>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I want to believe

piat 49

piat

Użytkownik
Witam po ostatniej nieudanej próbie, poddałem się na dość długo, uznałem, że nie potrafię zapanować nad emocjami. No cóż, chce spróbować jeszcze raz, ostatni raz. Zakładam drugi i ostatni temat na forum i spróbuję coś zarobić. Dokonałem depozytu do bukmachera Unibet, lecz planuję zrobić kolejny w najbliższych dniach gdyż nie lubię być uzależniony od jednej oferty. Podsumowania główne będą robione pod koniec każdego miesiąca, jednak wydarzenia takie jak wielkie szlemy w tenisie, mistrzostwa świata czy europy będą miały swoje mniejsze podsumowania po zakończeniu. Zaczynamy od dziś!
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #1 Unibet
⚽ Turcja - Łotwa | Turcja @1.21 ⛔ (1:1)
⚽ Cypr - Wallia | Cypr strzeli @1.78 ⛔ (0:1)

▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ AKO: 2.15
▶ EW: 53.85PLN
W dzisiejszych kwalifikacjach do Euro 2016, stawiam na wygraną Turcji w pierwszej kolejności. Turcy pomimo braku polotu, muszą dzisiaj wygrać a za przeciwnika mają Łotwę, która z dorobkiem trzech punktów może już tylko zwiedzać stadiony przeciwników. W drugim spotkaniu, trochę ryzykuję jednak stawiam na gola dla gospodarzy. Myślę, że pomimo fantastycznej postawy walijczyków, jest to drużyna grająca twardo w obronie natomiast nie bezbłędnie. Teren również nie należący do najłatwiejszych, wiadomo jak gra się na Cyprze w miesiącach letnich. Spokojnie może tutaj paść bramkowy remis.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #2 Unibet
???? Jack Sock - Ruben Bemelmans | Sock -5.5 @1.61 KRECZ
???? Donald Young - Aljaz Bedene | Young @1.63 ✅ (3:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ AKO: 2.62
▶ EW: 65.61PLN (40.75PLN) ✅

Drugi kupon na dzisiaj to zmagania w US OPEN. Stawiam dzisiaj na gospodarzy, gdyż uważam, że nie tylko są lepsi od swoich przeciwników ale też nowojorska publiczność potrafi ponieść jak zadna inna. Bemelmans sprawił w pierwszej rundzie sensacje eliminując Mullera, który dysponuje potężnym serwisem. Jednak myślę, że Jack Sock jest zbyt dobrze ułożonym i wszechstronnym zawodnikiem i totalnie zdominuje dzisiaj swojego przeciwnika. Spokojnie stać go na zwycięstwo z przewagą 6 gemów. Jeśli chodzi o drugie spotkanie to Young zagrał ciężką pięciosetówkę z francuzem Simonem. Jednak, widać było jak bardzo nakręcony był Young i myślę ze sił spokojnie mu wystarczy. Ponadto wygrywając mecz z przebijaczem Simonem nie ma mowy o przypadku. Z nim nie wygra się meczu przez jego własne błedy. Tak więc zaufam w formę Donalda Younga i obstawiam, że pokona Bedene, który w pierwszej rundzie wygrał dzięki kreczowi Gulbisa.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #3 Unibet
???? Roger Federer - Steve Darcis | Poniżej 27.5 gemów @1.71 ✅ (6:1)(6:2)(6:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 42.75PLN ✅
Nie będę się rozwodził bo i nie ma nad czym. Roger w niesamowitej formie już przed US Open. W meczu z Mayerem tylko udowodnił, że forma nie uciekła. To z jaką pewnością i dziecinną łatwością ogrywa swoich przeciwników jest po prostu niesamowite. Nie stawiam tutaj Darcisa w roli czarnego konia, który mógłby zagrozić w jakikolwiek sposób szwajcarowi.
E: Klasyczne świniobicie, szkoda Darcisa bo na milion takich pojedynków przegrałby wszystkie. Rzeczywiście imponująca forma Rogera!
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #4 Unibet
???? Petra Cetkovska - Caroline Wozniacki | Cetkovska +5.5 @2.28 ✅ (2:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 57.00PLN ✅
Troche chyba przesadzone kursy na Wozniacki. Caroline wydaje się mocna ale zmierzyla sie w US OPEN tylko z mało ograna reprezentanta USA Loeb. Wygrala gladko, ale watpie aby tak samo bylo z Petrą, ktora odprawila w pierwszej rundzie faworyzowana Mchale. Przeczucie mi mowi, że czeszka powalczy i taki kurs na takie handi biorę w ciemno.
E: Easy!
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #5 Unibet
???? Benoit Paire - Tommy Robredo | Paire +2.5 @1.25 ✅ (3:0)
???? Ekatarina Makarova - Elena Svitolina | Makarova @1.66 ✅ (2:0)

▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ AKO: 2.08
▶ EW: 51.88PLN ✅
Taki kupon wyslalem na sesje poranna US OPEN. Benoit Paire odprawił z kwitkiem ubieglorocznego finalistę, japończyka Nishikoriego. Cięzki mecz z zawsze solidnym Robredo ale raczej nie wyobrażam sobie tutaj gładkiego 3-0 dla Hiszpana. W drugim meczu miałem stawiam na Svitolinę, jednak po głębszym przemyśleniu tematu zagrałem w kierunku Rosjanki. Jednak większe zebrane doświadczenie, i dwa poprzednie mecze wyglądały naprawdę solidnie. Prawdopodobne trzy sety jednak ze wskazaniem na Makarovą w najważniejszych momentach.
E: Już myślalem, że Makarova tego nie dogra...ale dała radę.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #6 Unibet
???? Anett Kontaveit - Madison Brengle | Kontaveit @2.07 ✅ (2:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 51.75PLN ✅
Obok takiego kursu nie moge przejsc obojetnie. Estonka to druga zawodniczka z tego kraju po Kanepi liczaca sie w Tourze. Ostatnio zrobila ogromne postepy, widzialem ja w akcji i naprawde wygladalo to niezle. Nie stracila jeszcze seta w Nowym Jorku i moim zdaniem jest faworytka dzisiejszego starcia z Brengle. Amerykanke ogladalem w ostatnim spotkaniu w Cincinnati gdzie ograla ja Jelena Jankovic, ktora z graniem na najwyzszym poziomie pozegnala sie juz dosc dawno. Kurs warty ryzyka!
E: Powinno sie skonczyc w dwoch setach. Ale wygrala lepsza!
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #7 Unibet
⚽ Niemcy - Polska | Polska strzeli @1.80 ✅ (3:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 45.00PLN ✅
Nie jestem hurra optymistą przed tym meczem, natomiast tacy zawodnicy jak Milik, Lewandowski czy Błaszczykowski są w stanie strzelic jedna bramkę każdej drużynie swiata. Podejdziemy do tego meczu na luzie i mysle ze przez 90 minut stworzymy sobie kilka dogodnych sytuacji. W Warszawie udało sie strzelic az dwie wiec czemu nie strzelic teraz jednej?
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #8 ComeOn
⚽ Luksemburg - Macedonia | Macedonia DNB @1.51 ⛔ (1:0)
⚽ Czarnogóra - Liechtenstein | Czarnogóra -1 @1.51 ✅ (2:0)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ AKO: 2.28
▶ EW: 57.00PLN
Luksemburg to nie San Marino czy Gibraltar lecz dalej trudno oczekiwać od nich zwyciestw nawet z Macedonią na własnym stadionie. Zabezpieczam się jednak remisem, gdyż luksemburczycy potrafią od czasu do czasu strzelić bramkę lub zamurować się i zremisować 0:0. Dla Czarnogóry jest to ostatni dzwonek w walce o awans. Nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów z Lichtensteinem u siebie. Zwycięstwo jest obowiązkiem i myślę, że będzie to wygrana więcej niż jednym golem. Czarnogóra dysponuje potencjałem ofensywnym, któy spokojnie pozwala strzelić kilka bramek takiemu przeciwnikowi jak Lichtenstein.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #9 ComeOn
???? Guillermo Garcia-Lopez - Tomas Berdych | Garcia-Lopez +7.5 @1.76 ✅ (1:3)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 44.23PLN ✅
Stawiam tutaj na przyzwoity występ Garcia-Lopeza. Mam z tyłu głowy jego bardzo dobra gre na US OPEN rok i dwa lata temu. Berdych solidny jak zawsze, jednak zdarzaly mu sie momenty slabosci nawet z Fratangelo w pierwszej rundzie. Mysle ze Hiszpan jest w stanie dociagnac do tiebreaka i urwac jakiegos seta czechowi. Handicap 7.5 jest moim zdaniem wystarczajaca przewaga na poczatku w tym spotkaniu.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #10 Unibet
???? Andrea Petkovic - Johanna Konta | Powyżej 2 setów @2.33 ⛔ (0:2)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 58.25PLN
W tym spotkaniu liczę na wahania nastroju Petkovic do których mnie przyzwyczaila w ciagu swojej kariery. Jesli bedzie w gazie powinna ogrywac nieznacznie Brytyjkę jednak jej forma nie bedzie trwala dlugo. Pozniej powinny zdarzac sie niewymuszone bledy i wowczas widze szanse dla Konty, ktorej gre uwazam za bardzo solidna w ostatnim czasie. Kurs bardzo dobry, a prawdopodobienstwo wygranej duze.
E: Trzebabylo stawiac po prostu Kontę
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #11 Unibet
???? Rosja - Polska | Rosja @2.15 ⛔ (79:83)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 53.75PLN
Niby Rosja bez gwiazd, niby oslabiona. Zmiennicy beda chcieli pokazac swoje. Takie przestoje jak prezentowalismy w drugiej części meczu z Bośnią, Rosjanie zdecydowanie lepiej wykorzystają. Serce boli, ale widze value więc gram.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #12 Unibet
???? Jeremy Chardy - Marin Cilic | Chardy @2.55 ⛔ (1:3)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 63.75PLN
Dzisiaj gramy troche wyzsze kursy. Cilic nie przekonuje mnie od poczatku turnieju. Niby broni tytulu wiec wie jak tu grac jednak, w meczu z Kukushkinem moglo pojsc w dwie strony. Watpie, ze zniesie kolejna pieciosetówkę. Chardy spokojnie pokonał Ferrera i wygladal na pewnego swojej formy. Mecz powinien byc zaciety ale na koncu mysle ze Chardy zachowa wiecej sil i po takim kursie mysle ze warto sprobowac!
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #13 Unibet
⚽ Polska - Gibraltar | Polska powyżej 5.5 @1.98 ✅ (8:1)
▶ STAWKA: 25.00PLN
▶ EW: 49.50PLN ✅
Zadowala ostatnio łatwość dochodzenia do sytuacji naszej reprezentacji, jeśli Adam Nawałka nie będzie za bardzo mieszał spokojnie możemy strzelić 6 goli. Martwić może dalsza nieudolnosc w ataku pozycyjnym, ale liczę ze Gibraltar nie będzie wybijał wszystkiego na pałę.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #15 Betclic
???? Jo Wilfried Tsonga - Marin Cilic | Tsonga @1.62
▶ STAWKA: 50.00PLN
▶ EW: 81.00PLN
Dalsze granie przeciwko Cilicowi. Chardy byl zbyt slaby jednak seta urwal. Tsonga to potwór i nie odpusci, stawka jest zbyt duza. Zapowiada się ciekawy mecz. Cilic juz troche pogral, licze ze w koncu da sie we znaki lekkie zmeczenie. Tsonga spedzil na kortach duuuzo mniej czasu i moim zdaniem jest rowniez bardzo wytrzymaly. Wiec jesli mecz wejdzie w faze 5 setow, mysle ze on zachowa wiecej zimnej krwi.
 
piat 49

piat

Użytkownik
KUPON #16 Bet365
⚽ Słowenia - Estonia | Słowenia @1.57
⚽ Szwecja - Austria | Szwecja lub remis @1.29
▶ STAWKA: 44.00PLN
▶ AKO: 2.02
▶ EW: 89.19PLN
Gram dzisiaj za troche większe stawki, oby się to nie zemściło. Ale moim zdaniem ten kupon powinien być do przodu. Pod uwagę wziąłem motywację drużyn, którym 3 punkty naprawdę się przydadzą. O potencjale Szwedów dużo nie trzeba pisać wiadomo kto tam rządzi i dzieli, a Austriacy myślę, że nie beda walczyc na śmierć i życie, mają 19pkt i bardzo spokojną sytuację. Słoweńcy wbili 2 bramki Szwajcarom na wyjeździe i myślę ze wybija baraze z głowy Estończykom.
 
Do góry Bottom