>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Runda Kwalifikacji Ligi Europy + Rewanże (8.08 - 16.08.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-08-6 o 16.13.14.png

Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i wybierz swój pakiet startowy z naszym kodem FORUMBUK
1000x200_02_który-pakiet.jpg
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Olympiakos - Genk
Typ: X2
@1.62 Fuksiarz

Niespecjalnie przemawia do mnie lekkie faworyzowanie Greków po stronie bukmacherów. Zeszły sezon był przerwaniem ich hegemonii w greckiej Super League i pierwszy raz od dawna Olympiakos nie zagra w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, a w Lidze Europy. Genk natomiast rozegrał piękny sezon, zdobywając 75 punktów w rundzie zasadniczej, a zakończył sezon na drugim miejscu z jednym punktem straty do Antwerp. Ich obecna forma stoi pod znakiem zapytania - nie zdołali wygrać z Servette w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, odpadając po konkursie rzutów karnych. Jednak zwraca uwagę fakt, że mocno przeważali w tym spotkaniu. Nie brakowało ofensywnych akcji, ale zabrakło skuteczności, której brak zresztą potwierdzili po dogrywce. Sądzę jednak, że w starciu z Olympiakosem jak najbardziej są w stanie dwa razy nie przegrać meczu, a być może nawet odpowiednią zaliczkę zapewnić sobie już w pierwszym spotkaniu. Liga belgijska jest jednak mocniejsza niż jej grecki odpowiednik. A siła Genk była w ostatnich miesiącach nieoceniona. Mam przeczucie, że nie dadzą wygrać Grekom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Sheriff Tiraspol - BATE, gol BATE @1.68, Fuksiarz

Oba zespoły odpadły w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Sheriff Tiraspol został wyeliminowany przez izraelską Maccabi Haifa, mimo że w pierwszym meczu wygrał 1 - 0, to w rewanżu Maccabi nie pozostawiło wątpliwości i odrobiło straty z nawiązką (1 - 4). BATE zaś było wyraźnie gorsze w dwumeczu od cypryjskiego Arisu i już po pierwszym przegranym meczu 2 - 6 mało kto wierzył w remontadę i skonczyło się ostatecznie 3 - 5. Białorusini w poprzednich rundach kwalifikacji europejskich mieli trudniejszych lub porównywalnym potencjałem rywali do Sheriffu, bo Aris oraz Partizani pokazali się z dobrej strony w dwumeczach. BATE zdobywało gola w każdym z tych spotkań i warto odnotować, że ta drużyna nie potrzebowała wcale multum sytuacji i zazwyczaj strzał celny oznaczał gola - tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej konfrontacji z Arisem. W przypadku Sheriffu można na pewno odnotować niezłą formację defensywną, bo już w lidze widać przewagę nad resztą stawki pod tym względem. W kwalifikacjach europejskich czy samych rozgrywkach grupowych nie wygląda to już tak kolorowo i Sheriff często traci bramki. Myślę że BATE nie stoi na straconej pozycji w tym dwumeczu, na papierze nawet wydaje się pewniejszym kandydatem do awansu, jednak w tym meczu na zwycięstwo gości jest wysoki kurs +5.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Qarabag – HJK - WYNIK 2:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan bramki Qarabag
Kurs: 2.15
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Qarabag nie wykorzystał w 100% gry u siebie w starciu z Rakowem ale mistrz Polski pokazał że potrafi naprawdę grać świetnie w defensywie i to w dużej mierze właśnie zasługa naszych graczy. Jednak widzieliśmy jak w drugiej połowie nasi już się męczyli i momentami rozpaczliwie się bronili bo już organizmy nie dawały rady w tej wilgotności. Ja tutaj widzę trochę inny mecze, myślę że gospodarze wyciągnęli wnioski z tego meczu o tutaj mocniej postawią na intensywność w grze by ten rywal padł jeszcze szybciej fizycznie. Wiemy że ta ekipa ma ogromne doświadczenie w pucharach i dla nich priorytetem była Liga Mistrzów, a już na pewno musi to być faza grupowa Ligi Europy. HJK to moim zdaniem nie poziom gry Rakowa, liga w Finlandii poszła mocno w dół i ten mistrz to nie już mocna ekipa, do tego nie ukrywajmy Skandynawowie nie są przyzwyczajeni do takiego grania w takich warunkach, do tego ta ekipa jest w trakcie sezonu i są już zmęczenie bo od pewnego czasu to jest ciągła gra co trzy dni. Męczyli się strasznie z Larne dopiero po dogrywce awansowali przegrywając na wyjeździe 2:1, ogólnie wiele problemów ma ta ekipa w grze na wyjazdach.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Slavia P. - Dnipro
Typ: Slavia powyżej 5.5 rzutów różnych @ 1.85
Fortuna


Slavia swoją przygodę z europejskimi pucharami zaczyna od I rundy kwalifikacji Ligi Europy. Ich przeciwnikiem będzie zespół Dnipro, który tak naprawdę dopiero zaczął co sezon, ale sezon zaczął od wygranej 2:1.
Dobra wiadomość jest taka, że Slavia ma za sobą trzy spotkania ligowe i wszystkie trzy wygrała strzelając minimum dwa gole swoim rywalom. Mnie jednak interesują rzuty różne gospodarze, a tych tez nie brakowało. Z początku sezonu padło ich dość sporo: 12,4,8. 12 i 8 w spotkaniu domowym. Gdy zagłębimy się nieco głębiej w historie spotkań Slavii z końcówki poprzedniego sezonu w spotkaniach domowych to te statystyki są bardzo podobne: 13,10,7,8,5.
Wyglada to naprawdę mocno zachęcająco do zagrania. Co do samego spotkania to jestem zdania, że Slavia będzie chciała już w pierwszym spotkaniu zrobić wszystko aby ten awans przed rewanżem było nico rozstrzygnięty. Na pewno gol strzelony przez gości dodał by tutaj więcej wiary w typ bo to Slavia musiała by coraz częściej atakować aby ugrać w miarę korzystny wynik.
Mimo wszystko uważam, że linia jest wysoka, a sam kurs pozwala na zagrania i zaproponowanie tego Typu wam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +886
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sheriff over 5,5 rożnych 1,91 fortuna

Bate dostała dwa razy wielkie lanie. Sheriff nie jest tak skuteczny w ataku, dlatego gram na rożne.
Statystyki domowe przemawiają za tym typem. Jedynie Maccabi Hajfa miał ich więcej na tym terenie.
Maccabi to ekipa, która gra bardzo ofensywnie i stąd ta przewaga, podobnie było z LM z PSG.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
LE 1. mecze

1. Karabach - Helsinki -1.5 handi 1 2.25/brakło gola

Karabachy wkurzone, do tego w lidze zagrali pół rezerwami i też wtopili - tylko pewna wygrana dzisiaj, bo inaczej czarne chmury. Drużyny fińskie słabiutkie na wyjazdach, więc może być wysoko w stronę Karabachu. O klimacie i innych kwestiach typu podróż nie będę już pisał, bo to wszyscy wiemy.

2. Szeriff - Bate over 1.5 gola home 1.85

Drużyna z Tyraspola u siebie lubi postrzelać, zawsze mają paru Brazylijczyków z przodu i ofensorow z Afryki - styknie imo na słabiutkie Bate.

3. Olimpiakos - Genk 1 2.30

Gdzie jak nie u siebie Olimpiakos ma powalczyć o awans - Grecy u siebie sporo zyskują, natomiast Belgowie tracą. Trzeba jechać z zaliczką na rewanż. Home bardziej doświadczone w pucharach + klimat i kibice zrobią swoje. Jedynka.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Qarabag - HJK Helsinki [1 i powyżej 1.5 gola] 1.76 betfan

Azerowie powinni dziś zbudować bezpieczną zaliczkę przed rewanżem w Helskinkach. Jak ciężko się gra na tym terenie widzieliśmy w ostatnich latach. W ubiegłym sezonie Lech dostał tam oklep, tydzień temu Raków dzięki swojej determinacji i charyzmie wywiózł remis dający awans do kolejnej rundy eliminacji LM. Z całym szacunkiem, ale HJK to przynajmniej poziom niżej jak Raków, czy Lech. Azerowie powinni dziś spokojnie ten mecz ogarnąć i te dwie bramki ich strony to jest minimum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1588
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Qarabag - HJK Helsinki,
Qarabag over 5,5 RR @ 1.63 Fuksiarz
Qarabag over 6,5 RR @ 2.15 Fuksiarz


Gospodarze na papierze wyglądają na lepszy i bardziej doświadczony zespół. Do tego dochodzi atut swojego boiska, gdzie nabijają u siebie sporo rożnych. W kwalifikacjach do LM: z Lincoln 11 rożnych, z Rakowem 6 rożnych. W dodatku rywale HJK w kwalifikacjach do europejskich pucharów też zdołali sporo rożnych nabić np. w ostatnim dwumeczu HJK z Molde to drużyna z Norwegii w sumie zdołała zdobyć aż 17 rożnych. Liczę, że gospodarze będą chcieli ustawić sobie dwumecz już u siebie i pojechać do Finlandii z bezpieczną przewagą. Spodziewam się sporej ilości rzutów rożnych gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1343
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bate - Sheriff 2 2,25 over 2,5 goli gości 3,95 over 3,5 9,3 fortuna

Sezon na ogórki już się kończy. Gdybym Białorusinów porównał do jakiegoś warzywa to byliby właśnie ogórkiem.
Wczoraj nie było rogów Sheriffa a gole. Dla mnie Sheriff pokazał wczoraj kto jest lepszy i to,
że Bate gra gra u siebie w rewanżu nie zmieni mojego punktu widzenia.
W domu powinni dostać lanie po raz drugi jak z Arisem.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Bate - Sheriff 2 2,25 over 2,5 goli gości 3,95 over 3,5 9,3 fortuna

Sezon na ogórki już się kończy. Gdybym Białorusinów porównał do jakiegoś warzywa to byliby właśnie ogórkiem.
Wczoraj nie było rogów Sheriffa a gole. Dla mnie Sheriff pokazał wczoraj kto jest lepszy i to,
że Bate gra gra u siebie w rewanżu nie zmieni mojego punktu widzenia.
W domu powinni dostać lanie po raz drugi jak z Arisem.
Tym bardziej że nie grają w Białorusi tylko w Budapeszcie
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Genk - Olympiacos, obie strzelą, @1.75 Fuksiarz

Rewanżowe spotkanie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europy. Genk podejmie u siebie Olympiacos, który wygrał w pierwszym meczu 1 - 0 i ze skromną zaliczką przyjeżdża do Belgii. Grecy to uznana marka na europejskiej scenie, która może się pochwalić większym doświadczeniem od Genku - zarówno w kwalifikacjach, jak i bezpośrednio na turniejach. Jeśli weźmiemy pod uwagę kadry obu ekip, to kadra Olympiacosu bazuje w głównej mierze na doświadczonych i ogranych na najwyższym poziomie zawodnikach jak m. in. El Arabi, Iborra czy Fortounis. W przypadku Genk zdecydowanie chętniej stawia się na młodzież, co jest też częstszym zjawiskiem m .in. w belgijskiej lidze. W tym meczu faworytem bukmacherów jest Genk, które przed własną publicznością powinno czuć się zdecydowanie pewniej - kursy na awans nie są juz jednak tak oczywiste, bo na awans Belgów widnieje @2.20. Jestem sobie w stanie wyobrazić mecz, w którym Genk mocno przeważa i ostatecznie strzela minimum jednego gola, ale też trudno mi sobie wyobrazić, by takiego "prezentu" w postaci otwartej gry i dziur w defensywie nie wykorzystał Olympiacos, który nie potrzebuje zbyt wiele, by zdobyć gola. Proponowany typ to tym razem bez kombinacji obie strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +943
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
BATE - Sheriff
Typ: BTTS + powyżej 2.5 gola
@2.00 Fuksiarz

Wesoły futbol - tak w ostatnim czasie można by określić grę BATE. 22 gole w trzech meczach (z czego 16 przez nich straconych), to musi oznaczać chęć strzelania bramek kosztem obrony. I podobnego, overowego scenariusza spodziewałbym się również dzisiaj. BATE po raz ostatni nie strzelił gola na początku czerwca, w meczu ligowym przeciwko Slutsk. Mołdawianie nie mają tak żelaznej obrony, by mogli ze stuprocentową pewnością zachować czyste konto, tym bardziej że dziś grają wyjazdowo. Uważam jednak, że jak najbardziej pokuszą się o trafienia. Grają dziś bez presji, ale są faworytem. Mogli by co prawda zagrać na zero z tyłu, ale sądzę, że BATE na pożegnanie Ligi Europy znów wykaże się finezją, która sprzyjać będzie bramkom po obydwu stronach. Obie strzelą i over 2.5 gola to mój typ na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwal. Ligi Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Breidablik Kopavogur - HSK Zrinjski Mostar
Typ: HSK Zrinjski Mostar DNB
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, w czwartek 17 sierpnia dojdzie do rewanżowych spotkań 3 rundy kwalifikacji do Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Mój kolejny typ dotyczy Ligi Europy, o godzinie 19:30 zmierzą się Breidablik Kopavogur oraz HSK Zrinjski Mostar. W pierwszym meczu wygrała drużyna z Bośni i Hercegowiny aż 6:2. Wydaje się więc , że sprawa awansu jest już załatwiona. Moim typem na to spotkanie jest wygrana drużyny gości, w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Swój typ opieram głównie na tym, że Breaidablik Kopavogur nie potrafi wygrać meczu już od 6 spotkań. Natomiast w każdym z ostatnich 8 meczy tracili co najmniej jednego gola. Breidablik brał udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, w pierwszej rundzie wyeliminowali Shamrock Rovers wygrywając dwukrotnie 1:0 na wyjeździe oraz 2:1 u siebie. W drugiej rundzie zmierzyli się z Kopenhagą, i tu ulegli dość znacząco. Grając u siebie przegrali 0:2, natomiast na wyjeździe padł wynik 2:6. Domowy mecz z Kopenhagą zapoczątkował serię 6 meczów bez wygranej. Oprócz dwumeczu z duńskim zespołem i pierwszego spotkania ze Zrinjskim Breidablik rozegrał 3 mecze ligowe na Islandii, jedno spotkanie przegrał 3:4 z KR Reykjavik oraz pozostałe zremisował 1:1 z Akureyri i Stjarnan. Myślę, że goście są dużo lepszym zespołem, typuję ich wygraną ale w przypadku remisu zabezpieczam się zwrotem stawki.
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplia : Piłka nożna / Liga Europy - kwalifikacje
Godzina 20:00
Spotkanie : Genk : Olympiakos
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4,40

Bukmacher : ETOTO

Mecz rewanżowy , w pierwszym w Grecji górą Olympiakos ze skromnym 1:0 , w meczu 26 fauli w konsekwecji 5 żółek , samo spotkanie raczej wyrównane no może z minimanlną przewagą w/g statystyk dla Genk , samo spotkanie bardzo ważne bo oznacza wejście do bezpośredniego finału kwalifikacji , decyduję się tutaj na czerwień a to z jednego względu , sędią jest Niemiec pan Tobias Stieler którego statystyka meczy kwalifikacyjnych LE jest nadwymiar bogata , sędziował do tej pory 12 meczy a dorobek to 62 zółtka 6 czerwieni i 3 karne no i jak wspomniałem dziś może być fauli sporo no i tych bardziej ostrych spięć też nie powinno zabraknąć , dla którejś z drużyn to będzie ostatni mecz na tym poziomie pucharów i spadek do LK , ale bardzo liczę na pana Tobiasa .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1018
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ludogorets - FC Astana
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Gram ten mecz ze wzgledu na osobe sedziego a bedzie nim Anthony Taylor. Anglik dobrze kartkuje i nie boi sie napominac pilkarzy za przewinienia. Sam mecz tez zapowiada sie na zaciety pojedynek do ktorego Astana przestepuje z zaliczka co przelozy sie na duze cisnienie od pierwszych minut spotkania bo gospodarze musza odrabiac straty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1033
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom