>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

http://hattrick.interia.pl/

januask 48

januask

Użytkownik
ja gram... drużyne mam już od kilku sezonów ale dopiero ostatnio znalazłem trochę więcej czasu aby się nią zająć...w tym sezonie awansuje do V ligi ????
nazwa mojego teamu to NICE&amp;FRIENDLY.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
tez gram 5 rok juz :O i ciagle gram w 6lidze . moze jakies rady coby awansowac wkoncu . w tym sezonie wydalem 45 mln na wzmoceninia . a i tak tylko 5 miejsce bede mieć.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
co kto lubi :p ja w to grałem ładnych pare lat temu, teraz w tym roku zaczałem od nowa grac po przerwie
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Kolejka oczekujących
Twój klub jest w trakcie przygotowania - będzie aktywny w ciągu 24 godzin. Prosimy nie pisać do Mistrzów Gry w tej sprawie, nie mają oni możliwości przyśpieszenia procesu przydzielania klubów ani podawania dokładnego terminu.
Otrzymasz maila z odpowiednią informacją, jak tylko przyjdzie na Ciebie czas przydzielenia drużyny


To czekamy
Ted widziałem że grałeś w D2, w D3 masz zamiar grać ? Albo na patchu 1.13 w d2 planujesz grę ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
sam nie wiem, D2 to odległe aczkolwiek przyjemne czasy ???? ale ani widu ani słychu po serwerze na którym gralem (stargate) a na D3 czekam jak wszyscy
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
sam nie wiem, D2 to odległe aczkolwiek przyjemne czasy ???? ale ani widu ani słychu po serwerze na którym gralem (stargate) a na D3 czekam jak wszyscy
To będziemy razem grać w D3, oczywko na globalu, w d2 też kiedyś pykałem na jakimś serwie, ale jak się nazywał to nie mam pojecia, tak to tylko bn.

A tymczasem trzeba czekac 24 h na hattricka .
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
ja gralem lata temu, niezle mi nawet szlo ale skonczylem po tym jak poswiecilem dobro klubu nad dobro reprezentacji bo wykupilem praktycznie po sprzedazy calego skladu zdolnego mlodzika, po czym &quot;wyhodowalem&quot; najlepszego na tamte czasy srodkowego pomocnika andrzeja gonere i &quot;zjadl&quot; mi cala druzyne bo w szczytowych momentach bral kilka milionow tygodniowo pensji :p
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Tedziu gra w hattricka?:razz:
Ja gram od stycznia 2006. W między czasie jeden sezon miałem w dupe, bo sprzedalem cały skład. ???? Zdecydowałem się zmienić trening, z rozgrywania na skuteczność, a chciałem kupić dobrych do treningu; moim zdaniem większa frajda trenować napadziorów, a wyniki są bardzo hokejowe. :razz: Obecnie piąta liga, z której w tym sezonie pewnie spadne. ;-) Trudno. Ogólnie polecam, bo nie zajmuje dużo czasu, a można się troche pobawić. W necie jest kilka poradników jak optymalnie ustawić skład i zarządzać klubem. Jak ktoś dopiero zaczyna grać, to powinien taki przeczytać.;)
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Co mam zrobić gdy już od trzech dni czekam, i ciągle mam ten sam komunikat.


Kolejka oczekujących

Twój klub jest w trakcie przygotowania - będzie aktywny w ciągu 24 godzin. Prosimy nie pisać do Mistrzów Gry w tej sprawie, nie mają oni możliwości przyśpieszenia procesu przydzielania klubów ani podawania dokładnego terminu.

Otrzymasz maila z odpowiednią informacją, jak tylko przyjdzie na Ciebie czas przydzielenia drużyny.
 
Do góry Bottom