>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Startuje najlepsza żużlowa liga na świecie. W tym roku zgodnie z planem, bez covida i ze wszystkimi dostępnymi zawodnikami na świecie. Pierwsza runda bez szlagierów, ale z bardzo wyrównanywmi meczami. Motor i Sparta ze względu na kiepskie prognozy pogody na inaugurację ligi poczekają. Za to już w sobotę Ekstraliga wystartuje w Toruniu, gdzie Apator podejmie Stal, której wyrwano serce w postaci Mistrza Świata. Drugi sobotni pojedynek to rywalizacja GKM-u z Włókniarzem, czyli dwóch pretendentów do play-off, więc to dla obu ekip ważny mecz. W niedzielne popołudnie Byki z Leszna będą gościć Wilków z Krosna z byłym liderem lesznian w składzie. Czy Doyle utrze nosa Unii z którą pożegnał się w mało przyjemnych okolicznościach?
W tym temacie dzielimy się przemyśleniami, typami i kulturalnie dyskutujemy o inauguracyjnej rundzie Ekstraligi w sezonie 2023. Jedziemy!
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Nie widzę za bardzo tematu ale jak ktoś szuka jakiejś dłuższej lokaty czy typu długoterminowego to polecam
Doyle -Pedersen 1 kurs 1.55 Fortuna kto wyższą średnią po 14 k
Doyle oprócz świetnej formy ma to że i taktyki poleci plus zawsze słabsi doparowi ,więc na swoich nabije....do tego zaczyna od meczu w Lesznie
Nicki zwłaszcza na początku wielką niewiadoma po tych upadkach,o ile u siebie coś pojedzie o tyle na wyjazdach może tracić...
Lambert-Doyle 2 kurs 1.84 Fortuna
Myślę że Doyle zwlaszcza na początku nabije konkretną srednia, będzie profesorem w swoim zespole coś jak Holder w Ostrovii tylko że Holder potem osłabł ,ale Doyle na ten moment prezentuje się wyśmienicie i czuję że to może być jego sezon,Lambert może tracić sporo przez kolegów z pary...czy ogólnie z zespołu,pewnie będzie blisko średnie ale ja idę w Doyla,zawsze w słabszym zespole jest łatwiej nabić punkty...i pewne taktyki to Doyle 1 opcja,Lambert różnie może być 2 lub 3 opcja
A o weekendowych meczach trochę później 😉
Neutralny poproszę o tematy dla 1 i 2 ligi otworzyć na nowy sezon bo ty zawsze najlepsze wstępy robisz😉😉😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Apator Toruń - Stal Gorzów 1(-10.5)
Gkm Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 2 (--4,5)

Kurs 3.32
Buk sts falstart w moim wykonaniu

Dziś krótko

Apator wzmocnimy i to solidnie. O emila można być spokojny to klasa sama w sobie. Stal bez serca z przeszczepionym Fajferem. Trzon zespołu pozostał ale ma większe dziury niż Apator


Grudziądz prezentuje jak co roku w dużej mierze zlepek tych co nikt nie chce. Szczepaniak Czugunow to nie może być pewna druga linia. Max to żaden lider Do tego Pedersen ktory jest po dzwonię. Obym się nie mylił ale gkm jak zawsze o PO może zapomnieć na starcie. Tym bardziej że dziś przyjedza zespół kompletny z fajna opcja juniorska i solidnie wzmocniony Typuje pewne zwycięstwo Włókniarza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Torun-Gorzow
Paluch powyzej 1,5 pkt @1.84

Chyba taki typ. Do zrobienia w 1 biegu jest. Nie wiem czy tam byly jakies kontuzje, bo az tak informacji ze swiata zuzla nie sledze i lubie sobie obejrzec mecz. Zastanawiam sie, czy sts czasem nie pomyslal, ze Lampart wciaz staryje jeszcze jako junior. Na moj gust tak probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Toruń - Gorzów

Affelt powyzej 1.5 1.70 (sts)

PRzed chwilą było ponad 2. Affelt w sparingach dużo lepszy od LEwandowskiego, przez zimę zrobił duży progres. Do tego trener mu zaufał i wystawiłgo na lepsze pole w biegu młodzieżowym. Affelt z pola a lub b powinien tą linię pokryć już w 1 biegu.

Analogicznie:

Lewandowski poniżej 3.5 pkt 2.33 (sts)

Lewandowski s
łabo w sparingach i to on jest na chwile obecna numer 2 wśród juniorow Torunia. Lewy ma z kim w Gorzowie przegrywać i szansa na zdobycie 4 punktów w meczu według mnie jest dużo mniejsza niż sugerują tu kursy.

+ na jutro

LEszno - Krosno (09.04)

Lebiediew powyżej 7.5 pkt 1.80 (sts)

To zdarzenie jest podobnie jak Landshut - jutro Zagrałęm jeszcze jak był kurs ponad 2. Lebiediew jest w parze z juniorem i 2 pkt ma z urzędu. Lebiediew jest obok Doyla liderem Wilków i wystarczy jak regularnie będzie przynajmniej wyprzedzał 2 linię gospodarzy (Zengotę, juniora, czy Smektałę) i over powinien wejść.

Na głównym kuponie mam: Affelt over, Iversen over, Bertzon over (wątek 1 ligi) +i Lebiediew over. Do tego przy mniejszej nieco stawce dorzucone jeszcze underdogowo Landshut.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Nicki under 2.5 wygranych biegów kurs 1.84 Fortuna
Wiadomo jak Nicki po tych upadkach czy jest w stanie 3 razy wygrać indywidualnie szczerze wątpię....
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Szczepaniak under 4.5 kurs 1.75 STS
Krótko dla mnie taki mały bet dnia zobaczymy....mocny rezerwowy w Gkm i może skończyć się na jednym lub dwóch biegach Mateusza...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +983
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Apator Toruń - Stal Gorzów 1(-10.5)
Gkm Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 2 (--4,5)

Kurs 3.32
Buk sts

Dziś krótko

Apator wzmocnimy i to solidnie. O emila można być spokojny to klasa sama w sobie. Stal bez serca z przeszczepionym Fajferem. Trzon zespołu pozostał ale ma większe dziury niż Apator


Grudziądz prezentuje jak co roku w dużej mierze zlepek tych co nikt nie chce. Szczepaniak Czugunow to nie może być pewna druga linia. Max to żaden lider Do tego Pedersen ktory jest po dzwonię. Obym się nie mylił ale gkm jak zawsze o PO może zapomnieć na starcie. Tym bardziej że dziś przyjedza zespół kompletny z fajna opcja juniorska i solidnie wzmocniony Typuje pewne zwycięstwo Włókniarza.

W fortunie na tą samą kombinację masz kurs 3.98 !
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
W. Lampart poniżej 6.0 punktów @1.95 etoto

Ja fanem Wiktora nigdy nie byłem i nie będę, według mnie jest to kolejny zawodnik, który "błyszczał" w juniorce a potem gdzieś zniknie. Wystawiony z numerem 13, ostatni programowy bieg z dużymi nazwiskami i ciężko tam będzie coś złapać z trzeciego pola. W biegu numer 3 może przy dobrym starcie kogoś zamknie, ale w Toruniu da się ścigać i na pewno mu nikt nie odpuści. Dwa razy z Fajferem, który według mnie jest materiałem na większy kontrakt, Affelt i Lewandowski to same kevlary więc uciuła na nich punkty, ale gdzie tam szukać więcej niż sześciu to nie wiem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Toruń - Gorzów

Affelt powyzej 1.5 1.70 (sts)

PRzed chwilą było ponad 2. Affelt w sparingach dużo lepszy od LEwandowskiego, przez zimę zrobił duży progres. Do tego trener mu zaufał i wystawiłgo na lepsze pole w biegu młodzieżowym. Affelt z pola a lub b powinien tą linię pokryć już w 1 biegu.

Analogicznie:

Lewandowski poniżej 3.5 pkt 2.33 (sts)

Lewandowski s
łabo w sparingach i to on jest na chwile obecna numer 2 wśród juniorow Torunia. Lewy ma z kim w Gorzowie przegrywać i szansa na zdobycie 4 punktów w meczu według mnie jest dużo mniejsza niż sugerują tu kursy.

+ na jutro

LEszno - Krosno (09.04)

Lebiediew powyżej 7.5 pkt 1.80 (sts)

To zdarzenie jest podobnie jak Landshut - jutro Zagrałęm jeszcze jak był kurs ponad 2. Lebiediew jest w parze z juniorem i 2 pkt ma z urzędu. Lebiediew jest obok Doyla liderem Wilków i wystarczy jak regularnie będzie przynajmniej wyprzedzał 2 linię gospodarzy (Zengotę, juniora, czy Smektałę) i over powinien wejść.

Na głównym kuponie mam: Affelt over, Iversen over, Bertzon over (wątek 1 ligi) +i Lebiediew over. Do tego przy mniejszej nieco stawce dorzucone jeszcze underdogowo Landshut.

Powodzenia!

Ziomek skąd Ty bierzesz te dane - z "baniaka" czy czasem zerkniesz w jakies wyniki. Napisac , że piszesz pierdoły to jak nic nie napisać

1 sparing 24 marca : Afelt 5+1, Lewandowski 1 . 1 wspólny start 1-0 Afelt
2 sparing 28 marzec Afelt 5+2 , Lewandowski 10 , 3 wspolne starty 3-0 Lewandowski
3 sparing 29 marzec Afelt 2+1, Lewandowski 6+1. 2 wspolne starty 2-0 Lewandowski

5-1 dla Lewandowskiego we wspólnych startach a punkty 17-12 na korzyść Lewandowskiego. No i juz hit totalny - w 2 biegu w Toruniu pole wewnętrzne ma być aż tak duzo lepsze niż zewnętrzne .... . Ogladasz jakieś mecze czasem ? To Toruń a nie Praga gdzie przez 5/6 startów śmiga wewnętrzna - tu z 4 pola można lekko oblatywać pola wewnętrzne co super pokazały choćby IMME.
Affelt może zdobyć te punkty bo zwyczajnie gorzów słaby na początku startów na juniorce , zwłaszcza Oskar na razie nic dobrego nie pokazał a Afelt ma go dwa razy - ale to co napisałeś to stek bzdur
 
Otrzymane punkty reputacji: +359
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Kto więcej punktów? P. Dudek - Sz. Woźniak (wszystkie starty się liczą) 2 @1.95 forbet

Dudek sprzętowo/z ustawieniami w lesie, mam nadzieję, że nadal nie dopasuje się do bądź co bądź swojego toru z czym były problemy w całym poprzednim sezonie, tym bardziej ciężko będzie trafić w pierwszy mecz sezonu, tak by pokonać punktowo drugiego/trzeciego seniora z Gorzowa.

Jadą ze sobą 3 razy, dwukrotnie to wygląda tak, że Dudek jest drugim seniorem w parze z Torunia, Lambo i Emil wyglądają zdecydowanie szybciej, więc to oni będą parli do przodu a za ich plecami będą rozgrywać się gonitwy między Woźniakiem a Dudkiem właśnie. Pierwszy bieg myślę, że Gorzów może nawet wygrać 5-1, a w 6. Woźniak jedzie na Lamparta, Affelta i Fajfera, jak dobrze ruszy z pod płotu 3-ka murowana.

Przy dobrej postawie Torunia istnieje szansa na 6 biegów Woźniaka.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Toruń - Gorzów h(0-6.5) [1] 1.50 Forbet
Ale to spartolili 14 biegiem

Do dubla jak znalazł. Gorzów bez Zmarzlika, to już nie bedzie ten Gorzów. Nie wiem kto ma tam zrobić +40. Jest trio Vaculik, Thomsen, Woźniak, ale nie są ta tacy pewniacy jakim był Zmarzlik, zwłaszcza na początku sezonu. Gospodarze mają bardziej wyrównany skład i w przypadku słabszej postawy jednego z zawodników, mają alternatywy. Emil i Lambert swoje pojadą, a Przedpełski i Dudek powinni być znakomitym uzupełnieniem.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
M.Drabik powyżej 6.5 punktów (5 biegów) @2.00 betx
M.Drabik zdobędzie co najmniej 8 pkt (5 biegów) @2.60 betclic


Drabik to jest kawał żużlowca, fajny rozkład biegów z cieniasami jak Rafalski czy Szczepaniak. Według mnie, to w tym sezonie będzie drugi punktujący Lwów. Lubi pieniążki, kontrakt dostał potężny, bo sponsor naszych w tym sezonie wszedł grubo z tego co wiem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 44,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Toruń - Gorzów 1 -6,5 @1,50

Wyższego handicapu już nie polecam. Pierwsze spotkania niewiadomo jak niektórzy pojadą. Stal już w zeszłym roku przyjechała bez Vaculika i prawie wygrali. Jeśli dziś Thomsen i Vaculik będą wygrywać z gospodarzami to mecz może być na styku. Wozniak nie jest jakiś pewniakiem. Kluczowy będzie występ Fajfera i juniorów jeśli oni pojadą tak jak od nich się oczekuję to mecz będzie na styku. W Toruniu bez formy jest Dudek który nie jeden mecz położy w tym roku Toruniowi, dziś ze słabym Gorzowem może te 8 pkt uciuła. Dzisiaj widzę jakieś 50-40 dla Aniołów
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Sz.Woźniak wygra przynajmniej 1 bieg Tak kurs 1.84 STS
Dlaczego by nie?typ trochę loteria,ale w zasadzie pod nieobecność Zmarzlika liderzy czuje Gorzowa pojadą,forma Apatora bardzo różna zwłaszcza Dudka,Przedpelskiego...więc szanse widzę że trojeczka wpadnie....mecz może być bardziej zacięty niż wielu osobom się wydaje😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Długo wyczekiwany przeze mnie start nowego sezonu żużlowego, długo się na forum nie udzielałem ale postaram się od tego momentu być bardziej aktywny, szczególnie w tematach żużlowych.
Sezon 2023 według mnie będzie bardzo emocjonujący, powrót Rosjan do startów oraz bogate okienko transferowe mówi, że zobaczymy naprawdę kawał dobrego ścigania.

Zaczynając od początku, ściganie rozpoczniemy w Toruniu, gdzie mocny Apator podejmie Stal Gorzów. Najpierw kilka ode mnie przemyśleć potem typy do tego meczu. Patrząc na karty i zestawienia zawodników można byłoby przypuszczać, że Apator przejedzie się po Gorzowskiej Stali. Powrót Sajfudinowa do ścigania się na pewno jest dodatkowym atutem gospodarzy. Goście bez Zmarzlika, nie oszukujmy się ten człowiek jest nie do zastąpienia... W Stali było źle już pod koniec sezonu, nie tylko pod względem finansowym ale również jeżeli chodzi o kontakt pomiędzy zespół - zarząd... Pozytyw na nadchodzący sezon to fakt, że trenerem pozostał Stanisław Chomski. Zmarzlik odchodzi przychodzi za niego Fajfer. Kibice, którzy nie do końca interesują się żużlem mogą nawet go nie kojarzyć, w mojej ocenie zawodnik na plus, ale nie do grania pierwszych skrzypiec w Gorzowskiej Stali. Najpewniejszym punktem będzie Vaculik dla którego w moim przekonaniu to będzie ostatni sezon w Gorzowie. Nie widzę w tym roku Stali w playoffach, co prawda wraca Thomsen po kontuzji ale mimo wszystko śmiem przypuszczać, że zabraknie tego jedengo zawodnika, który by przywoził 5-7pkt co mecz. Odnośnie gospodarzy to papier mowi, że będą mocni w tym sezonie, sam powrót Sajfudinowa powoduje, że naprawdę trzeba brać ich na poważnie. O formę Emila się nie trzeba martwić, bo to człowiek stworzony do jazdy na żużlu ale wystawienie lini 11,5pkt w pierwszym meczu gdzie ma na przeciwko siebie Vaculika, Thomsena i Woźniaka w moim przekonaniu jest lekko zawyżony dlatego poniżej próbujmey tak:

Sajfudinov Under 11,5pkt @1,84 E efortuna (5biegów)
Lampart Under 5,5pkt @1,84 E efortuna (Wiktor w spraingach wyglądał nieźle, naprawdę bardzo nieźle... ale pamietajmy że Motor przyjechał bez Fredki a Kubera i Zmarzlik nie jechali wszystkich biegów, jeżeli Wiktor byłby tutaj jako Junior brałbym ten typ w ciemno, ale pamietajmy że on wiek juniorski ma za soba)
Za drobne: Lambert over 10,5pkt @1,94 E efortuna


Drugi mecz w Wielką Sobotę po spotkanie w Grudziądzu gdzie tamtejszy GKM podejmie przyjezdnych z Częstochowy, kursy na to spotkanie zaskakująco wysokie w stronę gości. Nie sądze aby w pierwszej kolejce gospodarze stoczyli walkę z Włókniarzem, ekipa z Grudziądza w moim odczuciu to zlepek zawodników, zawodników którzy nie będą potrafili stworzyć drużyny. Jedynie Pedersen może jechać swoje i powalczyć z zawodnikami przyjeznymi.. Poniżej moje tytpy na to spotkanie:

Drabik Over 6,5 pkt @1,80 @supertbet (Maksyma pamiętam z Lublina, jeździł u nas w poprzednim sezonie i na początku każdego oczarował, że po takiej przerwie był w stanie kręcić takie wyniki.... im dalej w las (sezon) tym ciezej było o punkty i nie był już tak pewnym punktem lubelskiego motoru jak na początku rozgrywek. Teraz będzie jeździł w Czczewie, czyli wraca na stare śmieci z gigantycznym kontraktem więc mam nadzieje ze pomimo tego że w jego głowie jest jeden wielki busz to z poczatkiem sezonu pokaże, że zaoferowany mu kontrakt nie był z uwagi na jego ojca.)

Michelsen M. under 9,5pkt @2,20 @superbet trochę przeciwko Mikelowi, lubie gościa ale to jak się zachował odchodząc z Motoru zapalił światełko aby nie do końca traktować go poważnie. Mikkel to zawodnik z TOP, jedna najjaśniejszych barw sezonu zasadniczego poprzedniego sezon Dzisiaj na przeciwko słabego GKM może zrobić i 15pkt i wcale się nie zdziwię, jednak gdzieś z tyłu głowy są jego występy z poprzednich startów w Czestochowie, ten tor nie był jego ulubionym i myślę ze dzisiaj to nie będzie jeszcze jego dzień a kibice będą zachwycać się innym Duńczykiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2147
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom