>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I liga Kuwejt oraz puchar

gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Al. Arabi – Al. Kuwejt
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsafe

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 8 kolejki I ligi Kuwejtu w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 3 pozycję w tabeli ekipa Al. Arabi z obecnym liderem ekipą Al. Kuwejt. Gospodarze tego meczu aktualnie rozegrali 4 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 3x zremisowali zdobywając przy tym 6 bramek a stracili 5. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych pojedynkach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zwyciężyć strzelając przy tym 8 bramek a stracili 3. Goście tego spotkania to świeżo upieczony mistrz pucharu AFC (Azjatycka wersja Ligi Europejskiej) a trofeum to zdobyli w sobotę pokonując na wyjeździe Iracki Arbil 0:4. Spotkanie tamto zakończyło się około godziny 17:00 do tego dochodzi powrót do Kuwejtu oraz ewentualne świętowanie a co z tym idzie nie wiele zostaje czasu na przygotowanie się do tego pojedynku z dobrze grającym ostatnio Al. Arabi. Reasumując pobieram tutaj wygraną gospodarzy bo wydaje mi się, że warto spróbować a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
1:1
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
11.04.2015; 19:55
Kazma SC - Khaitan
Poniżej 2.5 @ 2,50 5/10 Bet365⛔
Handi (-1) : X @ 3,60 4/10 BetVictor✅
DW: 1-0 @ 9,00 3/10 Bet365
⛔
Zgodnie z oczekiwaniami - fix w stronę jednobramkowej wygranej gospodarzy. Tym razem nie 1:0, a &quot;skromne&quot; 2:1.
Nie będę zgrywał eksperta od piłki w Kuwejcie, natomiast widząc takie kursy nie mogę przejść obojętnie obok tego spotkania. Khaitan aż siedmiokrotnie kończyło swój mecz z wynikiem 1:0 w którąś stronę. Ale najważniejszy w tym meczu jest pojedynek h2h obu ekip. Wszystkie spotkania skończyły się rezultatem 1-0 dla Kazmy, a więc jutrzejszych gospodarzy. Myślę, że do końca czysto w tym meczu nie będzie, i po raz kolejny po 90. minutach będzie 1-0 w tej konfrontacji.
 
Do góry Bottom