>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi (05.04-07.04)

Status
Zamknięty.
8 12

86-300

Użytkownik


Witajcie! To dla mnie debiut na forum, które obserwuję już od dłuższego czasu. Z nowym sezonem PGEE postanowiłem się uaktywnić i spróbuję dzielić się moimi typami, oby z powodzeniem :) Udanych typów w nowym sezonie!



Na start ode mnie na szybko dubelek:



DUDEK vs. Doyle 1,7 ✅+ MIEDZIŃSKI vs. Kildemand 1.45 ➖ = AKO 2.47 (STS)  ✅



Co do Dudka to jest chyba jasne - własny tor na którym z ostatnich lat ma średnią na poziomie około 2.4, do tego jedzie w parze z najslabszym z seniorów Falubazu. Obaj zawodnicy w sparingach nie pokazali nic wybitnego, ale na te przedsezonowe testy też nie należy patrzeć zbyt mocno. Do tego Miedziak z prostej przyczyny - nie ufam Kildemandowi, dla mnie to nie jest zawodnik nadający się na Ekstraligę, do tego nie wiedzie mu się zbyt dobrze na torze w Częstochowie (6pkt. w 2018 i 4pkt. w 2017).



Na szybko więc bez komentarza:



ZMARZLIK ov. 11,5 1,8 ❌+ CH.HOLDER ov. 7,5 1,88 ❌= AKO 3.38 (STS) ❌



Bieg juniorski WŁÓKNIARZ vs. STAL dla WŁÓKNIARZA 1,45 (FORBET✅



ZMARZLIK ov. 13,5 (FORBET) ❌pojedzie na 99% 6 razy, zakładam że zakręci się około 15pkt.(FORBET liczy wszystkie starty)
 
castiel34 0

castiel34

Użytkownik


Zagar +1 - Zmarzlik -1 hc   typ 2 1.75 



Pierwsza kolejka więc delikatnie ze stawką Bartek wiadomo klasa sama w sobie,Zagar na torze w Czewie czasem *lata* więc jak odpali to moze byc kolorowo ale zdarzaja mu sie slabsze biegi i na tym opieram swoj typ.Zuzel sledze 35 lat wiedza,kwestia dnia ,sprzet i szczescie to wszystko sie sklada na wynik wiec za zaden typ glowy nie daje.Pozdrawiam z Bydgoszczy gdzie ogladalem wiele lat nasza ikonę Tomasza Golloba 



Bukmacher :Fortuna 



Edit: Bylo ciezko ale typ na plus Zagar dwa biegi zawalil na szczescie 



Typ na +  



 



Jesli skorzystales zostaw reputkę pozdrawiam. :) 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Jak tam Panowie po pierwszych meczach? Ja widziałem tylko porażkę Torunia, więc co do drugiego meczu ciężko mi się wypowiadać, choć wynik Thomsena zaskakujący, przeważył o wszystkim. Z moich wniosków - Toruń naprawdę będzie bić się o utrzymanie. Nie wierzę, że Holta będzie mocnym punktem, a para Holderów też nie daje rady. PUK dziś powalczył i to dało impuls, ale to nie jest zawodnik do ciągnięcia zespołów. Nicki petarda, Vaculik i Dudek falujący, ale na dobrej drodze. Dla mnie nie wiadomo co z Protasem, po zmianie motocykla było lepiej, ale trzeba uważać. MJJ standardowo, czyli jazda lepsza niż punkty. Krakowiak to tykająca bomba. I tak jak mówiłem, skreślanie IKSa było trochę na wyrost. Do niedzieli! :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Jonsson under 10,5 @ 1,88 fortuna ✅0 szkoda AJ'a



Od początku było wiadomo, że Lublin w Elidze nie będzie mógł tak sobie przygotowywać toru jak w pierwszej lidze. Do tego mecz ma status zagrożonego, tak więc wg zaleceń to będzie ubijany na "beton". Na takim torze jakoś nie widzę AJ'a. Niby jedzie z juniorami, ale Lampart może mu urwać punkty. Zresztą Adrenalina czasem przepuszcza młodszych kolegów do przodu. GKM bez Artioma, ale Buczkowski, Pawlicki oraz Lindbaeck prezentują solidny poziom. Może nieco słabiej wygląda Bjerre. Linia wystawiona dość wysoko i sądzę, iż kurs będzie systematycznie spadał.



Smektała under 8,5 @ 1,72 Forbet ✅6



W obliczu kontuzji Jarka, Bartek wystąpi dzisiaj w 5. biegach. Ogólnie ma ciężki rozkład biegów, bowiem już w juniorskim pojedzie z Kuberą i Drabikiem, z którymi może stracić punkty. Z Maksem zmierzy się, co najmniej dwukrotnie (2 i 12bieg) Ponadto będzie wskakiwał za Picza, gdzie będzie jechał z Sajftudinovem/Pawlickim w parze. Tajski czy Magic również powinni urwać mu punkty. Sądzę, że Bartkowi ciężko będzie wykręcić 9 punktów nawet w 5 biegów, biorąc pod uwagę, iż ma naprawdę ciężki rozkład biegów.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 170

pio_pio

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:15 przez power30


Smektała under 8,5 @ 1,72 Forbet



W obliczu kontuzji Jarka, Bartek wystąpi dzisiaj w 5. biegach. Ogólnie ma ciężki rozkład biegów, bowiem już w juniorskim pojedzie z Kuberą i Drabikiem, z którymi może stracić punkty. Z Maksem zmierzy się, co najmniej dwukrotnie (2 i 12bieg) Ponadto będzie wskakiwał za Picza, gdzie będzie jechał z Sajftudinovem/Pawlickim w parze. Tajski czy Magic również powinni urwać mu punkty. Sądzę, że Bartkowi ciężko będzie wykręcić 9 punktów nawet w 5 biegów, biorąc pod uwagę, iż ma naprawdę ciężki rozkład biegów.



 



 



Jak już rzucasz nazwiskami w kontekście "ciężkich biegów" to warto dodać,że w poprzednim sezonie ścigał się z tymi samymi zawodnikami i zrobił u siebie 10 w 4 startach i 8 w 4 startach.I w tym momencie zakładając że dziś dostanie 5 startów,Twój typ nie ma sensu :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:45 przez pio_pio
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:15 przez power30


Smektała under 8,5 @ 1,72 Forbet



W obliczu kontuzji Jarka, Bartek wystąpi dzisiaj w 5. biegach. Ogólnie ma ciężki rozkład biegów, bowiem już w juniorskim pojedzie z Kuberą i Drabikiem, z którymi może stracić punkty. Z Maksem zmierzy się, co najmniej dwukrotnie (2 i 12bieg) Ponadto będzie wskakiwał za Picza, gdzie będzie jechał z Sajftudinovem/Pawlickim w parze. Tajski czy Magic również powinni urwać mu punkty. Sądzę, że Bartkowi ciężko będzie wykręcić 9 punktów nawet w 5 biegów, biorąc pod uwagę, iż ma naprawdę ciężki rozkład biegów.



 



 



Jak już rzucasz nazwiskami w kontekście "ciężkich biegów" to warto dodać,że w poprzednim sezonie ścigał się z tymi samymi zawodnikami i zrobił u siebie 10 w 4 startach i 8 w 4 startach.I w tym momencie zakładając że dziś dostanie 5 startów,Twój typ nie ma sensu :)



Napiszesz coś konstuktywnego, czy będziesz wszystko negował? Kolega powyżej sprowadził Cię do pionu. Jest to nadal młody zawodnik i nie jest takim gwarantem punktowym. Obsada jest dość ciężka i nie ma co do tego przywoływać spotkań w końcówki sezonu, gdzie forma była ustabilizowana. Tak więc grubo betuj na over, skoro przed rokiem miał over punktowy :)



 
 
P 170

pio_pio

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:58 przez power30
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:45 przez pio_pio
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:15 przez power30


Smektała under 8,5 @ 1,72 Forbet



W obliczu kontuzji Jarka, Bartek wystąpi dzisiaj w 5. biegach. Ogólnie ma ciężki rozkład biegów, bowiem już w juniorskim pojedzie z Kuberą i Drabikiem, z którymi może stracić punkty. Z Maksem zmierzy się, co najmniej dwukrotnie (2 i 12bieg) Ponadto będzie wskakiwał za Picza, gdzie będzie jechał z Sajftudinovem/Pawlickim w parze. Tajski czy Magic również powinni urwać mu punkty. Sądzę, że Bartkowi ciężko będzie wykręcić 9 punktów nawet w 5 biegów, biorąc pod uwagę, iż ma naprawdę ciężki rozkład biegów.



 



 



Jak już rzucasz nazwiskami w kontekście "ciężkich biegów" to warto dodać,że w poprzednim sezonie ścigał się z tymi samymi zawodnikami i zrobił u siebie 10 w 4 startach i 8 w 4 startach.I w tym momencie zakładając że dziś dostanie 5 startów,Twój typ nie ma sensu :)



Napiszesz coś konstuktywnego, czy będziesz wszystko negował? Kolega powyżej sprowadził Cię do pionu. Jest to nadal młody zawodnik i nie jest takim gwarantem punktowym. Obsada jest dość ciężka i nie ma co do tego przywoływać spotkań w końcówki sezonu, gdzie forma była ustabilizowana. Tak więc grubo betuj na over, skoro przed rokiem miał over punktowy :)



 



Wiesz forum bukmacherskie to miejsce,gdzie wchodzą różni ludzie i grają typy nie znając zupełnie specyfiki danej dyscypliny,a sugerują się właśnie takimi analizami jak Twoja.Czyli totalnie jednostronna argumentacja.



Jak umiesz czytać ze zrozumieniem,to napisałem już w poprzednim poście,że będe podawał typy jak liga się rozkręci,a nie jakieś na siłę żeby tylko zapełnić dział na forum.Więc overa Smektały też nie zagram,bo linia jest wystawiona odpowiednio.



Który kolega mnie sprowadził do pionu? Ten co napisał że przed 1.kolejką są już jakiekolwiek wyznaczniki kto jest w jakiej formie?W sparingach każdy sobie testuje,np Leszno w meczu z Grudziądzem miało do sprawdzenia 10 nowych silników klubowych. Więc nie wiem o jakich wyznacznikach mówicie,ale może mnie oświecisz?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 10:14 przez pio_pio
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:58 przez power30
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:45 przez pio_pio
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 09:15 przez power30


Smektała under 8,5 @ 1,72 Forbet



W obliczu kontuzji Jarka, Bartek wystąpi dzisiaj w 5. biegach. Ogólnie ma ciężki rozkład biegów, bowiem już w juniorskim pojedzie z Kuberą i Drabikiem, z którymi może stracić punkty. Z Maksem zmierzy się, co najmniej dwukrotnie (2 i 12bieg) Ponadto będzie wskakiwał za Picza, gdzie będzie jechał z Sajftudinovem/Pawlickim w parze. Tajski czy Magic również powinni urwać mu punkty. Sądzę, że Bartkowi ciężko będzie wykręcić 9 punktów nawet w 5 biegów, biorąc pod uwagę, iż ma naprawdę ciężki rozkład biegów.



 



 



Jak już rzucasz nazwiskami w kontekście "ciężkich biegów" to warto dodać,że w poprzednim sezonie ścigał się z tymi samymi zawodnikami i zrobił u siebie 10 w 4 startach i 8 w 4 startach.I w tym momencie zakładając że dziś dostanie 5 startów,Twój typ nie ma sensu :)



Napiszesz coś konstuktywnego, czy będziesz wszystko negował? Kolega powyżej sprowadził Cię do pionu. Jest to nadal młody zawodnik i nie jest takim gwarantem punktowym. Obsada jest dość ciężka i nie ma co do tego przywoływać spotkań w końcówki sezonu, gdzie forma była ustabilizowana. Tak więc grubo betuj na over, skoro przed rokiem miał over punktowy :)



 



Wiesz forum bukmacherskie to miejsce,gdzie wchodzą różni ludzie i grają typy nie znając zupełnie specyfiki danej dyscypliny,a sugerują się właśnie takimi analizami jak Twoja.Czyli totalnie jednostronna argumentacja.



Jak umiesz czytać ze zrozumieniem,to napisałem już w poprzednim poście,że będe podawał typy jak liga się rozkręci,a nie jakieś na siłę żeby tylko zapełnić dział na forum.Więc overa Smektały też nie zagram,bo linia jest wystawiona odpowiednio.



Który kolega mnie sprowadził do pionu? Ten co napisał że przed 1.kolejką są już jakiekolwiek wyznaczniki kto jest w jakiej formie?W sparingach każdy sobie testuje,np Leszno w meczu z Grudziądzem miało do sprawdzenia 10 nowych silników klubowych. Więc nie wiem o jakich wyznacznikach mówicie,ale może mnie oświecisz?



No to Twoim kontrargumentem było to, że zrobił w sierpniu i wrześniu 2018 roku takie wyniki. Aktualnie mamy początek sezonu, gdzie forma może nie być ustabilizowana. Jeśli zestawiasz bądź, co bądź młodego zawodnika z mega doświadczonymi (chodzi o odniesienie do poprzedniego sezonu), to życzę powodzenia w typowaniu, jak sezon się "rozkręci".
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Unia Leszno - Sparta Wrocław



Tai Woffinden under 11.5 @ 1,7 STS / 1,75 Fortuna ❌ 13(1,3,3,3,3). pierwszy bieg słaby, później odpalił rakietę.



Nie no za wysoka linia. Po prostu za wysoka. 12 punktów 5 biegach Woffi nie ogarnie. W parze z Jamrogiem nie powinien tracić ale ciężki zestaw dziś - liderzy Unii: Kołodziej, Sajfutdinov, Pawlicki. Bieg 12 ciężki bo co prawda jedzie z Kurtzem to ma dwóch mega juniorów Smektałe i Drabika. Tajski nigdy jakoś wybitnie nie jeździł w Lesznie więc taka linia to trochę nieporozumienie. forBet liczy wszyskie biegi i tam linia jest 11 i to jest odpowiednia linia na 6 biegów, inne buki powinny wystawić 9.5. Więcej jak 10 punktów Brytyjczyk w 5 biegach nie ogarnie. 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


A ja się zgadzam z pio_pio i dziwię się Tobie Power30, że tak pewnie idziesz w tego Smektałę. Pamiętaj, że do juniorskiego biegu podejdzie przełożony, więc tam już mimo wszystko może przyjechać z trójką. Inna sprawa, że dwa słabe biegi i za niego może wskoczyć Kubera. Dla mnie typ kompletnie nie do ruszania, chyba że coś, czego nie wiemy. ;)



Ale kurs na Lublin zleciał na Fortunie, przed chwilą było @2,8 i to było nawet do grania.



Leszno (-6,5) - Wrocław 1 @1,9 Fortuna ✅



Mimo osłabienia myślę, że Leszno tutaj powinno wygrać około 8-10 punktami. Jedynym słabszym ogniwem jest tutaj Kurtz, ale nawet on już kilka razy pokazywał się z dobrej strony na torze w Lesznie. O przewadze w formacji juniorskiej wspominać nie muszę, sam Drabik nie da rady tego przeciwważyć. Tajski w polskiej lidze nie jest dominatorem i też będzie tu niektóre biegi przegrywał. Fajnie, że Milik wraca do formy, ale pozostaje jeszcze Fricke, który również jest niewiadomą, a będzie miał biegi z juniorami. Jamróg pewnie szybko będzie zastępowany przez Drabika. Ja tu widzę jakieś +8 dla Leszna przed nominowanymi bez RT, ale nawet potem dwa biegi pary Tai-Janowski mogą nie wystarczyć.



Bieg juniorski: Leszno @1,7 Forbet ✅



Jak napisałem wyżej, Smektała przełożony powinien sobie poradzić z Drabikiem, Wojdyło to kevlar. Oby bez wykluczeń.



Na drugi mecz nie za bardzo mam pomysł, ale po tych zmianach kursów to chyba te @1,9 na Grudziądz? Przemo forma, Buczek też wydaje się już dobrze przygotowany. Para Lindback-Bjerre nie powinna tracić. Wiadomo, wyrwa na juniorce, ale też Trofimow i młody Lampart nie powinni urywać punktów seniorom. Jakbym nie liczył, nawet bardzo dobrze dla gospodarzy, to nie chce wyjść inaczej niż jakieś +4 przed nominowanymi dla Grudziądza. Do tego te linie na Przemka też wyglądają nieźle, ale jeszcze nad tym pomyślę. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
furman19 928

furman19

Użytkownik


Też mi się nie widzi granie under Smyka, linia wcale nie jest wysoka, a on na smoczku jest bardzo szybki i nie zdziwię się jak będzie najlepszym zawodnikiem bykow.
 
K 128

konju1

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 10:04 przez ditroit


Panowie gra ktos zuzel na etoto licza tam wszystkei biegi czy tylko pierwsze 5 ? Dzieki za odp do usuniecia



Dość przejrzysta strona z zasadami, więc jak poszukasz to znajdziesz odpowiedź ????
 
castiel34 0

castiel34

Użytkownik


Witam ponownie dzis dokonczenie inauguracyjnej kolejki sezonu 2019,przegladajac dzisiejsza oferte pod lupę wiząłem dwa zdarzenia a dokladnie over under jeden na punkty drugi na wygrane biegi.Mecz Leszno- Wrocław  I tak obserwujac poczatek sezonu zaryzykuje i to mocno na Maxa Fricke linia wystawiona na 5.5 pkt jedzie w bardzo mocnej stawce ale to gosc ktory potrafi przywiezc trojke nawet z najlepszymi juz to udowadnial.Tez co do tego typu licze na walke innych a Fricke potrafi wykorzystywac sytuacje na torze by zapunktowac.Poczatek sezonu na wyspach mial bardzo udany ale weryfikacja jego formy sprzetu nastapi dzis .



Max FRICKE over 5.5 pkt  1.84



Bukmacher: Fortuna



 



Drugi typ na osobnym kuponie to z tego samego meczu rowniez ryzykowny ale wedlug mnie ma wieksze szanse wejscia niz typ powyzej



EMIL SAYFUTDINOV UNDER 2.5 wygranych biegów kurs 1.8  



Bukmacher : Fortuna 



Dlaczego taki typ? Emil solidny ale w mocnej stawce zawsze gubil punkty ja nie pamietam juz meczu ze zdobycza 14 15 pkt chyba ze w 6ciu startach.Dzis sadze ze maksymalnie 2 biegi wygra no chyba ze odpali jakims mega sprzetem i bedzie nielapalny ,ale na to sa male szanse.



Trzeci typ tak po szybkiej analizie LUBLIN - GRUDZIĄDZ 



Buczkowski under 10.5 pkt 1.75  6/10 stawka - za dużo nie będę sie rozpisywał Buczek to taki zawodnik który moze zapunktowac przykladowo  2,2,2,1,3 albo 3,1,0,3,2 na wyjazdach wedlug mnie 11 pkt i wiecej w 5 startach nie zrobi.Lublin bedzie dzis chcial sie pokazac debiut po wielu latach w ekstralidze.Pozdrawiam



Bukmacher:Fortuna



 



 



FRICKE                         +                            walczyl na dystansie stad uzbierane 6 oczek ,gdyby nie pare bledow po startach moglby miec wiecej



EMIL SAYFUTDINOV    -                               wygral 3 starty dobrze spasowany szybkie starty a Wroclaw jedynie Tai zabraklo Janowskiego i Drabika bo potrafia jechac



BUCZKOWSKI                                                 11pkt w 5 startach jednak dal rade ,pewnie kontuzja Jonssona z Lublina na poczatku meczu miala duzy wplyw na ten wynik 



Reasumujac pierwsza mysl jest najlepsza a jak za dlugo analizujemy to w 99 proc przypadkow nie wchodzi
 
J 19

jonsson

Użytkownik


W piątek ładnie weszło na STS Falubaz (-11,5)  i Madsen  (+11,5) to kontynuujemy



Wybrzeże (-9,5)  vs Unia T @ 1.60 STS



Wybrzeże zaskoczyło mnie tydzień temu. Praktycznie w 3 zawodników wygrali dosyć pewnie w Gnieźnie. Teraz jadą u siebie. Maja trzech pewniaków, do tego dochodzi Cyfer, który  powinien dorzucić kilka cennych oczek jak przed tygodniem. Kling jeździ w zastępstwie za Thorsella, jakoś mnie nie przekonuje (trochę za wysoki do żużla), ale może u siebie chociaż coś urwie.  Na juniorce Żupiński, który na swoim torze powinien parę punktów zdobyć.  W Tarnowie natomiast jest praktycznie jeden lider  w osobie Ljunga plus Mroczka z Kulakovem dorzucą jakieś punkty. Reszta raczej nie poszaleje. Mają utalentowanych juniorów, ale dopiero zaczynających przygodę z żużlem i ligą co dobitnie pokazało spotkanie z Loko. Wynik 50:40 lub wyższy wydaję się bardzo realny.



Unia L vs Sparta (+6,5) @ 1.80 STS



Sparta zawsze w Lesznie dobrze jeździła. Unia bez Jarka, ale Kubera ze Smektała są wstanie w pewnym stopniu go zastąpić.  W Lesznie trójka liderów, ale każdy z nich zalicza mniejsze lub większe wpadki w poszczególnych biegach. Tor w Lesznie nie jest wcale takim wielkim handicapem miejscowych jak się wydaję, mocne zespoły spokojnie mogą przekroczyć 40 pkt. Ze strony Sparty silne trio Woffi, Janowski i Drabik wsparte Milikiem i Fricke. Vaszek już chyba nie powtórzy tak tragicznego sezonu jak rok temu. Szczególnie współpraca z Janowskim wygląda fantastycznie i liczę, że Magic nie raz wyciągnie za uszy Milika. Max Fricke z juniorem, poprzedni sezon słaby, ale jestem fanem jego talentu i mam nadzieję, że w końcu pokaże w Polsce taki żużel jak w Anglii. Jeszcze zostaje pojedynek Kurtz vs Jamróg. Tutaj zdecydowana przewaga młodego Australijczyka, ale w obwodzie pozostaje utalentowany Gleb.



Krótko podsumowując: Leszno faworytem, ale Spartanie są wstanie wyciągnąć dobry wynik z tego meczu.



Motor vs GKM  1 @ 2.31 STS



Debiut po latach Motoru w ekstralidze. Mecz spod znaku kontuzji. Motor bez Zengiego, a GKM bez Artema.  Mimo składu Motoru, trochę się dziwię kursom, że GKM taki pewniaczek. Nie zapominajmy, że to GKM, który ostatni w extra wygrał na wyjeździe 20 lat temu. Brak Laguty to strata prawie połowy wartości drużyny.  ZZ-tka nie ma szans zastąpić Rosjanina. Bjerre ustawiony pod numerem 2. Na wyjazdach to strasznie chimeryczny zawodnik, jeśli podpasuje mu tor może zrobić z 10-11 pkt, ale nie zdziwię się jak zrobi z 4-5 pkt (w sezonie 2018 pkt na wyjeździe: 5,5,11,11,4,3,14). Pojedzie w parze z Antonio, który raczej jest gorszym startowcem od niego, a na początek dostanie wewnętrzne pola. Najsilniejsza ze strony GKM wydaję się środkowa para czyli Buczek plus ZZ, która będzie stanowiła największe zagrożenie dla Lublinian.  Każdy senior GKM musiałby zdobyć dwucyfrówkę, żeby wygrali mecz. Rolnicki może w jakimś biegu zaskoczy i zdobędzie z 2-3 pkt.  



Przed Motorem otwiera się okazja. Liczę bardzo na Michelsena, który jest dużo bardziej ukształtowanym żużlowcem, niż kilka sezonów temu.  Siła Motoru powinna być wyrównana drużyna plus bardzo silna para juniorska.  Ciekawy jestem debiutu utalentowanego Lamberta w najwyższej klasie rozgrywkowej, który z roku na rok jest coraz lepszym zawodnikiem. Dla AJ powrót do extraligi. Po bardzo udanym sezonie w 1 lidze powinien być silnym punktem na swoim torze, do tego pojedzie w parze z juniorami, a pod takim numerem zawsze dobrze sobie radził. Najsłabszymi ogniwami pewnie Lampart i Miesiąc, ale mogą parę punktów urwać na seniorach GKM-u.



Reasumując szykuje się zacięty mecz. Dla Lublinian wielka szansa i jednocześnie mecz o życie. Dla GKM szansa na zakończenie kompromitującej serii wyjazdowej. Własny tor (mimo statusu meczu zagrożonego) i wielka determinacja ze strony Koziołków powinna poprowadzić ich do zwycięstwa.



AKO 6.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom