>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II liga polska - grupa zachodnia

Status
Zamknięty.
A 0

atleti

Użytkownik
Lechia Zielona Góra - Jarota Jarocin 2,10

Ostatni ciekawy mecz,gram go ostrożnie ale uważam że powinien wejść. Młodzież z Zielonej Góry gra ostatnio bardzo dobrze i przede wszystkim zdobywa punkty(wygrali 4 ostatnie mecze!). Jarota jest wysoko w tabeli ale już o nic nie walczy-Lechia nadal bije się o utrzymanie

Zastanawiam się jeszcze czy nie zagrać na Bałtyk w meczu z GKSem Tychy 1,95
O tak dobry typ. W Unibet nawet po 2.2. Za Lechią przemawia dobrze przygotowany do wiosny zespół prowadzony przez Maćka Murawskiego. Jak narazie grają świetnie i już się wydostają z dna tabeli. Jarota na swojej stronie napisała o dużych osłabieniach kadrowych. Już w ostatnim przegranym meczu musiał zagrać jakiś junior, a teraz ma wejść na boisko kolejny.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jeśli już, to Jarota napisał, w historii był to ON, że tak powiem, podobna sytuacja do Zawiszy Bydgoszcz ???? Ale to tak nawiasem mówiąc.
I ja jednak stawiam, że drużyna z Jarocina wygra to spotkanie, a co najmniej nie przegra. Nawet Ci młodzi potrafią dobrze grać w piłkę, z Nielbą Jarota przegrał na własne życzenie, nie wykorzystali karnego. Z Bałtykiem, trzeba przyznać, byli słabsi, ale teraz rywal dużo gorszy i myślę, że są w stanie go pokonać nawet w takim osłabieniu.
Pozdro ????
 
A 0

atleti

Użytkownik
Jeśli już, to Jarota napisał, w historii był to ON, że tak powiem, podobna sytuacja do Zawiszy Bydgoszcz ???? Ale to tak nawiasem mówiąc.
I ja jednak stawiam, że drużyna z Jarocina wygra to spotkanie, a co najmniej nie przegra. Nawet Ci młodzi potrafią dobrze grać w piłkę, z Nielbą Jarota przegrał na własne życzenie, nie wykorzystali karnego. Z Bałtykiem, trzeba przyznać, byli słabsi, ale teraz rywal dużo gorszy i myślę, że są w stanie go pokonać nawet w takim osłabieniu.
Pozdro ????
Typ wszedł, ma Lechia jaja. Jak to niedawno pewien trener, pewnego klubu powiedział &quot;Proszę Pana, spokojnie, psychologia robi swoje, naprawdę&quot;. Odnosiło się to do tego, że jeśli zespół A jest na fali (np seria zwycięstw), to zespół taki psychicznie wygląda lepiej i powinien zagrać w najbliższym spotkaniu przeciwko drużynie B dobre zawody i postarać się o zwycięstwo. I ja też zawsze przy typowaniu staram się brać ten aspekt psychologiczny, a jeśli Lechia to gorszy przeciwnik to dlaczego przegrał z tym lepszym Jarotą? (Nie no fakt przecież były u gości również osłabienia;))
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec- Elana Toruń 0:2
Kurs na Elanę przed spotkanie ok 10 więc niesamowity!! Zastanawiałem się czy nie zagrać za drobne tego typu jednak trochę odwagi brakło a bardzo szkoda ponieważ Torunianie wygrali...Walka o awans nadal się toczy chociaż najbliżej są Ruch Radzionków i Górnik Polkowice, dziś Zagłębie i Zawisza potraciły pkt. Ze strefy spadkowej uciekła Elanka ????. A jestem bardzo ciekawy jakie będą kursy na najbliższe spotkanie tj 19 maj środa na spotaknie Ruch Radzionków - Elana Toruń:cool:
Pozdrawiam.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Zawisza w ciągu połowy tygodnia z nieba do piekła. W środę w 93&#39; wygrywa z Radzionkowem u siebie, a w sobotę w ostatnich sekundach traci trzy punkty z Nielbą i oddala się od awansu. Nawet &#39;pomoc&#39; naszego odwiecznego rywala Torunia nam nic nie daje. Teraz trzeba liczyć na kolejne potknięcia pretendentów do awansu i Zawisza sama musi w końcu wygrywać swoje spotkania.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
w następnej kolejce ( w środe) peffka Lechia ZG - Zagłębie Sosnowiec 1X (dla odważnych nawet 1).Kurs napewno będzie zadawalający.Zagłębie drugi mecz z rzędu nic nie gra,na dodatek niezbyt ciekawa atmosfera wokół klubu (zamknięty stadion do końca sezonu,niepewna przyszłość klubu)
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
kolego z Bydgoszczy Zawisza to ON a nie ONA !!!
a co do ligi, to zostało 5 kolejek i będą się działy cuda :p ????
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Pojawiła się oferta w Tobecie więc szybko póki świeży kurs

Pewniak jak dla mnie,gram ten typ gruuuuuubo:
Lechia Zielona Góra - Zagłębie Sosnowiec 1X 1,7 10/10!:plus:3-0(0-0)
Lechia win 3,7 4/10✅

Argumenty:
1.Lechia wygrała 5 meczów z rzędu,po fatalnym początku wydostała się ze strefy spadkowej i leje wszystkich jak leci.
2.Zagłębie-tu można pisać i pisać. Krótko mówiąc niestety źle się dzieje. W ostatniej kolejce porażka z Elaną, która walczy o utrzymanie. Mimo, że jeszcze 5 kolejek to szanse na awans można ocenić jako minimalne.Aby wyprzedzić POlkowice trzeba wygrać wszystko i liczyć na conajmniej 2 potknięcia Górnika a ten drugi warunek wydaje się nie do spełnienia(POlkowice ewidentnie &quot;ktoś&quot; pcha do I ligi)
3.Po porażce z Elaną wybuchła prawdziwa bomba!Trener na konferencji powiedział,że piłkarze &quot;mdleją bo ostatni obiad jedli we wtorek&quot;-oczywiście odnosi się to do zaległości finansowych które sięgają ponoć nawet 3 miesięcy). Doszło do wymiany zdań pomiędzy prezesem i trenerem konsekwencją czego jest zmiana trenera. Jak narazie nie wiadomo kto poprowadzi drużynę.
4.Prezes powiedział,że ten sezon jest już stracony i dobrze że się utrzymaliśmy. Czy takie podejście,kiedy są jeszcze jakieś szanse jest na miejscu?
5. W drużynie Zagłębia nie zagra &quot;mózg&quot; środka pola Sławek Pach

A więc klub w rozsypce,drużyna w rozsypce przede wszystkim psychicznej,brak trenera,głupi prezes i można wyliczać dalej...
edit:Nowym trenerem Zagłębia został dzisiaj Marek Chojnacki znany z gry i pracy w ŁKSie.Nie zmienia to oczywiście mojego stanowiska i nadal jestem pewny, że jutro Lechia nie przegra
Podsumowując z ciężkim sercem stawiam 1X,dla odważniejszych czysta 1(3,7)


Tak jak się spodziewałem młodzież z Zielonej Góry pokazała nażelowanym,&quot;głodującym&quot; pajacykom z Sosnowca że samą ambicją można wygrywać mecze.Tej po stronie Zagłębia niestety brakowało mimo przewagi i kilku okazji w I połowie. W drugiej...no cóż wynik mówi sam za siebie

Ponadto można zagrać

Górnik POlkowice - Nielba Wągrowiec 1,4 7/10⛔2-2 sędziowie nie dali rady?
Górnik w przypadku wygranej będzie niemal pewny awansu (zanosi się na potknięcie Zagłębia)
W powyższej analizie wspomniałem już że Górnik jest faworytem kogoś na górze i wątpie żeby tracił punkty z Nielbą,Rakowem,Tychami

Ciekawie też wygląda mecz Unia Janikowo-Raków Cz-wa 2,15⛔2-4
Unia walczy o utrzymanie,Raków o nic i szczerze mówiąc jest średnio wymagającym rywalem. Unia z nożem na gardle powinna wygrać
Początkowo pojawiła się informacja że mecz przełożony,a tu jednak mecz się odbył. Może to i dobrze że taka wioska jak Janikowo poleci z ligi.Pozdro dla Racovii z którą mam zgodę pijacką:grin:
 
A 0

atleti

Użytkownik
Ciekawie też wygląda mecz Unia Janikowo-Raków Cz-wa 2,15
Unia walczy o utrzymanie,Raków o nic i szczerze mówiąc jest średnio wymagającym rywalem. Unia z nożem na gardle powinna wygrać
Dobry typ. Ponadto ze strony Unii Janikowo:
&quot;Przed nami kolejny mecz już w środę. Do Janikowa zawita zespół Rakowa Częstochowa. Dziś (po meczu z Turem) nikt nie wypadł ze składu na kolejne spotkanie za kartki. Trener Tomasz Mazurkiewicz do dyspozycji będzie miał już Piotra Nowosielskiego, a więc DO BOJU BIAŁO-NIEBIESCY!&quot;
Oraz do przeczytania cały artykuł ze strony Rakowa: http://rksrakow.pl/art.php?id=9&amp;amp;tyt=201005171428
Podsumowując w nocy, już właściwie w poniedziałek wrócili z kujawsko-pomorskiego by w środę z rana znowu tam pojechać.
I jeszcze coś a propos meczu Lechia-Zagłębie S.
artykuł z futbolnews.pl
Zagłębie Sosnowiec było na dobrej drodze do I ligi. Było, a nie jest, bo z tego klubu docierają wyraźne sygnały, że awans nie wszystkim jest na rękę. W tej sytuacji zapewne go nie będzie... Nowy, bardziej pokorny trener, raczej tego nie zmieni.
- Przykre jest to, że w klubie, którego jestem wychowankiem, który ma stuletnią tradycję, dzieje się tak, jak się dzieje. Woła to o pomstę do nieba, sytuacja jest katastrofalna. O pewnych rzeczach się do tej pory nie mówiło - wypalił na konferencji prasowej po meczu z Elaną Toruń, trener Piotr Pierścionek.
Szkoleniowiec ujawnił wewnętrzne problemy klubu, m. in. poślizgi w płacach dla zawodników. Skoro te pojawiły się już w II lidze, to wniosek jest prosty - Zagłębie nie ma czego szukać na zapleczu Ekstraklasy. A powodów do tego jest więcej...
Wojewoda Śląski, zamykając Stadion Ludowy dla publiczności do końca sezonu, dał do zrozumienia, że myśl o ewentualnym awansie sosnowiczan nie wszystkich rajcuje. Bo jak inaczej sklasyfikować odebranie drużynie wsparcia kibiców w kluczowym dla niej momencie rozgrywek?
W dodatku, trener Pierścionek właśnie pożegnał się z pracą, bo wstawił się za swoimi &quot;głodującymi&quot; piłkarzami. Tym samym nowy szkoleniowiec już na starcie będzie miał &quot;pod górkę&quot;. Łącznie, to wystarczająca ilość argumentów, by stwierdzić, że Sosnowiec nie będzie miał w przyszłym sezonie klubu pierwszoligowego.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Oczami kibica Rakowa.

Na Limanowskiego zimą było piekło. Klub miał nie przystąpić do rozgrywek, wielu piłkarzy odeszło, pieniędzy brakowało na wszystko. Szczęściem w nieszczęściu było odłączenie od klubu pijawek i oddanie władzy ludziom, którzy mają pojęcie o swojej robocie.

Klub pod wodzą Kołaczyka powoli wychodzi na prostą, może nawet bardzo powoli, ale przynajmniej na pewno w dobrym kierunku.

Drużyna budowana na ostatnią chwilę - głównie z młodych piłkarzy i prowadzona przez Brzęczka gra bardzo solidną i dobrze zorganizowaną piłkę. Na wiosnę Raków przegrał tylko jeden raz (w pierwszym meczu z mocnym Zagłębiem Sosnowiec), często imponując ambicją.

W meczu z Turem (12 maja) stracili bramkę w 63 min na 0 do 2, żeby w 77 min prowadzić już 3:2 po kawałku konkretnej gry.

1 mają urwany punkt w Radzionkowie, gdzie jeszcze 10 min przed końcem meczu była nadzieja na 3 pkt.

15 maja w Grudziądzu wyszarpany w ostatniej chwili remis 1:1, w meczu w którym to Olimpia dyktowała warunki.

Ambicji Rakowowi na pewno nie zabraknie, forma jest, jest i czasem szczęście. Unia Janikowo FANTASTYCZNIE ostatnio zbiera punkty, do tego ta daleka podróż... ale na pewno Raków stać na to, żeby przywieść punkt i chyba nie ma w tym kursie zbytniej promocji.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
31 kolejka a w niej dwie perełki:

Polonia Słubice lub remis - Zagłębie Sosnowiec 1,57 9/10✅

Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu kurs byłby zdecydowanie wyższy i pewnie niegrałbym tego meczu. Jednak w ostatnich dniach Zagłębie doznało dwóch porażek z druzynami walczącymi o utrzymanie (0-2 z Elaną i 0-3 z Lechią). Po meczu z Elaną wybuchła bomba.Trener powiedział,że piłkarze są niedożywieni za co stracił posadę. Klub zalega z płatnościami ale wiele klubów jest w gorszej sytuacji. Najlepiej zarabiający piłkarze zarabiają nawet po 12tyś co normalnym ludziom wystarczyłoby na utrzymanie sie przez kilka miesięcy. Niestety piłkarzom Zagłębia brakuje ambicji. Awans jest już stracony, sytuacja w klubie tragiczna, nowy trener właściwie nie zdążył jeszcze poznać zawodników więc w tym meczu widze kolejną porażkę. Na wszelki wypadek zabezpieczam się remisem. Więcej można doczytać w analizie z poprzedniej kolejki-sytuacja bardzo podobna.

Edit:W spotkaniu z Lechią, ataki prawą stroną boiska napędzała dwójka piłkarzy - Vladmir Bednar i Arkadiusz Kłoda, jednak w najbliższym meczu z Polonią Słubice zabraknie obu zawodników.W ich miejsce sciągnięto juniorów Strojka i Ryndaka. Dodatkowo nie zagra Tomasz Szatan ukarany czerwoną kartką.

Unia Janikowo - Lechia Zielona Góra lub remis 1,84 8/10⛔

Unia walczy o utrzymanie,ostatnio stawiałem na nich z Rakowem ale nic nie pokazali i doznali porażki. Teraz moim zdaniem czeka ich jeszcze cieższe zadanie. Lechia wygrała bodaj 6 meczów z rzedu. Szczególnie ostatnie zwycięstwo 3-0 z Zagłębiem robi wrażenie. Skład Lechii opiera się na bardzo młodych zawodnikach ale z każdym meczem udawadniają,że stanowią kolektyw i potrafią wygrać z każdym. Taki kurs biore w ciemno!

_________________________________________________
Ciekawie wyglądają jeszcze 2 mecze:

Ślęza Wrocław - Ruch Radzionków 1,67 6/10✅0-1

Radzionków niemal pewny awansu, Ślęza niemal pewna spadku. Kurs dość ciekawy,myśle że Cidry nie odpuszczą i spokojnie wywiozą kolejne 3 punkty.
Dodam jeszcze że Radzionków bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach (punkty tracił tylko z drużynami z góry tabeli)

Raków Częstochowa lub remis - Górnik Polkowice 1,97 4/10⛔

Raków w rundzie wiosennej gra dobrze. Nieraz już sprawił niespodziankę (remis w Radzionkowie). W ostatniej kolejce wygrana z Unią Janikowo. Polkowice w ostatniej kolejce niespodziewanie straciły punkty z Nielbą,wcześniej remis z Zagłębiem. Chyba lekka zadyszka ale wciąż uważam,że mimo straty punktów w tym meczu awansują do pierwszej ligi (Zagłębie nic nie gra, Zawisza raczej ich nie dogoni)

F A T A L N I E
 
A 0

atleti

Użytkownik
31 kolejka a w niej dwie perełki:

Polonia Słubice lub remis - Zagłębie Sosnowiec 1,57 9/10
Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu kurs byłby zdecydowanie wyższy i pewnie niegrałbym tego meczu. Jednak w ostatnich dniach Zagłębie doznało dwóch porażek z druzynami walczącymi o utrzymanie (0-2 z Elaną i 0-3 z Lechią). Po meczu z Elaną wybuchła bomba.Trener powiedział,że piłkarze są niedożywieni za co stracił posadę. Klub zalega z płatnościami ale wiele klubów jest w gorszej sytuacji. Najlepiej zarabiający piłkarze zarabiają nawet po 12tyś co normalnym ludziom wystarczyłoby na utrzymanie sie przez kilka miesięcy. Niestety piłkarzom Zagłębia brakuje ambicji. Awans jest już stracony, sytuacja w klubie tragiczna, nowy trener właściwie nie zdążył jeszcze poznać zawodników więc w tym meczu widze kolejną porażkę. Na wszelki wypadek zabezpieczam się remisem. Więcej można doczytać w analizie z poprzedniej kolejki-sytuacja bardzo podobna

Unia Janikowo - Lechia Zielona Góra lub remis 1,84 8/10

Unia walczy o utrzymanie,ostatnio stawiałem na nich z Rakowem ale nic nie pokazali i doznali porażki. Teraz moim zdaniem czeka ich jeszcze cieższe zadanie. Lechia wygrała bodaj 6 meczów z rzedu. Szczególnie ostatnie zwycięstwo 3-0 z Zagłębiem robi wrażenie. Skład Lechii opiera się na bardzo młodych zawodnikach ale z każdym meczem udawadniają,że stanowią kolektyw i potrafią wygrać z każdym. Taki kurs biore w ciemno!

_________________________________________________
Ciekawie wyglądają jeszcze 2 mecze:

Ślęza Wrocław - Ruch Radzionków 1,67 6/10

Radzionków niemal pewny awansu, Ślęza niemal pewna spadku. Kurs dość ciekawy,myśle że Cidry nie odpuszczą i spokojnie wywiozą kolejne 3 punkty.
Dodam jeszcze że Radzionków bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach (punkty tracił tylko z drużynami z góry tabeli)

Raków Częstochowa lub remis - Górnik Polkowice 1,97 4/10

Raków w rundzie wiosennej gra dobrze. Nieraz już sprawił niespodziankę (remis w Radzionkowie). W ostatniej kolejce wygrana z Unią Janikowo. Polkowice w ostatniej kolejce niespodziewanie straciły punkty z Nielbą,wcześniej remis z Zagłębiem. Chyba lekka zadyszka ale wciąż uważam,że mimo straty punktów w tym meczu awansują do pierwszej ligi (Zagłębie nic nie gra, Zawisza raczej ich nie dogoni)
No,no kolega to mnie zawsze musi uprzedzić:mrgreen:
Mi również w oczy rzucił się kurs na Radzionków. Ruch ma pakę jak na tę ligę, Ślęza słabiutko z przebłyskami ale z rywalami swojego pokroju. Na 90% będzie transmisja z tego spotkania na www.soccer-live.pl ,a przynajmniej były z poprzednich spotkań IKS.
No i ta Polonia Słubice wygląda apetycznie. Skład nie jest taki zły. Potrafią dobrze zagrać, ale też zgubić punkty (nie wiem może słaba komunikacja na boisku, w końcu trochę obcokrajowców śmiga w pierwszej 11). Polonia u siebie gra przeciętnie, ale z przybitym Zagłębiem może wygrać. Słubiczanie przegrali trzy mecze z rzędu ale myślę, że teraz powinni się odkuć.
Co do pozostałych Twoich meczy też się zgadzam. Tylko te co opisałem najbardziej przykuły moją uwagę.
Pozdro!
Aha, zapomniałem dodać że na Polonię można sobie utworzyć typ 1 draw-no-bet.
 
A 0

atleti

Użytkownik
No, no w Tobet. Z tym że możemy sami sobie &quot;zrobić&quot; draw no bet. Lub przy pomocy tej strony: http://www.betcalc.com/savercalc.php
W polu overall stake wpisujemy naszą łączną kwotę za jaką chcemy zagrać np 100zł.
Przy 1 zaznaczamy opcję back, a przy 2 saver. W polach odds (1) wpisujesz kurs 3.2 a w (2) kurs na remis czyli 3.10. Następnie klikasz sobie gdzieś obok i w polach stake wychodzi Ci ile musisz postawić na zwycięstwo gospodarzy (dokładnie 67.74zł), a ile na remis (32.26zł). W polu Profit/Loss masz podane ile wygrasz (116.77zł) jeżeli zwycięży twoja opcja back (Polonia Słubice). Oczywiście przy remisie dzięki tym 32.26 zł jesteś na zero. Offkors można sobie nieco te kwoty zaokrąglić jak się nie chce czy nie można takich groszy stawiać. Według uznania.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
32 Kolejka

Ostatnio się troche zawiodłem na Lechii więc tym razem ostrożniej

Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa lub remis 2,35 4/10✅ 0-0

Tradycyjnie już przeciwko swoim. Zagłębie nie wygrało 4 ostatnich meczów(2 remisy,2 porażki z zespołami z dołu tabeli). Analiza mogłaby być w sumie taka sama jak ostatnio. Zagłębie w dołku,bez szans na awans,co więcej stracili już nawet 3 miesjce na rzecz Zawiszy. Raków ma bardzo dobrą wiosnę (4-6-2) i często urywa punkty faworytom (remis w Radzionkowie). W poprzedniej kolejce też byli o krok od niespodzianki-do 76 min prowadzili z Górnikiem Polkowice 1-0 by ostatecznie przegrać 1-3. W bardzo dobrej dyspozycji znajduje sie snajper Rakowa - Artur Lenartowski(8 goli).
Zagłębie- co tu dużo pisać-nie strzelili bramki od 4 meczów mimo wielu okazji choćby w ostatnim meczu z Polonią. Skuteczność zawsze była mankamentem Zagłębia. Do tego zła atmosfera wokół klubu,zamknięty stadion(jest szansa że na mecz z Rakowem wejdą kibice ale po tym co ostatnio wyprawiają piłkarzyki nie mają co liczyć na miłe przyjęcie). Ciekawą propozycją jest również under2,5 po kursie 1,68(tobet)✅

________________________________________________________

W oko wpadły mi również dwa inne mecze:
Bałtyk - Ślęza 1,45 6/10✅5-2

Bałtyk w rundzie rewanżowej nie radzi sobie tak dobrze jak na jesień. Szczególnie u siebie byli mocni, ale teraz gubią punkty. Wczoraj pojawiła sie informacja że od przyszłego sezonu sponsorem Bałtyku będzie Amica, a ich budżet wzrośnie dwukrotnie. Myśle że ta informacja doda im skrzydeł i spokojnie wygrają z niemal zdegradowaną już Slęzą(8 pkt straty do bezpiecznego miejsca,3 mecze do końca). W dodatku w swoich szeregach mają bramkostrzelnego napastnika (Kudyba-10)

Radzionków - Tur Turek 1,3 8/10✅4-0

Radzionków tym meczem może zapewnić sobie awans do I ligi. Cidry są zdecydowanie najlepszą drużyną,najrówniej grającą.Skład imponujący jak na ten poziom rozgrywkowy. Nie widze innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy


edit: dzisiaj pięknie siadło:grin:
 
A 0

atleti

Użytkownik
A ja jeszcze od siebie dorzucę mecz Lechia - Zawisza po 1.9 Unibet.⛔5-2
Lechia ma 5 pkt przewagi nad strefą spadkową i trzy ciężkie mecze przed sobą (Zawisza,Miedź i Elana) z czego dwa u siebie m.in. ten z Zawiszą. Można już nieco odetchnąć bowiem przewaga całkiem niezła. Zawisza wciąż wierzy w awans. Tak, tak wiem. Szanse mają już właściwie tylko teoretyczne bo jak zobaczyłem terminarz Polkowic to sobie pomyślałem o jednym - 1 liga wita! Nie mniej jednak Zawisza ma potencjał na pewno większy niż Zielonogórzanie, no i wciąż wierzą. Oni ciągle powtarzają, że dla nich walka się nie skończyła. Do kadry wraca napastnik Marcin Sobczak który pauzował w ostatnim spotkaniu za kartki. Na pewno mocno podbudowany jest Rybski który ostatnio zdobył dwie bramy (to też gracz ofensywny). Generalnie typ opieram nie tyle na umiejętnościach Zawiszy co na ich wierze w końcowy sukces, zarówno ten mniejszy już w czwartek jak i na koniec sezonu.
W Tobet kurs nieco spadł z 1.85 na 1.8, a w Unibet nawet nie drgnął.
edit: ajajaj, ale prawdopodobnie schrzaniłem analizę. Wiedziałem że Zawisza gra w czwartek, ale zapomniałem o Polkowicach. Według livesports.pl dopiero 70&#39; a Górnik już prowadzi 3-0 i na pewno nie straci punktów, a to znowu oznacza już naprawdę ciężką sytuację Bydgoszczy no bo przecież nikt mi nie wmówi że Polkowice przegrają ze Ślęzą. Ojj może to wpłynąć na jutrzejszy mecz Zawiszy z Lechią.
 
L 3

luga

Użytkownik
30.05.10 17:00 Ruch Radzionków-Elana Toruń 2 @7.00 2/10 x2 @2,5 3/10 scandic, tobet
Krótko. Ruch już zapewnił sobie awans do 1 ligi i najprawdopodobniej zagrają rezerwami. Co prawda trener mówi ze maja wyrównany skład no ale to chyba nie ta jakość co 1 drużyna. Oczywiście rezerwowi zawsze chcą się pokazać i będą walczyć o nowe kontrakty itd ale myślę że warto spróbować. Elana gra o życie i ten zespół lepiej gra na wyjazdach.W tej rundzie Elanowcy zdobyli juz 22 pkty i gdyby nie zawalona 1 runda byliby w środku tabeli.
kurs w tobet spadł z 7,2 na 6,8 i pewnie spadnie do jutra jeszcze.
Adam Kompała: - Do tego spotkania podejdziemy jak do innych, czyli na pełnym gazie i skupieniu.Trener zapowiedział, że walczymy do końca i nie odpuszczamy, bo nie mamy jeszcze pewnego pierwszego miejsca. Skład na mecz z Elaną na pewno będzie inny niż dotychczas. Szansę gry otrzymają piłkarze, którzy rzadko pokazywali się na boisku. Myślę, że niech nasza wyjściowa jedenastka będzie owiana tajemnicą.Skład na mecz z Elaną na pewno będzie inny niż dotychczas. Szansę gry otrzymają piłkarze, którzy rzadko pokazywali się na boisku. Myślę, że niech nasza wyjściowa jedenastka będzie owiana tajemnicą.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
zgadzam się z kolegą wyżej. Ja postawiłem na Elanke x2 po kursie 2,11 i myślę ze jest bardzo duże prawdopodobieństwo że wejdzie.ELANA musi dzis zdobyc minimum 1 pkt. Kurs na czystą 2 bardzo zachęcający teraz widzę że jest w granicach 5,0 a więc cały czas spada...
POWODZENIA ŻÓŁTO-NIEBIESCY!!!
Edit: mecz zakończony wynikiem 1:1✅
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
A więc dzisiaj zakończył się sezon więc pozwole sobie na małe podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc obyło się bez większych niespodzianek.
Przed sezonem typowałem, że awansują 2 drużyny z czwórki:Ruch R,Górnik Polkowice,Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec i nie pomyliłem się.

Na✅
Ruch -beniaminek,zdeklasował rywali.Prowadził właściwie od samego początku.Skończył z przewagą 8pkt nad drugą drużyną(byłoby więcej gdyby nie to,że w końcówce grali rezerwowi). Ich awans nie jest niespodzianką ale styl i równa forma przez cały sezon napewno tak (wkońcu mają w składzie kilku starszych zawodników)

Lechia Zielona Góra- Drużyna,której najstarszy zawodnik ma 25 lat.Zdecydowana większość to jeszcze nastolatkowie.Początek mieli fatalny ale w rundzie rewanżowej grali znakomicie. Wspaniała passa bodajże 6-7 zwycięstw pod rząd i to z nie byle kim(3-0 z Zagłębiem). Grali ambitnie i przede wszystkim zespołowo.

Raków Częstochowa- ciężka sytuacja w przerwie zimowej.W ostateczności pomoc Jerzego Brzęczka,który został także trenerem,postawił na kilku młodych chłopaków. W rundzie rewanżowej bardzo dobra passa,tylko 2 porażki

Nielba Wągrowiec-Kolejny sezon kończą na wysokim miejscu,grają równo,bardzo dobrze na własnym boisku. Do tego mają w składzie bardzo bramkostrzelnego Rafała Leśniewskiego (22 gole)

_______________________________________________________________

Na ⛔

Zagłębie Sosnowiec- Jako kibicowi Zagłębia jest mi bardzo przykro, że nie awansowali do I Ligi. Tacy zawodnicy jak:Kłus,Lachowski,Pach,Bensz,Hosić,Bednar to zawodnicy z pierwszoligową przeszłością ale niestety nie wystarczyło to do awansu. Po rundzie jesiennej zajmowali drugie miejsce i mieli przed sobą bardzo sprzyjający kalendarz-większość meczów u siebie w tym z najgroźniejszymi rywalami (poza Ruchem). Niestety wszystko popsuło się przed meczem z Górnikiem Polkowice.Wojewoda śląski i niewiadomych przyczyn zamknął stadion do końca sezonu (5 meczów u siebie). Po kolejnym meczu z Elaną wybuchła afera.trener powiedział że piłkarze głodują,że od 3 miesięcy nie dostają pieniędzy za co pożegnał się z pracą.Kolejne spotkania to pasmo porażek(wliczając remisy) i strata szansy na awans.
Podsumowując mając w kadrze takich zawodników,którzy zarabiają po 10tys miesięcznie powinno się w cuglach awansować-stąd ogromne rozczarowanie

Więcej minusów nie przydzielam ponieważ spadek Ślęzy i Janikowa nie uważam za rzadną niespodziankę. Ślęza po fuzji z Gawinem pozostała przy swoim 4ligowym składem więc spadek nikogo nie dziwi. Unia z kolei to klubik z wioski-nikt po nich płakał nie będzie


____________________________________________________________________________________

W przyszłym sezonie zaś faworytem do awansu będzie Zawisza, Zagłębie(jeśli pozytywnie wyjaśni się sprawa przejęcia akcji przez miasto), Bałtyk Gdynia (od przyszłego sezonu sponsorem Bałtyku będzie Amica-budżet ma być 2x większy niż dotychczas), pewnie mocna będzie zaś Olimpia i Nielba ale to już raczej miejsca 4-6.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do faworytów to jeszcze ELANKA ponieważ na 90% przyjdzie 2 strategicznych sponsorów do klubu którzy mają pomóc Elanie w awansie do I ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom