>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

http://pl.pokerunlimited.eu/

P 0

poligraf86

Użytkownik
Witam!

Powstała nowa stronka dla Polaków. Atrakcyjne promocje dla początkujacych jak i zaawansowanych graczy. Do tego freerolle tylko dla członków PU. Polecam!

Pozdrawiam
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Chyba skorzystam z tej promocji z Celeb. Zarejestrowałem się w tym poker roomie. Teraz daje na swoje konto na stronie i tam jest Celeb PIN i co tam wpisać? Trzeba podać też nr telefonu. Będą do mnie dzwonić?
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Witam. Czy ktos moglby mi odpowiedziec na 2 pytania?
-Czy ta promocja jest jeszcze aktualna? I na jaki adres mam wyslac maila ze skanem dowodu... Z gory dziekuje.
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Chwile poczytalem tam na forum i cos mi sie wydaje ze tylko 300 osob co miesiac moze skozystac z tej promocji dlatego zapytalem, ale z moim angielskim nienajlepiej wiec moze sie myle ????

Dziwne to qrde zadnego maila nie mozna tam znalezc. A moze to ja zle patrze..
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Moze to komus pomoze..
grzesiek80 wrote:
I dont know where send scan my documents Sad
Odp.
We haven&#39;t received your application yet.
Please fill in the following form:
http://pokerunlimited.eu/celeb60/step-2-4/
(only if you download CelebPoker through a link on PU for the first time you&#39;ll be able to participate in this promotion)
_________________
to jest moje pytanie z ich forum i ich odp. z adresem gdzie wypelnia sie swoje dane i uploaduje skan dok.
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
grzesiek80 wrote:
I dont know where send scan my documents Sad
Odp.
We haven&#39;t received your application yet.
Please fill in the following form:
http://pokerunlimited.eu/celeb60/step-2-4/
(only if you download CelebPoker through a link on PU for the first time you&#39;ll be able to participate in this promotion)
_________________
to jest moje pytanie z ich forum i ich odp. z adresem gdzie wypelnia sie swoje dane i uploaduje skan dok.
No nareszcie dzieki Puchaczowy. Teraz zobaczymy jak będzie z kasą...
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
zarejestrowalem sie na titana co to za komunikat: Leuk dat je meedoet aan onze Titan Actie! We houden je op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen op het PU bonusfront...
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Ta promocja na celebPoker to ..
Szkoda pisac . Robia sobie jaja z ludzi. Po raz kolejny dostalem maila z odnosnikiem do kroku 2 przy rejestracji, ale ani mysle znowu wypelniac swoich danych i slac skanow... Ilez mozna , jesli za poprzednim razem wyswietlalo ze wszystko jest ok???? A co najciekawsze to promo podobno juz nieaktualne.
Ciekawe ile osob z tego forum otrzymalo ten bonus? Pewnie nikt..
Ot i cala promocja...????
 
Do góry Bottom