>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Liga - Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2019/2020]

Status
Zamknięty.
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Warto pomyśleć czy Miedź celowo nie przegra z Jatrzebiem by spaść na 6 miejsce w przypadku wygranej termalici i w barażu spotkac sie z Warta, która ostatnio słabo gra, a ominąć radomiaka z którym kilka dni temu przegrała 0:3
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Warto pomyśleć czy Miedź celowo nie przegra z Jatrzebiem by spaść na 6 miejsce w przypadku wygranej termalici i w barażu spotkac sie z Warta, która ostatnio słabo gra, a ominąć radomiaka z którym kilka dni temu przegrała 0:3
Mecze są o jednej porze wiec jak widzisz taką kombinacje?!Raczej sprawa niemożliwa chyba ze po 10 min Termalica będzie prowadziła 4:0
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Mecze są o jednej porze wiec jak widzisz taką kombinacje?!Raczej sprawa niemożliwa chyba ze po 10 min Termalica będzie prowadziła 4:0
Wystarczy że zrobią swoje czyli przegrają licząc że termalica wygra, nawet przy 0:0 w 80 w niecieczy można liczyć że wygrają gospodarze, grunt to wpierw zrobić swoją robotę czyli nie być zaangażowanym w grę, ogólnie nie zdziwię się jak rezerwy wyjdą przed barażami na murawę
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pary barażowe o grę w PKO Ekstraklasie

Po zakończeniu sezonu zasadniczego w Fortuna 1. Lidze poznaliśmy zestawienie par barażowych o grę w PKO Ekstraklasie w sezonie 2020/2021.

I etap – 28 lipca (wtorek)

Radomiak Radom – Miedź Legnica godz. 17:10 (Polsat Sport, początek transmisji 17:00)

Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza godz. 20:40 (Polsat Sport Extra, początek transmisji 20:30)

II etap – 31 lipca (piątek)

Zwycięzcy meczów I etapu – godz. 17:40 (początek transmisji 17:30 w Polsat Sport Extra)

Gospodarzem meczu będzie klub zajmujący wyższe miejsce w tabeli po ostatniej kolejce rozgrywek.

źródło: PZPN
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Walka o Ekstraklasę
Magical Snap - 2020.07.28 09.28 - 003.png

We wtorek odbędą się mecze barażowe o awans do Ekstraklasy. Najpierw Radomiak Radom zmierzy się na swoim stadionie z Miedzią Legnica, a później Warta Poznań u siebie podejmie Termalikę Nieciecza. Jedna z tych ekip awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

DOŁĄCZYĆ DO STALI I PODBESKIDZIA

Bezpośredni awans do Ekstraklasy zanotowały już Stal Mielec i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Przez większość sezonu to Podbeskidzie zajmowało pierwsze miejsce w tabeli, jednak w ostatniej kolejce na fotel lidera wskoczyła Stal, która tym samym okazała się najlepsza w 1. Lidze. Kolejne miejsca przypadły Warcie, Radomiakowi, Miedzi oraz Termalice.
Właśnie te drużyny będą walczyć o Ekstraklasę. W meczu Radomiak – Miedź, który odbędzie się o godzinie 17:10, faworytem są gospodarze. Według naszych analityków na 54% awansują oni do finału baraży, w którym zmierzą się ze zwycięzcą pary Warta – Termalica. W tym przypadku wyjątkowo większe szanse – również 54% - na wygraną mają goście. To dlatego, że ekipa z Poznania w ostatnim czasie gra w kratkę. Jeszcze przed wznowieniem sezonu wydawało się, że zaliczy bezpośredni awans, tymczasem spadła na trzecią lokatę. Swoją grą po prostu nie przekonuje.

NAJWIĘKSZE SZANSE MA RADOMIAK

U nas już teraz możecie również typować nie tylko to, kto znajdzie się w wielkim finale, który odbędzie się 31 lipca o godzinie 17:40, ale również jego zwycięzcę. Szanse na ten moment są niemal identyczne. Według naszych analityków Radomiak ma 28% na awans, Miedź 27%, Termalica 26%, a Warta 19%. Ciężko poprawnie wytypować tę jedną drużynę, która dołączy do najwyższej klasy rozgrywkowej, bo każda z ekip prezentuje podobny poziom. Jesteśmy pewni, że zadecyduje w głównej mierze forma dnia.
Pewne jest to, że zwycięzca baraży nie będzie miał wiele czasu na regenerację przed następnym sezonem. To dlatego, że Ekstraklasa startuje już 22 sierpnia. Z kolei 1. Liga wznowi rozgrywki dokładnie tydzień później.


Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A kursowo za kim? Bo dla mnie było sporym zdziwieniem takie mocne spadki w stronę Niecieczy, które uważałem za przesadzone i pograłem dnb na Wartę po 2,10 gdzie w tej chwili te kursy wyglądają bardziej realnie i to Warta jest faworytem. Nieciecza się męczy co pewnie jest spowodowane tym, że Gutkovskis 12 bramek w tym sezonie odszedł do Rakowa a działacze nie byli wstanie dogadać się by zawodnik został do końca sezonu w Niecieczy. Kolejny argument ku Warcie widzę w ostatnich dwóch kolejkach, tam Termalica musiała walczyć o to by sobie zapewnić play offy a co Warta robiła? Już przed meczem w Chojnicach a więc przedostatnim meczem sezonu zasadniczego dowiedzieli się już o wygranej Stali Mielec i mogli sobie odpuścić oba mecze, tym bardziej nie dziwi porażka ze Stomilem, bo nie było już żadnych matematycznych szans na wyprzedzenie Radomiaka. To będzie miało niebagatelne znaczenie w dzisiejszym meczu. Można przypuszczać jakieś wątpliwości w ostatnie 10 spotkań Warty o rzekomym poddaniu się na ostatniej prostej, nie mniej ja zostaję przy dnb na Wartę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Na tej bazie wiedzy, jaką mam o 1 Lidze Warta nie przekonuje mnie jakoś, teoretycznie przecież mogła awansować bezpośrednio. Termalica musiała walczyć i jest jakby na małej wznoszącej. W Poznaniu brak awansu można uznać za porażkę a w Niecieczy już nawet sam udział w barażach oceniałbym na plus, więc gospodarze bardziej muszą i goście mogą, procentowo jednak 50:50.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jutro ważny dzień dla sportowego Poznania. Już dawno w naszym mieście nie było w Ekstraklasie dwóch klubów.
Warta Poznań stanie jutro przed niepowtarzalną szansą ponownego awansu do krajowej elity! ☺

Wygrana w półfinale baraży z Termaliką rozbudziła apetyty wszystkich kibiców. Wśród nich oczywiście cała moja rodzinka z tatusiem na czele. Z Wartą na swój sposób jesteśmy mocno związani i jutro być może będziemy świętować awans po 25 latach! Jak byłam dzieckiem to pamiętam wyprawy z ojcem do "ogródka" - jak popularnie nazywany był stadion Warty przy Drodze Dębińskiej.
To byłaby wspaniała rzecz gdyby znowu nadarzyła się okazja.

Najpierw jednak trzeba się uporać z Radomiakiem. To silny zespół, który również liczy na awans. Wyjazdowe spotkanie zielonych (zieloni kontra zieloni!) kibice w Radomiu będą mogli obejrzeć na żywo na telebimie ustawionym na Placu Corazziego. Zostanie wyznaczona specjalna strefa. Jak widać nie tylko w Poznaniu emocje przybierają na sile.

Niestety, jutro będę w pracy popołudniu nad czym ubolewam ale głowa mojej rodziny zamelduje się w Grodzisku Wlkp. aby dopingować Warciuchnę. Myślę, że chłopaki pod batutą Piotrka Tworka nie zawiodą i uszczęśliwią kibiców. Nie tylko Warty ale i kolejorza bo w Poznaniu nie ma podziałów i to jest piękne. 👍

Zapowiadają się wielkie emocje, jak to się mówi - niech wygra lepszy i mam nadzieję, że będą nimi zieloni z Wielkopolski. Ściskam mocno kciuki! Ktoś ze mną? 😊
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jako mieszkaniec Poznania też zastanawiam się co z tego wyjdzie. W końcówce sezonu Warta jakby odpuściła, może dlatego żeby nie awansować bezpośrednio. Nie wiem czy oni w ogóle chcą się znaleźć w tej Ekstraklasie. To są jednak wymagające warunki zarówno jeśli chodzi o skład, finanse no i oczywiście infrastrukturę. Coś tam czytałem, że w razie awansu mogliby grać na stadionie Lecha. A jeśli się nie dogadają? A jeśli już się jednak nie dogadali? Może ktoś nie chce kolejnego miasta derbowego, gdzie teraz chłopaczki z kotła miałyby w końcu jakiegoś wroga nie na sektorze gości, nie na drodze wyjazdowej z Poznania, tylko normalnie na ulicach. Ja tego nie chcę. Nie chcę smarowania po kamienicach "Śmierć Warcie" (Kamilo, takie graffiti jest bodajże w okolicach Kolejowej). Warta awansując na pewno chciałaby pieniądze z miasta i przy awansie na pewno by się im należały, przy takiej wykonanej robocie. To oznacza mniej dla Lecha. Między kibicami się zaogni. Między klubami się zaogni. Nie wiem, moim zdaniem Warcie wystarczy ta I liga i nie wygrają tego wieńczącego sezon spotkania. Radomiak pasuje do tej Ekstraklasy i ja uważam, że to oni awansują.

Warta Poznań - Radomiak Radom (w Grodzisku Wlkp.)
Typ: Radomiak Radom zakład bez remisu @ 1.94 - Unibet
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Fajnie że są jakieś opinie od ludzi z Poznania co do awansu do Ekstraklasy. Prawdę mówiąc to samo dotarcie do "Finału" baraży uważam za duży sukces obu drużyn, bo sam raczej stawiałem na kogoś z pary Termalica/Miedz tym bardziej że mieli okazję nie tak dawno już tam grać i wiedzą co i jak.
Gucci Mane Gucci Mane to co piszesz ma sens, właśnie sam się zastanawiam na ile obu ekipom potrzebna jest Ekstraklasa 🤔 Radomiak przez ostatnie lata w II lidze grał tak żeby nie zrobić awansu na zaplecze a teraz rok po roku awans. Z tego co widzę to sponsorów mają całkiem zacnych(Fortuna/Enea) to raczej finansowo narzekać nie będą. Może w końcu coś się tam ruszyło. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.
Zastanawia mnie jedna kwestia z tego co pamiętam to był wprowadzony zapis o graniu na własnym stadionie w Ekstraklasie. Z tego co wiem to ani Warta ani Radomiak u siebie nie bada grać. Jak to wygląda teraz?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No Warta ma swój stadionik nadający się na 2. ligę co najwyżej. Wygląda jak boisko treningowe z dostawionymi rozkładanymi trybunami. Tam na pewno Ekstraklasa nie zagości. Obecnie grali w Grodzisku Wielkopolskim. To jest 50-60 km od Poznania, zależy jaką drogą. Z tą Eneą i Fortuną chyba masz rację, też tak sprawdzałem i widziałem, że mieli z nimi umowy, może dalej mają. Są więc poważni sponsorzy. Nowego stadionu Warcie nie wybudują, Radomiakowi już bardziej :) Ja Warty nie chcę w Ekstraklasie, nie chcę żeby w Poznaniu zrobił się kibolski syf. Kiedyś, wiele lat temu gdzieś czytałem, że kibole ŁKSu zbagatelizowali Widzew i jego rozwój i nie stłamsili w zarodku, a teraz walczą z nimi jak równy z równym. Kamila pisze, że cała rodzina kibicuje "Warciuchnie", że często odwiedzała "Ogródek" jak mówi się na stadion Warty i to jest mega fajne, ale ja mam wrażenie graniczące w pewnością, że w przypadku awansu, zrobi się nie fajnie. Wildę (dzielnicę gdzie jest "stadion" Warty i gdzie ma dużo fanów), zaleją bohomazy typu właśnie tego "Śmierć Warcie" o którym pisałem wyżej. To takie moje luźne przemyślenia.

Bukmachersko idę w stronę Radomiaka.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja mam takie zdanie, którego trzymam się od dłuższego czasu, miało to być wreszcie uwarunkowane, ale Prezes Boniek ciągle idzie na ustępstwa i kluby dostają jakieś "warunki". Dla mnie powinno być konkretne stanowisko PZPN, nie spełniasz warunków, nie masz stadionu nie grasz w takiej lidze, bez różnicy czy jest to ekstraklasa czy 1 liga, dla mnie bez obrazy i bez żadnego konkretnego przykładu, granie meczy domowych na innym niż swoim stadionie to patologia i powinno to być całkowicie zabronione, jedyny wyjątek bym zrobił, gdyby klub był w trakcie budowy swojego stadionu i max jedną rundę musiałby zagrać w delegacji. To samo się tyczy finansów klub nie płaci zawodnikom na czas, nie spełnia warunków licencji wylatuje, moment by się skończyły kombinowania itd, a w lidze by grali ci co na to zasługują, a nie że nie płaci kilka miesięcy, grozi brak licencji i nagle pieniądze się znajdują, przecież to jest chore. Może brutalnie, ale byłoby przynajmniej uczciwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jako mieszkaniec Poznania też zastanawiam się co z tego wyjdzie. W końcówce sezonu Warta jakby odpuściła, może dlatego żeby nie awansować bezpośrednio. Nie wiem czy oni w ogóle chcą się znaleźć w tej Ekstraklasie. To są jednak wymagające warunki zarówno jeśli chodzi o skład, finanse no i oczywiście infrastrukturę. Coś tam czytałem, że w razie awansu mogliby grać na stadionie Lecha. A jeśli się nie dogadają?
Gucci Mane Gucci Mane uwierz, że chcą. Nie sugeruj się plotkami mówiącymi, że Warta odpuści awans bo to czy tamto. Nie. Jeśli nie awansują to tylko dlatego, że będą dzisiaj słabsi od Radomiaka.
Wystarczy pomyśleć, czy gdyby Warciarze nie chcieli to by męczyli się w barażach, zamiast odpoczywać na zasłużonych urlopach? Gdyby tak było jak opowiadają ludzie kompletnie nie zorientowani w temacie chłopaki odpuściliby w trakcie sezonu, zajmując bezpieczną lokatę w tabeli. Kwestię finansów sam awans w pewym sensie by rozwiązał, oczywiście nie całościowo. Do tego dłuższa droga. Kwestia wynajmu stadionu przy Bułgarskiej na chwilę obecną jest niejasna. Koszta przerastają możliwości. W pewnym sensie mało zrozumiałe ale być może po ewentualnym awansie ktoś zmieni zdanie i dojdzie do konkretnych rozmów. Być może.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wczoraj byłem przekonany do gry na Radomiaka ale dzisiaj przy możliwych absencjach w ich składzie już nie jestem taki pewien. Jeżeli jest tak jak mówicie i obie drużyny chcą awansu to napewno nie powinno zabraknąć walki a co za tym idzie kartek. W Betclick jest fajna oferta na tego typu zdarzenia
powyżej 4.5 kartki po kursie 1.55 ❎ lub
powyżej 5.5 kartki po kursie 1.95 ❎.

P.S.
I kości trzeszczały, kartek aż miło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
A jednak, jednak Warta w Ekstraklasie. Póki co :) No to faktycznie, chcieli wejść. Dwa kluby z Poznania w Ekstraklasie, co to się dzieje. Gratuluję dla tych którzy stawiali awans Zielonych. Ja w plecy, bo grałem Radomiaka DNB, biorę to na klatę, nietrafiony teoria spiskowa. No to sezon zakończony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja szczerze myślałem że Warta nie będzie chciała Ekstraklasy i że w pewnym momencie odpuszczą(czyt. pewne utrzymanie) oraz że te baraże to będzie "le cabaret"( nikt nie chce awansu) a tu niespodzianka. I chyba trzeba wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość i nie szukać teorii spiskowych czy chcą czy nie chcą tylko patrzeć pod kątem sportowym bo nie wątpliwie Warta swoją grą przez cały sezon na awans zasłużyła. Szkoda że u mnie w mieście nie ma takiego podejścia do awansu do Ekstraklasy a szkoda bo wszystko jest poza ambicjami 😤
W przyszłym sezonie będzie ciekawie w tej lidze😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom