>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017

Status
Zamknięty.
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
W Estonii trwa aktualnie liga (teraz chyba przerwa na Euro jest) dlatego stawiałbym wysoki over bramkowy. Ogólnie oprócz overów to chyba nie za bardzo jest co tu grać. Zapewne w tych drużynach znajdziemy znaczną liczbę nieprofesjonalnych graczy i trzeba grać przeciwko nim.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mistrz Gibraltaru całkowicie zdominował swoją amatorską ligę. Bilans spotkań wygląda następująco: 25 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Wrażenie mogą zrobić również bramki 130-9. Mecze są dostępne na Youtube, każdy chętny może obejrzeć fragmenty i zapoznać się z czym mamy do czynienia. To są praktycznie same kilkubramkowe zwycięstwa, zdarzają się wyniki typu 13:1 czy 10:0. Żeby takie wyniki robić, nawet gdy w drużynach przeciwnych grają studenci filozofii czy specjaliści od kuchni śródziemnomorskiej to trzeba coś umieć i mieć chęć do gry.
Ja ten zespół zapamiętałem sprzed roku, gdy po niezbyt ciekawych widowiskach pokonali zespół Santa Coloma z Andory i potem bardzo ciekawie zaprezentowali się przeciwko mistrzowi Danii FC Midtjylland. Niby przegrali 0:2 i 0:1 ale długimi chwilami nie ustępowali Duńczykom i mieli też swoje okazje.
Śledziłem ich wyniki w trakcie sezonu, bo łatwo na nich wyrobić wysokie oprocentowanie u bukmachera. Ze względu, że po 1 połowie z reguły już liczyłem przyrost stanu konta zainteresowałem się co to za zespół. No i po kilkudziesięciu minutach poszukiwań dowiedziałem się, że nie jest to przypadkowy zespół, tylko grupka amatorów, która bardzo chciałaby być zawodowcami. Są oczywiście też zawodowcy.
Na wyróżnienie zasługują:
Raul Navas - hiszpański bramkarz, wiekowy 38 lat. Bramkarz naprawdę solidny, bronił nie tak dawno w Segunda Division i w Tercera, gdyby go wstawić do naszych ligowych bramek to nie wiem czy by sobie nie poradził (no oczywiście gdyby był młodszy).
Antonio Sambruno - hiszpański obrońca, podobnie jak bramkarz wyżej, tylko więcej gry na niższym poziomie, 37 lat, solidny piłkarz.
Emmanuel Cristori - były napastnik Chacarity Juniors, wcześniej jeszcze podróżował po Indonezji i Boliwii.
George Cabrera - doświadczenie w niższych ligach hiszpańskich.
Brian Perez - daaaawno temu liznął Premier League w Newcastle.
Bracia Casciaro, Chipolina i Liam Walker - chyba najlepsi i najbardziej znani Gibraltarczycy, trzymają szatnię.
W kwietniu trenerem został Julio Ribas, urugwajski szkoleniowiec. Celem jest taktyczne przygotowanie zespołu do gry w Europie oraz poprawa organizacji gry. Panowie od działów Latino napewno tego Pana kojarzą.
Pasowałoby coś napisać o przeciwniku, ale z rynku bałkańskiego wypadłem odkąd zobaczyłem Skonto z Rygi ligę niżej. Automatycznie Łotwa, Litwa i Estonia przestały mnie interesować. Bieda w tych ligach aż piszczy, co chwilę kluby zmieniają nazwy, ligi się reformują żeby utrzymać jakkolwiek zawodowy poziom, ludzie się nie interesują piłką, piłkarze modlą się o przejście do naszej I i II ligi.
Mnie informacje o Lincolnie wystarczą do tego, by powstrzymać się przed pewnym typowaniem w stronę Flory i traktowaniem tego zespołu jako rywala typu San Marino. Nie mniej jak ktoś siedzi w Estonii to proszę o więcej informacji o Florze.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Typer36, to gdzieś się da ten Gibraltar obstawiać?
Flora ostatnio gra dobrze (jak na ligę estońską ???? ) z zespołami z dołu tabeli wygrywali po 2:1, 4:2, 5:0. Raczej nie dawałbym dużych szans mistrzowi Gibraltaru, ale mogę się mylić.
w meczu Valetta - Tornshavn postawiłem na farerczyków (choć teraz kurs spadł z 15 do około 10). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że liga na Malcie ma większy poziom od tej z Wysp Owczych. Tornshavn już kiedyś w eliminacjach wygrało z zespołem z Malty 3-0 (ale u siebie chyba). Inna sprawa, że traktuję to jako kupon puszczony z frajdy za drobne.
 
macio106 147,2K

macio106

Znawca - MMA
Emmanuel Cristori - były napastnik Chacarity Juniors, wcześniej jeszcze podróżował po Indonezji i Boliwii...
Pasowałoby coś napisać o przeciwniku, ale z rynku bałkańskiego wypadłem odkąd zobaczyłem Skonto z Rygi ligę niżej. Automatycznie Łotwa, Litwa i Estonia przestały mnie interesować...
Zgadzam się z tym co napisałeś że Lincoln nie będzie chłopcem do bicia, ale dwa błędy były. Pierwszy Emmanuel Cristorí już nie gra na Gibraltarze. Gra w Club Atlético Antoniano. I dwa Łotwa, Litwa, Estonia to nie są Bałkany. Tylko kraje nadbałtyckie. Bałkany to: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Grecja, Kosowo, Macedonia, Serbia.

FC Santa Coloma (And) - Alashkert (Arm) 0-0
Typy: 2 @1.65 Unibet ⛔/ 2 (-1 bramka) @2.20 Marathonbet lub 2.50 STS⛔

Ja osobiście nie kumam co ludzie widza tak w tym mistrzu Andory. Jedyne co mają na plus to górzysty teren do którego są przyzwyczajeni, ale szanujmy się ich skład jest mega stary zawodnicy po 41, 38, 35 lat. Do tego ich największa gwiazda Juvenal Edjogo po sezonie skończył karierę. Tak samo jak podstawowy obrońca reprezentacji i klubu Txema. Jedynie przyszedł Joan Capdevila który pewnie robi różnice, ale szanujmy się zespól z Armenii to nie są amatorzy. Przyjechał z 3 ligi Brazylijskiej Héber w 26 meczach w bił 16 goli. Do tego objawienie sezonu w Armenii Mihran Manasyan w 22 meczach 16 goli 5 asyst. Na stare śmieci wrócił podstawowy gracz reprezentacji na defensywie w pomocy Artur Yedigaryan doświadczenie z Rosji, Kazachstanu,Ukrainy, Białorusi. Artak Yedigaryan ma doświadczenie z Eurytopy, asystował w lidze. Do tego zrobili zaciąg z Ukrainy nie ma co więcej pisać zespół z Armenii to są zawodowcy i jutro spokojnie wygrają.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To z Bałkanami to karygodne w moim wykonaniu, oczywiście to błąd a nie niewiedza ale w świat poszło:cool:
Żeby nie było, to polecam też uważać na te kursy na Valettę. Jestem świadomy, że oni są całkiem mocni i to mało maltański zespół, ale żeby taki kurs?
A co do obstawiania ligi Gibraltaru to całoroczny posiada ofertę
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
TNS - Tre Penne

Jedyny typ jaki mi się tutaj rzucił w oczy to pewna wygrana Walijczyków z amatorami z San Marino bo tutaj powinno skończyć się na ostrym laniu już w pierwszym meczu.TNS rok temu w 1 rundzie pogoniło u siebie zdecydowanie mocniejszy zespół z Wysp Owczych 4:1 a tutaj różnica klas jest jeszcze większa.Nie ma sensu lać wodę bo nic odkrywczego nie wymyślę,z tych par w 1 rundzie to największa przepaść jest właśnie między tymi ekipami moim zdaniem.

over 3,5 @ 1,77 Pinnek ⛔
Obydwie drużyny strzelą gola/Wynik - Nie i powyżej 2,5 @ 1,83 Betano ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom