>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 453,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W koooońcu startuje. Narzekamy, marudzimy, ale mimo wszystko nie możemy się doczekać. Mowa o najlepszej żużlowej lidze na świecie, pięknie opakowanej i pokazanej. Polacy jednak caly czas kochają czarny sport i zainteresowanie nim jest cały czas bardzo duże.
W tym temacie dzielimy się przemyśleniami na I ligową rundę w sezonie 2024.

LET'S GOO!
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja na pierwsze mecze zagram na liderow zespołow


Janowski więcej 9.5 u siebie magic bardzo mocny do tego przyjeżdża beniaminek z Zielonej Góry magic jedzie z juniorami z kim może przegrać chyba tylko z Piotrem Pawlickim dlatego gram więcej pkt w sts kurs 1.57

Bawley to samo co Maciej tylko 1 pkt więcej 10.5 w superbecie


Kołodziej szkoda ze po kontuzji ale kto ma ciągnąć ten zespół z Leszna jak nie Janusz który u siebie na torze nie jeździ na fruwa więcej 10.5 w sts kurs 1.60

Madsen lider Częstochowy jedzie z juniorami więcej 10.5 w sts kurs 1.57
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1239
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Kołodziej w optymalnej formie z pewnością by te 11 pkt zrobił ,ale po dzwonie kto wie jak ten ból będzie mu doskwierał

Janoś 2x na Piotrka ,jako doparowy oprocz juniorki Bawley i Tiomka czyli na kimś tam może stracić punkty.

Typy jak najbardziej mogą wejść ale obarczone pewnym ryzykiem.

Z mojej strony poszedł bym w meczu Sparta - Falubaz w dowolne handicap w stronę Sparty. Mocna szeroka kadra . Nawet gdy ktoś nie zrobi swojej lini punktowej reszta może podciągnąć -16.5 pkt w Forbecie po kursie 1.7 ❌ wygląda dobrze.

Unia - Włókniarz
Tutaj bez przekonania ale jeżeli Kołodziej nie będzie w 100% formie to widzę szansę dla Czestochowian. W Ostatnich latach całkiem dobrze jeździło im się na Smoczyku. W przed sezonie obie ekipy chimeryczne , szanse 50/50
Włókniarz +4.5 kurs 1.5 ✅w forbet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1238
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja akurat zagrałem singla Koldiego under 10,5 @2.25 w Bectlic,bo czytałm wczoraj jego wypowiedż że niby jest dobrze z jego zdrowiem ale ból się utrzymuje i nie daję wiary że pojedzie na całego (z wielkim szacunkiem dla niego) bo jednak jest to żużel i o upadek nie łatwo jest,a dzisiaj juz są zawody na poważne,więc bym jednak uważał na over Janka,bo przeciwnicy będą ostro walczyć na torze i może dojść do kolizji między Kołodziejem z innymi zawodnikami albo niech wpadnie na jakąś wyrwę i kontuzja mostka da znać o sobie czego mu nie życzę.
 
Ostatnia edycja:
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Drabik under 8,5 1,7 superbet
Patrząc na rozkład biegów, jakoś tego nie widzę, aby Drabik uzbierał 9 punktów. Jedzie dwa razy z Michelsenem i raz z Madsenem.
Dyspozycja w złotym kasku tragiczna.
Tak informacyjnie, SUPERBET liczy wszystkie starty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3450
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Unia - Włókniarz 2 (+4,5) @1,50 forbet

Ja dzisiaj idę w stronę Włókniarza. Wiadomo pierwsze spotkanie dyspozycja niektórych zawodników jest loterią, Drabik był tragiczny w zawodach poprzedzających sezon, ale myślę że z meczu na mecz będzie lepiej. Woryna wydaję się lepszy niż rok temu. Liderzy swoje zrobią, Ogromną przewagę będą mieli Byki na juniorce ale myślę że na pozycji seniorów mają kilka solidnych dziur. Nie wierze w Rew czy Smektałe. Kołodziej pojedzie pod komplet 10,5 zrobić powinien. Na czym włąśnie ucierpi Smektała. Najwięcej chyba będzie zależec od Zengoty. Bo Kołodziej i Lebiediew pojadą jak na liderów przystało. Mecz będzie bardzo wyrównany ze wzgledu na silę juniorów gospodarzy, nawet gdy jakimś cudem Leszno będzie prowadzić to trener Slączka od razu poslę swoje najsilniejsze zbroje. Typuję 44-46 dla Włókniarza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +780
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Leszno - Częstochowa
Typ Częstochowa
Kurs 2.15
Buk Unibet no i można wrozyc analizować a tor swoje frajersko przegrany mecz głupio tracone pozycję i zawalony początek jednak frajersko czy nie przegrana to przegrana i mega boli. Na osłodę pozostał piękny dzień w speedwayu i pęknie się to oglądało


Czekaliśmy jak zawsze i długo i z niecierpliwością. Ale to już dziś więc zaczynamy:

Myślałem o tym meczu długo i rozgrywałem go sobie pod kątem typowania. W między czasie do moich rozważań dochodziły kontuzje i inne istotne rzeczy. Jednak gdybym miał bawić się kursami to raczej koło 1.7 faworyzowałbym Częstochowę. Jednak kurs jest bardziej atrakcyjny i to jego na inaugurację wybieram do gry.

Leszno to mały kandydat do spadku, ale osobiście w niego nie wierze, mecz o utrzymanie mamy za tydzień pomiędzy Zieloną Górą a Grudziądzem. Leszno spokojnie według mnie obroni się meczami u siebie z w/w drużynami. Jednak uważam, że wyżej nie podskoczą i skład mają dość średnio ulepiony. bo obserwując przedsezonowe jazdy to nie widzę u nich lidera, który weźmie wynik na swoje barki. Oczywiście jest nim Kołodziej, ale dzwon był naprawdę konkretny i bardzo się dziwię po tym co oglądałem i czytałem, że dziś Janusz w ogóle jedzie. Także zaczynając od niego oczywiście jest to na domowych śmieciach kandydat na lidera jednak według nie ma nic gorszego niż kontuzja przed sezonem niż w jego trakcie. Został on praktycznie bez jazd a jak wygląda jazda zawodnika bez treningu po kontuzji mogliśmy zobaczyć w postaci Jeleniewskiego w meczu Gnieznem, gdzie jechał sztywno a w ostatnich treningach po meczu prezentował się już o wiele lepiej. Grzegorz Zengota błysnął na memoriale Smoczyka jednak obsada była bardzo luźna a weryfikacja według mnie przyszła na Złoty Kask gdzie półka wyżej już go w jakimś stopniu zweryfikowała, nie spodziewam się drugiego takiego sezonu jak rok temu tzw sezonu konia. Smektała mam podobne odczucia jak u Znegiego. Kapitalny memoriał ze słabszą obsadą średni występ na ZK. I znów to samo u Andrzeja memoriał bardzo dobry ale ZK pokonał tylko tragicznego w tym dniu Janowskiego. Oczywiście to tylko pre sezonowe turnieje, jednak ZK już jakąś stawkę miał i to była pierwsza jazda o coś bo eliminację do GP.
Stawkę uzupełnia Rew, który może być w tym sezonie czarnym koniem Leszna oraz juniorzy. To oni jako u21 mają największa przewagę w tym meczu i zdaję sobie sprawę z wagi biegu nr 2 oraz różnicy w innych biegach z juniorem tak wierze ze Kajtek powalczy z silniejszą parą na papierze bo dochodzą słuchy ze Antoni Mencel wygląda przed sezonem bardzo słabo.
Do Leszna przyjedzą jeden z najmniej utytułowanych klubów w Ekstraligowej stawce (nie mogłem się powstrzymać z tą dygresją :) ) i jak co roku bardzo głodny sukcesów bo dwa brązowe medale w całej historii to bardzo mało jak na skład w jakim występują od lat. I tutaj również uważam, że te kosmetyczne zmiany transferowe są na minus bo wiele z nich po prostu w tej Czewie robi złą robotę ale to temat na inny post. Co wyróżnia Częstochowę na tle Leszna?
Liderzy jakby nie popatrzeć Madsen czy Michelsen są w stanie wziąć na braki ciężar meczowy być ewentualną rezerwą taktyczną i nosić na plecach pewniaka do wygrania biegu. Oboje zawodzili nie raz, ale dziś widząc skład Leszna twierdzę, że będą grali pierwsze skrzypce. Miałem okazję przed sezonem oglądać również Worynę, i tutaj też na podstawie własnych obserwacji twierdzę, ze ten sezon będzie dla niego o wiele lepszy niż ubiegły. Jako uzupełnienie zostaje Maksym jak to Maksym wywalone na świat na media na klub na wszystko i może błędnie może nie ale to jedyny zawodnik u którego najmniej biorę pod uwagę przedsezonowe występy. Drabik ma swój świat i w nim żyję i może dziś w Lesznie zawalić a może sprawić niespodziankę. I nie chce zabrzmieć że może będzie padać a może będzie słońce po prostu jest to zawodnik który chyba sam nie wie czego może się po sobie spodziewać. Tylko przy słabszym Drabiku dalej zostają powyższe mocne nazwiska nawet w przypadku jego katastrofy.
Na u 24 Mads Hansen, który zaimponował mi występem w Danii wiadomo że to tylko Dania ale wyklecił tam 14 pkt zdobywając najwięcej punktów w całym meczu. I śmiem twierdzić, że to dużo bardziej obiecujący zawodnik niż Keynan.
Zostają juniorzy, którzy zapewne będą kulą u nogi w meczach z silniejszymi rywalami, ale z Lesznem Kajtek musi powalczyć chociaż z Antonim bo uważam że to podobny poziom tym bardziej istotny dla tego meczu jest ich dwukrotny pojedynek.

Własnym doświadczeniem przeczuciem oraz analizą również na swoich warunkach idę dziś w kierunku Częstochowy, która od kilku lat jest zespołem na top 4 i takie mecze musi wygrywać mając dwóch duńskich liderów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
Q 14,5K

quatr0

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Ja dzisiaj raczej nic nie zagram bo nie wiem czy zdążę zrobić analizę ale patrząc szybko na kursy rzucił mi się jeden:

Bartłomiej Kowalski over 5,5 - STS 1,57
Edit: Weszło - po 12 biegu Kowalski 6+1. Gdyby nie wypadek i wykluczenie to miałby więcej :D
Edit. 2: W całym meczu Kowalski 8+1.


Bartek jedzie u siebie, powinien zrobić kilka punktów. W biegu 12 jedzie z Huryszem i Krawczykiem, do tego Kvech. Tutaj minimum 2 punkty. W 10 ma Sadurskiego. Licząc, że będzie objeżdżał juniorów ma już 3 punkty, jeśli wygra z Kvechem to ma już 4. Wierzę, że w pozostałych biegach, wyjściach w pierwszym łuku itp uda mu się zdobyć chociaż 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2472
maniek81 329,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woryna - Drabik [1] 1.85 forbet
Woryna - Smektała [1] 1.65 forbet
Woryna [najlepiej punktujący w meczu] 20.00 etoto


Na dzisiaj upatrzyłem sobie granie w stronę Woryny. Zobaczymy co w tego wyjdzie. Trochę jazdy już ma w tym sezonie w przeciwieństwie do Drabika, który ma swoje humory i myślę, że to dziś będzie widoczne. Drugi typ, to para ze Smektałą, który póki co szału nie jedzie o mocno przypomina to, co było w ubiegłym sezonie. Lepiej to wygląda u Woryny, a skoro tak, to jeszcze jeden typ for fun. Janek po dzwonie, Duńczycy z Częstochowy też jakoś specjalnie nie przekonują z początkiem swsonu, więc po kursie 20 dla zabawy sobie spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2310
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja mało czasu dziś więc na szybko pograłem
Typy główne
Kvech under 4.5 kurs 1.55 STS do dubla
Smektala under 7.5 kurs 2.01 STS
D.Bewley over 10.5 kurs 1.75 Fortuna
Typy dodatkowe na luzie:
Zengota under 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Czewa +4.5 kurs 1.55 Fortuna
Też mi bliżej do czewy,nie ufam mocno Smektale i Zengocie poprostu,kusiło mnie jeszcze under Jensena ale kurs skoczył do ponad 2,ma trudne biegi i może też to puszczę solo,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3371
A 51,9K

a.kondrat

Użytkownik
Ratajczak over 4.5 @1.75 betclik ✅

Forma jest, w juniorskim zakładam 3 pkt, dwa razy z Drabikiem i raz z juniorem gości poza tym duża szansa na pięć biegów bo seniorzy z problemami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3431
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Ratajczak over 4.5 @1.75 betclik

Forma jest, w juniorskim zakładam 3 pkt, dwa razy z Drabikiem i raz z juniorem gości poza tym duża szansa na pięć biegów bo seniorzy z problemami
Kolego na Superbecie masz 1.90 na to, nie żebym się czepiał, po prostu szkoda złodziejom kasę dawać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Na live jest promocja...Kowolik 2.20 , że bedzie lepszy od Hurysza (sts) w drugim biegu. Pola lepsze tez sa dla kowolika, bo jedzie z c, a hurysz z d. Hurysz na wyjazdach bedzie tłem, z pola d zostanie daleko z tyłu. Kowolik to talent, w sparingach objechał choćby Fajfera ze Stali i robił bardzo dobre wrażenie. Szansa na wtopę tego typu jest mniejsza niż 5 % (pomijajac przypadki losowe).

Można próbowac, że Kowolik wygra bieg za mniejsza stawkę po 7.00. Kowolik może przegrac tylko z kolega z pary. KRawczykiem, ale cos czuje, że bardziej doswiadczony kolega moze mlodziana puscic do przodu. Warto to zaryzykowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +662
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
GKM - Motor 2(-6,5pkt) @1,67 Totalbet

Dzisiaj Stawiam na Lublin z handicapem, chyba nikt nie bierze za scenariusz takiego spotkania jak rok temu w Grudziądzu gdzie Lublin przegrał bardzo wysoko i przegrał nawet bonusa. Po pierwszych zawodach towarzyskich widać jak Lublin jest napakowany. Nie ma słąbych punktów . Formacja juniorska jest świetna, aby zrobić handicap wystarczy że dwa razy wygrają 1-5. Gospodarze natomiast wydają się słąbsi niż rok temu. Nie ma na juniorce Pludry który nie wiem jak sobie poradzi na u24. Doyle i Fricke fajnie zaczeli sezon pewnie jakieś trójki przywiozą ale myślę że chocraz raz zostaną przywiezieni na 1-5. W lindseya nie wierze ten trensfer będzie trafiony jak kulą wpłot. Lublin dziś to bierze minimum 40-50

Stal - Apator 1 @1,30 Totalbet

Apator nie wygrał chyba 9 lat w Gorzowie. Myślę że dziś też nie wygrają. Gospodarze na juniorce zmiażdża Torunian a seniorzy również wyglądają lepiej, transfer Miśkowiaka powinien być na plus. Liderzy Vaculik Thomsen i Wozniak wsparty Hancockiem rzadko zawodzą na Jancarzu. Odbyli kilka dobrych treningów i jeśli nie będzie kontuzji Stal wywalczy medal. Ale do tego droga daleka wiadomo. Toruń będzie mocny na Motoarenie ale na wyjazdach będzie przegrywać jak rok temu. Czuję w kościach że dwa Toruńskie Asy Dudek z Pawełkiem nie wytrzymają ciśnienia i któryś z nich położy mecz. Emil z Lambertem nawet nie są pewni wygranych z liderami gospodarzami. Wydaję mi się że Stal dziś wygra też z 50-40.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Stojanowski (Gorzów) 1.5 pkt over 1.83 (sts)

Stojanowski pozytywnie zaskakiwal w sparingach, gdzie spisywał sie dobrze i solidnie punktował. Dzisiaj jedzie 2x na Affelta i 1 raz na Lewandowskiego. Wystarczy jak 2 z 3 pojedynków wygra z tą dwójką i typ wejdzie. Wydaje się, że to bardzo ciekawa opcja.

Drugi typ z tego meczu (niestety nie można łączyć):

Przedpełski (Toruń) 6.5 pkt over (sts) 2.03

Przedpełski zaczyna od 4 biegu z 2 juniorami i Fajferem. Tu powinien zapunktować. Potem jedzie w parze z u24 (Andersem Rowe) az dwa biegi. Linia nie jest wysoka i jeśli Apator ma dziś powalczyc, to zapunktować musi Przedpełski.

Łobodziński (Grudziądz) 1,5 pkt over 1.50 (sts)

Łobodziński zecydowanie wyglądał lepiej od Małkiewicza w sparingach. Liczę, że na nim punkt będzie miał z urzędu i potrzeba na rywalu choc jednego oczka i mysle, że na Banborze uda mu sie to zrobić.

Powodzenia!
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
czy da się zagrać w jakimkolwiek bukmacherze np lublin wygra przynajmniej 20 pkt po jakimś wyższym kursie???
dziękuję za pomoc z góry
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Drugi typ z tego meczu (niestety nie można łączyć):

Przedpełski (Toruń) 6.5 pkt over (sts) 2.03

Przedpełski zaczyna od 4 biegu z 2 juniorami i Fajferem. Tu powinien zapunktować. Potem jedzie w parze z u24 (Andersem Rowe) az dwa biegi. Linia nie jest wysoka i jeśli Apator ma dziś powalczyc, to zapunktować musi Przedpełski.

Łobodziński (Grudziądz) 1,5 pkt over 1.50
Wiktor Lampart nie jedzie na underze ?

To ,że jedzie na juniorów (2x na Palucha) to akurat nie wiele zmienia Oskar potrafi u siebie punktować na seniorach.Przed sezonem nie wyglądał Pawełek specjalnie .Jak by spojrzeć na ostatnie 6 sezonów 2x przekroczył linie 6.5 w Gorzowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom