzie Przedpełski i wraca Lampart. Emil z Lambertem zakręcą się koło 13 punktów. Myślę że Apator wygra około 55-35, bo będą chcieli wlać nadzieje w serca kibiców. Bez Janusza Unia będzie tłem, ktora w tym roku skupia się na spotkaniach u siebie zwycięstwo z Częstochową było niesłychanie ważne

Motor -14,5 @1,60 forbet.

Moim zdaniem to najpewniejszy typ na dziś. Lublin pokazał jak jest mocny a myślę że Lublinianie nie pokazali jeszcze swojego potencjału do końca. W tym zespole nie ma słabych punktów. Nawet juniorzy są wstanie wygrywać z seniorami Stal. Handicap jest moim zdaniem zle oszacowany przez dobry wynik Gorzowian w pierwszym spotkaniu. Powinien wynosić około -20 pkt. Ale to spotkanie będzie zupełnie inne. Wozniak który lata na Jancarzu , nie radzi sobie w Lublinie , dwa lata temu to własnie on zawalił Stali między innymi szansę na walkę o zloty medal. Rok temu chyba złapal tam kontuzję. Takiego spotkania jak w pierwszym meczu nie powtorzą Miśkowiak czy Fajfer. Juniorzy również odstają od Przyjemskiego i Banbora. W tym spotkaniu tez widze wynik około 55-35 jeden Vaculik wsparty Thomsenem który też nadal szuka sobie nie poradzą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1637
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Apator - Unia -12 1.72 bet365 59:31

Żeby tutaj Leszno trzymało wynik, to musiałyby się wydarzyć takie cuda wianki jak w zeszłym sezonie w Częstochowie. Tylko że dosłownie żaden z leszczynian nie lubi toru w Toruniu. Mówi się, że tor jest przygotowywany nieco inaczej niż sezon temu i to może być jeszcze większy gwóźdź do trumny dzisiaj dla Leszna. Zgadzam się, że polatać może Lebiediew, tylko że on ma też naprzeciwko Lamberta, Sayfutdinowa, Dudka. Każdy z nich na swoim torze jest bardziej solidny od Andrzeja. Generalnie - trudno mi uwierzyć że Unia będzie trzymała wynik w ryzach, oni swoje zrobili tydzien temu w Lesznie.

Cierniak - Miśkowiak +2 1 1.83 7:2 Bardzo dobry dzien, spokojne 3/3 :)
Cierniak przez wielu jest skazywany na koniec startów po czterech biegach, a on na początku sezonu jest w takiej formie, że nie zdziwię się jak dzisiaj zrobi dwucyfrowke. Zwłaszcza jeśli popada, bo on właśnie woli coś odwrotnego do betonu w Grudziądzu. Miśkowiak gdzie jest przekonamy się za kilka godzin, ale nie wróżę tu wielkich punktów. Prędzej taktyki za niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2679
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Jednak zz w Lesznie, więc dokładam Zengota -1 - Przedpelski 1 2.45 bet365 najspokojniejszy bet od dawna, po 10 biegu 10:2

forma Pawła u progu sezonu jest tak cienka, że spodziewam się dzisiaj jakichś 5-6 punktów max
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1763
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Gorzów +18.5 kurs 1.5 STS
Jeśli pojadą uważam to bardzo sporo,Lublin u siebie nie miał okazji pojeździć za bardzo,Gorzów taktycznymi powinien trzymać to a może nawet 16.5 do gry tak uważam😛,czy lindgren czy Holder są tak perfekcyjnie na początku sezonu hmmm uważam że mogą pogubic parę punktów...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Włókniarz - Sparta 2 @1,70 STS

Sparta w pierwszym spotkaniu z Falubazem nie pokazała się najlepiej. Wydaje mi się że dzis tak słabego spotkania nie pojadą Woffinden z Janowskim którzy zdobyli łącznie tylko 8 pkt. Tor w Czestochowie pasuję Wrocławianom, rok temu wszyscy nastawiali się na hit a oni zmiażdżyli Włókniarza. Dziś uważam ze Wrocław wygra, pewnie nie tak wysoko jak rok temu, każdy z piątki seniorów może wygrać 5-1, czego nie można powiedzieć o Częstochowianach którzy jeśli dziś nie wygrają to mogą być po 4 kolejkach bez punktu. Madsen sam meczu nie wygra, od Michelsena cudów się nie spodziewam w takiej obsadzie, jego 10 pkt może być mało. Kulą u nogi jest Drabik i juniorzy. Niewiadomą Hansen. Po stronie Włókniarza jest tylko tor który od jakiegos czasu nie jest ich handicapem. Wydaje mi się że do zwycięstwa Włókniarza są potrzebne duże punkty Woryny który będzie prowadził parę z Hansenem, gdy on zawiedzie będzie wynik jak rok temu. Goście natomiast mają dwóćh pewniaków Lagutę i Bewleya dla których nie ma straconych pozycji. Myślę że zdecydowanie lepiej pojedzie dziś Janowski. Typuję 41-49 dla Sparty
 
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Włókniarz - Sparta Bieg Juniorski 1 4.00 Superbet

Jak dla mnie value w tym zakładzie. Wyniki biegów juniorski są nieobliczalne co pokazuje piątkowy bieg w Toruniu, gdzie niedoceniani gospodarze Affelt i Lewandowski przywieźli na 5 - 1 parę Ratajczak, Mencel. Tutaj może być podobnie. Młodzi zawodnicy Włókniarza są objeżdżeni na własnym torze przeciw nim Krawczyk oraz Kowolik. Uważam z racji doświadczenia toru gospodarze są w stanie wygrać bieg juniorski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom