>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

i4poker - Team Challenge

Status
Zamknięty.
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
A więc zaistniała dziwna sytuacja. Nie będe mógł zagrac dzisiaj w tym turnieju ale zagra za mnie moja siostra która umie grac w pokera ale jej umiejętności pozostawiają wiele do życzenia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na poczatku ugralem z 2K ale potem ciagle all in bo musze cos innego robic niemam czaus na ten turniej. Chyhba z rafalcem przy stolem bylem ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja najpierw A4 (karo)
pre floop: jakieś dwie karty karo
I do końca już koloru nie zrobiło.
Później przegrałem z KK, gość miał na ręce...
Sory, zacząłem dobrze cały czas się trzymałem w 40 i poleciałem, powodzenia!
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Odpadlem ale szkoda gadac . Mam J 10 jeden koles podbija do 800 w 2 sprawdzamy wyszla 10 4 J czekam koles all ina wchodze patrze ma 88 i co dochodzi Q i... 9 :/;/ . Mysle tez ze powinien ten tur byc w niedziele i inna punktacja a najlepiej na innym sofcie :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
niestety sił (i żetonów) starczyło na 73 miejsce ... mimo, iż przez większosc czasu byłem w 50 ... niestety ale każdy wie jaka jest siec b2b
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
A ja juz nawet bylem w pierwszej 5 i mialem 9,000 zetonow ale odpadłem majać QQ na rece i Q na flopie gosciu dobral na riverze do strita i polecialem:cry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom