>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami IEM Dallas 2024 [27.05-02.06]

kns_esport 182K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1716708838797.png

Liczba drużyn: 16
Pula nagród: 250 000$
Zwycięzca dostaje bilet na IEM Cologne

IEM będzie można obejrzeć na YT i Twitch na kanale Izaka.



Kursy na pierwsze spotkania od BETFAN
1716709178252.png
1716709456171.png
 

Załączniki

szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Complexity - Liquid
Wygrana Complexity
1.89 @iforbet

Mimo że to dopiero początek IEM w Dallas i zmagania zaczną się od meczów BO1, to widzę sporą szansę dla Complexity. Liquid w ostatnich tygodniach zdecydowanie za mną nie przemawia. Po pierwsze, grają dalej z Cadian'em, który niedługo opuści ich szeregi. Duński snajper nie zachwycał swoją grą w półfinale CCT z Astralis, a potem w finale z Eternal Fire, co w ostatecznym rozrachunku miało wpływ na przegraną na ekipę z Turcji. Dużo więcej wymaga się także od YEKINDAR'a i skullz'a. Na ten moment największe zagrożenie widzę oczywiście w postaci Kanadyjczyków - Twistzz'a i NAF'a, którzy grają na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy z nich idealnie spisuje się w roli star playera, natomiast drugi dobrze wkomponował się w rolę supporta. Jednak nadal uważam, że zespół jest w rozsypce i mają z tyłu głowy, że niedługo dojdzie do zmian personalnych.

Z kolei w Complexity podobnie jak w Liquid dojdzie do zmian w składzie. Może być to ostatni turniej dla hallzerk'a, który jest świetnym snajperem i indywidualnie bije cadian'a na głowę. Amerykańska organizacja rozegrała bardzo dobry turniej w ESL Pro League. Wygrana z PERA 2:0, Heroic 2:1, Natus Vincere 2:1 oraz Virtus.pro 2:0. W półfinale przegrali 1:2 z późniejszym zwycięzcą rozgrywek - MOUZ. Od tamtego momentu mieli czas przygotować się do grania nowej mapy w puli - de_dust 2. Liquid tę mapę rozgrywało już m.in. na Eternal Fire oraz Astralis, co daje pole do analiz drużynie Complexity. Nie wiadomo, jak obie drużyny poradzą sobie na nowym de_vertigo, które przeszło gruntowną zmianę na bombsite A. Dodatkową motywacją będzie z pewnością rozgrywanie turnieju na terytorium swojego kraju dla trójki Amerykanów z Complexity - floppy'ego, EliGE'a oraz Grim'a.
 
kns_esport 182K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
G2- MOUZ
G2 wygra mapę @ 1.65 betlic
Typ na czutke ugrania mapy przez formacje Francuzką. Monesy w mega formie i to na tyle co można powiedzieć w aspekcie G2. Ja liczę że będzie to ten mecz gdzie stew2k się odpali i pokaże klasę. Do tej pory słabiutko bardzo. MOUZ obecnie top 1 z rodakiem siuhum na igielu. Sporo ostatnio wygrali, są w gazie, ale może rozluźnienie ? Co pokazala pierwsza porażka w bo1 z fly. Widzę więcej argumentów do wygrania mapy przez G2 niż wygranie 2:0 przez MOUZ. Nexa ostatnio też w lepszej dyspozycji ostatnio ładny pojedynek 1v4 na anubisie. Jeśli NiKo dociśnie i monesy zagra na swoim poziomie to mapę mogą złapać jak najbardziej. Kurs według mojej oceny lekko przesadzony. Jest opóźnienie pewnie zaczną mecz po 2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2135
N 0

nietypowytyper

Użytkownik
m0NESY - Powyżej 34.5 (1 i 2 mapa) @1.85 superbet

Według mnie, top3 aktualnych zawodników świata, można dyskutować kto najlepszy (donk, zywoo, monesy)? Ostatnie spotkanie z FaZe - KOSMOS. Sniper G2 grał bezbłędnie, wykręcił 42 fragi w 36 rund, wynik niesamowity. Dziś, myślę że aż takiego przejazdu nie będzie, a to lepiej dla mojej predykcji. 9z rozgrywa turniej ponad swój poziom, nagle wystrzelili z formą. Jest to drużyna grająca ciągle na wysokim ryzyku, przebijają smoki, balansują na timingu oraz świetnie potrafią wyczuć, kiedy przyspieszyć tempo. Według mnie jest to jednak dobry rywal przeciwko tak dobrze grającemu aimowo sniperowi G2, mimo młodego wieku nabrał już sporo doświadczenia, świetnie czyta smoki, wie dokładnie gdzie i kiedy się wcelowywać. 35 fragów jest do zrobienia, liczę na minimum 40 rund na 2 mapach, przy takiej ilości linia spokojnie do pokrycia. A w ostatnim spotkaniu Ilya pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych nawet na krótszym dystansie rundowym.
 
Ostatnia edycja:
N 66K

nafciarz1995

Użytkownik
g2 - 9z 2:0
Typ: handicap map -1,5 g2
Kurs:
2.23
Bukmacher: Fortuna
5 w rankingu g2 kontra 9z zajmujace miejsce 40. 9z ktore jest niespodzianka tego turnieju pokonalo po drodze takie zespoly jak mouz liquid czy vitality, g2 natomiast pokonalo mouz liquid oraz faze. Szczegolnie wczorajszy mecz g2 z faze przykuwa uwage wygrany 2:0, gdzie wygrali odpowiednio do 8 oraz do 2. W G2 na tym turnieju jest zmiana poniewaz jest niedysponowany hooXi a zastepuje go stewie2k ktory moze nie gra wybitnie ale grajac na swoim kontynencie daje w jakis sposob mental swoim kolegom. Kurs na wygrana gospodarzy jest w okolicach 1,35 co mnie w ogole nie przekonuje, fakt że G2 czesto potrafi sie meczyc a zwlaszcza moze to zrobic przy druzynie ktora jest niespodzianka i na ktorej nie ma presji, lecz mysle ze jesli G2 podejdzie do tego meczu jak wczoraj z Faze wygraja bez problemu bez utraty mapy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
Do góry Bottom