>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
R 5K

rosati

Użytkownik
Miesiąc temu grali w Olsztynie i było gładkie 3-0 dla Wisły , a tamten mecz był istotny dla tabeli .
Wisła gra dużo lepiej z zespołami z czołówki , dwa razy wygrała i ze Stomilem i z Motorem a raz z Kotwicą.
Stomil w końcówce sezonu gdy musiał wygrywać to remisował z dołem tabeli wiec z forma u nich średnio w ostatnich tygodniach .
Co do Puław , na druga polowe z Lechem wrócił po kontuzji kapitan Puton i na nim była czerwona kartka, a Wisła odwróciła mecz z 0/1 na 3/1 nie dając szans rywalowi .
To najlepszy zawodnik Wisły , który jest mózgiem drużyny .
Wisła gra solidnie w obronie ( ze Zniczem gol po błędzie pomocnika , z Lechem po orlikowej pomyłce bramkarza ) do tego Paluchowski w dobrej formie .
Liga się interesuje i czuje finał lubelski w barażach .
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Kołobrzeg i Kraków najbardziej frajersko przegrane niemal pewne awanse w sezonie regularnym a Kołobrzeg frajersko i pechowo zarazem w barażu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
K 69K

krzepki89

Użytkownik
te przegrane awanse i baraże to tak naprawdę trochę wyniki w przypadku Kotwicy na wyrost ( żarło aż przestało żreć) i brak szczęścia plus wyrachowania bo dostać taka bramke w 95 minucie .... dramat... :) pytanie czy piłkarzom zależało wyższa liga to nie koniecznie ten sam skład + wyższe zarobki :) a pierwszy mecz Stomil - Wisła, to przyznam ze jak zobaczyłem stadion to po 5 minutach wyłaczyłem TV :)
 
R 550,6K

rr62dga

Typer Miesiaca
mamy zatem finał w Olsztynie Stomil - Motor... W końcówce sezonu znacznie lepiej prezentują się piłkarze z Lublina ale jak już ktoś wcześniej napisał awans niekoniecznie jest celem słabszych piłkarzy, dla których może być pożegnaniem z drużyną bo znacznie łatwiej pozorować walkę w niższej lidze i doić sponsora... Faworytem bukchmacherów jest Motor, w którym są większe pieniądze i kibice ale czy są chęci piłkarzy- zobaczymy. Jeszcze niedawno w tej lidze grał chorzowski Ruch...śląski charakter, waleczność, ambicja i po prostu szacunek dla tysięcy swoich kibiców- tego pozostaje życzyć obecnym finalistom.
 
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Stomil - Motor
Typ: kazda druzyna +2,5 kartki
Kurs: 2,95 (sts)

Nie ma co tu wiele analizowac, stawka meczu poteżna. Widomo tez, ze jest to final wiec na kartki uwazac nie trzeba pod katem ewentualnej pauzy, troche jakby kazdy kto wyjdzie na boisko mial czyste konto. W obu meczach ligowych zarowno w Olsztynie jak i Lublinie typ pokryty. Sedzia meczu Jaroslaw Przybyl nie nalezy to powsciagliwych ze srednia ponad 4kartki w tym sezonie. Wydaje mi sie, ze tu nikt nie bedzie chcial stracic gola i to za wszelka cene wiec o faule sie nie boje, jesli ktos bedzie wygrywal to i w koncowce gra na czas. Dodatkowo wyprzedane wszystkie bilety, kibice gosci wypelnia swoj sektor wiec mysle, ze cisnienie bedzie sporo, a wiadomo, ze wtedy dochodzi czesto do przepychanek. Jak dla mnie typ do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom