>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 9-11.07.2013 / Rewanże

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Glentoran - KR Reykjavik @ 4.75 Bet365
Wynik: 0:3 ⛔

Jak dla mnie spora przesada z takim kursem. W pierwszym spotkaniu na stadionie Reykjavikpadł remis 0:0. Bukmacherzy nie dają dzisiaj Glentoran żadnych szans. Moim zdaniem może być zupełnie odwrotnie, na włanym stadionie Glentoran na pewno postara się sprawdzić niespodziankę. Goście nie będzie wcale tak łatwo, teren do najprzyjemniejszych nie należy. Bezbramkowy remis w pierwszym spotkaniu otwiera sporą szansę przed klubem z Irlandii Północnej na awans do kolejnej rundy kwalifikacji. Idę dzisiaj w stronę małej niespodzianki i zwycięstwa Glentoran. Po takim kursie nie zaszkodzi spróbować. Polecam, goście nie są jakąś mega mocną drużyną a po takim kursie naprawdę warto spróbować.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
I co jeszcze wysnujecie?
Przed dwoma laty Jagiellonia jechała z jednobramkową zaliczką z Białegostoku do Pawłodaru po kolejną rundę. Niby wszyscy zdawali sobie sprawę, że to ciężki teren jednak nikt nie dopuszczał myśli, że Irtysz zrobi Jadze wielką krzywdę. Kompromitacja i 2:0 dla ekipy z Pawłodaru zakończyły przygodę białostoczan z europejskimi pucharami.
I to już historyczne piłkarsko zdarzenie szybko mi się skojarzyło z dzisiejszym spotkaniem.
Własny - &quot;trudny&quot; dla innych ekip teren i słabo przygotowany przeciwnik (liga Kazachstanu jest w toku, tym samym Irtysz jest w &quot;ciągu&quot; meczowym w przeciwieństwie do Levskiego) jest wodą na młyn dla graczy z Pawłodaru. I odzwierciedla to aktualny wynik spotkania. Do końca spotkania pozostało 20 minut, jednak nie sądzę by Irtysz pozwolił odrobić starty Levskiemu. Tym co pograli w stronę Pawłodaru po mega atrakcyjnym kursie, w wypadku zwycięstwa gratuluje. Sam pobrałem przed meczem Irtysz DNB bo kursie 3.75.
Prawda.
Wysyłałem dziś filmik!!
oglądając Pavlovdar czasem wydawało mi się, że oglądam Chelsea vs Barcelona...
2-3 akcje i 2 gole, tylko w tym przypadku troszkę ze skutecznością gorzej.
w 1 mecze wyśmienite sytuacje Pavlovdaru, to samo co po stronie Levski, brak skuteczności. Nie rozumiem więc niektórych wypowiedzi.
Jeśli wiesz(mówię do wszystkich), że teren jest trudny, to czemu na siłę grasz?
U siebie gdzie grają bardzo dobre zremisowali 0-0 to na wyjeździe mają wygrać, gdzie grają słabo, a przeciwnik wyśmienicie?!
Prawda, że karny nietrafiony, ale 2 sekundy meczu nie zmieniają toku myślenia kto w tym meczu miał lepsze okazje.
Gdyby nie ten karny to śmiało można by powiedzieć, że to spotkanie Pavlovdar powinien wygrać. A obrona karnego z pewnością wzmocniła jeszcze bramkarza.
Co z tego, że mieli 21 strzałów skoro tylko 5 leciało w bramkę, 3 z nich bramkarz obronił z łatwością.
Sporo strzałów z dystansu gdzie piłka leciała daleko od bramki.
3 dobre akcje Pavlovdaru vs 10 akcjom Levski = REMIS I w wyniku końcowym i w jakości tych akcji, bo jak napisałem, były to często strzały, które mijały bramkę o kilka metrów.
Poza tym Z Bułgarii do Kazachstanu jest 4 tyś km samolotem (4600 drogami)
Jak mi pokazała jedna stronka, poróż autokarem trwałaby 55godzin, a więc ile to może być samolotem?15 godzin conajmniej myślę(ktoś jeździł ? ???? )...
To jest dość męczące
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czy tylko mi się to zdarza?! ???? Stawiam tydzień temu dubla na faworytów u siebie Inter Baku i Tromso, wtopa. Dziś na wyjeździe wygrywają sobie, a ja postawiłem X2 na Inter oraz 1X na St Patricks, którzy tak pokpili sprawę i zaprzepaścili dobry wynik z pierwszego meczu. Dubel sprzed tygodnia by wszedł choć w trudniejszych warunkach (wyjazd) no i w znacznie lepszych kursach! Oż naturo złośliwa no, szkoda ???? No nic to, spróbuję w następnych rundach. Gratulacje, nawiasem mówiąc, stawiającym na Żalgiris bo widziałem, że się przewinęło tu kilka razy. Pozdrawiam ????

Kolego wyżej - niezły kupon ???? Choć, że Videoton wyleciał to mała sensacja w sumie na tym etapie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom