>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

I edycja World Football & NBA - Grupa B

marjol 102

marjol

Użytkownik
Numer kuponu: #8
Data i godzina: 12.05.2010 r. godzina 17:00
Spotkanie: Czarni Żagań - Lechia Zielona Góra
Liga:polska, II Zachodnia
Typ: X2
Kurs: 1,74
Bukmacher: Tobet
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Numer kuponu: #10
Data i godzina: 12.05.2010 r. godzina 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Liga: I liga polska
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet

i tym typem kończe udział w pierwszej, mam nadzieje że nie ostatniej fazie turnieju ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Widzę w tabeli błąd 2 typy wytypowałem poprawnie, zaś 2 błędnie. Powinienem mieć -29 pkt ;) Proszę o poprawienie. Moje pkt i Kochas23 są źle podliczone ;p
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Cleveland Cavaliers- Boston Celtics
TyP; Kevin Garnett over 24,5 (punkty+ zbiórki)
Kurs; 1,76
Buk; Tobet
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Widzę w tabeli błąd 2 typy wytypowałem poprawnie, zaś 2 błędnie. Powinienem mieć -29 pkt ;) Proszę o poprawienie. Moje pkt i Kochas23 są źle podliczone ;p
Po pierwsze, ok zaraz sprawdze czy jest błąd, a po drugie Rambo jak nie bedziesz podawał typów zgodnie z regulaminem to dostaniesz -100 za niestosowanie sie do zasad, i ja mam teraz szukac dzien po dniu w wynikach czy masz trafiony wynik?:zoltakartka:

Spotkanie; Cleveland Cavaliers- Boston Celtics
TyP; Kevin Garnett over 24,5 (punkty+ zbiórki)
Kurs; 1,76
Buk; Tobet
ten typ miał być do meczu cavs vs boston zakonczonego juz wynikiem 88:120?

Sprawdziłem wyniki i masz -205, podaj linki do meczów bo ja błędu nie widze, masz 1/4 trafione
sprawdzam wyniki na nba.com, tam czas jest do tyłu więc podając mecz u nas na 08.05 tam jest 07.05, amare zdobył wtedy 7 pkt, czyli -100
kolejny mecz, jamison over 16,5 - punktow 14, pozniej amare over 22,5 tuttaj miales racje ale kolejny mecz, deron over 21,5 sam zaznaczyles ze zle wiec kolejne -100 czyli razem -205, a kochasia nie podliczylem jednego meczu narazie
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Masz rację, po prostu źle spojrzałem. Sorry ;) Odnośnie Garnetta to tak chodziło mi o ostatni mecz.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Masz rację, po prostu źle spojrzałem. Sorry ;) Odnośnie Garnetta to tak chodziło mi o ostatni mecz.
to i tak bym nie zaliczył bo mecz z tego co pamiętam rozpoczął się ok godziny 23 a ty podałeś po północy, oj Rambo, jeszcze jeden głupi bład i bedzie wykluczenie :zoltakartka::zoltakartka:

Copa Libertadores

Cruzeiro- San Paulo

typ; over 2,5

Kurs;2,00

Buk;Bet365
No znowu!! Nie podałeś dnia ani godziny, kolego co mam z tobą zrobić?! ostatnia szansa
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
PRZYPOMINAM ŻE NIE WOLNO JUŻ PODAWAĆ TYPÓW NA 14 MAJA, DZIŚ JEST OSTATNI DZIEN PIERWSZEJ RUNDY&gt; CI CO AWANSOWALI DO PÓŁFINAŁÓW ZOSTANA POWIADOMIENI PRZEZ PW.
 
Do góry Bottom