>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Iberobet 3 Euro free

shen 408

shen

Użytkownik
voucher właśnie doszedł,3 euro bezproblemowo ????
maila wysyłałem wczoraj o 19,bez żadnych bonus code przy rejestracji :]
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Your code:

147V43R69S36RH02



On Wed 15/10/08 4:03 PM , Iberobet [email protected] sent:

Dear Marek ,

Thank you for contacting our Customer Support Service and we apologise for any delay in responding to your enquiry.


Your request has been forwarded to the person responsible. The request will be reviewed and you will be contacted as soon as possible. We apologise for any inconvenience this delay may cause.

If you have any other questions, please contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Iberobet

kod już wykorzystany :p
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
You have exceeded the maximum number of allowed unauthorized Cash A Code deposits!
kiedy chce wpisac kod to nie moge i to pisze ???? niestety wykorzystałem wszystkie proby poniewaz z mojego głupstwa wpisałem kod &quot;3euro&quot;
Moze mi ktos podpowiedziec co w takiej sytuacji zrobic?
Bardzo prosze, nie wiem moze o przyklad maila jaki mam napisac czy cos takiego
Pozdrawiam
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
You have exceeded the maximum number of allowed unauthorized Cash A Code deposits!
kiedy chce wpisac kod to nie moge i to pisze ???? niestety wykorzystałem wszystkie proby poniewaz z mojego głupstwa wpisałem kod &quot;3euro&quot;
Moze mi ktos podpowiedziec co w takiej sytuacji zrobic?
Bardzo prosze, nie wiem moze o przyklad maila jaki mam napisac czy cos takiego
Pozdrawiam
Ja także wpisałem kod 3euro i dostałem bezproblemowo 3 euro, więc to napewno nie ten powód
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
Ja także wpisałem kod 3euro i dostałem bezproblemowo 3 euro, więc to napewno nie ten powód
ale ja nie szukam to zadnego problemu tylko wiem ze kiedy wpisalem ten kod to nic nie dostałem a do tego teraz mam zablokowane wpisywanie kodu. To jest fakt i prosze was o pomoc w rozwiazaniu tego problemu abym mogl wpisac kod ktory dostalem dzisiaj na maila
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
mam nadzieje że nie wpisałeś kodu 3euro w zakladce cash-a-code :p.w zakladce Cash-A-Code powinnesc wpisać taki voucher 14-kodowy.

TO JUŻ MÓJ 300 POST NA FORUM :p
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na voucher?
Zarejestrowałem sie w czwartek i w ten sam dzień wysłałem maila, do dziś vouchera nie mam.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
powiedzcie mi treść wiadomości jaką należy wysłać, i meila ponieważ ja wysłałem meila 15.10 lecz nie mam kaski ???? ???
 
Do góry Bottom