>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami I runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
G.Zengota over 4.5 kurs 1.57 STS
Nie no bądźmy poważni....Grzesiu na własnym śmieciach i z krosnem to te 5 to mus,tym bardziej że ma dobre pola i fajny rozkład biegow a linia naprawdę niska...bet dnia dla mnie....choć kurs nie powala ,ale dubla jak znalazł
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +530
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dla mnie osobiście bet dnia to Holder-Doyle 2 po 1.50. Jeżeli Krosno chcę choć trochę powalczyć to Doyle musi być w gazie jako lider. Może zagrać na nosie Uni, a dwa to nie byłbym taki pewien tej Uni. To może być najważniejszy mecz w sezonie o punkt bonusowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +425
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Milik ponizej 7,5 pkt @1.7

Niebardzo wierze w Czecha. Dobry rok mial w 1 lidze, ale jak pamietma jego starty w Ekstralidze w Rybniku to slabizna. Krok wyzej, wiec bedzie co raz trudniej, tym bardziej na tak specyficznym torze w Lesznie, gdzie wielu zaowdnikwo Uni bedzie zdeterminowanych jako nowi zawodnicy. Nawet linie 8,5 podobno u bukacherow krazyly, sts daje teraz 5,5. Rozrzut i zmiany duze. Moim zdaniem tych 8 pkt Czech nie ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Milik ponizej 7,5 pkt @1.7

Niebardzo wierze w Czecha. Dobry rok mial w 1 lidze, ale jak pamietma jego starty w Ekstralidze w Rybniku to slabizna. Krok wyzej, wiec bedzie co raz trudniej, tym bardziej na tak specyficznym torze w Lesznie, gdzie wielu zaowdnikwo Uni bedzie zdeterminowanych jako nowi zawodnicy. Nawet linie 8,5 podobno u bukacherow krazyly, sts daje teraz 5,5. Rozrzut i zmiany duze. Moim zdaniem tych 8 pkt Czech nie ugra.
Jaki był ma 7.5??
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Smektała (-1) - Lidsey [1] 1.80 efortuna
Ależ pech. Defekt Lebiedewa na ostatnim łuku utopił typ.

W sparingach Smektała wyglądał dobrze i liczę, że dziś zaliczy dobre wejście w sezon. Ubiegły rok nie był zbyt udany, ale uważam, że powrót na stare śmieci to dobry ruch. Wygrana w memoriale Smoczyka na pewno dodała wiatru w żagle. Buk daje w parze przeciętnego Lidsey'a i uważam, że Bartosz dziś spokojnie powinien wykręcić więcej punktów.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kołodziej poniżej 11,5 pkt @1,72 betclic ✅
Kołodziej poniżej 10,5 pkt @2,38 sts ❌

Z tego co udało mi się dowiedzieć, wczoraj na treningu Koldi wleciał w Bartka Smektałę i ma całą rękę do szycia. Dziś będzie jechał z bólem.

Oczywiście Janusz to walczak, ale wobec tego gram jego under. Linia naprawdę spora, liczę na straty w bardzo mocnym 13. biegu.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Kolodziej-Doyle 2 kurs 2.01 STS
Też słyszałem o tych problemach Kołodzieja,ale nawet bez tego grałbym Doyla który jeśli się nie spali powinien dziś wymiatać na Smoczyka😉w przypadku remisu jest zwrot....
 
Ostatnia edycja:
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Wczoraj wszystko zgodnie z założeniami, słaby Mikkel, mocny Madsen. Lambo w formie a Wiktor jak to Wiktor myślę, że trochę na wyrost okrzyknięty mocnym transferem :)
5/5 typów trafionych

Po przełożeniu meczu Motoru dzisiaj mecz na który najbardziej czekam w tej kolejce. Do Leszna jedzie beniaminek, historyczny awans Krośnian i ciekawe ruchy na rynku powodują że jestem ciekawy ich występów w Ekstralidze. Patrząc po kursach nie wydaje mi się aby Unia była tak mocna a Wilki tak słabe, dodatkowo upadek Kołodzieja powoduje, że może być ciekawie. Wczoraj miało być podobnie Włókniarz miał się przejechać po GKM'ie a Nicki pokazał młodszym kolegom jak się "skręca w lewo" gość po kontuzji wraca jak Krół, nie spodziewałem się tak dobrego początku. Wracając do meczu to widzę tutaj mecz Unia VS Doyle. Każdy pamięta tą historię transferu, więc nie będę jej tutaj przytaczał. W moim odczuciu zobaczymy dzisiaj naprawdę wyrównany mecz. Patrzac po indywidualnościach idę w stronę Jasona, który jakby nie było wraca na stare śmieci a tor w Lesznie się nie zmienił od poprzedniego sezonu. Drugi typ to under Kołodzieja z uwagi na wczorajszy upadek, jest to walczak ale jednak ból zawsze robi swoje i adrenalina nie spowoduje, że zapomni o urazie.

Unia - Krosno (+12,5pkt) 2 @1,70 superbet
Doyle over 10,5pkt @1,65 E efortuna zabrakło jednego pkt
Kasprzak over 4,5pkt @1,75pkt E efortuna
Kołodziej under 11,5pkt @1,72 betclic


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1325
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Damian Ratajczak powyżej 4,5 pkt @1,75 LVBET ❌

Junior Leszna powinien być w tym sezonie jednym z najlepszym juniorów w Ekstralidze. Dziś jest zdecydowanym faworytem biegu juniorskiego. Poza tym w 6. biegu ma za rywala Świdnickiego, który myślę jako senior nie wypali w Krośnie. Natomiast w 12. biegu ponownie ma Świdnickiego i słabego Zielińskiego. Widzę tutaj okolice 6 oczek. Na innych bukmacherach kurs jest niższy.
 
Ostatnia edycja:
W 858

woffi2013

Użytkownik
Kołodziej poniżej 11,5 pkt @1,72 betclic
Kołodziej poniżej 10,5 pkt @2,38 sts

Z tego co udało mi się dowiedzieć, wczoraj na treningu Koldi wleciał w Bartka Smektałę i ma całą rękę do szycia. Dziś będzie jechał z bólem.

Oczywiście Janusz to walczak, ale wobec tego gram jego under. Linia naprawdę spora, liczę na straty w bardzo mocnym 13. biegu.
Tylko jak mogli wczoraj trenować skoro folia rozłożona?
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Damian Ratajczak powyżej 4,5 pkt @1,75 LVBET

Junior Leszna powinien być w tym sezonie jednym z najlepszym juniorów w Ekstralidze. Dziś jest zdecydowanym faworytem biegu juniorskiego. Poza tym w 6. biegu ma za rywala Świdnickiego, który myślę jako senior nie wypali w Krośnie. Natomiast w 12. biegu ponownie ma Świdnickiego i słabego Zielińskiego. Widzę tutaj okolice 6 oczek. Na innych bukmacherach kurs jest niższy.
Podzielam zdanie... I widzę jeszcze lepszy bet z wyższym kursem (w przypadku 5 pkt. zwrot)
Ratajczak powyżej 5 pkt. 2.05 betfan
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom