>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Nie powiem, wydawalo mi sie rowniez, ze ten mecz Arka ogarnie. Jednak ich kiepska gra w kilku ostatnich kolejkach i roztrwanianie punktow dzis odnalazly odzwierciedlenie. Ja przed barazami i tak stawialem w roli faworyta Korone i tego sie trzymam.
Jak dla mnie Korona awans i ..... Motor awans.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Ja stawiałem bezpiecznie na awans Korony i remis lub zwycięstwo Miedzi. W finale wielką niespodzianką byłby awans Miedzi.
Też raczej obstawię awans Korony.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Korona Kielce - Chrobry Głogów
Typ: Korona (A) + over 4.5 żk @2,35 (efortuna) ✅ (3:2d) + (7 żk)

No i mamy finał sezonu w pierwszej lidze, dla mnie zaskakujący finał, zwłaszcza, że zobaczymy w nim zespół Chrobrego Głogów.
Nie ukrywam, że przed półfinałami moim faworytem do awansu była Arka Gdynia i bardziej spodziewałem się, że to Odra Opole sprawi niespodziankę w Kielcach niż Chrobry Głogów w Gdyni. Stało się inaczej bo to jest pierwsza liga - tu nic nie jest takie jak nam się wydaje i dzisiaj finał odbędzie się na Suzuki Arenie w Kielcach a nie nad morzem.
Co do samego meczu - ostrożnie ze stawkowaniem, prawdę powiedziawszy - zdarzyć się może niemalże wszystko. Oba teamy zagrały ze sobą w rundzie zasadniczej oczywiście dwa spotkania, dwa razy mieliśmy podział punktów, w Kielcach 2:2 oraz 1:1 w Głogowie, ciekawostka jest taka, że sezon wcześniej oglądaliśmy dokładnie takie same wyniki.

Komplet publiczności ma dzisiaj pomóc Koronie w powrocie do elity, to na pewno będzie przewagą gospodarzy, ale przecież w Gdyni Chrobry uporał się zarówno z Arką jaki i i publicznością. Kolejnym atutem gospodarzy jest na pewno brak przemieszczania się, to jednak Chrobry w czwartek grał w Gdyni a dzisiaj jedzie do Kielc, Korona półfinał grała u siebie podobnie jak dzisiejszy finał.
Liczę również na postać Leszka Ojrzyńskiego - powiedziałbym wręcz, że to talizman Korony, postać dla tej społeczności wybitna, wielki motywator, który ma przywrócić elitę na Ściegiennego. Zaryzykuję więc, że to Korona jednak zrobi ten awans.

Do tego kartki, sędzia Raczkowski, ze średnią ponad 4 kartek na mecz w tym sezonie.
Mecz ważny jak Finał LM, nikt nogi odstawiać nie powinien, 5 kartek? To w jakim meczu jak nie o taką stawkę, gdzie w razie straty (a będzie ich dużo) nie przerywać gry faulami taktycznymi. Sama Korona ma średnią u siebie ok. 2.5 kartki na mecz, Chrobry ok. 2 w meczach wyjazdowych, do tego dochodzi ciężar gatunkowy o który wspominałem wcześniej.

Spróbujmy takie kombo w finale sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1345
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
KONIEC SEZONU

Zamykamy rozdział sezonu 2021/2022, awans do Ekstraklasy uzyskały:
  • Miedź Legnica
  • Widzew Łódź
  • Korona Kielce
Natomiast GKS Jastrzębie, Górnik Polkowice I Stomil Olsztyn spadły ligę niżej.

***

Dzięki wszystkim za ten sezon, dla odwiedzających ten temat, wypowiadających się, krytykujących, tych będących "gościnnie" za te dobre i mniej dobre słowa.
Wiem, że pierwsza liga jest bardzo ciężka do przewidzenia, ale mam nadzieje, ze w przyszłym sezonie ruch w temacie będzie jeszcze większy i wspólnymi siłami postaramy się wykrzesać z tej ligi maksimum typerkich możliwości. Szykuje się bardzo ciekawie patrząc na jej skład, zespoły które spadły z Ekstraklasy oraz te co awansowały z drugiej ligi powinny podnieść jakość zaplecza Ekstraklasy.

Ode mnie tyle, do usłyszenia!
Dzięki.

⚽ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3006
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Korona Kielce - Chrobry Głogów
Typ: Korona (A) + over 4.5 żk @2,35 (efortuna) ✅ (3:2d) + (7 żk)

No i mamy finał sezonu w pierwszej lidze, dla mnie zaskakujący finał, zwłaszcza, że zobaczymy w nim zespół Chrobrego Głogów.
Nie ukrywam, że przed półfinałami moim faworytem do awansu była Arka Gdynia i bardziej spodziewałem się, że to Odra Opole sprawi niespodziankę w Kielcach niż Chrobry Głogów w Gdyni. Stało się inaczej bo to jest pierwsza liga - tu nic nie jest takie jak nam się wydaje i dzisiaj finał odbędzie się na Suzuki Arenie w Kielcach a nie nad morzem.
Co do samego meczu - ostrożnie ze stawkowaniem, prawdę powiedziawszy - zdarzyć się może niemalże wszystko. Oba teamy zagrały ze sobą w rundzie zasadniczej oczywiście dwa spotkania, dwa razy mieliśmy podział punktów, w Kielcach 2:2 oraz 1:1 w Głogowie, ciekawostka jest taka, że sezon wcześniej oglądaliśmy dokładnie takie same wyniki.

Komplet publiczności ma dzisiaj pomóc Koronie w powrocie do elity, to na pewno będzie przewagą gospodarzy, ale przecież w Gdyni Chrobry uporał się zarówno z Arką jaki i i publicznością. Kolejnym atutem gospodarzy jest na pewno brak przemieszczania się, to jednak Chrobry w czwartek grał w Gdyni a dzisiaj jedzie do Kielc, Korona półfinał grała u siebie podobnie jak dzisiejszy finał.
Liczę również na postać Leszka Ojrzyńskiego - powiedziałbym wręcz, że to talizman Korony, postać dla tej społeczności wybitna, wielki motywator, który ma przywrócić elitę na Ściegiennego. Zaryzykuję więc, że to Korona jednak zrobi ten awans.

Do tego kartki, sędzia Raczkowski, ze średnią ponad 4 kartek na mecz w tym sezonie.
Mecz ważny jak Finał LM, nikt nogi odstawiać nie powinien, 5 kartek? To w jakim meczu jak nie o taką stawkę, gdzie w razie straty (a będzie ich dużo) nie przerywać gry faulami taktycznymi. Sama Korona ma średnią u siebie ok. 2.5 kartki na mecz, Chrobry ok. 2 w meczach wyjazdowych, do tego dochodzi ciężar gatunkowy o który wspominałem wcześniej.

Spróbujmy takie kombo w finale sezonu.
ja stawiałem na niespodziankę i pograłem awans Chrobrego, liczyłem, że będę miał w Ekstraklasie 3x derby na rundę, mało brakowało, bo jakby doszło do karnych to różnie mogło być, ogólnie i tak jestem pod wrażeniem, że Głogowianie zaszli tak daleko i "najlepsza liga świata" była tak blisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom